Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EMO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki bandit sa 650 s abs,Yamaha ybr125,Bajaj chetak classic
    Alıntı lespaul_84 adlı üyeden alıntı
    selam arkadaşlar.
    size bir tesbitimi iletmek istiyorum.
    motoru ilk aldığımda shell'den depoyu fullemiştim. performanstan memnundum.
    daha sonra azaldıkça yol üstü olduğu için total den 1 depoya yakın benzin kullandım. ama kesinlikle tavsiye etmiyorum total'i
    bugün BP'den benzin aldım, kesinlikle arada çok fark var. özellikle düşük devirlerde motorun kendini toplama ve devrini bulma süresi daha kısa. belki size abartı gelecek ama TOTAL kullanırken düşük devirde olduğumda mutlaka vites küçültmek zorunda kalıyodum.
    Hocam teşekkürler bilgi için.. Demekki napıcaz!? benzini bp den alıcaz!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    walla illa bp demiyorum ama, daha kaliteli firmalardan şaşmamak lazım.
    BP olur, SHELL olur ne bilimm..
    depoda var olan benzinin üstüne 5 milyonluk atınca aradaki fark anlaşılmıyo ama boş depoyu TOTAL'den fulleyince aradaki farkı bariz hissediyorsunuz.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

hashmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondi 150hs
    lespaul84 bilgi için teşekkürler arkadaşım
    arkadaşlar şimdi bornovadaki birkaç bayii ile görüştüm.9taksit kampanyası ay sonunda bitiyor:( ilgilenenlere duyurulur.
    aksan da taksit yapmıyolar..
    motorcu göçmen de motor 3150 ytl.750ytl peşin kalanını 9a bölüyorlar.ilgili arkadaşa kask ve kilit hakkında sorular sordum.kilidin masterlock marka çok kaliteli olduğunu 2 metre olduğunu söyledi,bende kalınlığını sordum.2m dedi tekrar.kalınlık dedim bilmiyom ölçücek aletim yok dedi bende el salladım kendisine
    ipekyolu nda 3000ytlye 9 taksit.peşinat verilirse taksit sayısında artış olucağını söyledi.140ytl plaka vs ücreti peşin alınıomuş.malesef kask,kilit satmıyolar:(çankayaya yönlendirirs sizi dedi.sanırım burdan alıcam.28inden sonra alabilcem ancak pür dikkat lazım yaw.allahtan şubat ayında değiliz
    umarım reklam gibi olmamıştır.bilgi amaçlı yazdım.herkese keyifli sürüşler...
    hızlı yaşa,yavaş sür,genç değil geç öl..

yamahayasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    godfather sağol ama bakıyorum insanlar çevrim içi ve hiçbiri saatlerce mesaj yazmıyor oyüzden dedim yinede sağol

shadowofspirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    Arkadaşlar bende aranıza 8 gün önce Siyah 2006 incimle katıldım..Yamaha sirkeciden koruma demirini 25 ytl ye aldım..Tek sorunum var ustamda kronik olduunu söyledi sizdede varmı bilmiorm.Yeni kasalarda otomatik far var biliorsunuz. Dün akşsam farkettim kısa hüzmeli farlarda motor devirlenince sanki temassızlık eder gibi farlar sönüyor geliyor bişi var.Uzunlarda yok ustam götür servise garantiden yapsınlar bunlarda kronik switch değişecek dedi en yakın zamanda gideceğim yardımlarınızıda bekliyorumm.....
    Motorize Birlikler K.lığı......

Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    allah allah, benim hiç dikkatimi çekmedi. gece de kullandım ben. ama kısa far aydınlatmasında herhangi bi sorun yaşamadım
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /

Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    Motorum 2000 km de ve böyle bir sorun ybr ye yakıştıramadım..

Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    bilemiyorum belki sadece seninkinde vardır. bende böyle birşey yok. diğer arkadaşlara sormak lazım.
    belki de switch oksitlenme yapmıştır. motorunu 2. el eldıysan ve daha önceki sahibi nemli bir ortamda sakladıysa, switch'in oksitlenme yapması çok abes değil.

Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    Onuda kendim sağını solunu açmak istemiorum sonra m-önceden başıma gelmişti yok garanti dışı falan filan ve kendi ustamda olsa onada açtırmam.

Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    tabi abi açtırma biyerini.
    oluyo öyle bazen, duyuyoruz.
    garantin var nası olsa. bir sorun varsa garantiden yapılır.

Motosikleti
    yaw arkadaşlar ben forumun önceki sayfalarındada okumuştum benzer bi sorun sanırm.. Gerçektende ybr ye yakışmayan bi problem? Hiç problem yaşamayan arkadaşlarda var .Gelmedi ybr'emde henüz merak ediom baya gelince ve kullandığımda özellikle dikkat edicem far olayına.bazı ybr sahipleride yüksek yolu aydınlatmıo dio? 2.el mi arkadaşın motoru acaba.?merak ettim bak şimdi

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    shadowofspirit, böyle bir kronik sorun yok, olsaydı bilirdim zira birçok forumda ybr ile ilgili yazıları dikkatle takip ediyorum ce bu tarz bir sorun görmediğim gii kendi motorumda da böyle birşey yok. Senin şansına gelişmiş bir olay bana kalırsa.

Hashmet, kaskın vizörü değiştirilebiliyor, istenirse de buğu önleyici takılabiliyor.

ybr almak istiyorum

arkadaslar burda sizin bu motor hakkında yazdıklarınızı okuduktan sonra mondial almaktan vazgectim 3 kurus daha fazla verip ybr almaya karar verdim .2. el temiz ybr si olan varsa mail atsın ben izmirdeyim antalyadanda alabilirim .siyah veya gri .bide bugun itibari ile sıfırın plaka ruhsat fiyatını bılen varsa yazsın lutfen .

Motosikleti
    Alıntı arkeolok07 adlı üyeden alıntı
    arkadaslar burda sizin bu motor hakkında yazdıklarınızı okuduktan sonra mondial almaktan vazgectim 3 kurus daha fazla verip ybr almaya karar verdim .2. el temiz ybr si olan varsa mail atsın ben izmirdeyim antalyadanda alabilirim .siyah veya gri .bide bugun itibari ile sıfırın plaka ruhsat fiyatını bılen varsa yazsın lutfen .
    Arkadaşım çok başarılı ve mantıklı bi karar vermişsin kutlarım seni!!Şimdiden hayırlı olsun!!

Alıntı insane adlı üyeden alıntı
    shadowofspirit, böyle bir kronik sorun yok, olsaydı bilirdim zira birçok forumda ybr ile ilgili yazıları dikkatle takip ediyorum ce bu tarz bir sorun görmediğim gii kendi motorumda da böyle birşey yok. Senin şansına gelişmiş bir olay bana kalırsa.

Hashmet, kaskın vizörü değiştirilebiliyor, istenirse de buğu önleyici takılabiliyor.
    Hocam teşekkür ederim ilgine! bu tip sorunlar çok çok seyrek oluyo tabiki farkındayım.Çevreden duyduğum bir kaç laf işte aklıma takılmıştı yazayım dedim..

gotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikletlerini yeni almış ve alacak olan arkadaşlarr hepiniz hoşgeldiniz kazasız belasız bol rüzgarlı günler hepinize

Motosikleti
    YBR 125
    YBR 125 siparişi verdim kısmetse yarın plakalı olarak elimde bende çok düşündüm ama ybr de karar kıldım burada yardımcı olan arkadaşlar teşekkür ediyorumfiatına gelince motor heryerde peşin 2995 YTL plakalı 3115YTL taksite gelince iş değişiyor mesela ben 500 YTL peşin 2 ay hiç ödememek şartı ile ağustos 15 ten itibaren ödemeye başlicam maxsimum karta 14*207=2900YTL taksite aldım Toplam maliyet Plaka dail kask hediye dediler herşey dail yani 2900+500=3400YTL bir arkadaşım sormuştu fiatları burası çanakkale saygılar.(bu kampanya 1 hazirana kadarmış )

karahanlı: hadi gözünüz aydın kavuşuyosunuz kazasız belasız günlerde kullanırsın inşallah darısı almak isteyenlerin başına
    Kask tak!

vedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6
    shadowofspirit in sorunu bendede var. Ben ampul bozuldu sanarak tamamen bozulmasını bekliyordum.
    Less is more...

abı yok mu yardımcı olabilecek

arkadaslar saolulun secım konusunda yardımcı odunuz
    ama
    bana
    bu motoru bulabılmıem konusunda yardımcı olabılcek yok mu

hashmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondi 150hs
    motorunu yeni alanlara hayırlı olsun
    arkeolo07 hoşgeldin arkadaşım.sen en iyisi forumdan ybr satmak isteyenlere bi bak,ALMAK İSTEYENLER başlığınada bi topic aç.bide www.beldeyama.com.tr den bak 2.el motorlara.burdan yardımcı olmamız zor.
    kazasız belasız sürüşler herkese..
    hızlı yaşa,yavaş sür,genç değil geç öl..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler