Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hknyvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2012
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8256590/detay/ ön koruma demiri..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:43 ----------

5 para etmez bir yağ ben daha dün alıp koydum sarı su gibi..vites geçişleri yumuşayacakmış..yalan hiçbirsey değişmedi sadece motorun çalışma sesi azaldı castrolden gerisi hikaye

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:47 ----------

hakan bu linkte aradıklarının hepsi var depo kılıfının yeni tipi için arar sorarsın http://www.sahibinden.com/aksesuar-t...agingOffset=20
    ben bir sitede buldum site güvenilir mi?
    koruma demiri
    http://www.rialli.com/urunler/motors...m-ybr-cbf-150/
    http://www.rialli.com/urunler/motors...si-kalin-boru/
    portbagaj
    http://www.rialli.com/urunler/190_ya...i-model-siyah/
    siperlik
    http://www.rialli.com/ara/9958__sipe...cc-2010-model/
    bu fiyatlar uygun geldi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    ilk linkteki bizim demir öbürleri yaramaz işine fiyatta çok iyi
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Fatihle durmuş ; ikinizde çok teneke adamsınız...
    fatih hele sırf çene icraat yok.. forumu oku sana çektiğim mesajlara var... bugün gelme, işim var diyen sensin..
    cuma günü gelmemi söyleyende sensin... bi ip var iki tarafında da yürüyosun.. canbaz çinli seni...
    durmuş sende durdun durdun yağmurlu havayı mı buldun acılı ekmek arası.. hava yarın yağıyor kanka...
    nasıl zevk alacaz nasıl motor sürecez... ıslanacaz ulem..
    hele o fatihin beynini serçeye taksan ,imanıma serçe ters uçar..

benim varım yoğum şenol abi... dağılın ulen tikanın önünü kapamayın şoparlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    koray regl mı oldun panpa bi sakin ol yahu

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dürümüm ilk verdiğin linkteki daha uygun ikinci linkteki zincir içinden geçeceği için sarsıntıda zincir takılıp başına iş açabilir yarın nereye çufçufluyoruz plan program yap bakalım ama şöyle güzel bir plan olsunki panpiş vazcayamasın
    abi fikir versin diye koydum ben onları zaten hepsi bisiklet için..korayı da benim eve götürcem abi asla hayır diyemez mum ışığında portakallı ördek yirik karadeniz sahil tarafı uyar mı abi o taraflarda nereler var sen biliyon mu? Aslında sile yapsak olur mu kı?

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir de benim zincirden ses geliyor sanki. gerilmesi gerekir gibi, zinciri tutup yukarı kaldırınca bayağı bi yukarı kalkıyor. 3-4 parmak diyebilirim.
    zıncırını gerdır bence en fazla 1- 1,5 parmak gerılmesı lazım oda cok normal bır ayar. eger gerdırdıkden sonra kısa zaman ıcınde yıne aynı sorunu yasarsan zıncır degıstırme yoluna gıdebılırsın. su anda kullandıgın zıncırle kac km yapdın ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8256590/detay/ ön koruma demiri..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:43 ----------

5 para etmez bir yağ ben daha dün alıp koydum sarı su gibi..vites geçişleri yumuşayacakmış..yalan hiçbirsey değişmedi sadece motorun çalışma sesi azaldı castrolden gerisi hikaye

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:47 ----------

hakan bu linkte aradıklarının hepsi var depo kılıfının yeni tipi için arar sorarsın http://www.sahibinden.com/aksesuar-t...agingOffset=20

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:49 ----------

crosslarda olan zincir gergilerinden tak motoruna maximum zincir gerdirme derdinden kurtul www.pedalbisiklet.com/img/urun/gerdirme.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:22 ----------

www.mtbtr.com/uploads/751Z7.JPG zincirin boşluğunu alması için böyle birsey takmayı düşünüyorum ben de ama ne kadar dayanıklı olur ona emin olamıyorum
    walla senın 5 para etmez dedıgın yagı ben bır cın malı motorda 2 yıl kullandım ve dedıgın gıbı hıc bır sorun yasamadım =)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zıncırını gerdır bence en fazla 1- 1,5 parmak gerılmesı lazım oda cok normal bır ayar. eger gerdırdıkden sonra kısa zaman ıcınde yıne aynı sorunu yasarsan zıncır degıstırme yoluna gıdebılırsın. su anda kullandıgın zıncırle kac km yapdın ?

walla senın 5 para etmez dedıgın yagı ben bır cın malı motorda 2 yıl kullandım ve dedıgın gıbı hıc bır sorun yasamadım =)
    ben bu zamana kadar tüm motorlarda ya açık yağ kullandım ya da çoğunlukla shell 10,40 4t hatta çilek reçeli renginde olandan..ne bilim dün aldığım yağın rengi sarı idi kutusu da lacivert..yağ da bi ipnelik var hiç hoşuma gitmedi su gibi cıvıktı, yağı koyduktan sonra ilk 100 km motor bi salak oldu 8 bin devirin üstüne çıkartamadim 90,100u geçmedi..ataklığı bile gitti..daha sessiz çalışmaya başladı ama..tekrar debriyajı ayarladım henüz düz yolda yoklamadim bugün..

Motosikleti
    ben bu zamana kadar tüm motorlarda ya açık yağ kullandım ya da çoğunlukla shell 10,40 4t hatta çilek reçeli renginde olandan..ne bilim dün aldığım yağın rengi sarı idi kutusu da lacivert..yağ da bi ipnelik var hiç hoşuma gitmedi su gibi cıvıktı, yağı koyduktan sonra ilk 100 km motor bi salak oldu 8 bin devirin üstüne çıkartamadim 90,100u geçmedi..ataklığı bile gitti..daha sessiz çalışmaya başladı ama..tekrar debriyajı ayarladım henüz düz yolda yoklamadim bugün..
    walla ben mct 250 gıbı bır motorda bu yagı kullandım ve cıdden memnundum. sımdı aldıgın yagda bır sorun olabılırmı onu dusunmuyor degılım. bu tarz urunler serı uretım olur. belkı serısınde sorun olabılır dıye dusunuyorum. ama dedıgım gıbı sadece bır dusunce.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ben yağı fazla sürmez bi kaç güne değiştiririm zaten

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Nerden buluyosunuz böyle aptal yağları Litresi 10 liralık yağ kullanıyorum, 1000km kullandım yağı değiştirince yine aynısından koydum en ufak şikayetim yok, shell'den bir farkı yok. Seahorse 4T 10-40W kullanıyorum.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerden buluyosunuz böyle aptal yağları Litresi 10 liralık yağ kullanıyorum, 1000km kullandım yağı değiştirince yine aynısından koydum en ufak şikayetim yok, shell'den bir farkı yok. Seahorse 4T 10-40W kullanıyorum.
    hocam senin motorun ile ybr bir değil ki. ybr hyenadan daha yüksek motor iç basıncına, daha yüksek hararete ve daha fazla devir çevirebilme özelliklerine sahip. bahsettiğin yağ ybr'yi gebertir.

eski ybr'mde yağda castrolden hiç şaşmadım ama yeni ybr'mde motul'u deniyorum şimdi.
    adı sanı belli olmayan yağın akıılı olduğunu nerden biliyorsun onu kullancağına opet falan kullan en azından üretim yeri belli, üstündeki sertifikalar v.s. çakma değil
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    denizatını da denedik kardesım..onun da ne olduğunu biliyoruz..senin aylık yaptığın yolu ben günlük yapıyorum shell advanced de gayet güzel bir yağ..bu serisini hiç beğenmedim ama belki yağ biraz ısıya maruz kalınca değişebilir diye düşünüyorum

Motosikleti
    ben yağı fazla sürmez bi kaç güne değiştiririm zaten
    su anda almayı dusundugun bır yag varmı hocam?

:D

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    koray regl mı oldun panpa bi sakin ol yahu

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

abi fikir versin diye koydum ben onları zaten hepsi bisiklet için..korayı da benim eve götürcem abi asla hayır diyemez mum ışığında portakallı ördek yirik karadeniz sahil tarafı uyar mı abi o taraflarda nereler var sen biliyon mu? Aslında sile yapsak olur mu kı?
    durmuş sana söylediğim gibi ikitarafta bana uyar ben kilyos tarafınıda görmedim hele bide rumeli kavağı olursa bide bu yakada şile ağva yaparsakda olur ben ağvaya hiç gitmedim
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    maxinin söylediği 10,50 yağı alırım merak ettim övdüğüne göre bi deneyeyim diyorum

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    bu arada bugün bütün gün cebim açık acilbir durum olursa ceptende ulaşabilirsiniz dışarsı çok sıcak karbon çekeyim dedim mintanla teriçinde kaldım bu havanın sonunu ben hayırlı görmüyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    hayalet corc nerede yahu hani yağmur yağacaktı koray efendi yandım kavruldum bugün motorla hiç işe gitmedim şirketin arabasıyla çalıştım trafikte mahvettı beni motorumu o kadar özledim kı

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    bu adıgeçen portakal ördeğin neresinde yoksa portakalla ilgili başka planlarınmı var

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    abi full depo benzınım var da hiç param yok yoksa yapardık bugün bi kilyos hava zaten 10 numara..

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    maxinin söylediği 10,50 yağı alırım merak ettim övdüğüne göre bi deneyeyim diyorum
    abi övmek değil de, hem tam sentetik olması, 10w 50 olması, bir de arkadaki sertifikaların API vs vs.. 2 satır tutması ve 22.5 tl fiyatı için sormak istedim; bilen eden var mı diye?

zincirden ses geliyor sanırım ön kapağa çarpıyor.

bugün bi gazyağı alığ girişeyim zincire..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada bugün bütün gün cebim açık acilbir durum olursa ceptende ulaşabilirsiniz dışarsı çok sıcak karbon çekeyim dedim mintanla teriçinde kaldım bu havanın sonunu ben hayırlı görmüyorum
    sen karbonu nereye kaplıyorsun? gene ne işler peşindesin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler