Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motoru satarım sana yabancıya gitmesin.. itina ile kullanılmıştır.profesyonel rodaj yapılmıştır.ekstraları oldukça fazladır.motor hor kullanılmamıştır
    ben aksesuar istemiyorum onları fiyattan düş yoksa almam..
    hem ben öyle orj bozulmuş motor almam her yeri oynanmış

---------- Post added at 19:37 ---------- Previous post was at 19:35 ----------

gözüm bi yerden ısırıyor ama çıkaramadım
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Mete emanet motor falan diyodu yazık dayanamamış adamın motorunu kaçırmış galiba
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    BMW R80 GS
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maa lesef sana kötü haber vereceğim zam geliyor aslında siparişini verdiğimiz 2012 model ybr yi yarın almaya gidecektik ama hava öyle böyle değil satın alırken yaptığımız görüşmede 4350 civarı dedi yetkili bilgine !!

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:49 ----------

beni dinlersen eğer imkanın varsa git yapı krediye anında kredi veriyorlar zama kalma ama şuda var hani deve kaçpara 1pul kalsın aradan zaman geçer deve kaçpul 100pul alalım hesabı
    ne değiştide 250 lira zam koyuyorlar anlamadım 4 bin bile çok bunlar daha zam peşinde
    BMW R80 GS 1993 & MERCEDES E 250 CGI BlueEFFICIENCY 2012 & YAMAHA YBR 125 ESD OLACAK İNŞALLAH

Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    Bu aralar hiç binemiyorum hava çok yagmurlu

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    fatih sana alacağın motoru buldum kanka..tamam aramaya son ver artık

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    ben de bi anlasam ne zammı bu? 4500 ü bulacak belki geçecek bile, insanı soğutuyolar ya zorla git apache al diyolar.

Motosikleti
    BMW R80 GS
    Alıntı tigrina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de bi anlasam ne zammı bu? 4500 ü bulacak belki geçecek bile, insanı soğutuyolar ya zorla git apache al diyolar.
    hiç deme ya neyine 4500 tl verecez anlamadım ki
    BMW R80 GS 1993 & MERCEDES E 250 CGI BlueEFFICIENCY 2012 & YAMAHA YBR 125 ESD OLACAK İNŞALLAH

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Alıntı truveo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakalım artık kardeş param gelsin de gider konuşur pazarlığımızı yaparız anlaşırsak alırız anlaşamazsak apache alırız ne yapalım.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı truveo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben işte bu yönden sevmiyorum yamaha honda gibi büyük firmaları biliyorsunuz ki ötv düşmeden öncede 4200 flandı ybr ötv düştü bakın gene aynı fiyat oldu ve daha da zamlanacak eğer tekrar ötv yükselirse yandık demektir 5-5,5 olur direk ve satışlar düşer
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    S.a günaydın gençlik..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    fatih sana alacağın motoru buldum kanka..tamam aramaya son ver artık
    http://img37.resimup.net/di/IEAT.jpg
    ybr ile kafa kafaya takas olursa bana uyar nede olsa çoluk coçuk sahibi bi insanım yani.....

Motosikleti
    BMW R80 GS
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben işte bu yönden sevmiyorum yamaha honda gibi büyük firmaları biliyorsunuz ki ötv düşmeden öncede 4200 flandı ybr ötv düştü bakın gene aynı fiyat oldu ve daha da zamlanacak eğer tekrar ötv yükselirse yandık demektir 5-5,5 olur direk ve satışlar düşer
    bu motora 5-5.500 tl para vermem kimseninde vereceğini zannetmem apache satışlarında patlama olur ilk öncede ben alırım

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Bu gün evin bodrumunu karıştırıyordum.Bide ne göreyim narva ve philips beyaz ve xenon kalitesinde toplam 4 adet ampul.Muhtemelen benim eski arabaların.Bi ara arıyordum onları..
    Girişleride motosikletinki ile aynı.. şeytan dedi tak ama takmadım.. üstünde 60/55W yazıyor..Dedim far tasımı seviyorum, takmadım

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aa ayıp etmişsin koray tak be yavrum ne olacak ybr nin far tası taş gibi yani korkma bişey olmaz

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aa ayıp etmişsin koray tak be yavrum ne olacak ybr nin far tası taş gibi yani korkma bişey olmaz
    far tasıyla beraber hondada 70tl idi ybr daha pahalı değildir yakmaz ya ama güzel olur :D yani nolcak
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    far tasıyla beraber hondada 70tl idi ybr daha pahalı değildir yakmaz ya ama güzel olur :D yani nolcak
    alper bu koray ın motor daki akseauar ları bi görsen bmw f 800 sanarsın ama harbi ybr yani ona ithafen söyledim bence orj fazla uzaklaşmamalı....

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu mayısta aldım ybr mi 3990tl idi 350 tl de plaka ve ruhsata verdim ben uğraşmayayım diye 4340 a bana malolmuştu bugün gittik aldık yeni ybr yi arkadaşa 2012 onada 4090 a maloldu plaka ruhsat hariç .ama ocak 1dedimi zam var diyo yetkili bayii..
    bide bir arkadaş sormuştu ben bugün 6000 bakıma girdim sadece yağ değişti zincir ayarı falan yapıldı bujiyi değiştirme dedim genelde 9000 de değiştiriyoruz zaten dedi ve bana servis faturası 55 tl oldu 25 yağ yazmış 30da servis yazmış..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:41 ----------

akünü ve far kablolarınıda seviyorsun anladığım kadarıyla

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ben bu mayısta aldım ybr mi 3990tl idi 350 tl de plaka ve ruhsata verdim ben uğraşmayayım diye 4340 a bana malolmuştu bugün gittik aldık yeni ybr yi arkadaşa 2012 onada 4090 a maloldu plaka ruhsat hariç .ama ocak 1dedimi zam var diyo yetkili bayii..
    bide bir arkadaş sormuştu ben bugün 6000 bakıma girdim sadece yağ değişti zincir ayarı falan yapıldı bujiyi değiştirme dedim genelde 9000 de değiştiriyoruz zaten dedi ve bana servis faturası 55 tl oldu 25 yağ yazmış 30da servis yazmış..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:41 ----------

ybr harbiden pahalı arkadaş şu motor 3750 civarı olması gereken bi ürün fazlasını hak etmez o yüzden sıfır almadım yetkili servis ücretlerine gelince de onlar da başka bi soyguncu bu ne 5 liralık işe 30 lira ücret yuh yani....

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr 125 Far Komple tiklayiniz -Ybr 125 Far Komple 1.Nolu Parça : 27-147 Peşin çekim fiyati 218.00 TL Havale Fiyati 218.00 TL Sepete Ekle
    http://www.motoliz.com/index.php?p=l...id=4523&kn=Far

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:47 ----------

ybr 125 e yuvarlak far takmayı düşünenler vereceğim linkte çok güzel bir far var çift ampullü uydurabilinirse harika olur .
    http://www.rialli.com/urunler/motors...inlatma-grubu/

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:52 ----------

buda riallide orjinal diyor fiyat farkına bak FAR KOMPLE YBR 125cc 2011 Marka : ORJİNAL Fiyat : 33,08 USD 76,08 TL (KDV Dahil)
    http://www.rialli.com/urunler/yamaha...al-stop-grubu/

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Kankam benim elimizde bi bu motor kaldı.. buda haşat olursa bu dünyada artık bi işim kalmaz.. şu xenon görünümlü 35W bulursam alırım

Eyvallah şenol abi.. bilgi için sağol ozaman benim motoru götürmeme lüzum yok.. bi yağını değişirim tamam.. neden götürmediğime gelince bizim servis felaket bir servis, kız giren dul çıkar

ybr harbiden pahalı arkadaş şu motor 3750 civarı olması gereken bi ürün fazlasını hak etmez o yüzden sıfır almadım yetkili servis ücretlerine gelince de onlar da başka bi soyguncu bu ne 5 liralık işe 30 lira ücret yuh yani....
    aynen kamkam doğru söylüyon .. kör tuttuğunu öpermiş

Ybr 125 Far Komple tiklayiniz -Ybr 125 Far Komple 1.Nolu Parça : 27-147 Peşin çekim fiyati 218.00 TL Havale Fiyati 218.00 TL Sepete Ekle
    http://www.motoliz.com/index.php?p=l...id=4523&kn=Far

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:47 ----------

ybr 125 e yuvarlak far takmayı düşünenler vereceğim linkte çok güzel bir far var çift ampullü uydurabilinirse harika olur .
    http://www.rialli.com/urunler/motors...inlatma-grubu/

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:52 ----------

buda riallide orjinal diyor fiyat farkına bak FAR KOMPLE YBR 125cc 2011 Marka : ORJİNAL Fiyat : 33,08 USD 76,08 TL (KDV Dahil)
    http://www.rialli.com/urunler/yamaha...al-stop-grubu/
    bilgi için sağol abi ...şu farın hazır xenonlusu olsada ..direkt alsak taksak mükemmel olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler