Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiye kadar hiçbir şeyi serviste yapdırmadım Hatta lastiği aldığımda kendim sökdüm cantdan.Debriyajıda kendim yaparım Hiçbir usta kendi malı gibi yapmıyor malesef.Kendi malını özenle ve zevkle yapıyorsun.Subap ayarını bile kendim yapdım hatta serviste sordum 20 tl dediler peki aralığını kaçlık sentille yapıyorsunuz dedim sentil kullanmıyoruz dediler Yani öylesine ayar yapıyorlar.10 tl ye sentil alıp kendim yapdım

Funny motorun çok güzel olmuş kazasız belasız kullan inşallah.
    okan aynı kafadanız bende aldım alalı servise gitmedim herşeyini siboblarını karbüratör ayarını herşeyini ben kendim yaptım şimdide dişli zincir takımı sipariş verdim o gelecek 2 güne onuda değiştirecem bakalım debriyajda şimdilik sorun yok gidiyor gittiği yere kadar gitsin bu arada ben motosiklet yağı koymuyorum araba yağı koyuyorum debriyaja zarar verir dediler ama 20 binde ve şimdilik sorun yok

Alıntı CygnusBursa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dün debriyaj balatası için kolları sıvadım ve debriyaj kapagını açtıgımda debriyaj ın boşlugunu aldıgımız ayar civatasının boşta oldugunu gördüm debriyaj balataları langır langır sallanıyodu benim motosikletimde kalkışta tam kavrama yaparken bir silkeleme oluyodu sanırım bu civatanın gevşek olmasından kaynaklanıyodu hazır acmışken debriyaj balatalarınıda degiştirdim simdi kaymak gibi oldu motosiklet
    sevindim kardeş sorununu kendin hallettiğin için bile baya büyük bir haz almışsındır mutlaka
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    beyler merhabalar...
    adapazarından hepinize selam ederim...
    130 km yi 80-100 km seyirle 2 saatte geldim....
    biraz geç oldu gibi...
    birde bence farla kimse uğraşmasın derim on numara aydınlatması var...
    bundan daha iyi olamaz herhalde...

CygnusBursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD 2013
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevindim kardeş sorununu kendin hallettiğin için bile baya büyük bir haz almışsındır mutlaka
    saol fat280 artık kafam rahat tek düşüncem o civata kendi kendine nasıl gevşer motosikletin grank bilyalarını degişmesi için servise bıraktıgımda motosikleti teslim aldım yola cıktı 100 metre ilerde arka freni yokladıgımda hiç kimse yoktu ön frenle durdum baktım freni ayarlamamış servis acaba dedim debriyaj balatası boşluk vidasının sabitleyici somununu iyi sıkmadılarmı diye aklıma geldi
    Düş peşindeysen Düş peşime

Motosikleti
    2011 YBR 125 ESD
    arkadaşlar sıfır motor ile http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8040544/detay/ bunun arasında kaldım.
    sizce hangisi daha mantıklı. gerçi daha sahibi ile görüşmedim. sadece netten araştırdım bu motoru.
    Bayii sıfır motoru adam akıllı pazarlık yapmadan 4bine bırakıyor. plaka ruhsat hariç

Motosikleti
    Alıntı CygnusBursa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol fat280 artık kafam rahat tek düşüncem o civata kendi kendine nasıl gevşer motosikletin grank bilyalarını degişmesi için servise bıraktıgımda motosikleti teslim aldım yola cıktı 100 metre ilerde arka freni yokladıgımda hiç kimse yoktu ön frenle durdum baktım freni ayarlamamış servis acaba dedim debriyaj balatası boşluk vidasının sabitleyici somununu iyi sıkmadılarmı diye aklıma geldi
    servislerin hepsinini canı cehenneme kardeş işlerini doğru düzgün yapmıyorlar işleri güçleri para işe gelince kem küm

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servislerin hepsinini canı cehenneme kardeş işlerini doğru düzgün yapmıyorlar işleri güçleri para işe gelince kem küm

+100000 Ayrıca ön balatam alışmaya başladı ilk takdıgımda pek iyi değildi şimdi çok güzel önü hemen kitliyor
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha - Ybr125
    herkeze teşekkür ediyorum ama sorumun tam yanıtını alamadım :( pirelli düşündüm ama virajde ses yapıor we kaçırıyor dediler :S birde bi sorum daha olacak benim motorum 4.5 ve 5 bin arasında titreme oluyor ama 5binden sonra yine düzeliyor neden olabilir fikri olan war mı ?
    [B][COLOR="Red"] Y A M A H A isim : aLper (' ',) 33 (B)ize(H)eryer(P)aris 56 :cat:[/COLOR][/B]

CygnusBursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD 2013
    o bendede var ve daha önce internetten aradım ekzost tan kaynaklanıyor diye bi yerde okumuştum yani bi arıza falan degil genellikle var ama cok dikkat edersen anlaşılıyo

5500 den sonra gidiyo
    Düş peşindeysen Düş peşime

Motosikleti
    Yamaha - Ybr125
    aynen aynen çok dikkat etmen lazım bir saniyelik bir şey (: ben dikkat ettim başka ybr'lerede bakıcam ama
    [B][COLOR="Red"] Y A M A H A isim : aLper (' ',) 33 (B)ize(H)eryer(P)aris 56 :cat:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı funny adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen aynen çok dikkat etmen lazım bir saniyelik bir şey (: ben dikkat ettim başka ybr'lerede bakıcam ama
    aynı soruyu ben de sormuştum ramazan abi cvplamıştı.. euro3 normlu egzosttan kaynaklanıyormuş hiçbir kuşkulancak bişey yok dediler..

fehmizcan107 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Anastasia(2010 YAMAHA YBR 125 ESD);MONDIAL 151 RS
    фнтшыш иутву ву мфк\5000 му 5500 фкфыштвф

MT 17 ÇANAKKALE

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    herkeze teşekkür ediyorum ama sorumun tam yanıtını alamadım :( pirelli düşündüm ama virajde ses yapıor we kaçırıyor dediler :S birde bi sorum daha olacak benim motorum 4.5 ve 5 bin arasında titreme oluyor ama 5binden sonra yine düzeliyor neden olabilir fikri olan war mı ?
    bu sorun değil bence benimde sadece 2 vites 4500 ile 5000 devir arası sanki titreşim oluyor gibi ama çok hafif... bu arada lastikte kaçırma olayı ne oluyor? eğer hava kaçırmasın dan bahsediyorsan o iş biraz zor ben takalı 2 hafta oldu bi yaramazlık yok aslında her ay kontrol etmekte fayda var lastik havalarını ne olur ne olmaz ne marka olursa olsun
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    arkadaşlar siz çok çok ufak bir titreşim var diye şikayetleniyorsunuz çinli süren arkadaşlar ne yapsın

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ben kullandım hemde cub vallaha motordan inice yere basarken titriyordum yani o derece bu mercedes gibi mübarek sıfır titreşim mükemmel e yakın süspansiyon

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kullandım hemde cub vallaha motordan inice yere basarken titriyordum yani o derece bu mercedes gibi mübarek sıfır titreşim mükemmel e yakın süspansiyon
    Ön amortisör çok güzel çalışıyor.1 dk durmuyor yerinde Cublardada aynı amortisörler olmasına rağmen sert ön süspansiyonları cubların.
    HONDA

fehmizcan107 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Anastasia(2010 YAMAHA YBR 125 ESD);MONDIAL 151 RS
    arkadaşlar şu an farkettim klavye rusçada kalmış garip birşey çıkmıs ortaya aslında benimkinde de aynı şeyin olduğunu belirtmek istemiştim...o cublardan ben de kullandım 60ı geçince ayak masajı niyetine çalışıyordu
    o yüzden yaşasın YBR125

MT 17 ÇANAKKALE

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    allahı var cub 4 tane böbrek taşım vardı onları düşürdü şaka yaptığımı sanmayın ciddiyim

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    bugün hava filtresini temizledim ve orda biriken sıvının egzosttan gelen borudan geldiğini farkettim.. sanırım geri dönüşüm dedikleri olay bu olsa gerek egzost borusundan gelen bir boru motorun yakamadan attığı benzini hava filtresine yönlendiriyor karbüratörde hava çekerken az da olsa benzinle karışık hava çekmiş oluyor..

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allahı var cub 4 tane böbrek taşım vardı onları düşürdü şaka yaptığımı sanmayın ciddiyim
    bak birde çinliye laf edersiniz o cup olmasa belkide düşmeyecekti taşların ybr ye binsen hiç düşürmez zaten titreşim yok yani çinliye laf etmeyelim sağlığımıza faydaları var

bluebird64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '07,YBR125 ESD '11,Agility City 125 '11
    Arkadaşlar ESD üzerindeki CST ( Cheng shin tire ) lastkleri hakkında yorum bekliyorum..
    Deniz, güneş, martı çığlığı ve yosun kokusu yoksa yaşam da yoktur...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler