Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    ben yatıyorum müsadenizle valide hanım hastaneye gitti bu sabah bende mal gibi gittim randevuyu sabahın 9 una aldım uyku sersemi namaza kalk yat 7 de tekrar dikti beni ayağa geç kalıcam diye hastane 20 dakika kadın 7 de ayakta zaten yatmamış o namazdan sonra ondan sonrada gelde uyu uyuya bilirsen tam dalmışım geldi hadi kalktım başım nasıl ağrıyo oyüzden erken yatayım bu gece kusura bakmayın sizlere hayırlı geceler iyi sohbetler ...
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yatıyorum müsadenizle valide hanım hastaneye gitti bu sabah bende mal gibi gittim randevuyu sabahın 9 una aldım uyku sersemi namaza kalk yat 7 de tekrar dikti beni ayağa geç kalıcam diye hastane 20 dakika kadın 7 de ayakta zaten yatmamış o namazdan sonra ondan sonrada gelde uyu uyuya bilirsen tam dalmışım geldi hadi kalktım başım nasıl ağrıyo oyüzden erken yatayım bu gece kusura bakmayın sizlere hayırlı geceler iyi sohbetler ...
    hayırlı geceler abi

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abi hayırlı geceler sobaya odun atmayı ihmal etme
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    kömür attım kömür hemde iki torba iyicene bi yansın yatacağım ßy ßy...
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sanada abi
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar telden girdigim icin topiginizi arastiramadim benim sormak istedigim yamahanin servisleri nasil yaygin bir agi var mi parca sorunu yasiyor musunuz bende sirf servisler yuzunden ybr yada cbfye gecmeyi dusunuyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    hoşgeldin arkadaşım.. servisler diğer firmalara göre gayet yaygın..yedek parça gerek orijinal gerek yan sanayi gerek de yan sanayinin de yan sanayisi olmak üzere çok çeşitli ve kolay temin edilebilir nitelikte..fiyat olarak ise orijinali de dahil olmak üzere bir apache ya da bir hondaya istinaden daha uygun..ayrıca tvsdeki titreşim, hondadaki motorun aşırı narin olma sorunu yamaha da mevcut değil..yani bugün alacağın temiz bir ikinci el ybr (sıfır kmsini söylemiyorum bile) ticari amaçla kullanmayacak bir insan için ciddi anlamda ömrünün sonuna kadar kullanabileceği bir motorsiklettir..yeter ki yağını değiştirmeyi unutmasın : ) umarım açıklayıcı olabilmişimdir..

Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin arkadaşım.. servisler diğer firmalara göre gayet yaygın..yedek parça gerek orijinal gerek yan sanayi gerek de yan sanayinin de yan sanayisi olmak üzere çok çeşitli ve kolay temin edilebilir nitelikte..fiyat olarak ise orijinali de dahil olmak üzere bir apache ya da bir hondaya istinaden daha uygun..ayrıca tvsdeki titreşim, hondadaki motorun aşırı narin olma sorunu yamaha da mevcut değil..yani bugün alacağın temiz bir ikinci el ybr (sıfır kmsini söylemiyorum bile) ticari amaçla kullanmayacak bir insan için ciddi anlamda ömrünün sonuna kadar kullanabileceği bir motorsiklettir..yeter ki yağını değiştirmeyi unutmasın : ) umarım açıklayıcı olabilmişimdir..
    Aciklama icin tesekkur ederimeger yamaha bayisi benim 396 kmdeki apacheyle takasa girerse ybrye gecerim bir sorum daha olacak cogu motosikletlerde orjinal lastikler malum ybrdede ayni sorun var mi yagista falan nasil kontrayla motoru asiri yatiriyorum orjinal lastiklerle sorun yasar miyim son olarakta ybrde bildigim kadariyla koruma demiri yok serviste kaca takiyorlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    orijinal lastikleri motoru zorlamazsan çok sorun çıkarmıyor bunu söyleyeyım..tamamen ıslak zeminde ben sorun yaşamıyorum hatta kızaklama yapmadan durabiliyorum ancak neticede çok kaliteli lastik değil..senin apacheyi elden satman daha mantıklıca olur, ucuza alırlar malum onlar da kar edecekler satarken..ön koruma demiri de 50 lira civarında ama sıkı pazarlık yaparak onu hediye olarak alabilirsin..apacheyi neden değiştirmek istiyorsun o cbfden daha sağlam,ybrden daha atak bir motor keyfi kullanıcı için..

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aciklama icin tesekkur ederimeger yamaha bayisi benim 396 kmdeki apacheyle takasa girerse ybrye gecerim bir sorum daha olacak cogu motosikletlerde orjinal lastikler malum ybrdede ayni sorun var mi yagista falan nasil kontrayla motoru asiri yatiriyorum orjinal lastiklerle sorun yasar miyim son olarakta ybrde bildigim kadariyla koruma demiri yok serviste kaca takiyorlar
    bu 396 km deki apache 2011 model yeni apache ise o tvs nin seriliğini ybr de bulamıycaksınız tvs hafif titriyor evet ama cok güzel bi allettir bence ayrıca dijital göstergesi olsun tipi olsun gazlı amortisörleri olsun teknolojik olarakta benim gözümde ybr den önde motor aksamıda cok dayanıklı :D:D ybr forumunda sölediklerime bak :D:D taşlancam uzıyım yavaştan :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

orijinal lastikleri motoru zorlamazsan çok sorun çıkarmıyor bunu söyleyeyım..tamamen ıslak zeminde ben sorun yaşamıyorum hatta kızaklama yapmadan durabiliyorum ancak neticede çok kaliteli lastik değil..senin apacheyi elden satman daha mantıklıca olur, ucuza alırlar malum onlar da kar edecekler satarken..ön koruma demiri de 50 lira civarında ama sıkı pazarlık yaparak onu hediye olarak alabilirsin..apacheyi neden değiştirmek istiyorsun o cbfden daha sağlam,ybrden daha atak bir motor keyfi kullanıcı için..
    Surus keyfi cok guzel olan bir motor ve cbfdende kaliteli oldugunu soyleyebilirim ama servisleri cok kotu gerci hic gitmedim daha yeni motor rodajda ama herkes ayni seyi soyluyor bisikletciden bozma motorsiklet servisi diye hal boyle olunca sikinti basliyor yada ben baslatiyorum aslinda herseyi orjinal olarak bulunan yan sanayisi olmadigi icin bir motoru satmak istemem ama servisler benim kafami cok kurcaladi gerci bandirmadakini daha gormedim bakalim gidince gorucem eger iyiyse satmicam yok digerleri gibiyse satarim su havalarin duzelmesini ve isinmasini bekliyorum balikesirmerkezden bandirmaya gitmek icin

Motosikleti
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Surus keyfi cok guzel olan bir motor ve cbfdende kaliteli oldugunu soyleyebilirim ama servisleri cok kotu gerci hic gitmedim daha yeni motor rodajda ama herkes ayni seyi soyluyor bisikletciden bozma motorsiklet servisi diye hal boyle olunca sikinti basliyor yada ben baslatiyorum aslinda herseyi orjinal olarak bulunan yan sanayisi olmadigi icin bir motoru satmak istemem ama servisler benim kafami cok kurcaladi gerci bandirmadakini daha gormedim bakalim gidince gorucem eger iyiyse satmicam yok digerleri gibiyse satarim su havalarin duzelmesini ve isinmasini bekliyorum balikesirmerkezden bandirmaya gitmek icin
    sorun servisse en kral servisler hondada yalan yok şimdi :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorun servisse en kral servisler hondada yalan yok şimdi :D
    hahahaha evet bak bu çok doğru..adamlar bütün motorlarına yağ yaktığı için piston silindir atmaktan, egzantrik değiştirmekten acayip tecrübe kazandılar : ) bizimkıler iste anca yağ değiştirip motorun sağını solunu silip yağlayip geri veriyolar niye çünkü sorunsuz motor hehe yamaha ya hiç : )

Motosikleti
    hahahaha evet bak bu çok doğru..adamlar bütün motorlarına yağ yaktığı için piston silindir atmaktan, egzantrik değiştirmekten acayip tecrübe kazandılar : ) bizimkıler iste anca yağ değiştirip motorun sağını solunu silip yağlayip geri veriyolar niye çünkü sorunsuz motor hehe yamaha ya hiç : )
    benim demek istediğim en gelişmiş servislerdi ama senin fikrinede katılmıyorum demekten başkada bişey demiycem siz istanbuldaki örnek veriyorum honda anes servisine gidin yamahamı tvs mi kanuni mi mondial mi onlar servismi dersiniz türkiyede en kral servisler gerçekten hondada var kalite ver gelişmişlik olarak vede disbiritörsüz geliyor honda kendi türkiyede sölemek istediğim marka fanatikliği yapmaya gerek yok bu konuda honda tüm markalardan önde türkiyede

Selam beyler ben bu motoru kredi kartı ile alıcam sitede 4090 yazıyo 24 aya acaba yüzde kaç vade koyarlar yada vade koyarlar mı ? Bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim .

Motosikleti
    Alıntı tcs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam beyler ben bu motoru kredi kartı ile alıcam sitede 4090 yazıyo 24 aya acaba yüzde kaç vade koyarlar yada vade koyarlar mı ? Bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim .
    vade koyucakları kesin 5.000tl yakın olur tahminim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim demek istediğim en gelişmiş servislerdi ama senin fikrinede bişey katılmıyorum demekten başkada bişey demiycem siz istanbuldaki örnek veriyorum honda anes servisine gidin yahama tvs kanuni mondial servismi dersiniz türkiyede en kral serisler gerçekten hondada var kalite ver gelişmişlik olarak vede disbiritörsüz geliyor honda kendi türkiyede
    hımm gelişmiş olunca ne yapıyorlar 4 silindir motoru gözü kapalı mı topluyorlar ya da robotlara mı toplatıyorlar..? ya da senden daha ucuz servis ücreti mi alıyorlar..? hem honda iyi kı distributorsuz getiriyor motorlarını yoksa bi cbf yi 5bin liradan aşağı satmazlardi Allah muhafaza: ) eğri oturup doğru konuşmak lazım insanlar yamahayi sorunsuz olduğu için alıyorlar servisini ya da yedek parçasını düşünüp konuşmaya da hiç gerek yok zaten parça da ucuz motor da sorunsuz..unutmadan hangi honda servisi en basit motoru cbfye hava ayarını elektronik cihaz ile yapıyor? ama ankara yamaha baydar kıçı kırık ybr ye bile ateşleme sayacı ile 12 saniyede nokta hatasız hava ayarı yaptı benim gözümün önünde..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:54 ----------

Alıntı tcs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayinin anlaşmalı olduğu kartlar varsa vade farkı almaz anlaşması yoksa o da bayi ile konusacağın ayrıntı..sahibinden com a bakarsan çoğu satıcı vadeli fiyatlarını da yazıyor 4390 olması lazımdi yine de bi check et

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:57 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...74748738/detay linki burada fiyat 4390..

Motosikleti
    hımm gelişmiş olunca ne yapıyorlar 4 silindir motoru gözü kapalı mı topluyorlar ya da robotlara mı toplatıyorlar..? ya da senden daha ucuz servis ücreti mi alıyorlar..? hem honda iyi kı distributorsuz getiriyor motorlarını yoksa bi cbf yi 5bin liradan aşağı satmazlardi Allah muhafaza: ) eğri oturup doğru konuşmak lazım insanlar yamahayi sorunsuz olduğu için alıyorlar servisini ya da yedek parçasını düşünüp konuşmaya da hiç gerek yok zaten parça da ucuz motor da sorunsuz..unutmadan hangi honda servisi en basit motoru cbfye hava ayarını elektronik cihaz ile yapıyor? ama ankara yamaha baydar kıçı kırık ybr ye bile ateşleme sayacı ile 12 saniyede nokta hatasız hava ayarı yaptı benim gözümün önünde..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:54 ----------

bayinin anlaşmalı olduğu kartlar varsa vade farkı almaz anlaşması yoksa o da bayi ile konusacağın ayrıntı..sahibinden com a bakarsan çoğu satıcı vadeli fiyatlarını da yazıyor 4390 olması lazımdi yine de bi check et
    size laf anlatmaya gerek yok anlatsamda anlamak istemiyorusunz kendi iç dünyanızda haklısınız iyi geceler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    size gayet mantıklı ve ince bir şekilde açıkladim.. amacım sizin bazı bilmediğiniz ya da farketmediğiniz gerçekleri görmenizi sağlamakti.. umarım faydalı olabilmişımdir..bu arada anes i de bilirim hatta anes istoc coşkun bey arkadaşımdir pek severim kendisini, honda servislerini de çok iyi biliyorum dilersen havalar güzellesince gidip bi çaylarini da içebiliriz..

saol dürüm@ doğru diyosun bayiye sormak lazım anlaşmalı kartları

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler