Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    İyi geceler ağbiler yardımcı olabilirseniz iki sorum olucak ybr mi bugün sabah teslim aldım 0 km olarak sabah servisten çıkarken aynı sorun yoktu ama akşam dolaşmaya çıkacağımda motor rolantide çalışmaz oldu jikle yi çekiyorum sorun yok çalışıyor ama indirdiğimde tak diye istop ediyor acaba motor alışma sürecinde diyemi böyle oluyor yoksa servise gitmem gerekirmi servisten çıkarkende usta rolantiyi yükselttiğini söylemişti aslında, birde akşam akşam afedersiniz gerzek pompacının teki 20 km deki motorun deposunun üstüne pompayı elinden kaçırıp benzini boca etti sildim falan ama boyaya zararı olurmu benzinin, teşekkürler iyi geceler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı Beko_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi geceler ağbiler yardımcı olabilirseniz iki sorum olucak ybr mi bugün sabah teslim aldım 0 km olarak sabah servisten çıkarken aynı sorun yoktu ama akşam dolaşmaya çıkacağımda motor rolantide çalışmaz oldu jikle yi çekiyorum sorun yok çalışıyor ama indirdiğimde tak diye istop ediyor acaba motor alışma sürecinde diyemi böyle oluyor yoksa servise gitmem gerekirmi servisten çıkarkende usta rolantiyi yükselttiğini söylemişti aslında, birde akşam akşam afedersiniz gerzek pompacının teki 20 km deki motorun deposunun üstüne pompayı elinden kaçırıp benzini boca etti sildim falan ama boyaya zararı olurmu benzinin, teşekkürler iyi geceler...
    rölantide çalışmıyor derken eğer boşyatken çalışmıyorsa ya rölanti çok düşüktür yada hava ayarı bozuktur.. karbüratörün üzerinde sol tarafta sarı metalden bir vida var motor sıcakken biras oyna o vidayla röalantide en rahat çalıştığı ayarı tutturmaya çalış.. bunu yaptıktan sonra hafif gaz verdiğinde stop etmiyorsa ideal ayarı bulmuşsun demektir..
    ha birde jikleyi kapatırken biras gaz ver sonra kapat jikleyi sonra gazı sal bakalım yine stop etcekmi ?

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı lmDeathlesS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rölantide çalışmıyor derken eğer boşyatken çalışmıyorsa ya rölanti çok düşüktür yada hava ayarı bozuktur.. karbüratörün üzerinde sol tarafta sarı metalden bir vida var motor sıcakken biras oyna o vidayla röalantide en rahat çalıştığı ayarı tutturmaya çalış.. bunu yaptıktan sonra hafif gaz verdiğinde stop etmiyorsa ideal ayarı bulmuşsun demektir..
    ha birde jikleyi kapatırken biras gaz ver sonra kapat jikleyi sonra gazı sal bakalım yine stop etcekmi ?
    evet boştayken çalışmıyor gaz verip çalıştırıyorum gazı bıraktığım an istop ediyor mesela en basitinden akşan benzinciye yanaştım aldım boşa gaz kestim durdum direk istop etti..Bilgi için teşekkürler..

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    rölantiyi biras yükselt bin devirin üstünde olsun yine stop ediyorsa hava ayarı yapılcak büyük ihtimal..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    günaydın arkadaşlar.. yeni motor alanlara hayırlı olsun... tekeriniz düz bassın..... ebubekir hoş geldin...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    günaydın ramazan abi yeni motor alan arkadaşada hayırlı olsun sorunu arkadaşların dediği gibi rolantiden ve hava ayarından olabilir servise götürmenizde fayda var yeni olduğu için
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    cümleten hayırlı sabahlar kazasız belasız bir gün dilerim..

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    yeni motor alan arkadaşa hayırlı olsun..
    hoşgeldin diyerek karşılayan kardeşlerime teşekkür ederim...
    motor şu anda 900 km ye geldi...
    sorunsuz bir şekilde götürdü getirdi beni şükürler olsun...
    en yakın zamanda resimleri paylaşacağım sizinle....

Motosikleti
    bekliyoruz ebubekir resimleri....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    şu telefonun kablosunu bi bulabilsem ramazan resimleri koyacağımda...
    nereye koydum Allah bilir(:

Motosikleti
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu telefonun kablosunu bi bulabilsem ramazan resimleri koyacağımda...
    nereye koydum Allah bilir(:

ağa yarin yeni yerler keşfedeceğizzzzz....

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Ah ulan ah..
    Nasıl Parlıyosun sen öyle yakından görünce hayran kalmamak mümkün değil.

Bilen bilir.
    2011 ModeL
    6.500 Km'de
    Hatasız !

3.750 lira verdiler daha ilan bile vermedim.. Ağustos 1 de büyük ihtimal ilan veriyorum..Artık satma zamanım geldi arkadaşlar..Çok Çok memnunum..Satma sebebim farklı sıkıldım artık

Motosikleti
    YBR 125 2005 ATEŞ GİBİ KIRMIZI
    kazadan sonra motorumun resimleri. değişiklikler:ön çamurluk orjinali ile değişti,siperlikteki çiziklermat folyo uygulanarak kapatıldı,siperliğin kırılan tırnağı sunfix ile tamirlendi,far içine ve ön kısma şerit led uygulandı,ön çamurluğa tozluk uygulandı.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

şu resimleri bi türlü büyük yükleyemedim. idare edin.
    Gençliğine güvenip daha ERKEN derken, belki de ELVEDA bile diyemezsin giderken.

Motosikleti
    recai hastasıyız dede....... al bir resimde kankamın arabasından.... bende hastasıyım bu arada....

[/COLOR]aha o kamyonet bu kamyonet... kankamın transit i.... yazıyı birlikte yazdırdık birlikte montaladık.... ama polsiler fazla ilgileniyor bizle....

Uploaded with ImageShack.us

---------- Post added at 15:36 ---------- Previous post was at 15:35 ----------

71 plaka olduğuna bakmayın... arabayı kırşehirden aldık araba kırıkkale plaka ama istanbul sokaklarında... pendikte benim evimin yanı başında....[/QUOTE]

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    recai hastasıyız dede....... al bir resimde kankamın arabasından.... bende hastasıyım bu arada....

[/COLOR]aha o kamyonet bu kamyonet... kankamın transit i.... yazıyı birlikte yazdırdık birlikte montaladık.... ama polsiler fazla ilgileniyor bizle....

Uploaded with ImageShack.us[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 15:36 ---------- Previous post was at 15:35 ----------

71 plaka olduğuna bakmayın... arabayı kırşehirden aldık araba kırıkkale plaka ama istanbul sokaklarında... pendikte benim evimin yanı başında....
    [/QUOTE]

Bu yazı ilk çıktında patlamadan önce gidip yazdırmıştım Polisler özellikle yunuslar kokaincimisin sen lan diye muhabbet'ine girdi benle

Bu arada abi ilanı hazırladım..Şimdi Veriyorum İçim hiç rahat değil bu arada :( bi garip oldum.

Motosikleti
    Bu yazı ilk çıktında patlamadan önce gidip yazdırmıştım Polisler özellikle yunuslar kokaincimisin sen lan diye muhabbet'ine girdi benle

Bu arada abi ilanı hazırladım..Şimdi Veriyorum İçim hiç rahat değil bu arada :( bi garip oldum.[/QUOTE]

biz yazalıda baya oldu..aynı polsi muhabbetleri bizide etkiledi.... ama umrumda değil... hastasıyız dede....!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:55 ----------

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

biz yazalıda baya oldu..aynı polsi muhabbetleri bizide etkiledi.... ama umrumda değil... hastasıyız dede....!!!

Selam olsun abi'me

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    goy goy fena..

Motosikleti
    yaw şu bi gerçek çok içki içtim ama biranın yeri bende başka.... oda ybr gibi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:16 ----------

bu arada elimde 2004 far düğmesi avr orjinal isteyen olursa satabilirim... montajınıda yaparım.... 4 adet de spor sinyallerim var onlarda montaja hazır... sıfır....

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    ramazan 400 km önce castrol zincir yağı ile yağladım zinciri..
    zannedersem zincir yine yağsız... sesi ondan yapıyor...
    kaç km gidiyorki bu yağ ile?
    bu arada ybr almayı düşünen varsa her rengi mevcut pendik geçit motorda...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler