Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EMO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki bandit sa 650 s abs,Yamaha ybr125,Bajaj chetak classic
    sevgili arkadaşlar bende ybr'min siparişini verdim.buradaki bayiide kalmadığı için izmirden gelcekmiş. beklemedeyim.hafta içi teslim etcekler kısmetse.İlk motorum sayılır!İçim içime sığmıyo!!herkeze kazasız belasız sürüşler!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Aramıza yeni katılan arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum. Motorunu almış olanlara da hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.

hashmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondi 150hs
    Alıntı EMO adlı üyeden alıntı
    sevgili arkadaşlar bende ybr'min siparişini verdim.buradaki bayiide kalmadığı için izmirden gelcekmiş. beklemedeyim.hafta içi teslim etcekler kısmetse.İlk motorum sayılır!İçim içime sığmıyo!!herkeze kazasız belasız sürüşler!!
    hayırlı uğurlu olsun arkadaşım.kazasız belasız günlerde kullan..biran önce kavuşman dileğiyle
    hızlı yaşa,yavaş sür,genç değil geç öl..

hashmet: kaskı inceledim nolan.it den baya güzel bişiymiş bu tam benlik sade ama kullanışlı 110 euro bu heryerdemi böyle? galiba 170 lira filan yapıyor yanlış hesaplamadıysam bide bu kask amahanın her bayisinde bulunurmu yani maslaktakinde mesela varsa fiyatını soran oldumu hiç

emo: hayırlı uğurlu olsun bu günlerde heralde yaz geldiğinden ybr alanlar baya bi arttı neyse kazasız belasız günlerde kullanırsın inşallah
    Kask tak!

Motosikleti
    sevgili arkadaşlar ben 1-2 aydır filan araştırıyorum baya bi model inceledim ama sonunda hem sizin hemde çevremdeki kişilerin düşünceleri sonucunda güvenilir bir marka sonuçta..Yamaha ybr almaya karar verdim.125cc olması beni düşündürsede biraz bence gerek başlangıç için gerekse ömür boyu kullanmak için uygun sorunsuz çalışan bir makina gibi görünüyor.çok teşekkür ederim hep beraber motorlarımızın keyfini süreriz inşallah nolan kask buldum 1-2 tane alıncak gibi değil değil ybr insanın altında r1 olsa düşünür bu kaskı alsammı die 800 milyon civarı bir modeli diğeride 500ytl civarı sanırm... 100-200 milyon arası bişi yeterde artar bana

Alıntı hashmet adlı üyeden alıntı
    hayırlı uğurlu olsun arkadaşım.kazasız belasız günlerde kullan..biran önce kavuşman dileğiyle
    Çok teşekkür ederim arkadaşım sanada keyifli kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    mondi 150hs
    godfather abi yüro 2milyon oldu senin hesap yanlış bence ama sanırım daha ucuza verirler,inşallah öyle umuyom walla ben.motorla birlikte alıncada indirim yaparlar heral.walla hepsinde kask aksesuar varmı bilmiom ama bence vardır sonuçta yetkili bayii bu,çin malı satan bakkal değil
    emo buraya bi bak isterse sende http://www.mototal.com.tr/n61.asp walla en ucuzu bu

wolky34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL650 V-STROM
    arkadaslar ben aranıza yeni katılıyorum.. yakında en yakın dostum olacak olan ybr.eme kavusacam.. uzun süredir arastırıyorum.. babamı ikna edebilirsem yakında alacağım. . umarım birlikte güzel turlar yaparız.. motosiklet tutkusu bastırılmıs duyguların ayaklanmasıdır..

yamahayasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gurzan bu 12 .5 hp, benim bildiğim sadece 2oo5ler 12.5 hp,ben 4000 kmlik deneyimim sonucu söylüyorum lastikleri her türlü ortamda denedim hiç problemi yok hatta bende fz6 fazer tdm 900 cryptonda var hepsinden daha ii lastiği var hatta deyim yerindeyse sakız gibi yapışıyor

Motosikleti
    mondi 150hs
    Alıntı wolky34 adlı üyeden alıntı
    arkadaslar ben aranıza yeni katılıyorum.. yakında en yakın dostum olacak olan ybr.eme kavusacam.. uzun süredir arastırıyorum.. babamı ikna edebilirsem yakında alacağım. . umarım birlikte güzel turlar yaparız.. motosiklet tutkusu bastırılmıs duyguların ayaklanmasıdır..
    hoşgeldin arkadaşım.umarım en kısa zamanda kavuşursun motoruna.walla bende aileyi ikna ile uğraştım biras.becerdim sonunda.etrafındaki komşulardan yada akrabalardan illaki eskiden motor kullanmış olanlar vardır.onların babaya iki cümlesi bile etkili olacaktır.eskiden araba almak kolay değildi.babamında mobileti vardı ozamanlar ben daha çocuğum tabi,otururduk depoya çarşıya giderdik.ordanmı kaldı acep bu motosiklet merakı bendeben anneyi ikanda biraz zorlandım.habersiz a2ye yazılışımında etkisi odu.önemli bi belge olduğu için güçlü etkisi var.dediğim gibi kendine babacan birini bul ikna et babayı.allah kolaylık versin

N_O_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel makinada ben sevmiyom bunlarıı
    YAŞAM HIZ! HAYAT HIZ! ÖLÜM HIZ!
    HONDA FAN ..!

yamahayasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor çokmu zor kalkış yapıyor banamı öyle geliyo 1. viteste 5000 devirde kalkıyorum yinede titreme yapıyor

ne seviyon gençfbli

havamı atıyon bende hem ondan hemde tdm 900 var

dostlar bazen dalgınlıkla debriyajsız vites attım problem yapmadı acaba problemli bir davranışmı

free_eagles aynı problem bende de var eğer bişi yapıp geçirirsen banada haber ver

neden kimse bişi yazmıyo daha ben yeniyim sıkılıyom

Motosikleti
    Alıntı hashmet adlı üyeden alıntı
    godfather abi yüro 2milyon oldu senin hesap yanlış bence ama sanırım daha ucuza verirler,inşallah öyle umuyom walla ben.motorla birlikte alıncada indirim yaparlar heral.walla hepsinde kask aksesuar varmı bilmiom ama bence vardır sonuçta yetkili bayii bu,çin malı satan bakkal değil
    emo buraya bi bak isterse sende http://www.mototal.com.tr/n61.asp walla en ucuzu bu
    Dostum çok teşekkürler ilgine.gösterdiğin ii oldu..ybr sini almak isteyen arkadaşımızada kolay gelsin.hashmet e katılıyorum motorcu babacan bir büyük ailenin kabullenmesinde yardımcı olucaktır

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    yamahayasin teşekkürler dostum.
    yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz
    ybr'lenen arkadaşlar hayırlı olsun. güle güle kazasız belasız kullanın inşallah.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Yukarıda bahsi geçen bir konudaki yanlışlığı düzeltmek isterim,
    1 senedir Nolan N61 kask kullanıyorum, iç süngerleri çıkmıyor, bilginize.
    not: eğer zarar vermeyi göze alırsanız belki çene süngerlerini çıkartabilirsiniz zira oraları cırtcırtlı gibi.

insane: bişi sorabilirmiyim? kaskı nerden ve ne kadara aldın bide maslaktaki bayide varmı hiç duydunmu? bide airoh ların baya güzel modellerini gördüm onlar nasıl pahalımıdır?

yamahayasin: hoşgeldin kardeş sıkılıyoruym demişsin haberin olsun burda mesaj atıp hemen cevap bekleme burdaki arkadaşlarımızın çoğu çalışan insanlar işyerlerinden mesaj atıp yardımcı olmaya çalışıyortlar mesajı hemen alamaman normal

gfb li valla burası ybryi sevenler klubu sevmemeni anlarım ama ne işin var burda o zaman hehehe

hakpek: siz<e özel mesaj attım yardımıc olursanız çok sevinirim
    Kask tak!

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Ben geçen sene Sirkeci'deki Genç Motodan almıştım, sanırım peşin 90-95 euro gibi bir para vermiştim. Ayrıca aynı gün peşin fiyatına yine ordan bir mont aldığımdan orası biraz fazla indirim yapmış olabilir...
    Mototal ve Genç Moto benim bildiğim nolan satan yerler. airoh ise nolan kadar kaliteli değil kesinlikle, ben artçı kaskı olarak aldım bir tane ama ondan bile memnun değilim örneğin airohda çenem 1-2 cm kadar dışarıda kalıyor ve enseden desteği yok gibi birşey ama Nolan tüm yüzümü ve kafamı tamamen kaplıyor. Paraya kıyın Nolan ,Lazer, Shoei, Suomy, X-lite vs gibi markaların kasklarını alın.

aslına bakarsan benim aklımdada nolan var ama airohun modelleride ilgimi çekti 80 90 euroya bulursam alırım ama işte sirkeciye gitmek zor geliyor anlıyacağın süleymam memnun motor da varsa motoru alırken paraya kıyıp alırım artık pahalı mahalı napıcaz taksitle alıcaz
    Kask tak!

Motosikleti
    mondi 150hs
    Alıntı insane adlı üyeden alıntı
    Yukarıda bahsi geçen bir konudaki yanlışlığı düzeltmek isterim,
    1 senedir Nolan N61 kask kullanıyorum, iç süngerleri çıkmıyor, bilginize.
    not: eğer zarar vermeyi göze alırsanız belki çene süngerlerini çıkartabilirsiniz zira oraları cırtcırtlı gibi.
    bilgi için sağol ben yanlış biliyomuşumvizörü değişiyomu acep?sarı,siyah falan takabilirmiyiz istesek?
    yamahayasin hoşgeldin arkadaşım
    amansız bekleyişim devam ediyor hala geçmiyor günler ahh
    herkese kazasız belasız keyifli sürüşler.

hashmet sayılı gün çabuk geçer sert etme bu hafta sonu alıyorsun sen ben 3 hafta sonra alıyorum benden daha kötü durumda olanlarda varmış de heheh espiri bi yana bende nolanda karar kıldım taksitle alıcam nasıl olsa boşver diyorum modellerini baya bi inceledim aynı modelin üzerinde grafitisi olanlar 160 euro sade olanlar 110 euro yalnız sade olanlarda bişey dikkatimi çekti model no: n61-71 diyordu galiba bu model aralığı fiyatı eşit sanrısam bu aradığın özellikler bu model aralığında vardır ama sadece sanıyorum kesin bişey diyemem

linkini veriyim kendiniz bakın :

http://www.galerisayan.com/kasklar.htm
    Kask tak!

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    selam arkadaşlar.
    size bir tesbitimi iletmek istiyorum.
    motoru ilk aldığımda shell'den depoyu fullemiştim. performanstan memnundum.
    daha sonra azaldıkça yol üstü olduğu için total den 1 depoya yakın benzin kullandım. ama kesinlikle tavsiye etmiyorum total'i
    bugün BP'den benzin aldım, kesinlikle arada çok fark var. özellikle düşük devirlerde motorun kendini toplama ve devrini bulma süresi daha kısa. belki size abartı gelecek ama TOTAL kullanırken düşük devirde olduğumda mutlaka vites küçültmek zorunda kalıyodum.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler