Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

hashmet doğum günün kutlu olsun sanırım gençlik bayramı baka bir konuda açılmıştı oraya yazdım kutlamamı

gurzan : geçmiş olsun bişeyiniz varmı?
    Kask tak!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hashmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondi 150hs
    godfather teşekkür ederim.
    gurzan sanada geçmiş olsun kardeş.
    kazasız belasız sürüşler herkese...
    hızlı yaşa,yavaş sür,genç değil geç öl..

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    hashmet doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

bizim birşeyimiz yok. sadece acı bir fren sesi duyuldu, azcık yüreğim hopladı, ekşın oldu biraz, gülüp geçtik zaten.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    arkadaşım geçmiş olsun en kısa zamanda izmir mt toplantılarda seni görmek isterimmm...acil şifalar
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Büyük geçmiş olsun sandman. Çok şükür ki kazayı ucuz atlatmışsın. Bir an önce iyileşir eski sağlığına kavuşursun. Motorun için üzüldüm ama buna şükür.

gotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gurzan-sandman ıkınızede cok gecmiş olsun.
    Sandman sana tekrar buyuk gecmıs olsun uzulme abıcım motor nasıl olsa bı sekılde toplanır sen kendını toparlamaya bak bıran evvel allah acil şifalar versin

Herkeze kazasız belasız sürüşler

shadowofspirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    Sandman Dostum geçmiş olsun ybr ci kardeşimizin kaza yapması çok üzücü

Gotfather

Evett dostum bıktım çin motorundan 1 buçuk milyara aldım 500 ytl masraf yaptım motor yenmilenmişti ama biliyorsun insanın aklında nerede yolda kalırım acaba? sorusu hep oluyor bu çok kötüymüş yamahamı alınca anladım..
    Motorize Birlikler K.lığı......

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    sandman çek geçmiş olsun. allahtan sana birşey olmamış, boşver dostum. cana geleceğine mala gelsin, hiç üzülme.
    allah daha beterini göstermesin!
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Arkadaşlar hepinize yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim.. Kaza hakikatten zor bir olay, ki Allah ıma şükür ucuz atlatılmış bi kaza, inanın bana.

insane kardeşim sanada teşekkürler. Anladığım kadarıyla 1 milyasra anca toparlayabileceğim olayı.. Soruna gelinne üzerinde nolan tam kask + ufo dizlik + iyi bir korumalı eldiven (ama koroması dört parmağın üstünde, parmak eklem yerleri için) + mont vardı. Burnumun kırılması galiba kask biraz büyüktü içinde kafam oynadı ondan oldu. Elimde ise baş parmak eklem yerinden 1-2 cm bileğe doğru olan yerde kemikte kırık var.

Arkadaşlar sakın sakın siz olun korumalarınızı lütfen çıkarmayın. Şaka deyil o an çok işinize yarıyor. SAYGILAR

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Sandman sen iyileşmeye bak dostum. önümüz yaz. güzel günler olacak inşallah.
    bu arada parça ile ilgili sıkıntı vs. olursa, istanbuldan yardımcı olmaya çalışırız.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    mondi 150hs
    merhaba arkadaşlar.ybrmi almak için ailemle uğraşlarım hala sürüyor.parasını ben vericem ama genede bi olur almak gerekiyo malesef.bu arada a2 kursuna gidiyorum 8temmuzda sınav var.2ay ehliyet bekliyecez.izmirli arkadaşlar çevirmeler hakkında bilgi verebilirmi?ben bornovadayım.çok sık karşılaşıyomusunuz,nerelerde yoğun oluyo polis abiler?malum ehliyeti bekliycez motorumuza kavuşunca..saygılar

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    sandman kardeşim cook geçmiş olsun abi walla çok şükür sana birşey olmamış cok üzüldüm walla bugunde ben guzelbahce donusu aynı şekılde otobusun bodoslama cıkması sonunda kaza yapıordum tabi gunduz oldugu için gordum onceden tekrar geçmiş olsun

Alıntı hashmet adlı üyeden alıntı
    merhaba arkadaşlar.ybrmi almak için ailemle uğraşlarım hala sürüyor.parasını ben vericem ama genede bi olur almak gerekiyo malesef.bu arada a2 kursuna gidiyorum 8temmuzda sınav var.2ay ehliyet bekliyecez.izmirli arkadaşlar çevirmeler hakkında bilgi verebilirmi?ben bornovadayım.çok sık karşılaşıyomusunuz,nerelerde yoğun oluyo polis abiler?malum ehliyeti bekliycez motorumuza kavuşunca..saygılar
    oncelikle kolay gelsin aynı durumlar bende de vardı bende ozkanlarda oturuyorum,boronovda polis genelde hastane kavşagında bazen gecelerı universite kavşagında oluyor şehir içinde hem çarşıdaki hemde ozkanlara yakın olan pizza pizzaların önünde polis kontrolleri olabiliyor aman dikkat ehliyeti almadan trafiğe cıkma derim ama dayanamıcağın kesin o yzüden trafiğin olmadığı saaatlerde kullan derim zaten bu ehliyet sınav tarihlerinin saçma olmasının bir nedenide senin durumunda olanlara ceza yazmak olabilir
    Ride your way

Motosikleti
    mondi 150hs
    hedowich
    verdiğin engin bilgiler için teşekkür ederim inan yarıdımı olucak ara sokaklardan gidip gelicem işe,çok fazlada karışmıycam trafiğe.zaten bi acemiyim düşe kalka öğrenicem artık
    izmirde en önemlisi kask,ondan sonra mont eldiven alabileceğim uygun biyer nerde var yardımcı olabilirmisiniz.birde yakıt deposu için kılıf alıcam,malum düşünce çizilebilir temin edebileceğim yerleri bilen varsa bi zahmet... saygılar kazasız belasız sürüşler!

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    arkadaşlar benim ybr den bi ses gelmeye başladı bu aralar.ince bi ses.sordum bir kaç arkadaşa subabların ayarları bozuktur o yapıyodur dediler.bu konu hakkında bilgisi olan varmı acaba başna böle bişi gelen varmı?
    B rh +(pozitif)

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    free_eagles benimde başıma gelmişti benzer durum ancak nasıl bir ses biraz tarif edebilirmisin. nerden geliyor. benimki motordan geliyordu ince sinir bozucu bi vurma sesiydi. gaz açtıkça artıyordu. sübap ayarı yaptırdım geçti

Motosikleti
    hasmet bi bak buraya istersen
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11950
    birde kahramanlarda motorcu göçmene uğra derim mutlaka
    Ride your way

Motosikleti
    mondi 150hs
    hedowich saol kardeşim.çankaya ve kahramanları bi dolaşıcam.sen ne marka kask aldın,nekadara aldın memnunmusun?

Motosikleti
    walla ben nolan aldım kaskı 110 euro ya n 61 düz siyah mat motoru peşin aldığım için baya bi indirim yapmışlardı ama euro da 1,6 dolaylarındaydı ozaman gerçi abime de aynı modelden gecen hafta aldık 180 ytl ye falan verdiler http://www.mototal.com.tr/n61.asp burdan bakabilirsin ya açıkçası kasktan çok memnunum havalandırması beni çok memnun etti sıkıntılı bir insan olmama rağmen

mont ta alıcaksın elbet onuda araştırmaya başla şimdiden euro artmadan önce 320 ye alıcaktım indirimli şimdi indirimli 360 aldım
    http://www.motosiklet.net/forum/show...mont+alabildim
    dizliklerim bunlar http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=43928 dizlikleri ben 60 almıştım
    Ride your way

Motosikleti
    mondi 150hs
    hedowich montun güzelmiş abi üstünde eskisin.kaskı dandik bişey düşünüyodum ama kalite almaya karar verdim.neden derseniz bi arkadaşım motor alıcaktı ehliyet falan.bigün dedi vazgeçtim ben.neden diye sordum yakın bi arkadaşı kaza yapmış motorla:( kaskı ikiye bölünmüş..durumu kötü diyordu.umarım en kısa zamanda iyileşir. herkese tavsiyem kaskınızı birkere ve en iyisinden alın.mont işini erteliycem biras,ehliyetimi aldıktan sonra kaliteli bir mont alıcam.bide yazın motosiklet montu giymek sıkıntılı oluyomu arkadaşlar,hani sıcak havalar falan o bakımdan

gotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Mobil marka zincir yağı aldım sprey olanlarından.
    Ama bişey dıkatını cektı altında tek tarıh var 25-11-04 bu son kullanma tarıhımı
    yaglardaa boylee son kullanma tarıhı oluyormu??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler