Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    olsaydı anormal ses qelirdı motordan veya sanzumanından..korkma ama daha dikkatli ol

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı ßora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar korkutmayin bari bisey olmusmudur :-(
    motordan anormal ses qelmiyorsa birsey olmamıştir ama artık öqren yani sürmeyi..elindeki motorun kıymetini bil..

Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    saolun ... Yakinda fotolarini koycam bu arada bende sakaryA da oturuyorum

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bora sen sakaryanın neresinden sin?
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonuçta motoqpye katılmıcan deli qbi de sürmüyorsan motoru işini qörür o lastik ben memnundum yine alacaqim bi iki haftaya kolay bitmiyor lastik uzun zaman kullanırsın o parayı da hakediyor mükemmel bir
    lastik deqil ama 65 liraya uyqun bir lastik
    Eyvallah sağolasın malum sizin orada burada soğuk iklim havalar biraz ısındımı çiğ yağıyor özellikle akşama doğru akşamda ayaz çıkınca yağan çiğ aynen buz oluyor benim lastiklerse orjinal henüz (sakura) çok tehlike atlattım bende alayım o zaman zaten sadece kışlık kullanıcam sezonda pirelli metzeler michelin gibi kaliteli bi lastik takmayı düşünüyorum..
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı truveo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motor kullanmayı bırakıyorum o zaman ben motor freni kullanmayı pek sevmiyorum motoru bağırta bağırta durmaktansa frenleri eskitmeyi tercih ediyorum
    motoru bağırtmana gerek yok duracağın mesafeye göre kaçıncı viteste olursan ol gazı bırakınca motor yığılma yapar.. diğer adıyla kompresyon yapacaksın..durmana yakın frene basarsın

Motor 310 kmde full geziyorum şu günlerdede :( 1.viteste 40 yapmısım ben 3. vitesteyim sanıordm bişey olurmu + motorda durdum ayagımı yere koyamadm devrildim korumada yoktu :(( bide 60 gidiodm araba birden bi çıktı vites 5 deydi bayan sofor soldan kırdı ben de carptım carpacaktım sonra fireni sktım depriyajıda sktm elim gazda kalmıs devir 11 e kadar geldi durdugumdada zincirden çatur çatur sesler geldi mahfettim galiba motoru :( Çukurdan girdim 30 la falan ozamnda çatur çutur sesler geldi bida binmesemmi napsam yaw

biraz daha rodajda olduğun için dikkatli ol.. motoruna hiçbirşey olmamıştır.. zaten bu motorlar trafiğe çıkmadan önce sağlam testlerden geçiyor..rodajın espiriside sürücünün motoruna alışma dönemini kapsar..kaza yapmaman için ilk 1000 km lik bir periyot vardır..sıkıntı yok 11000 devir falan hikaye.. ama dikkatli ol sana bişey olmasın..motoruna dediğim gibi hiç bir şey olmaz.. sıkıntı yapma.. boşa isim yapıp dünya turu atmadı bu alet
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhabalar...
    bugün kendimi iyi hissetmeme bağlı olarak motorla avrupa yakasına geçtim...
    işlerimde vardı zaten...
    iyi oldu motorla gittiğim ilk defa avrupa yakasına geçmekten keyif aldım...
    gezmemiş olsam, en fazla 1,5 saatte gider gelirdim ama baya gezdim...
    bu arada ayna ile ilgili kankalarım görüş bildir diyordu onuda söyleyeyim;
    ayna motora çok güzel bir hava kattı, görüşü eski ayna gibi değişen birşey yok...
    artı olarak güneş yada ışıklar gözünüzü almıyor sadece....
    titreşim yapmıyor, rüzgardan etkilenmiyor....
    sadece GÖRÜNÜM için alınabilir...
    artısı yok gördüğünüz gibi....
    bide güzel bi ayasofya camii önünde çektiğim fotoğrafı koyayım yorumu bitireyim(:
    http://c1112.hizliresim.com/s/k/157uh.jpg
    kankam güzel noktada fotolamışsın yavruyu.. hadi hayırlı olsun aynaların.. harika duruyor..
    ne yalan söyleyim bende almak istiyorum.. nerden aldın kankam at bakalım bi link oradan bizde getirtelim
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi güzel diyorsun da orj 80 tl diyorlar o kadar para vermem neden ybr aldık yedek parça yan sanayii çok yaygın diye
    sen bilirsin kankam tabii sıkıntı yok 80 tl olduğunu bilmiyordum.. o zaman bende almam devam yan sanayiiiiiii
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    IRC Wınter Grıp markası altında satılan lastikmidir o kullanmışsınız memnunda kalmışsınız sanırım bende takmayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz??

kardeşim michelin lastik başka lastik takma... ön arka 200 tl feyizoğlundan alabilirsin..

---------- Post added at 16:30 ---------- Previous post was at 16:25 ----------

[/COLOR]http://img24.resimup.net/di/GM2X.jpg

Walla fatih ( F54) seni gangama söylerim ,döver he
    Koray kardeşim aman tek başına ormanlara gitme dolaşmaya bir dahasına karşına çıkacak olan bizim panda kadar insaflı olmayabilir hem girişte yazmıyomuydu "ayu çıkabilüüüü daş düşebilüüü" diye [/QUOTE]

yazıyodu kanka ama sağlam gittim sıkıntı yoktu... dev gibim adam vardı yanımda

Arkadaslar korkutmayin bari bisey olmusmudur :-(
    sen rahat ol birşey yoktur..sen canını koru başka birşey düşünme dikkatli ol...

saolun ... Yakinda fotolarini koycam bu arada bende sakaryA da oturuyorum
    koy bakalım fotoları canavarın.
    sakaryada oturuyorsan gezilere sen de katılırsın .... haber ederiz... fatih hemşerine sahip çık... onu getir ok.

---------- Post added at 18:43 ---------- Previous post was at 18:38 ----------

kanka hemşerine sahip çık.. getir onu gezilere...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    kankam ilan yayında değildir diyor...
    sahibinden.com'dan aldım aynaları kargo dahil 80 liraya....

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kankam ilan yayında değildir diyor...
    sahibinden.com'dan aldım aynaları kargo dahil 80 liraya....

tamam kanka ben başka yerden bakarım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Eyvallah sağolasın malum sizin orada burada soğuk iklim havalar biraz ısındımı çiğ yağıyor özellikle akşama doğru akşamda ayaz çıkınca yağan çiğ aynen buz oluyor benim lastiklerse orjinal henüz (sakura) çok tehlike atlattım bende alayım o zaman zaten sadece kışlık kullanıcam sezonda pirelli metzeler michelin gibi kaliteli bi lastik takmayı düşünüyorum..
    valla ben pahalı lastik takmıyorum qezdıqim yerlerde çivi vida dolu delersem içim yanar irc ye batsa da umrumda olmuyo takıyorum fitili devam edıyorum..söküp yama yapmaya deqmez..

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:03 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam kanka ben başka yerden bakarım
    sahibinden e bak ilan no bu 63341653

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abi sen pirelli den şaşma kötü lastiğin en iyisi ben kullanıyorum gayet memnunum tubeless canavar gibi geçen gün raptiye batmış çıkardım aha 1 tane daha oda kendiliğinde kafası kopmuş hala inme gibi bi durum yok yağmurda yol tutuşu güzel ben anes motordan aldım çifti 125 tl kargo bedava 1 günde geldi elime

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    iyi geceler beyler

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    iyi akşamlar...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    http://www.rksmotor.com.tr/

inceleyin beyler.....

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen pirelli den şaşma kötü lastiğin en iyisi ben kullanıyorum gayet memnunum tubeless canavar gibi geçen gün raptiye batmış çıkardım aha 1 tane daha oda kendiliğinde kafası kopmuş hala inme gibi bi durum yok yağmurda yol tutuşu güzel ben anes motordan aldım çifti 125 tl kargo bedava 1 günde geldi elime
    Eyvallah Fatihçim sezonda takmayı düşünüyorum bende senin lastiklerden ırc yi sadece kış lastiği olarak kıştan kışa kullancam

---------- Post added at 23:35 ---------- Previous post was at 23:28 ----------

inceleyin beyler.....
    valla 250 lik cruıser modeli iyiymişde kaçaymış ne malımıymışki? bu rks?
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka çin malı alacak olsam salcano veya kanuni mondial falan alırım bilinmedik marka almam

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.

inceleyin beyler.....
    koray abi titanic 150 olanını yakından baktım inceledim baya kaliteli görünüyor malzemesi dandik değil digital km saatli ama fiyatı yüksek 3850 dedi
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    bende kaliteli olduğu kanaatindeyim..ama ne malı olduğunu bulamadım..dünyanın en iyi alt motoruna sahip diyor.. 20000 km garantisi veriyor.. cbf 20000 km de motor yapıyor..demek ki cbf ten iyi

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    bende kaliteli olduğu kanaatindeyim..ama ne malı olduğunu bulamadım..dünyanın en iyi alt motoruna sahip diyor.. 20000 km garantisi veriyor.. cbf 20000 km de motor yapıyor..demek ki cbf ten iyi
    ab i yanımda eski cbf ci vardı 150 titaniğin görüntüsünü sevdi diyor cbf almam bunu alırım alacak olsam görüntüden :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    yapma koray qözünü seveyım 20000km qarantisı var da seramik silindir mi sanki bu motor..cbf hondanin en kötü motoru tamam ama onun ömrü bile düzqün kullanımda 45000 kmdir..ybr zaten aynı şekilde düzqün kullanımda 70000 motor açılmadan qidebilir..en kötü scooter 20000 km qidiyor..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    baktım ya çin malı diyor.. kafama bişey takıldı.. motorların fiyatları çok pahalı yaw.. nedir bu anlamadım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler