Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tamercan2001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim ybre de 260 km de vitesi boşa atmak zor oluyordu bazen ışık yanıyor ama vites boşta olmuyordu debriyaj ayarlatına baktırdım şimdi çok süper oldu. yakıtı hesaplamak için depo yedeğe düştüğünde yakıt aldım bir dahaki yedeğe düştüğünde ne kadar yaktığını hesaplayacağım. ilk aldığımda ilk 500 km de fazla yakar dediler. ben 30 liralık yakıt koydum yaklaşık 240 km yaptım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Ybr Esd 125
    arkadaşlar bende ybr125 esd sahibiyim. depo koruması arıyorum nereden bulabilirim.

Ayrıca scavuslu arkadaşım motorumu ilk aldıgımda benimde vites atmada sorunum olmustu servise götürüp debriyaj ayarlattır hiç bir sıkıntın kalmaz

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Arkadaşlar yağ değiştirince sibop sesi duymaya başlayan yada motorun çalışmasında gidişinde değişiklik fark eden oldumu hiç aramızda? Yarın yağını değiştircem uzun yol yapma ihtimalim olduğu için Ramçonun tavsiyesine uyarak castrol 10/40 olan yağını 20/40 la değiştirmeyi düşünüyorum da
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler s.a
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    Merhaba abilerim. Benim size bir sorum olacak. Motorumu değiştirmeyi düşünüyorum yani benim motoru satıp ybr 125 almayı planlıyorum. Sorum şu: 30.000-35.000 de bir motoru ona uygun bi fiyata alıp sıfır motor yaptırmak kaça gelir ? Biliyorum çoğu yamaha o km de sorun çıkarmaz ama benim ve babamın bazı takıntıları var. Açıkçası hurda motorla da uğraşmak istemiyorum. Yani ortası bişey ne olur ? Teşekkürler...

fehmizcan107 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Anastasia(2010 YAMAHA YBR 125 ESD);MONDIAL 151 RS
    Alıntı sarex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende ybr125 esd sahibiyim. depo koruması arıyorum nereden bulabilirim.

Ayrıca scavuslu arkadaşım motorumu ilk aldıgımda benimde vites atmada sorunum olmustu servise götürüp debriyaj ayarlattır hiç bir sıkıntın kalmaz
    http://www.yildizticaret.com/pro/235...PO-KILIFI-2011 burada vvar bir tane ama sanki biraz pahalı

MT 17 ÇANAKKALE

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı gokmence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba abilerim. Benim size bir sorum olacak. Motorumu değiştirmeyi düşünüyorum yani benim motoru satıp ybr 125 almayı planlıyorum. Sorum şu: 30.000-35.000 de bir motoru ona uygun bi fiyata alıp sıfır motor yaptırmak kaça gelir ? Biliyorum çoğu yamaha o km de sorun çıkarmaz ama benim ve babamın bazı takıntıları var. Açıkçası hurda motorla da uğraşmak istemiyorum. Yani ortası bişey ne olur ? Teşekkürler...
    arkadaşım bence 60000de değiştir motoru israf etme

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    Alıntı DarkSeleCT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bence 60000de değiştir motoru israf etme
    Ya demek istediğim uzun bir süre sorunsuz kullanmak istiyorum yani o bakımdan.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı gokmence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    35000 deki ybr rektefiye istemez ki neden motor yaptıracaksın paran mı çok? eğer düşük model alırsan gerçekten ucuz ybr ler var bence alınır beğenmediğin yerler olabilir onlarıda onarıp doya doya gezersin sıkıntı çıkartmaz yani yılda 60000km yapan ybr ler onlar motor yaptırmıyor yani
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    unnamed resimleri atmadın hala bende senin jant şeridinden yaptıracağım.Koyu turuncu mu demiştin?
    üstat kusura bakma:(
    unuttuk...
    renk turuncu...
    buyur buda resimi....

fehmizcan107 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Anastasia(2010 YAMAHA YBR 125 ESD);MONDIAL 151 RS
    sticker - motosiklet uyumu muhteşem...sonunda senin makinayı da gördük

MT 17 ÇANAKKALE

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    daha öncede koymuştum fotoları ama denk gelmediniz herhalde...
    eyvallah....

tamercan2001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    unnamed bende cantlara bant çektireceğim ama servis ve tüm arkadaşlar beyaz diyorlar senin motosikletin ise bana turuncu çektir diyor illa turuncu diyor başka renk olmaz diyor sen beni dinle diyor. maşallah süper görünüyor.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    unnamed ço güzel yakışmış güle güle kullan beğendim bende turuncu bant çektireceğim

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    eyvallah arkadaşlar...
    bu renge en iyi gidecek bana göre turuncudur...
    kırmızı maviyide denedik ama çok boğdu...
    turuncu hem açtı hemde yakıştı kerataya....

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yağ değiştirince sibop sesi duymaya başlayan yada motorun çalışmasında gidişinde değişiklik fark eden oldumu hiç aramızda? Yarın yağını değiştircem uzun yol yapma ihtimalim olduğu için Ramçonun tavsiyesine uyarak castrol 10/40 olan yağını 20/40 la değiştirmeyi düşünüyorum da
    10/40 da ses duymadıysan 20/40 da hiç duymassın.. ramazan abi öyle söylemişti sanırım ince yağ daha çok ses yapıyor demişti..

Motosikleti
    Yamaha - Ybr125
    İyi akşamlar Sonunda Viraj Lastiklerime Kavuştum Ön Lastik IRC Aldım Arka Lastik Chaoyong Buna Benzer bir şeydi Lastikçi Arkadaşım Bunu çk kaliteli bir lastik olduğunu belirtti ben ısrarla prelli daha kaliteli ise parasının önemi yok tak dedim onun adı var bu ondan daha kaliteli dedi ve şuan çok menmunum virajlara rahatlıkla giriyor ve ani frenlerde kayma olasılığını %60 kadar değiştiğini farkettim Benim tavsiyem eğer canınızı ve motorunuzu seviyorsanız orjinal lastiklerinizi değiştiriniz! Şunuda belirtmek isterim arkdaşlar Motorlarınızı park ettiğiniz zaman gözünüzün görebileceği Bir yerde bulundurun ve lütfen disk kilidi veya buna benzer kilitler kullanın motor hırsızları çoğdaldı 2 arkadaşımın motoru çalındı! sizinde başınıza qelmeden önleminizi alın bir disk kilidi 10 tl birşey (: Tekeriniz Yere düz Basması dileğiyle Hayırlı Geceler !
    [B][COLOR="Red"] Y A M A H A isim : aLper (' ',) 33 (B)ize(H)eryer(P)aris 56 :cat:[/COLOR][/B]

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    1000 km bakımına az kaldı castrol 20/40 yağ koyduracağım -unnamed- turuncu çok iyi durmuş bende akşam fümeye mavi şerit denicem merak ediyorum nasıl duracak

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı funny adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar Sonunda Viraj Lastiklerime Kavuştum Ön Lastik IRC Aldım Arka Lastik Chaoyong Buna Benzer bir şeydi Lastikçi Arkadaşım Bunu çk kaliteli bir lastik olduğunu belirtti ben ısrarla prelli daha kaliteli ise parasının önemi yok tak dedim onun adı var bu ondan daha kaliteli dedi ve şuan çok menmunum virajlara rahatlıkla giriyor ve ani frenlerde kayma olasılığını %60 kadar değiştiğini farkettim Benim tavsiyem eğer canınızı ve motorunuzu seviyorsanız orjinal lastiklerinizi değiştiriniz! Şunuda belirtmek isterim arkdaşlar Motorlarınızı park ettiğiniz zaman gözünüzün görebileceği Bir yerde bulundurun ve lütfen disk kilidi veya buna benzer kilitler kullanın motor hırsızları çoğdaldı 2 arkadaşımın motoru çalındı! sizinde başınıza qelmeden önleminizi alın bir disk kilidi 10 tl birşey (: Tekeriniz Yere düz Basması dileğiyle Hayırlı Geceler !
    para mühim değilse mişlen alsaydın?
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    benim de arka lastiğin değişmesi lazım fitil var şuan uygun bi lastik lazım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler