Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ihtiyar al senin dediğin gibi de yaptım kafama estikçe vidalari gevşetip uzatıp kısaltıyorum http://c1204.hizliresim.com/w/c/4bqg9.jpghttp://c1204.hizliresim.com/w/c/4bqgr.jpg bizim pamuk era yı da çekmişim arada

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:06 ----------

http://b1204.hizliresim.com/w/c/4bqm1.jpg bu da kısa hali
    Bak böyle daha şekil olmuş yandan görüntüsü de daha güzel sen bide gündüz çekte öyle koy siteye millete sor bakalım ne diyecekler

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:57 ----------

Alıntı speedygogo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün gidip baktım buraya. burda yoktu ama diğer dükkanlarına yönlendirdiler (Nautilus'un karşısında). orda da Bosch vardı ve 100 lira istedi arkadaş. hayırlı işler deyip eve dönerken Merdivenköy'de bir yere sordum, Göztepe sanayiye gönderdiler. orda Haze marka 7A'lik kuru bakımsız akü buldum. boyutu benim aküyle aynıydı. o da 60 lira dedi (1 yıl garantili). markayı tanımadığım için almadım. akü şununla aynı. fiyatı buna göre uygun aslında.

haftasonu jel akü bulabilirsem bi de ona bakacağım. olmadı artık Haze'i alırım.
    tamam sen o hazenin bi adresini ver bide jel akü bulursan onun bilgisini ve adresini verki bizde ona göre operasyon yapalım ki haze fena değil gibi bide 7 Amper olması iyi

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:59 ----------

Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle günaydın benim motosiklet 600 km ye geldi önceki sahibi zinciri yağladı mı bilmiyorum neyle yağlayayım zinciri tamircide eski motosiklet yağıyla yağlıyorlar yoksa sprey falan mı alayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:01 ----------

günaydın koray abi
    ya arkadaşım sen topiği hiçmi okumuyorsun biz önceki sayfalarda yazmadıkmı sen motorunda kullanmayıp boşalttığın yağı nasıl zincirine sürersin bu kadar değersizmiki motorun bi sprey yağ alıp kullanmıyorsun ha ben zenginim bişey olursa atarım yenisini takarım diyorsan o başka !

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:01 ----------

zincir yağlama kriteride şu 500Km de bir yağlanacak ama motor yıkanmış yada yıkatılmışsa hemen yağlanacak!
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ihtiyar uzun hali benim hiç içime sinmedi kısa daha iyi..simdi bi kaç aksesuar eksiğim var toplayamadım onları da ufak ufak toplicam ondan sonra full pompa günlük 1,2 litre benzın arttırıyorum sen benzine boşuna para verme hahaha şu zamanda parayla benzın almak ne koyar adama yahu

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak böyle daha şekil olmuş yandan görüntüsü de daha güzel sen bide gündüz çekte öyle koy siteye millete sor bakalım ne diyecekler

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:57 ----------

tamam sen o hazenin bi adresini ver bide jel akü bulursan onun bilgisini ve adresini verki bizde ona göre operasyon yapalım ki haze fena değil gibi bide 7 Amper olması iyi

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:59 ----------

ya arkadaşım sen topiği hiçmi okumuyorsun biz önceki sayfalarda yazmadıkmı sen motorunda kullanmayıp boşalttığın yağı nasıl zincirine sürersin bu kadar değersizmiki motorun bi sprey yağ alıp kullanmıyorsun ha ben zenginim bişey olursa atarım yenisini takarım diyorsan o başka !

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:01 ----------

zincir yağlama kriteride şu 500Km de bir yağlanacak ama motor yıkanmış yada yıkatılmışsa hemen yağlanacak!
    gitti 35 tl sprey de baya pahalıymış ya neyse artık alacam mecbur sağolun cevap için

speedygogo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 & CBF 600
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adresi şöyle: Göztepe Sanayi'de Oto Ahmet'i geçince sola giriyorsun. 50-100 m ilerde sağdaki dükkan. Yuasa bayisi falan yazıyor. bu arada www.akudunyasi.com'u buldum bugün. Maslak'ta, Levent'te dükkanları varmış. bugün oraya da uğramayı düşünüyorum. ellerinde Eurostar Jel akü 7A varmış. 40 lira dediler. uyarsa ondan alacağım gibi.

Motosikleti
    2012 YAMAYA YBR125 ESD
    slm arkadaslar benım ybr on frene basınca kut kut ses yapıyor neden anlamadım bılgı verırmısınız

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    disk ya da jant eğridir balata bilmiştir amortisör patlamıştir ön göbek bilyasi ya da teker bilyasi dağılmıstir bunların hepsini kontrol et ne olduğu belli olur

Motosikleti
    2012 YAMAYA YBR125 ESD
    daha 2 hafta oldu alalı bunlar olurmu acaba hemen frene basmaınca ses yok sadece on frende oluyor sankı masor dıbe vuruyor gıbı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ani fren yapınca mı oluyor

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    selamunaleykum...
    beyler nasılsınız?

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu motosikletin ön çamurlugunu ybr esd me takabilrmiyim....

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:01 ----------

ayrıca resimdeki motoru inceledim oldukca kaliteli yapmışlar
    103 hp

Motosikleti
    YBR 125 & CBF 600
    bu arada www.akudunyasi.com'u buldum bugün. Maslak'ta, Levent'te dükkanları varmış. bugün oraya da uğramayı düşünüyorum. ellerinde Eurostar Jel akü 7A varmış. 40 lira dediler. uyarsa ondan alacağım gibi.
    maalesef 7A uymadı. enine dikkat etmemişim. boy yükseklik uydu ama eni geniş olunca yerine sığmadı. mecburen 5A'lik taktım. Maslak'taki dükkanlarına gittim. öncesinde başka br Yuasa bayisinde 60 liraya 5A'lik buldum ama sulu diye vazgeçtim. aldığım akü Power Euro diye bir marka. kuru, bakımsız olanlardan. 35 lira verdim ve 1 yıl da garantili. 2 sene gitse yeter.

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    adresi şöyle: Göztepe Sanayi'de Oto Ahmet'i geçince sola giriyorsun. 50-100 m ilerde sağdaki dükkan. Yuasa bayisi falan yazıyor. bu arada www.akudunyasi.com'u buldum bugün. Maslak'ta, Levent'te dükkanları varmış. bugün oraya da uğramayı düşünüyorum. ellerinde Eurostar Jel akü 7A varmış. 40 lira dediler. uyarsa ondan alacağım gibi.
    bu verdiğin linkteki jel akü yani Eurostar nanojel olan bizim aküye uyabiliyor çünkü bizim akünün eni 131mm,boyu 121 mm,genişliği 61mm ve bu ölçülerde 0,5 cm oynama şansın var yani yarım santim taşacak yer mevcut

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:07 ----------

bizimkinin yüksekliği 12,1 cm jel olanınki ise 13,0 cm yani 0,9 cm fark var olması lazım
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    kızımızı satmaktan vazgeçtik.....

bir kaç resim atayım bari...

Uploaded with ImageShack.us

motorcu babanın motorcu oğlu...

ben ameliyatlı olduğumdan motor larla ilgilenemedim.. motorcu bir babanın oğluyum.. bana her zaman her konuda destek olur.. sağolsun uğraştı lastiği yaptı aküyü şarj etti... ben ustalığımın bir kısmını ondan öğrendim... bende kendi oğluma öğreteceğim.. sağol babacığım...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı KRAL1146 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://b1204.hizliresim.com/w/d/4cl74.jpg bu motosikletin ön çamurlugunu ybr esd me takabilrmiyim....

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:01 ----------

ayrıca resimdeki motoru inceledim oldukca kaliteli yapmışlar
    bunu takması daha kolay olur http://www.yamaha-motor-srbija.rs/Im...m26-272427.jpg hatta bu daha yakışıklı ve işlevsel olur çünkü 2 parça http://www.bikewalls.com/pictures/Ya...0_1024x768.jpg

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu takması daha kolay olur http://www.yamaha-motor-srbija.rs/Im...m26-272427.jpg hatta bu daha yakışıklı ve işlevsel olur çünkü 2 parça http://www.bikewalls.com/pictures/Ya...0_1024x768.jpg
    inceledim evet 2 parça olan çok uygun olur...... sagolasın.... araştırıp yazmışın.
    103 hp

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    vay rambo tekrardan hoş geldin..

beyler iyi akşamlar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

bluebird64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '07,YBR125 ESD '11,Agility City 125 '11
    Allah oğlunu sana, seni ve oğlunu da babana bağışlasın...
    Deniz, güneş, martı çığlığı ve yosun kokusu yoksa yaşam da yoktur...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı bluebird64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah oğlunu sana, seni ve oğlunu da babana bağışlasın...
    amin... ameliyatta bu dediklerini çok düşündüm ve ameliyat sonrası çok şükrettim...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı KRAL1146 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inceledim evet 2 parça olan çok uygun olur...... sagolasın.... araştırıp yazmışın.
    ama ön çamurluk motorun yapısına kozmetik olarak iğrenç duruyor

Motosikleti
    YBR 125 & CBF 600
    maalesef 7A uymadı. enine dikkat etmemişim. boy yükseklik uydu ama eni geniş olunca yerine sığmadı. mecburen 5A'lik taktım. Maslak'taki dükkanlarına gittim. öncesinde başka br Yuasa bayisinde 60 liraya 5A'lik buldum ama sulu diye vazgeçtim. aldığım akü Power Euro diye bir marka. kuru, bakımsız olanlardan. 35 lira verdim ve 1 yıl da garantili. 2 sene gitse yeter.
    benim aldığımın markası Pure Energy'ymis. Eurostar falan derken yanlış hatırlamışım. yer varsa 7A daha iyi tabi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler