Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı yolculuklar abi allah işini rast getirsin.
    eyvallah sağol..inşallah işim rast gider...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    allaha emanet ol ramo seni çok özleyeceğiz
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

lmDeathlesS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı motordelisi_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam anladım ... kullananlar varsa bilgilendirirse sevinirim..
    bizim arkadaşta var aylık ortalama 1000-1200 km yol yapıyor 300 tl civarı aylık yağ ve benzin masrafı yani ybr ye göre baya bir fazla... ama sana şunu söyliyim eğer bu miktarı her ay karşılayabilirim diyosan ve etrafında temiz bir 135 makine varsa(dikkat et temiz diyorum) hiç düşünme al derim.. bende 2011 ybr var rx 2002 model olmasına rağmen hem hızlanmada hemde son hız olarak ybr den kat kat üstün.. uzun lafın kısası arada uzun yol yaparım gezerim diyosan masraf istemiyorum ekonomik olsun diyosan ybr al.. amma velakin ben şehir içi kullancam arkadaşlarla kapışcam adrenalin seviyorum paramda var masraflar önemli deil diyosan 135 al (tavsiye etmiyorum sağlığın için.. )
    bu arada bir çok kez arkadaşların rxlerini kullandım alet tam anlamıyla şeytan aleti devir yükselince extra benzin devreye giriyo onlarda ve ses çok değişiyo o devre geldimi ordan inesin gelmiyor ve ister istemez 150-160 km hızla seyrediyorsun yollarda..

---------- Post added at 01:12 ---------- Previous post was at 01:08 ----------

arkadaşlar birazdan yatacağım..sağlam bir uyku çekeyim.. bu günleri çok arayacağım..... yarin net i kapattıracağım sabah erkenden... eğer mt ye sabah girmezsem bilinki bu yüzden... kendinize iyi bakın... sorularınızı konuya yazın ben uygun anlarda cevap yazarım... sabah vakitli kalkarsam sselam çakarım size...[/QUOTE]

ramazan abi inşallah çabucak gider gelirsin şimdiden hayırlı teskereler...[COLOR="Silver"]

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    koğuş kalk..sabah sabah neti kapatmadan bi selam vereyim dedim...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    a.s selam ramço bende işe giderken bi selam vereyim dedim aaa bi baktım sen burdasın

---------- Post added at 07:20 ---------- Previous post was at 07:10 ----------

arkadaşlar bu ybr dün akşam anamı vay arkadaş motoru gören çok temiz boşuna sıfır almamışsın dedi ve en son babam gördü dedi ki ulan araba almayıpta bende bundan mı alsam çok güzelmiş koruma demiri tak dedi bende bugün aradım ama sakaryada 70 tl di rialli den sipariş verdim babam aşşağıda ben balkonda neyse babam kahveye çıktı bende içeri girdim neyse akşam oldu indim motoru çalıştırıp eve gelecem( babamlar la aynı evde yaşamıyorum ) motorun kontağını çevirdim elektrikler gitti ve çalışmadı neyse ustayı aradım akşam saat 9 olmuş abisi ben evdeyim yarın gelir alırız balkarız neyi var neyi yok bakarız dedi sen kontağın oradaki kablolarla oyna dedi ama malum karanlık birşey gözükmüyor neyse eve kadar iterek geldim tam 5km dedim kafa korumalığını çıkardım farı da söktüm kablolar yerinden çıkmış kabloları taktım pır diye çalıştı ne kadar küfür ettim allah bilir donuma kadar ıslandım terden vay arkadaş ne şans dedim kendi kendime yarın motorcuya gidip adam gibi kablolara baktırıp tamir ettireceğim akşam akşam çok yoruldum kol kası yaptım desem yalan olmaz

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Günaydın beyler

---------- Post added at 09:37 ---------- Previous post was at 09:35 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    a.s selam ramço bende işe giderken bi selam vereyim dedim aaa bi baktım sen burdasın

---------- Post added at 07:20 ---------- Previous post was at 07:10 ----------

arkadaşlar bu ybr dün akşam anamı vay arkadaş motoru gören çok temiz boşuna sıfır almamışsın dedi ve en son babam gördü dedi ki ulan araba almayıpta bende bundan mı alsam çok güzelmiş koruma demiri tak dedi bende bugün aradım ama sakaryada 70 tl di rialli den sipariş verdim babam aşşağıda ben balkonda neyse babam kahveye çıktı bende içeri girdim neyse akşam oldu indim motoru çalıştırıp eve gelecem( babamlar la aynı evde yaşamıyorum ) motorun kontağını çevirdim elektrikler gitti ve çalışmadı neyse ustayı aradım akşam saat 9 olmuş abisi ben evdeyim yarın gelir alırız balkarız neyi var neyi yok bakarız dedi sen kontağın oradaki kablolarla oyna dedi ama malum karanlık birşey gözükmüyor neyse eve kadar iterek geldim tam 5km dedim kafa korumalığını çıkardım farı da söktüm kablolar yerinden çıkmış kabloları taktım pır diye çalıştı ne kadar küfür ettim allah bilir donuma kadar ıslandım terden vay arkadaş ne şans dedim kendi kendime yarın motorcuya gidip adam gibi kablolara baktırıp tamir ettireceğim akşam akşam çok yoruldum kol kası yaptım desem yalan olmaz
    Kafa feneri olsaydı yanında hallederdin ne güzel
    Geçmiş olsun, iyi işte spor yapmışsın biraz.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    a.s ramço...15 ay sonra tekrar görüşmek ümidiyle esen kal,hayırlı tezkereler....

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın beyler

---------- Post added at 09:37 ---------- Previous post was at 09:35 ----------

Kafa feneri olsaydı yanında hallederdin ne güzel
    Geçmiş olsun, iyi işte spor yapmışsın biraz.
    kafa feneri var ama garajda duruyor yolda kalmayalım diye takım taşımaya çalışsak yandık düşünsene bi motorda sökmeye çalışacağım vidalar somunlar için ne kadar takım lazım olacağını

Motosikleti
    GSR600 K9
    kafa feneri var ama garajda duruyor yolda kalmayalım diye takım taşımaya çalışsak yandık düşünsene bi motorda sökmeye çalışacağım vidalar somunlar için ne kadar takım lazım olacağını
    Öyle valla, benim arka çantada böyle malzemelerle dolu, bazen kendi eşyalarımı koyacak yer bulamıyorum
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Öyle valla, benim arka çantada böyle malzemelerle dolu, bazen kendi eşyalarımı koyacak yer bulamıyorum
    bende arka çantalı motor aldım durum aynı seninki gibi tornovida anahtar buji vs dolu kask ı almıyor böyle olunca durum karışık yani çanta olunca yok onu koyayım yok bunu koyayım derken bir bakmışsın dolmuş yani

Motosikleti
    GSR600 K9
    bende arka çantalı motor aldım durum aynı seninki gibi tornovida anahtar buji vs dolu kask ı almıyor böyle olunca durum karışık yani çanta olunca yok onu koyayım yok bunu koyayım derken bir bakmışsın dolmuş yani
    Bir paket pamuk bile var çantada

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Bir paket pamuk bile var çantada
    yok daha neler sen iyice abartmışsın artık

Motosikleti
    GSR600 K9
    yok daha neler sen iyice abartmışsın artık
    Vallahi sorma Bir kere uzun yola gidiyordum, yolda kafam şişti rüzgardan.
    Benzinciden aldım kulağıma tıkamak için, büyük paket varmış o günden beridir çantada geziyor

siz ybr yi abartmışınız bence 120 km yapmak iÇin o motora o para veriLirmi aL bi Kanuni seyhan 125 t 110 yap adam akıLLı qiT işTe xD bnm düşüncem sizi biLemem

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı EşmeLee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz ybr yi abartmışınız bence 120 km yapmak iÇin o motora o para veriLirmi aL bi Kanuni seyhan 125 t 110 yap adam akıLLı qiT işTe xD bnm düşüncem sizi biLemem
    Sadece hızla bitse iş Sen 125 t al işine git bence
    HONDA

Motosikleti
    GSR600 K9
    Amacımız YBR'yle 120 yapmak değil ki.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı EşmeLee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybryi 2. el alacak paraya mz251, jawa350 ts veya yamaha rx135 al ne seyhan kalır etrafında ne ybr ne titan.
    ya da iyi ayarlı bir moblet al yine 120 yi görürsün.

tek anlamadığım motosiklet sadece son hız görmek için midir ? ybr 120 ile gitmez belki ama 1200 km yola çıkarsın kafan rahat olur. tamirciye ve benzinciye vereceğin parayla gezer tozarsın. kendisinden büyük hacimli birçok motosiklet ile aynı yolları zorlanmadan gider. tek istediği biraz sabırlı bir sürücüdür.
    cefakardır işin gücün ters gider bakımını geçirirsin sıkmaz canını eyvallah eder.bu şartlar altında binebileceğim tek motor budur benim. orta halli bir endurom ve binecek kadar kabarık bir cüzdanım oluncaya dek ybr
    kovboy03 bunu beğendi.

Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybryi 2. el alacak paraya mz251, jawa350 ts veya yamaha rx135 al ne seyhan kalır etrafında ne ybr ne titan.
    ya da iyi ayarlı bir moblet al yine 120 yi görürsün.

tek anlamadığım motosiklet sadece son hız görmek için midir ? ybr 120 ile gitmez belki ama 1200 km yola çıkarsın kafan rahat olur. tamirciye ve benzinciye vereceğin parayla gezer tozarsın. kendisinden büyük hacimli birçok motosiklet ile aynı yolları zorlanmadan gider. tek istediği biraz sabırlı bir sürücüdür.
    cefakardır işin gücün ters gider bakımını geçirirsin sıkmaz canını eyvallah eder.bu şartlar altında binebileceğim tek motor budur benim. orta halli bir endurom ve binecek kadar kabarık bir cüzdanım oluncaya dek ybr
    Bunun üzerine söylenecek hiç bir söz yok. Nokta

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda (Beat)
    yeni kasa ybr 125 esd lerde siyah yok füme - kırmızı- nazar boncu mavisi- kül grisi var bide sanırım.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    slm arkadaşlar yarın açıköğretim sınavım var antalyaya gidecem bol şans dileğin dualarınızı bekliyorum motorcu dostları :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 38 kullanıcı var. (0 üye ve 38 misafir)

Bu Konudaki Etiketler