Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    scavuslu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı talhaturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    avrupada olan motorları bayiler getirtebiliyor. bana malatya yamaha bayisi eğer istersen ybr250 getirebiliriz dedi.
    aklınızda bulunsun.
    fiyat söylediler mi peki?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi getirtirler ama diğelim gelse 10 bin tl ise sana özel getirdiklerinde 13-14 olur rahat
    öhöhhö ... neyse benim motorum çok güzel yaw

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öhöhhö ... neyse benim motorum çok güzel yaw
    abi özel geldi mi öğle bence 125 e devam
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    abi getirtirler ama diğelim gelse 10 bin tl ise sana özel getirdiklerinde 13-14 olur rahat
    şimdi benim iki tane işim var
    1- ısıtmalı elcik
    2- çakmaklık girişi (gps için)

bunları iyi bir motosiklet tamircisine yaptırsam yine bana ileride sorun olur mu..

Motosikleti
    şimdi benim iki tane işim var
    1- ısıtmalı elcik
    2- çakmaklık girişi (gps için)

bunları iyi bir motosiklet tamircisine yaptırsam yine bana ileride sorun olur mu..
    abi düzgün bağlandıktan sonra neden olsun ki sen bile yaparsın motorcuya bile gerek yok :D

Motosikleti
    YBR 125 Esd 2012
    eğer bunu esd yi almadan önce bilseydim belki şimdi ybr 250 olurdu altımda
    9-10 milyara etmez. 13000 tl ye mt-03 ü sattı zamanında buna 10000 verilmez bence.

---------- Post added at 22:43 ---------- Previous post was at 22:41 ----------

Alıntı scavuslu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat söylediler mi peki?
    1 yıl önce falandı. pek hatırlamıyorum ama ötv indirimide oldu 10000 civarıdır.

scavuslu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    10000 olcaksa zaten getirmesinler,250cc içinde 22 beygirle en düşük olan bi motora o parayı kimse vermez! hepsinden düşük olması lazım;8 - 8bçk gibi.. doğru orantı yapacak olursak 125=4000 , 250=8000

yamaha ingiltere web sayfasındaki satış fiyatlarına bakınca ybr 250'nin satış fiyatı ybr 125'in fiyatının 1,6 olarak görülüyor. bu oran ülkemizde de korunursa 6600 gibi bir rakam ediyor. ama st&kanuni gt250 naked 9000 tl'ye satılırken o iş olmaz gibi. honda cbr 250 r ile aynı fiyata (9250 tl) satılsa bile ben almak isterim aslında ybr 250'yi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı o da olur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha ingiltere web sayfasındaki satış fiyatlarına bakınca ybr 250'nin satış fiyatı ybr 125'in fiyatının 1,6 olarak görülüyor. bu oran ülkemizde de korunursa 6600 gibi bir rakam ediyor. ama st&kanuni gt250 naked 9000 tl'ye satılırken o iş olmaz gibi. honda cbr 250 r ile aynı fiyata (9250 tl) satılsa bile ben almak isterim aslında ybr 250'yi.
    o da olur be merak etme
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    fazer 250 veya ybr 250 olsa ybr 125 e çok güzel alternatif olabilir ama bizim ithalatcılarımız o zevki yaşatmıcak kadar paragöz insanlar...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler zevk meselesi ve bütçe meselesi motorrlar güzel lakin alacak para yok para olsa zaten 10000 veren 20000 verir f650 gs alır olay bu ybr sonuçta bi zaman sonra sıkar ama bmw sıkmaz gücü gayet yeterli veya 10000 tl ye kle 500 alınır paşa paşa gezilir yakıt neredeyse aynı ama biri 50hp biri 22 hangisi daha cazip?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    selam arkadaşalr bende aranıza yeni katıldım 2011 ybr esd aldım hayırlısıyla ama biraz bana sıkıntı vermeye başladı sabahları çok zor çalışıyor vede çalıştığı an mavi bir duman atıyor ama bu duman ısnıdıkatan sonra geçiyor servise sordum kemküm ediyorlar bilgisi olan varmı acaba neden olabıilir

Motosikleti
    Alıntı emre_can_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşalr bende aranıza yeni katıldım 2011 ybr esd aldım hayırlısıyla ama biraz bana sıkıntı vermeye başladı sabahları çok zor çalışıyor vede çalıştığı an mavi bir duman atıyor ama bu duman ısnıdıkatan sonra geçiyor servise sordum kemküm ediyorlar bilgisi olan varmı acaba neden olabıilir
    hayırlı uğurlu olsun aramıza hoş geldin soruna gelirsek mavi duman atması iyi değil sabah çalışması soğukta normal cikleyi açıp çalıştır derim bu arada yağınıda kontrol et çubuğa göre bir süre sonra azalma flan var mı yok mu açısından ok mavi duman biraz tedirgin etti

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bence duman atması normal sonuçta motor soğuk arabayı bile sabah çalştırdığın zaman duman atar ama ısındıktan sonra duman atmaz bence kafaya takma..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hayırlı uğurlu olsun aramıza hoş geldin soruna gelirsek mavi duman atması iyi değil sabah çalışması soğukta normal cikleyi açıp çalıştır derim bu arada yağınıda kontrol et çubuğa göre bir süre sonra azalma flan var mı yok mu açısından ok mavi duman biraz tedirgin etti
    kardeş cikle çekili vaziyette çalışmıyor zaten marşa basa basa marş zayıflıyor ayak marşıyla basıyom bazen çalışıyor bazen çalışmıyor bazende vurduruyom genelde hep böyle eziyet gibi ya evet benide mavi duman tedirgin ediyorzaten olması gerekenden biraz al seviyede yağ ama nasıl oluyorda bunu yapıyor problemi ne acaba ben tam anlamıyorum motordan

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence duman atması normal sonuçta motor soğuk arabayı bile sabah çalştırdığın zaman duman atar ama ısındıktan sonra duman atmaz bence kafaya takma..
    ama kardeş sabahları arabalarda duman atar doğru ama onun rengi beyaz olur ve soğuk motor atar benim bildiğime göre bu mavi atıyor yağ yakıyom der gibi umarım yoktur inanın üzülmeye başladım hayal kırıklığına uğradım ya inşallah utandırır beni tşk bilgileriniz için

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:08 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama kardeş sabahları arabalarda duman atar doğru ama onun rengi beyaz olur ve soğuk motor atar benim bildiğime göre bu mavi atıyor yağ yakıyom der gibi umarım yoktur inanın üzülmeye başladım hayal kırıklığına uğradım ya inşallah utandırır beni tşk bilgileriniz için

Motosikleti
    kardeş cikle çekili vaziyette çalışmıyor zaten marşa basa basa marş zayıflıyor ayak marşıyla basıyom bazen çalışıyor bazen çalışmıyor bazende vurduruyom genelde hep böyle eziyet gibi ya evet benide mavi duman tedirgin ediyorzaten olması gerekenden biraz al seviyede yağ ama nasıl oluyorda bunu yapıyor problemi ne acaba ben tam anlamıyorum motordan

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:08 ----------

bence servisine götür ve buna bakmalarını söyle ilgi göstermezlerse yamaha ya telefon aç durumu anlat bence yardımcı olacaklardır eğer dediğin gibi ciddi bir sorunu varsa

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Beyler hiç çenenizi yormayın bakın tahmin ettiğim gibi çıktı.

http://www.motosiklet.net/forum/cokl...k-uyarisi.html
    HONDA

Motosikleti
    YBR 125 Esd 2012
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster

felaket bir ybr tutkunu vazgeçemiyor. şizofrene bağlamış artık. bir ybr alsada iyleşse

Motosikleti
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster

gene mi bu adam ya kurtulamadık gitti şundan illa ybrnin yağ yaktığını inandıracak bize desene bence site yönetimi bunu böyle gördüğü anda banlaması gerek

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Ne insanlar var şu hayatta ya, hayret birşey. Anlamıştım bir numara olduğunu, üyelik tarihi ele veriyor zaten kendini.
    Adam hırs yapmış iyice, illa YBR'yi karalayacak..
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler