Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kuryelik yıllarım 18-19 yaşında bişeyim... o zamanın en popüler motoru mz.... mz olmayan kuryeye ekspres bağlanmaz uzun yol çıkmaz... tekirdağ hayraboluda maliyeye takılan bir gümrük tır ının evraklarını yetiştirmeye çalışıyorum.... 2 t yağ koyduğumuz haznenin yağı yetersizmiş farkında değilim... yolun yarısında motor duman atmayı kesti... çalışma garipleşti..... dedim ne oluyor durumu anlamaya çalıştım ve en sonunda buldum..... yağ yok.. ne yapayım diye düşünürken lokandadan aldığım ayçiçek yağını koydum hazneye.. motordan bir eğzost kokusu çıkıyor anlatamam... ama beni tekirdağa kadar götürdü....
    yağ yağdır..yağ candır..zincire ince yağ kullanırsan temizlemek zorunda kalmazsın kir pislik tutmuyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    murat_71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650cs /Scarabeo
    Arkadaşlar ybr 125 esd için uzun ön cam, çanta önerinizi alabilirmiyim... Teşekkür ederim.
    Bmw F650cs scarver / Scarabeo 200

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    koray ve ghostcorc isimli arkadaşların profil albümlerine bir göz at dilersen bulabileceğin en iyi seçenekler onların motorlarında

ersin54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    şenol tetik çok teşekkür ederim.

Motosikleti
    yamaha ybr 2009

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun güle güle kullan tekerin düz bassın allah kaza bela vermesin

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:07 ----------

sana bazı şeyler sormak istiyorum 1. karaşimşekte ledler 4lü değil akarak yanıyordu elektronikten anladığına göre nedemek istediğimi anlamışındır o devreyi bende okulda yaptım bodrumda biyerde duruyor akarak yapsaydın daha hoş olabilirdi.2. ben o tavuğu çözemedim orada motoramı gözkulak oluyor yoksa başkabi amacımı var 3. verdiğin video linkinde video bitince çıkan hatunlar acayip

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:14 ----------

evet gelelim motor almış ama motorla hiç alakası olmayan insanlara yani sözüm meclisten dışarı ben bastırırım parayı alırım arkadaş ha yoldamı kaldı çağırırım servisi hallederim diyenlere o altınızdaki motorun nasıl yapıldığını nasıl titizlikle ortaya çıkarıldığını ve motorun hangi parçalardan oluştuğunu bir nebze olsun öğrenmek istiyorsanız videoyu sonuna kadar izleyin http://www.youtube.com/watch?v=lutEP...eature=related

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:18 ----------

hazır sökmüşken bide 150cc atsaydınız bari ya hiç olmazssa bizde konu hakkında detaylı bilgi alırdık

degerli kardesim ogrenmeye cok ac bır ınsan oldugun ıcın anlayacagın dılde tum sorularını cevaplayacagım.
    evet kara sımsek devresının orjınalı serı sekılde yanıyordu. ancak elımdekı entegreyle ancak bu kadarını yapabılıyordum. aslında bı nevı hıle. kullandıgım entegrenin 20 ledi serı bı sekılde sıralı yakacak kadar kapasıtesı yoktu. bende 4 er led yaptım kı her 4 led 1 ledmıs gıbı calıssın kı toplamda 20 led ıcın 5 kapı kullanayım.
    ıkıncı soruna gelınce malum koy yerındeyız. tavuk ta olur ınekte gordugun acık garaj. kedı de olur kopekte. yanı sen koy yerınde garajda bı hayvan gorupte araclarımı beklıyo bu dersen sana mıllet bu herif te neyın nesı yav dıyerekten bı bakarlar.

sonuncu olarak elektronık bılgını bılmem ama youtube dan hıc anlamadıgını gayet rahat ıfade edebılırım. you tube da bır vıdeo ızledıgın zaman o vıdeo bıttıgınde ızledıgın vıdeonun ısımsel olarak benzerlerı kucuk pencereler olarak sana sunulur kı sende haa sunuda ızlıyeyım dersın. dılımız malum turkce. vıdeonun ana baslıgı o hatunların baslıgıyla benzerlık gostermıs olabılır. acıkca goruluyo kı senın kafa hatunlara takılmıs. sen onlara kafa yor. nıhayetınde benım zevkım bana senın zevkın sana...baska aklına takılan bısey varsa cekınme degerlı kardesım...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    koptum ben burda yahu

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kızlar meraba
    ulen handikap koray hani bugün açılışa gelecektin insan bi telefon açar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı aydin hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

degerli kardesim ogrenmeye cok ac bır ınsan oldugun ıcın anlayacagın dılde tum sorularını cevaplayacagım.
    evet kara sımsek devresının orjınalı serı sekılde yanıyordu. ancak elımdekı entegreyle ancak bu kadarını yapabılıyordum. aslında bı nevı hıle. kullandıgım entegrenin 20 ledi serı bı sekılde sıralı yakacak kadar kapasıtesı yoktu. bende 4 er led yaptım kı her 4 led 1 ledmıs gıbı calıssın kı toplamda 20 led ıcın 5 kapı kullanayım.
    ıkıncı soruna gelınce malum koy yerındeyız. tavuk ta olur ınekte gordugun acık garaj. kedı de olur kopekte. yanı sen koy yerınde garajda bı hayvan gorupte araclarımı beklıyo bu dersen sana mıllet bu herif te neyın nesı yav dıyerekten bı bakarlar.

sonuncu olarak elektronık bılgını bılmem ama youtube dan hıc anlamadıgını gayet rahat ıfade edebılırım. you tube da bır vıdeo ızledıgın zaman o vıdeo bıttıgınde ızledıgın vıdeonun ısımsel olarak benzerlerı kucuk pencereler olarak sana sunulur kı sende haa sunuda ızlıyeyım dersın. dılımız malum turkce. vıdeonun ana baslıgı o hatunların baslıgıyla benzerlık gostermıs olabılır. acıkca goruluyo kı senın kafa hatunlara takılmıs. sen onlara kafa yor. nıhayetınde benım zevkım bana senın zevkın sana...baska aklına takılan bısey varsa cekınme degerlı kardesım...
    kusura bakma anlamayacağını bilemedim hani elektronikçisin diye bilirsin bizler pratik zekalıyız ince espiridende anlarız ama sen bu guruba dahil değilmişin bilemedim kusura bakma !

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:54 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kızlar meraba
    ulen handikap koray hani bugün açılışa gelecektin insan bi telefon açar
    Gözüm sen çağıracağın adamı bilememişin amma burada harbiden seller gitti eğer haberleri izlediysen yüzyılın yağmuru diyo yani öyleydi ama ben öyle bir sözverseydim kıyamet kopsaydı gelirdim

---------- Mesajlar birleştirildi 15-04-2012 - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14-04-2012 23:57 ----------

Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koptum ben burda yahu
    dur kopma bağlayamayız biz herkezi kendimiz gibi zannettğimiz için hata yaptık memleketine bakmayı unuttuk!!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:03 ----------

Alıntı aydin hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

senle fazla muhatab olmak istemedim ama şeytan dürtüyo işte http://translate.google.com.tr/trans...t_car/home.htm
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Öncelikle buradan F54 Fatih'e teşekkür ediyorum,adamın dibisin
    Olayı bilmeyenler için laf arasında sele'den konu açıldı ben de bahsettim selenin yırtık olduğunu değiştireceğimi falan o arada kendisi de arkadaşında bulunan deriden bahsetti ertesi günü adresimi alıp kargoladı,çok makbule geçti yoksa şu ipli sele kılıfından alacaktım böylesi daha sağlam oldu en azından,döşemeciye gidip diktirdim buyrun bir kaç resim,orjinal desene sadık kalmaya çalıştık ;

Bu da kırık çamurluğu tamir esnasında çamurluksuz hali,apaçi olmaya niyetli yada yeltenen varsa bu plakalık iptali sonrasındaki görüntü sizin için emsal teşkil edebilir,tabi plaka ve çamur olayını hallederseniz tadından yenmez

Selametle..
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    120 km 3/4 işaret depo çizgisi üstünde. haydi bakalım.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Lan akraba evliliği F54; ben kendi adımı unutuyorum sen açılıştan bahsediyon..
    sen demedin mi ben seni ararım, vallahi unuttum.. yoksa hava müsaitti.. hatunla gelirdim..

İşlerin yoğunluğundan nete giremiyorum.. ulem dürümdöner acılı dürüm yedireyimi sana,ne dersin..
    foruma çadır kurmuşun boğlum

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    günaydın milllet nasılsınız.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle buradan F54 Fatih'e teşekkür ediyorum,adamın dibisin
    Olayı bilmeyenler için laf arasında sele'den konu açıldı ben de bahsettim selenin yırtık olduğunu değiştireceğimi falan o arada kendisi de arkadaşında bulunan deriden bahsetti ertesi günü adresimi alıp kargoladı,çok makbule geçti yoksa şu ipli sele kılıfından alacaktım böylesi daha sağlam oldu en azından,döşemeciye gidip diktirdim buyrun bir kaç resim,orjinal desene sadık kalmaya çalıştık ;

http://b1204.hizliresim.com/w/h/4ggzc.jpg

http://b1204.hizliresim.com/w/h/4gh4f.jpg

Bu da kırık çamurluğu tamir esnasında çamurluksuz hali,apaçi olmaya niyetli yada yeltenen varsa bu plakalık iptali sonrasındaki görüntü sizin için emsal teşkil edebilir,tabi plaka ve çamur olayını hallederseniz tadından yenmez

http://b1204.hizliresim.com/w/h/4gh6r.jpg

Selametle..
    carlos sancez
    koltuk güzel olmuş resimlerden gördüğüm kadarı ile orj hali ile nerdeyse birebir keşke biraz da sünger yollasaydım kaplamışken oturan yerlerin ağrımaz dı
    rahat olurdu
    ama neyse artık bir daha yırtılırsa yeni yaptırarsan sünger eklemesi yaparsın
    allah kaza bela vermesin tekerin düz bassın elimden geldiğince arkadaşlarımın işini görürüm
    özellikle koray döşeme yaptırır sa onu ben döşeyeceğim kendi ellerime
    herkeze bol şans

navigatörle kaybolan ilk insan sözlerim sana ya arkadaş açılış var dedik insan saat 2 de sakaryada olur bi gözükür giderdi ama kime diyorsun adam patates soymaktan bizleri unutmuş vaziyette

şenol abi kusura bakma abi seni ta oralardan kaldırıp getirmek istemezdim malum havalar yağışlı bu aralar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    120 km 3/4 işaret depo çizgisi üstünde. haydi bakalım.
    maxi 180 km civarı oldu mu depo göstergesi tam yarıya gelecek panik yapma devam et

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:49 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lan akraba evliliği F54; ben kendi adımı unutuyorum sen açılıştan bahsediyon..
    sen demedin mi ben seni ararım, vallahi unuttum.. yoksa hava müsaitti.. hatunla gelirdim..

İşlerin yoğunluğundan nete giremiyorum.. ulem dürümdöner acılı dürüm yedireyimi sana,ne dersin..
    foruma çadır kurmuşun boğlum
    sana kurmadım ya kanka çadırı foruma kurdum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:54 ----------

hava felaket yüzyılın yağmuru bol yağışlı falan diyorsunuz da ybr ön takımı, dünkü yağmurda çatır çatır çalıştım ulen ben koçlar gibi hemde bi ara basın ekspress yolunda 120 dedim motor jet ski gibi suyun üstünde akıp gidiyordu resmen
    maxi97 bunu beğendi.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    slm arkadaşlar nasılsınız bakem cuma günü kütahya ya gittim gt250 ile motorumu takas edecektim beğenmedim dün geri geldim ama yolda deli yağmura tutuldum iyi bir macera oldu :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    @Fatih yolladığın deriden baya bi arttı hatta 1 koltuk daha kaplanırdı sakladım ne olur ne olmaz
    Sünger olayı aklıma gelmedi yoksa öyle yaptırırdım popom rahat görürdü ya neyse bi daha ki sefere artık.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    s.a arkadaslar. su anda motorumda kullandıgım metzeller lastıgımı yavas yavas degıstırme zamanı geldı dıye dusunuyorum. fakat aklımda yıne ıkı lastık markası var bırısı metzeller resımde gorunen model .

bırde su anda kafamda mıchelın pılot modelı var resımlerde gorunen model var.

sız hangı modelı tavsıye edersınız ve tavsıyenızdekı asıl sebep nedır arkadaslar bunuda bılmek ıstıyorum. yıne aynı lastıgımı alıp kullanıyım yoksa bu sefer mıchelın mı alıyım tam karar veremedım :(

---------- Post added at 12:10 ---------- Previous post was at 11:50 ----------

sabah evimden işime gelmek için yola çıkdım =) biraz hava yağmurluydu. bu arada motoruma eski motorumda olan çantamı takdım sizlerinde yorumlarını almak istedim acaba nasıl olmuş diye.

benim motordan bir kaç kare . . .

kendim ankaralıyım ankarada oturuyorum forumda tanıyan arkadaşlarım vardır. kırşehirde hem üni okuyorum hemde aveada mağaza satış sorumlusuyum.

bluebird64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '07,YBR125 ESD '11,Agility City 125 '11
    Çanta fazla büyük gibi duruyor..
    Deniz, güneş, martı çığlığı ve yosun kokusu yoksa yaşam da yoktur...

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı bluebird64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanta fazla büyük gibi duruyor..
    full face 2 adet kask + eldivenler + mont alıyor. çift kask sığmayıncada olmuyor :(

lastikler hakkında yorumu olan ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    kızlar aramızda bazı arkadaşlar var ybr almak için sebep arıyorlar kendileri 500luk makinelerle 90,100u geçmeyen insan..ybr için ona ne söylesek ikna olur? ben, ybr sırf sorunsuzluğu için bile alınır diyorum..ya siz?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler