Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    bekleriz kardeşim gelince haber eyle(:
    fatihim saolasın sanada iyi geceler nasılsın?
    yarın hava yağmaz ise çıkıp avrupa yakasına gitmeyi düşünüyorum motorlar...
    sadece yağmur olmasın yeterli bana...
    8. gün bitti bugün...
    özlemiştir kerata çalışmayı bile ısınsın biraz dimi(:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    tabi ya biraz ısınsın bakalım nede olsa ybr öyle 50 km de ısınmaz he
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    ağa küsüratlarla beraber 50 km ancak yaparım gibime geliyor(:

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Beyler halen karar verebilmiş değilimybrm cbf mi yoksa kawasaki klx 20mi yoksa wr125r mı?Bu ybr arazide gidebiliyormu arazi dediğim böyle aşırı değil bozuk zeminde nasıl rahat motormu tüketimi iyi sanırım.Şu benim harleyin yanına düşünüyorum hergün binicem bkımınıda ben yapıcam ne diyorsunuz

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı RruDeBoyY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    farklı durmuş güzel olmuş
    teşekkürler kardeş evet farklı bir şekil oldu aslında birde zenon taksan renklerde uyum sağlar farla :D

Alıntı harleytamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler halen karar verebilmiş değilimybrm cbf mi yoksa kawasaki klx 20mi yoksa wr125r mı?Bu ybr arazide gidebiliyormu arazi dediğim böyle aşırı değil bozuk zeminde nasıl rahat motormu tüketimi iyi sanırım.Şu benim harleyin yanına düşünüyorum hergün binicem bkımınıda ben yapıcam ne diyorsunuz
    kardeş fazlasıyla işini görür dağda bayırda bak benim videoları incelere orada dağlarda sürülmüş videolar var

http://www.izlesene.com/kanal/fat280#
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    eyvallah çünkü artık çıldırdım 100 km de 5.5 litre yakmaktan.Tamam havam on numara ve ömrümün sonuna kadar motorumu değiştirmicem ama ah o yakıt ah günlük kullanım içinhiç uygun değil.

Motosikleti
    eyvallah çünkü artık çıldırdım 100 km de 5.5 litre yakmaktan.Tamam havam on numara ve ömrümün sonuna kadar motorumu değiştirmicem ama ah o yakıt ah günlük kullanım içinhiç uygun değil.
    :D motorunuz ne abi sorması ayıp
    birde zaten bu zamanda ekonomi şart benzin zaten çok pahalı büyük motorun yanında küçük bir motorda olacak bence her yere büyükle gidilmez değil mi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    tabi gidilmez motor 1200cc harley 883 olarak hayata başladı ama silindiri değiştirdim sonra yakıt hayliyle çok yakıyor ve ben şehir içinde yakın yerlereböyle tek başım gidiceğim vakit kullanabiliceğim birşey arıyorum arazi motorlarına baktım xl200 ler gibi falan işte ama onlar çok yakıyor gördüğüm kadarıyla ve parça sıkıntısı çok fazla ben parçası bol kendi aşağı yukarı dare eder bir motor arıyorum ama benzin ekonomisi çok çok önemli ybr ile cbf bu bakımdan iyi motorlar.
    Şimdi bu motorlaırn bakımı için gerekli parçaları nereden alıyorsunuz?mesela silindiri sökmek için gerekli parçaları yada sübapları sökmek için gerekli parçaları yada debriyajı söküp takmak için sıkıştırıcıları?Ben motorla beraber komple o setleride almak istiyorumda.

Motosikleti
    tabi gidilmez motor 1200cc harley 883 olarak hayata başladı ama silindiri değiştirdim sonra yakıt hayliyle çok yakıyor ve ben şehir içinde yakın yerlereböyle tek başım gidiceğim vakit kullanabiliceğim birşey arıyorum arazi motorlarına baktım xl200 ler gibi falan işte ama onlar çok yakıyor gördüğüm kadarıyla ve parça sıkıntısı çok fazla ben parçası bol kendi aşağı yukarı dare eder bir motor arıyorum ama benzin ekonomisi çok çok önemli ybr ile cbf bu bakımdan iyi motorlar.
    Şimdi bu motorlaırn bakımı için gerekli parçaları nereden alıyorsunuz?mesela silindiri sökmek için gerekli parçaları yada sübapları sökmek için gerekli parçaları yada debriyajı söküp takmak için sıkıştırıcıları?Ben motorla beraber komple o setleride almak istiyorumda.
    abi ben daha hiç silindir debriyaj set almadım sadece sibob ayarı yaptım kendim sentille motorum daha 20 binde gerek yok daha ve hedefim 100 bin yapmak sorunsuz inş. anca debriyajı değiştiririm gibi geliyor 10-20 bin km sonra ama hava filtresi ve ufak tefek şeyleri şu siteden aldım ben
    bu arada zincir dişli setinide değiştirdim bu siteden aldım takım olarak

http://www.rialli.com/urunler/190_ya...t-yedek-parca/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    eyvallah kardeş benim aradıgım aslında özellikli bir alet varmı bu ufak motolar için silindir sökmek için yada sübapları yerinden çıkartırken takarken sıkıştırcı tarzı

Motosikleti
    eyvallah kardeş benim aradıgım aslında özellikli bir alet varmı bu ufak motolar için silindir sökmek için yada sübapları yerinden çıkartırken takarken sıkıştırcı tarzı
    abi onu bilmiyorum aslında o işin kompedanı tekteker ramço ama oda askere gitti :(

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ozaman ramçoyu askerden kurtarırız bir gece operasyonu yapim haha

Motosikleti
    ozaman ramçoyu askerden kurtarırız bir gece operasyonu yapim haha
    hafta sonları takip et abi giriyor izinli olduğunda girdiğinde hemen yapış yakasına :D

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Merhaba,
    Motoru alalı 700 km oldu zinciri ne aralıklarla yağlamalıyım hiç yağlayıp temizlemedim önerdiğiniz ürün varmı.
    Konuyla alakalı sitede dolşatım ama o-ring,X-ring diye ikiye ayrılıyor zincirler hani bakımlarıda aynımı gazyağı falan kullanın diyen var zincir yağları kullan diyen var.
    Birde bu motoru yıkarken hassas yerleri varmıhani tanzikli suyla yıkarken şuralarına dikkat et diyebileceiğiniz yerler..
    1000 km bakımı geloemdeiginden servise gitmedim birşeyi merak ediyorum debriyaj kolunda da 1 cm lik bi bosluk var normalmidir?
    1. viteste fazla devir vermedigim halde motorda bi heybetlenme var bunuda 1000 bakımında soracagım bu normalmidir?
    Önerilerinizi ve cevaplarınızı bekliyorum ..Teşekkürler
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    benimde gaz kolunda 1 cm felan boşluk var

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Led çok acar olmuş Fatih ön iki amortisörün oraya takabilseydin keşke kolye gibi dururdu yanınca
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sana ybr ii gider boşver cbf i sonra her hafta yağ kontrol etmek adamı sıkar zaten şehir içi ybr daha kıvrak

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sağol kardeşim zaten hemen satılan cihazlar bunlar satarım bir kuryeye gider hemen alırlar ybrlere bir bakim üzerlerine oturim deniyek

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Sağol kardeşim zaten hemen satılan cihazlar bunlar satarım bir kuryeye gider hemen alırlar ybrlere bir bakim üzerlerine oturim deniyek
    eğer maddi durumlar ii ise sıfır al 5yıl sorunsuz bin ama ben bi sezon gezeyim sonra satarım dersen 2.el servis bakımlı uygun ybr ler mevcut ama her 2 seçenekte de zarar etmessin ama uzun yıllar kullanırsan sıfır alsan daha güzel olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler