Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    koray panpam nerde benim yahu panpiş nereye kayboldun tatlı su motorcusu muyum neyim nerede su çamur benim motor hep oraya doğru gidiyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ersin54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı HUN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi dostum hondayı , tvs yi bilemem ama ybr kanımca peryodik bakımlarını aksatmamak kaydıyla 4x25000 de gider 5x25000 de. uzun yolda da bindim durkalk trafiktede hiç bir sıkıntısı yok.Az daha son sürati fazla olsaydı çok güzel olacaktı.Tek eksiği 5-10 km bence
    zaten honda'ya fuarda oturunca devre dışı bıraktım onu. kaldı 2 seçenek. ihtiyaçlarımı iyi analiz edip artıları ve eksileriyle bir seçimde bulunacağım artık. ilginiz için çok teşekkür ederim. topiğinizi daha fazla meşgul etmeyeyim. iyi forumlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durmuş bu forumda bi kurye arkadaş vardı 60000 km ybr nin fotosunu ekledi gerçekten motor daha diri sanki bayiden birkaç ay önce çıkmış gibi
    aynı moruk bu da öyle tertemizdı gerçi koray gibi ne bulduysa bağlamış adam motora ama hiç 52bin gibi durmuyordu motor..maşallah deyip olay mahallini terkettim hemen..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    helal olsun adam gibi bakıyorlar motorlara
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha ybr esd 125
    Merhaba arkadaşlar 2012 ybr esd aldım. Koltuğuna kılıf diktireceğim ama bunların koltuğu çıkıyormu? çıkıyorsa nasıl çıkıyor ...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hoşgeldin ilker yeni motorun hayırlı olsun..
    koltuğu çıkartmak için yan kapakları sökmen gerek eski kasalarda durum böyle.

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı ilksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar 2012 ybr esd aldım. Koltuğuna kılıf diktireceğim ama bunların koltuğu çıkıyormu? çıkıyorsa nasıl çıkıyor ...
    hayırlı olsun kazasız belasız kullan seleyi sökmek için sağkapağın altında 10luk civata var onu sök sonra kapağın motorun öntarafına doğru olan kısmından parmaklarını sokarak dikkatlice kendine çek biraz serttir onu sökünce soltarafa geç alt ortada bir kapak var onu kenara çek motorun kontak anahtarını oraya tak ve çevirerek aç aynı şekilde motorun öntarfına doğru uca parmaklarını arkaya sok ve onuda kendine çekerek çıkar kapaklar çıktıktan sonra selenin öntarafına doğru sağlı sollu ikitane civata var yine 10 numara onlarıda çıkarınca esas sorun başlıyor selenin enarka kısmına parmağını sokup yukarıya doğru kaldırırken benzin deposu tarafındanda arkaya doğru iteceksin yani sele arkaya doğru itilirken arkasıda havaya kalkacak bayağı zor oluyor yani dur sana bi şema çizeyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:45 ----------

bu şekilde çıkarabilirsin çünkü içinde tırnak var ancak arkaye çekerek çıkıyor fakat selenin arkası takıldığı için yukarı kaldırman lazım hafif
    http://img59.imageshack.us/img59/6381/selekarma.png
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    abi çok bilimsel yaklaşıyorsun bu lastiği bi inceler misin? tirereviews.net/c/IRC-Tire-Reviews/p/IRC-NR28-Tire-Reviews/

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    hoşgeldin ilker hayırlı olsun motorun güle güle kullan ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:22 ----------

miillet eski ybrlerde katalitik konvertör diye bişey varmış bilen varmı ne işe yarıyo ve esdlerde niye yok ?
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi çok bilimsel yaklaşıyorsun bu lastiği bi inceler misin? tirereviews.net/c/IRC-Tire-Reviews/p/IRC-NR28-Tire-Reviews/
    inceledimde sitesinde birşey yok bide lastik alacaksan bakacaksın inceleyeceksin ve herşeyden önce elleyeceksin sana güven verecek sert olmayacak ellediğinde naylon hissi vermeyecek silgi gibi lastik olduğunu hissedeceksin

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:10 ----------

bide şunu söyleyeyim hayatım boyunca birşeyleri bilmediği halde akılverenlerden tarif edenlerden nefret ettim çalıştığım zamanlar adres sorardım herif adresi tarif eder ama bulamazsın ya kardeşim bilmiyorsan söylemede arkandan küfür ettirme dimiya işte ensonunda tecrübe edindim 1 kişiye değil 3-5 kişiye soruyordun yanlış yere dünyanın yolunu tepmemek için o yüzden ozamanlar kendi kendime söz vermiştim işte oyüzden birilerine bilgi aktarırken hiçbişeyden anlamayan birisinin yerine kendimi koyup öyle tarif ediyorum arkamdan küfür ettirmemek için her kez böyle yapsa zaten heralde dünyada yanlış birşey kalmaz...
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    Yamaha ybr esd 125
    çok teşekkür ederim bunalattıklarını yapabilirsem beni nasa ya alırlar heralde

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin ilker hayırlı olsun motorun güle güle kullan ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:22 ----------

miillet eski ybrlerde katalitik konvertör diye bişey varmış bilen varmı ne işe yarıyo ve esdlerde niye yok ?
    katalitik konvertör birçok motorda mevcut hatta benim scooterdede vardı ama eksozu bulamayınca iptal ettim görevi ise tamamen çevreyle ilgili dışarıya yanmamış gazları atmamak eksoza kaçan yanmamış gazları toplayarak karbüratöre geri döndürüp tekrar yanma odasına gönderiyor ...ve şuan 2011 esd lerdede var eksoza bakarsanız borunun kalınlaşmaya başladığı yerde yukarı doğru kaynaklanmış bir boru çıkar ve kelepçeyle lastik bir boruya dönüşerek hava filitresine geri dönüş yapar ...
    TheAzReaL07 bunu beğendi.

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Beyler şöyle bir yazı gördüm birde sizden cevap alayım dedim.

Khutuck adlı üye
    YBR125 ve TVS 150 de aynı oranda yağ yakıyor.

Çok sinirleniyorum bu kulaktan dolma efsaneyi gazlayanlara. CBF'le temmuz ayında güneyde 3 bin km tam gaz gittim, motorum yağ eksiltmedi.

demiş doğrumudur ?
    Ne Adamlar gördüm Altında Motor Yok. Ne Motorlar Gördüm Üzerinde Adam Yok.....

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katalitik konvertör birçok motorda mevcut hatta benim scooterdede vardı ama eksozu bulamayınca iptal ettim görevi ise tamamen çevreyle ilgili dışarıya yanmamış gazları atmamak eksoza kaçan yanmamış gazları toplayarak karbüratöre geri döndürüp tekrar yanma odasına gönderiyor ...ve şuan 2011 esd lerdede var eksoza bakarsanız borunun kalınlaşmaya başladığı yerde yukarı doğru kaynaklanmış bir boru çıkar ve kelepçeyle lastik bir boruya dönüşerek hava filitresine geri dönüş yapar ...
    bunu iptal edince güç artışı olur. hem yanmış oksijensiz gazı motora göndermeyiz, hem de sıcak hava vermemiş oluruz.

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    teşekürler şenol abi
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    inceledimde sitesinde birşey yok bide lastik alacaksan bakacaksın inceleyeceksin ve herşeyden önce elleyeceksin sana güven verecek sert olmayacak ellediğinde naylon hissi vermeyecek silgi gibi lastik olduğunu hissedeceksin

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:10 ----------

bide şunu söyleyeyim hayatım boyunca birşeyleri bilmediği halde akılverenlerden tarif edenlerden nefret ettim çalıştığım zamanlar adres sorardım herif adresi tarif eder ama bulamazsın ya kardeşim bilmiyorsan söylemede arkandan küfür ettirme dimiya işte ensonunda tecrübe edindim 1 kişiye değil 3-5 kişiye soruyordun yanlış yere dünyanın yolunu tepmemek için o yüzden ozamanlar kendi kendime söz vermiştim işte oyüzden birilerine bilgi aktarırken hiçbişeyden anlamayan birisinin yerine kendimi koyup öyle tarif ediyorum arkamdan küfür ettirmemek için her kez böyle yapsa zaten heralde dünyada yanlış birşey kalmaz...
    abi baktım micheline de baktım ırcnin yeni getirdiği lastiğe de baktım ırc michelinden daha yumuşaktı..emin olamadım bi kumar oynarım aysonu zaten beklediğim gibi çıkmazsa adamı arar bi takım michelin aldırırım güzel çıkarsa da arar teşekkür ederim..

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    S.a beyler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    aleykum selam..noldu direksiyon gelmedi mi?

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler iyi geceler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    iyi aksamlar hoş geldin fatih

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler