Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu pazar ?
    bu pazar olmaz ama bir ay içinde ordayım... bir gün uzun uzun konuşup gün kararlaştırıp geleceğim..... askere gitmeden kahvaltı yapacağım seninle...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Tamam abi de bayram bu pazardı ya Neyse senin uygun oldugun gün atla gel

Ayrıca bora çok yakmıyor lpg var 200 krş yakıyor
    HONDA

Motosikleti
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam abi de bayram bu pazardı ya Neyse senin uygun oldugun gün atla gel

Ayrıca bora çok yakmıyor lpg var 200 krş yakıyor
    iyide son dakika söyledin ben ne yapayım.... pazartesiye kadar işim var.... servis şöförüyüm geçiçi olarak o yüzden gelemem....

ama sonraki haftalarda yanındayım... artık bana bayram ı sen yaşatacaksın...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu pazar olmaz ama bir ay içinde ordayım... bir gün uzun uzun konuşup gün kararlaştırıp geleceğim..... askere gitmeden kahvaltı yapacağım seninle...
    ramazan abi ben ne olacam banada sözün vardı benimle yapacaktın kahvaltıyı unuttum sanma
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Tamam şöfer bey
    HONDA

Motosikleti
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazan abi ben ne olacam banada sözün vardı benimle yapacaktın kahvaltıyı unuttum sanma
    fatih sen ordan ben burdan bir hafta sonu baskın yapalım.... dostlar ben işime gidiyorum akşam devam ederiz....

Motosikleti
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih sen ordan ben burdan bir hafta sonu baskın yapalım.... dostlar ben işime gidiyorum akşam devam ederiz....
    tamam abi yiyelim içelim tıka basa nasıl olsa okan ödeyecek hesapları sanada hayırlı işler bu arada ramazan abi

Motosikleti
    okan yakında yanındayız..savun.......

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:02 ----------

Uploaded with ImageShack.us

Motosikleti
    slm arkadaşlar motorum da mı aldığım ampullerde mi bir sorun var bilemedim ampulü h4 yapmıştım içi kararı vermiş ampulün ilk aldığım neyse çin malı 35wlık tı onu anlarım adi diye sonrada phılıps aldım 35 lik oda kararmış ve patladı şuan bende 55 lik olanı taktım sebep ne olabilir ampulerde mi sorun vardır

Hakan burda bitane 2004 ybr var sağa yatırınca tak tak tak ses geliyor ama sorun yok sade sağa yatırınca 2004 lerde öyle bişey duydum sorunluymuş servise çağırıp değiştirmişler diye duydum o zamanlar.[/QUOTE]

SELAM YAMAHA SEVERLER ADIM CEMAL, BENDE 2011 YBR ESD VAR DAHA 1000 KM' DE VE MOTOR ISINMIS HALDE YANA HAFİF YATIRDIM VE AYNEN BAHSETTİĞİNİZ SESLER VARDI, SERVİSE SORDUM VE BANA 3 MOTOR GELDİ BAKIM DÖNEMLERİNDE VE 3 Ü DE AYNI ŞİKAYETİ VERDİ DEDİ, YAMAHA İLE KONUŞULACAKMIŞ, BU SİZCE GİDERİLEBİLİR BİR PROBLEMMİ ? CVP'LARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

Motosikleti
    yamaha ybr 125 ''2011''
    2011yamaha ybr125in 100 kmdeki yakıt tüketimi ne kadar geçmiş konuları inceleme vaktim yok yardımcı olursanız cok sevinirim.

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    Alıntı sezginnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011yamaha ybr125in 100 kmdeki yakıt tüketimi ne kadar geçmiş konuları inceleme vaktim yok yardımcı olursanız cok sevinirim.
    olmasi gerektigi gibi sürersen 2.5 lt/100 kmh. defalarca ölctüm.

herkese selamlar aranıza yeni katıldım uzun süredir takip ediyorum . yeni bi motorsiklet alacagım klasik bi soru olacak ama ben yinede sorayım ne kadar mesajları okusamda net bi karar veremedim .
    ilk niyetim 2011 apaçhe rtr 150 ydi ama gösterge arızası yakıtta soru işareti ve bazı motor sesleri oldugu söyleniyor .
    bende çiddi çiddi 2011 yamaha ybr 125 düşünüyorum .
    benim için ilk kural az yakmalı ve dayanıklı olmalı arıza yapmamalı . sizce hangisini almalıyım . teşekkürler

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Heil coil yaptıran vr mıa aranızda gençler??
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar motorum da mı aldığım ampullerde mi bir sorun var bilemedim ampulü h4 yapmıştım içi kararı vermiş ampulün ilk aldığım neyse çin malı 35wlık tı onu anlarım adi diye sonrada phılıps aldım 35 lik oda kararmış ve patladı şuan bende 55 lik olanı taktım sebep ne olabilir ampulerde mi sorun vardır
    bu far ve lambalar konusunda denemediğim şey kalmadı. s2 tipten tut zenona hatta power lede kadar her şeyi denedim. eğer durumun varsa hiç düşünmeden şunu taktır bence. hem mercekli, hem zenon. bundan iyi bir aydınlatma sistemi şu an için yok.

geçen buradan bir abiyle gezi yaparken kaza yapan da sensen geçmiş olsun.

http://www.rialli.com/ara/9711__far-...00k-ybr-125cc/

Motosikleti
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu far ve lambalar konusunda denemediğim şey kalmadı. s2 tipten tut zenona hatta power lede kadar her şeyi denedim. eğer durumun varsa hiç düşünmeden şunu taktır bence. hem mercekli, hem zenon. bundan iyi bir aydınlatma sistemi şu an için yok.

geçen buradan bir abiyle gezi yaparken kaza yapan da sensen geçmiş olsun.

http://www.rialli.com/ara/9711__far-...00k-ybr-125cc/
    sağol kardeş benim kaza yapan far ampul işinide hallettim önerin için teşekkürler

Motosikleti
    yamaha ybr 125 ''2011''
    marhaba arkadaşlar honda ınnova alacaktım ama hiç bi yerde 0 km 2011 bulamadım zaten ybr yle aralarında 200 tl fark var bu gün gittim bi tane 2011 ybr sparişi verdim bir haftaya kadar motorlar gelcek dediler ama daha karar veremedim siyah mı kırmızımı alsam bilmiyom sizce hangi rengini alayım.

Mavisi çok hoş duruyor sezgin hayırlı olsun şimdiden.

İnnovaların olmaması durumu benide çok tereddüte düşürdü ve bir kez daha düşününce ybr dahada aklıma yattı ilk yapmak istedigim şey mercek takmak olucak onu araştırmaya başladım bile.

Motosikleti
    Alıntı sezginnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marhaba arkadaşlar honda ınnova alacaktım ama hiç bi yerde 0 km 2011 bulamadım zaten ybr yle aralarında 200 tl fark var bu gün gittim bi tane 2011 ybr sparişi verdim bir haftaya kadar motorlar gelcek dediler ama daha karar veremedim siyah mı kırmızımı alsam bilmiyom sizce hangi rengini alayım.
    hayırlı olsun kardeş şimdiden renge gelirsek kalbinin sesini dinle ve o hangi renk derse onu al derim

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    hayırlı olsun sezgin bende bekliyorum ben 1 ay oldu siparişi vereli hala bekliom çıldırcam artık..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler