Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abisi yorgunsan hiç gelme yat dinlen yollarda başına birşey gelir hesabını benden sorarlar
    sen dinlen başka zaman gelirsin
    zaten kayış atacağın çarşamba belli oldu
    yok olum geliyim sıkıntı yok wallahi... nerde buluşalım... ama erken gelip erken döneyim yatacağım.. ok..
    şöyle bağ bahçe olsun , çaylar senden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abisi sen bugün yat benim daha müsait olduğum bi günde gelirsin öyle bağ bahçe istersen ben seni il ormanına götürürüm orasaı çok güzel
    bu gün gelirsen de dükkanan yakın bi yerlerde takılırız
    ama dediğim gibi sen dinlen akşama patates soymaya gidecen yorgun gitme patattesler yetişmez sonra..
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    abisi sen bugün yat benim daha müsait olduğum bi günde gelirsin öyle bağ bahçe istersen ben seni il ormanına götürürüm orasaı çok güzel
    bu gün gelirsen de dükkanan yakın bi yerlerde takılırız
    ama dediğim gibi sen dinlen akşama patates soymaya gidecen yorgun gitme patattesler yetişmez sonra..
    iyi tamam kanka, sen bilirsin... haftaya 4-8 çalışıyorum saat 4 te işte olacak şekilde gelir giderim.. o dediğin ormana götür.. severim oraları ok ... anlştık

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ayıpsın kanka sen gel ben seni her yere götürürüm...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ayıpsın kanka sen gel ben seni her yere götürürüm...
    ok.. hadi ben yatıyorum kalkınca görüşürüz

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah çalanın k....na girer motorun egzozu inşallah bulunur motosikletiniz

Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insallah bulunur..
    inşallah nasipte varsa döner gelir,çok üzgünüm...

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]arkadaşım sitede çalıntı motor diye bir bölüm var orayada yazdınmı[COLOR="Silver"]
    yazdım,arkadaşım,hayırlısı ile bekliyorum,bir yandan da araştırıyorum...

umarım motorunu bulursun dostum
    umarım bulunur,aldığımdan beri neredeyse 1,5 senedir aynı yerinde duruyordu,sitede 6 tane motosiklet var,çoğu direksiyon kilidiyle duruyor,sadece benimkisi çalındı...umarım kimse bunu yaşamaz

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı PHAETONW12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 model MAVİ RENK ybr esd motosikletim dün bugün evimin(İZMİR/TİRE) önünden çalındı,duyanların bilenlerin insaniyet namına haber vermesini rica ederim.

şase numarası: LBPRE101000005773

535 959 16 52
    çok büyük geçmiş olsun umarım en kısa zamanda sağ salim bulunur

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    eren iyi günler sen motoru yeni mi aldın..

ilanda görmüştüm de senin motoru

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı PHAETONW12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah nasipte varsa döner gelir,çok üzgünüm...

yazdım,arkadaşım,hayırlısı ile bekliyorum,bir yandan da araştırıyorum...

umarım bulunur,aldığımdan beri neredeyse 1,5 senedir aynı yerinde duruyordu,sitede 6 tane motosiklet var,çoğu direksiyon kilidiyle duruyor,sadece benimkisi çalındı...umarım kimse bunu yaşamaz
    küfür etmek istemiyorum ama horospu çocuğundan bol birsey mi var bu memlekette..?!

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

aynen..benim de gözüme aşina motor bi yerden..
    F54 bunu beğendi.

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamın aleyküm beyler.. herkese günaydın...
    1- F54 ( pelûş ) : Olum hani bugün gelecektim , telefonun kapalı üç kağıtçı.. hem çinlisin hemde dümencisin
    2- dürümdöner ( ekmek arası ,bol acılı ) : kanka şansına küs pazar hava sağanak yağışlı ve soğuk , artık bi dahaki haftaya zirve toplanır..
    3- ghostcorc ( luna park ) : abi sende 30 yıl önce iyiki bi az yakmışın, millete 500 km yol yaptım diyon... sen o benzini atatürk yaşıyoken almıştın.. senin değerler m.ö 685
    ona bakarsan bu günde öyle diyo ama pırıl pırırl güneş var yan çizme sondakkaya kadar dönmek yok
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ihtiyar gör bak kayıs atar koray diye pelùş boşuna söylemiyormus

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

koray hava kötü diyorsa bil ki sıcaktan evde bile oturulmaz

m3hm3tozc4n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 (2006)
    S.A arkadaşlar bir sorum olacak. 2006 ybr kullıyorum. 30binde. Sıfır almıştım. Motorun performansından hiç ama hiç memnun değilim. Motor aldığımdan beri gitmiyor bir türlü. İlk alındığında 100 - 110u geçmiyordu ama kadran 10 - 20kmh kadar az gösteriyordu. Kendi arabamızla karşılaştırınca anladım yan yana anladım.

Servise çok uzak olduğum için gidemedim de tekrar. Öyle idare ettim bakımlarını memleketimde yaptırdım parçaları getirtip.(hava filtresi vs.) 18.000 de bakıma gittim geldim debriyaj balatasına zincir dişli takımına bujiye aküye lastiğe kadar hepsini değiştirttim. Ama şimdi 90a bile zor geliyor motor düz yolda. Fazla hızlı gitmiyorum ama bu kadar da olamaz. Çin işleri bile kat be kat daha hızlılar. Sizce sorun ne olabilir arkadaşlar bir yardım edin lütfen? Yine eksik gösteriyor diyeceksiniz ama değil şuan doğru gösteriyor. Cep telefonumun navigsayonu da öyle gösteriyor.

Kaç kez hava filtresini, debriyaj balatasını bujileri değiştirdim mobilden başka yağ koymadım yan sanayi parça takmadım ama yok yok yok olmuyor.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı m3hm3tozc4n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.A arkadaşlar bir sorum olacak. 2006 ybr kullıyorum. 30binde. Sıfır almıştım. Motorun performansından hiç ama hiç memnun değilim. Motor aldığımdan beri gitmiyor bir türlü. İlk alındığında 100 - 110u geçmiyordu ama kadran 10 - 20kmh kadar az gösteriyordu. Kendi arabamızla karşılaştırınca anladım yan yana anladım.

Servise çok uzak olduğum için gidemedim de tekrar. Öyle idare ettim bakımlarını memleketimde yaptırdım parçaları getirtip.(hava filtresi vs.) 18.000 de bakıma gittim geldim debriyaj balatasına zincir dişli takımına bujiye aküye lastiğe kadar hepsini değiştirttim. Ama şimdi 90a bile zor geliyor motor düz yolda. Fazla hızlı gitmiyorum ama bu kadar da olamaz. Çin işleri bile kat be kat daha hızlılar. Sizce sorun ne olabilir arkadaşlar bir yardım edin lütfen? Yine eksik gösteriyor diyeceksiniz ama değil şuan doğru gösteriyor. Cep telefonumun navigsayonu da öyle gösteriyor.

Kaç kez hava filtresini, debriyaj balatasını bujileri değiştirdim mobilden başka yağ koymadım yan sanayi parça takmadım ama yok yok yok olmuyor.
    normal değerler kardeşim... Beklentin nedir bilmiyorum ama motorunda sıkıntı yok

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    Arkadaşlar bana bir fikir verin. 1 ay içinde max 7-7.500 tl bütçeyle 2005 -2006 model aşağı yukarı 22-25000 km aralığında kawasaki ER5 almayı düşünüyorum. Siz olsanız 500 cc 50 hp ortalama 4-6 litre arasında yakıt tüketen bir motor alsanız ybr yi elden çıkarırmısınız.Ben pek çıkarma taraftarı değilim ama kararsızda kalıyorum.senede uzun yol hariç 5000 km yol yapıyorum.Er 5 i de uzun yol yapmak için alıcam.Ha şuda var ybr yide satıp 7000 in üstüne koysam 4 silindirlinin leşini alabiliyorum o da zaten 6-7 lt benzin tüketecek tasarruflu gelmeyecek çok yakıyor bu bu yollara yazık diyeceğim.Yani Er 5 cazip geliyor.Siz olsanız ne yaparsınız ybr yi satarmısınız yoksa dursun bi kenarda göz çıkarmaz hesabı saklarmısınız zira ben alırken öyle düşünerek aldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:47 ----------

Cumalıkızık evleri ve ybr 125.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK

ilanım var ordan görmüş olabilirsin . sahibinden.com da kırşehirde tek. fatıh senınle daha once bır topıcde baya konusmustuk sanırım mct 250 sayfası olsa gerek ?

Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    küfür etmek istemiyorum ama horospu çocuğundan bol birsey mi var bu memlekette..?!

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

aynen..benim de gözüme aşina motor bi yerden..
    sende sitede gormus olabılırsın dostum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı HUN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bana bir fikir verin. 1 ay içinde max 7-7.500 tl bütçeyle 2005 -2006 model aşağı yukarı 22-25000 km aralığında kawasaki ER5 almayı düşünüyorum. Siz olsanız 500 cc 50 hp ortalama 4-6 litre arasında yakıt tüketen bir motor alsanız ybr yi elden çıkarırmısınız.Ben pek çıkarma taraftarı değilim ama kararsızda kalıyorum.senede uzun yol hariç 5000 km yol yapıyorum.Er 5 i de uzun yol yapmak için alıcam.Ha şuda var ybr yide satıp 7000 in üstüne koysam 4 silindirlinin leşini alabiliyorum o da zaten 6-7 lt benzin tüketecek tasarruflu gelmeyecek çok yakıyor bu bu yollara yazık diyeceğim.Yani Er 5 cazip geliyor.Siz olsanız ne yaparsınız ybr yi satarmısınız yoksa dursun bi kenarda göz çıkarmaz hesabı saklarmısınız zira ben alırken öyle düşünerek aldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:47 ----------

http://g1204.hizliresim.com/w/6/44t3s.jpg
    Cumalıkızık evleri ve ybr 125.
    simdi de rahatlıkla satarsın 3 ay sonra da..madem o kadar yolun var şehiriçi satma dursun yatsa bile bi vergi masrafi olur o da 45 lira
    HUN bunu beğendi.

beyler umarım burada soruma cevap bulabilirim.ybr ile dik yokuşlarda kalkış,yokuş alma falan nasıl acaba?motor boğulup kalıyor mu?ortalama kaç kg ağırlık bir yokuş için makul?2 artçı ile hız ne kadar düşüyor aydınlatabilir misiniz?

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    valla serhan yeri geliyor biz 165 kg ile kalkıyoruz kalkıyo gidiyor yetmiyor 2ye at diyo olmadı üçe çak diyor.100 kg olmuş 170 kg olmuş çekişte yuhh dedirtecek hiç bir kayıp yaşamadım ben. 2 kişi uzun yolda 80-90 rahat rahat gidiyor. dik sayılabilecek rampalarda ( şehirler arası) 2 kişi 60 ın altına hiç düşmüyor ki dediğim rampalar 700 m 1000 m tırmanma.

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    valla serhan yeri geliyor biz 165 kg ile kalkıyoruz kalkıyo gidiyor yetmiyor 2ye at diyo olmadı üçe çak diyor.100 kg olmuş 170 kg olmuş çekişte yuhh dedirtecek hiç bir kayıp yaşamadım ben. 2 kişi uzun yolda 80-90 rahat rahat gidiyor. dik sayılabilecek rampalarda ( şehirler arası) 2 kişi 60 ın altına hiç düşmüyor ki dediğim rampalar 700 m 1000 m tırmanma.
    dostum alacağın motor er5 se performansı çok güzel ama yakıtı biraz fazla diye duydum ben suzuki GS 500 tercih ederim yada honda cbf 500

peki motorunuz kaç model?umarım oynama yoktur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 24 kullanıcı var. (0 üye ve 24 misafir)

Bu Konudaki Etiketler