Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr için arka amortisörde yükseklik ayarı var bilmniyorum dikkatinizi çektimi sizinki hangi seviyede yada orjinal fabrikadan çıkarken hangi seviyede çıkıyor,bana biraz engin geliyor arka kısmı 2008 modeller için konuşuyorum.
    kardeş benimkisi 2 kademedeydi yumuşak olarak 1 olsa zaten tamamen yumuşak oluyor denedim gene sonra 2 yaptım fabrikadan geldiğine şuan güzel
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kankam genelde internet olsun istiyorum vodafone sınırsız paket alıp normal evdeki bilgisayarda nasıl internet kullanıyorsam o şekilde istiyorum..
    çok sey istiyon korayım..benim c6 00m var canavar gibi bundan önce xperia x10 kullanıyordum androidini yerim şarj marj dayanmiyordu..tabak gibi telefondu..kral telefondu ama gereksizdı..aynı şeyleri symbianla da yapıyorum

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    korayim galaxy aces bakabilirsin...
    motorola da iyi telefondur...
    icinde yeter ki android olsun...
    bu arada hatirlatmakta fayda var vodafone deki sinirsiz net kampaynasi bitti..
    sadece eskiden kalan kullanicilar devam edebiliyorlar...
    ben o paketi yaklasik 2 senedir kullaiyorum..

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Arkadaşlar son yakıt tüketiminiz nedir malum benzin baya zamlandı malum ybr de az yakıyor.Bu aralar apache veya ybr almayı düşünür oldum.
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok sey istiyon korayım..benim c6 00m var canavar gibi bundan önce xperia x10 kullanıyordum androidini yerim şarj marj dayanmiyordu..tabak gibi telefondu..kral telefondu ama gereksizdı..aynı şeyleri symbianla da yapıyorum
    anladım kanka motorala çıkarmış bi tane 3 gün gidiyor şarjı çok beğendim.. fiyatıda uygun ve iphone ile kıyaslanıyor.. http://www.hepsiburada.com/Liste/mot...TELCEPMOTATRIX

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım kanka motorala çıkarmış bi tane 3 gün gidiyor şarjı çok beğendim.. fiyatıda uygun ve iphone ile kıyaslanıyor.. http://www.hepsiburada.com/Liste/mot...TELCEPMOTATRIX
    uzun süre kullanacaksan al da satacaksan elinde kalır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    koray panpiş folyo aldım karbon..arka çantanın üstüne çekicem depo kapağına çekicem ön çamurluğa heryere çekecem.. sabunu bol bulan arap misali

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    Benim sınav dönemi baslıyor yine okulda.Dua edin abilerim. :D İcimi sıkıntılar basmaya basladı yine yavastan. :D

denyzmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    koray panpiş folyo aldım karbon..arka çantanın üstüne çekicem depo kapağına çekicem ön çamurluğa heryere çekecem.. sabunu bol bulan arap misali
    o folyolar kendinden mi yapışkanlı yada yapışkanlı olması gerekiyor mu acaba

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    kendinden yapışkanli..ısıtıp ısıtıp yapıştırıyorsun..ankaradayken metresini 35ten alıyordum burda aradım aradım bulamadım bugün şans eseri bizim dükkanın yakınında bi reklamcıda buldum metresine 50 dedi hıç ses etmeden aldım gerçi internette bile 65,70 ten aşağı verene rastlamadım..

Motosikleti
    cbf 150
    Beyler bi akıl verin ciddi ciddi motosikletimi değiştirmeyi düşünüyorum.şimdi mondial 150 mc kullanıyorum ama ybr,apache ya da cbf almayı düşünüyorum.Gönlüm ybr den yana ama bana baya ufak gelecek gibi geliyo 1.92 boy 103 kiloyum ne dersiniz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı sarıdev adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bi akıl verin ciddi ciddi motosikletimi değiştirmeyi düşünüyorum.şimdi mondial 150 mc kullanıyorum ama ybr,apache ya da cbf almayı düşünüyorum.Gönlüm ybr den yana ama bana baya ufak gelecek gibi geliyo 1.92 boy 103 kiloyum ne dersiniz?
    cbf al derim o görüntüyü anca cbf kurtarır ybr plastik bisikletler gibi kalır altında

Alıntı TahirBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim sınav dönemi baslıyor yine okulda.Dua edin abilerim. :D İcimi sıkıntılar basmaya basladı yine yavastan. :D
    sendeki sınav dönemi ben 2 hafta sonra ygs ye girecem sen birde benim halimi düşün

Motosikleti
    cbf 150
    cbf al derim o görüntüyü anca cbf kurtarır ybr plastik bisikletler gibi kalır altında
    Hondayı sevmiyorum hatta uyuz oluyorum ama benim ebatlarımada dediğin gibi en çok cbf uyuyor.Gönlüm ybr den yana apache bile düşünüyorum cbf almamak için ama ybr ve apache boyut olarak nerdeyse aynı

500 km de ilk yağ değişimi için servise gidiyoruz değilmi sonraki bakım ne zaman oluyor?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ilk bakıma servıs 1000km de 2.sine 3binde çağırıyor sonra her 3binde yaptırıyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:35 ----------

Hondayı sevmiyorum hatta uyuz oluyorum ama benim ebatlarımada dediğin gibi en çok cbf uyuyor.Gönlüm ybr den yana apache bile düşünüyorum cbf almamak için ama ybr ve apache boyut olarak nerdeyse aynı
    çanta ve demirlerle görüntü uyumunu tutturabilirsın ama ybrde..cbf istemiyorsan apacheyı gönül rahatlığıyla alabilirsın

ilk bakıma servıs 1000km de 2.sine 3binde çağırıyor sonra her 3binde yaptırıyo
    yani 500 km de yağ değişimi yok mu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    servıs bin kmde gel diyor..500 bakımı senin insiyatifinde kalmış..benim servisim özellikle bana tembihledı yamahanın ilk yağı katkılı o yüzden değiştirme diye..ben de değiştirmedim yağa gelince de markası modeli hıç umurumda olmaz ne bulursam basarım içine..yaz kış favorim 20/50..motoru stop edince hemen soğumuyor sürüş sırasında çok dur kalk yapıyorum yüzden 20/50 yı hem sevıyorum hem de kullanıyorum..gerçi yeni ybrme serviste ne koyuyolarsa ondan var bakmadım bile..

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    selam senle kahvaltıda aynı masadaydık bana öyle YBR ye sığmayacak gibi gelmedin ama sen yinede bir bin bi YBR ye de bir aynadan yada camdan kendini kes ya sende kompleksmi var sanane milletin ne diyeceğinden YBR gibi bi motor bulmuşun daha ne aranıyorsun hani polis akademisi diye bir film vardı orada zenci bi zebellah vardı arabaya sığmıyorduda ön koltuğu söküp arka koltuğa oturup sürüyordu sende arka koltuğa kayarsın biraz olur biter

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:53 ----------

pek okadarda motora sığmayacak gibi değilsin
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

servıs bin kmde gel diyor..500 bakımı senin insiyatifinde kalmış..benim servisim özellikle bana tembihledı yamahanın ilk yağı katkılı o yüzden değiştirme diye..ben de değiştirmedim yağa gelince de markası modeli hıç umurumda olmaz ne bulursam basarım içine..yaz kış favorim 20/50..motoru stop edince hemen soğumuyor sürüş sırasında çok dur kalk yapıyorum yüzden 20/50 yı hem sevıyorum hem de kullanıyorum..gerçi yeni ybrme serviste ne koyuyolarsa ondan var bakmadım bile..
    eyvallah abi sağol

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler