Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okan senin motora dediğimiz birşey yok zaten seninki gidiyor maşallah nazar değmesin ama ben hızdan ziyade şuan yakıtı düşündüğümden hız önemli değil benim açımdan az yaksın yeter
    Banada fazla yakıyor gibi bu aralar fazla basıyorum o yüzden heralde.

Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okancım Kalkabiliriz motorla Nazar değmesin ybr ye baktıkca açılır herzaman..
    Mr 150 ile takıldıkça açılıyor alet

Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar uzun yolda ybr ile tek kişi sürücüsüyle birlikte 90-100 kğ ağırlıkla motoru zorlamadan düzyolda sabit bir hızla ortalama kaç km hızla gidilir.bu motoru almayı düşünüyorumda yardımınız için şimdiden sağolun birde bu motorun vibrasyonu cbf 150 kadar azmı yoksa dahamı fazla saygılar
    90 100 rahat gidersin yol buldunmu 110 120 de görebilirsin.8200 devirde 100 gidiyor sanırım benim alet.Vibrasyon 0 (Sıfır) ybr ye bin anlarsın
    HONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tarcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    en konforlu sürüş 80km

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar uzun yolda ybr ile tek kişi sürücüsüyle birlikte 90-100 kğ ağırlıkla motoru zorlamadan düzyolda sabit bir hızla ortalama kaç km hızla gidilir.bu motoru almayı düşünüyorumda yardımınız için şimdiden sağolun birde bu motorun vibrasyonu cbf 150 kadar azmı yoksa dahamı fazla saygılar
    kardeş ben 2 kişi yükle birlikde 175-180 kg yük ile 1350 km lik bir gezi yaptım tık yok rahat gidersin ortalama 80-90 arası hızlarla

Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Banada fazla yakıyor gibi bu aralar fazla basıyorum o yüzden heralde.
    okan senin motor kaç para yakıyor km de hesap ettin mi
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Geçen bakım yapmışdım değiştirdiklerimi yazayım bari

Castrol power1 10 40 :20 tl
    Hava filtresi :15 tl
    Buji :10 tl

Bu kadar 45 tl ye 10000 bakımını yapmış oldum.
    pahalıya gelmiş.
    buji burda 7.5 lira, (cr6hsa) hava filtresi 8 lira. ama hava filtresini rialliden aldım. yağın fiyatı iyi.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    kardeş ben 2 kişi yükle birlikde 175-180 kg yük ile 1350 km lik bir gezi yaptım tık yok rahat gidersin ortalama 80-90 arası hızlarla

okan senin motor kaç para yakıyor km de hesap ettin mi
    30 tl lık almışdım 200 km falan oldu.E nın bır ustundeki cizginin cok az altında

Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pahalıya gelmiş.
    buji burda 7.5 lira, (cr6hsa) hava filtresi 8 lira. ama hava filtresini rialliden aldım. yağın fiyatı iyi.
    Hava fıltresi orjınal heralde aldıgım orjnalın bire bir aynısı ustunde bıle yamaha yazısı var.
    HONDA

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)

Hava fıltresi orjınal heralde aldıgım orjnalın bire bir aynısı ustunde bıle yamaha yazısı var.
    fotosunu koyar mısın? orjinalini 15 liraya nasl aldın yaa ben geçen sene sorduğumda çok uçuk bişeyler söylemişlerdi
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    30 tl lık almışdım 200 km falan oldu.E nın bır ustundeki cizginin cok az altında

evet okan bizim burada da 15 diyorlar ama tabi orjinal değil bende rialliden aldım 8 liraya :D şimdi uzun yol yapacam diye değiştirdim yoksa değiştirmeyecektim eskisi fazla batık değildi

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Durun yan yana foto cekem sokmem gerekecek ama
    HONDA

Motosikleti
    YBR 125
    evet okan bizim burada da 15 diyorlar ama tabi orjinal değil bende rialliden aldım 8 liraya :D şimdi uzun yol yapacam diye değiştirdim yoksa değiştirmeyecektim eskisi fazla batık değildi
    8tlde üstüne 5,5-tl kargo 13,5-tlye geliyor.

Motosikleti
    Alıntı tarcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8tlde üstüne 5,5-tl kargo 13,5-tlye geliyor.
    kardeş ben sadece hava filtresi sipariş etmedim ki :D sadece hava filtresi olsa sipariş etmem buradan alırdım kargo bu arada 4.30 tl babamın scoterine beyin bobin sipariş etmiştim onuda sipariş ettim arada

Motosikleti
    YBR 125
    kardeş ben sadece hava filtresi sipariş etmedim ki :D sadece hava filtresi olsa sipariş etmem buradan alırdım kargo bu arada 4.30 tl babamın scoterine beyin bobin sipariş etmiştim onuda sipariş ettim arada
    geçen ay akü siparişi vermiştim rialliye hava filtreside aklıma geldi ama model model değişiyomuş benimkine olmaya bilir diye almadım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:49 ----------

20 -50 yağ koymayı düşünüyorum ne tavsiye edersiniz.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    geçen ay akü siparişi vermiştim rialliye hava filtreside aklıma geldi ama model model değişiyomuş benimkine olmaya bilir diye almadım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:49 ----------

Sakın diyorum 10 40 dan şaşma.
    HONDA

Motosikleti

valla kardeş bende yağ konusunda tereddütteyim uzun yol yapacam en aşya 2500 km uzun yol yapacam diye 20/50 koyasım var ancak kalın gelir mi diye 15/50 mi koysam diye düşünüyorum bende :D

Sakın diyorum 10 40 dan şaşma.
    okan kardeş önümüz yaza geliyor 10/40 da yazın inca gelir bence 15/50 konsa iyi gibime geliyor yazın :D

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Yeni yağlar çok büyük teknoloji ile üretiyorlar.Daha sıcak ülkelerde bile adamlar 0 30 castrol kullanıyorlar.

Filtre bu.

HONDA

Motosikleti
    YBR 125
    ya şimdi benim yağı değiştirmem 300 km kaldı o da 1 fafta 15 güne kadar dolacak önümüz yaz uzun yolda yapıcam ince koymak istemiyorum 10-40 kışa girerken koymuştum yine aynısı ince gelmezmi

Motosikleti
    ya şimdi benim yağı değiştirmem 300 km kaldı o da 1 fafta 15 güne kadar dolacak önümüz yaz uzun yolda yapıcam ince koymak istemiyorum 10-40 kışa girerken koymuştum yine aynısı ince gelmezmi
    kardeş sana tavsiyem 15/50 koy yarı sentetik çok iyi gelir

Motosikleti
    YBR 125
    kardeş sana tavsiyem 15/50 koy yarı sentetik çok iyi gelir
    kardeş dediğin gibi 15/50 uygundur bence castrolün sayfasında 20-50de tavsiey etmişler.

http://www.castrol.com/castrol/ifram...tentId=7059388

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    slm arkadaşlar nasılsınız.... ne var ne yok.... ben yazın 20/50 15/40 15/50 kullanıyorum... kışın ise 10 40 oluyor...

şimdi içinizden birkaçı çıkıp abi yanlış yapıyorsun 20 50 kalın gelir falan diyordur.... ama öyle değil... ybr üzerinde yaklaşık (fazlası var eksiği yok) 450 000 km yapmış biri olarak bir sıkıntısını görmedim...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar nasılsınız.... ne var ne yok.... ben yazın 20/50 15/40 15/50 kullanıyorum... kışın ise 10 40 oluyor...

şimdi içinizden birkaçı çıkıp abi yanlış yapıyorsun 20 50 kalın gelir falan diyordur.... ama öyle değil... ybr üzerinde yaklaşık (fazlası var eksiği yok) 450 000 km yapmış biri olarak bir sıkıntısını görmedim...
    sağol ramazan usta çok şükür iyiyiz yağmurların dinmesini bekliyoz. sen nasılsın ? yoksun bu ara forumda,bilgile riçin teşekkür ederim

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    sağol ramazan usta çok şükür iyiyiz yağmurların dinmesini bekliyoz. sen nasılsın ? yoksun bu ara forumda,bilgile riçin teşekkür ederim
    iyiyim hamdolsun.... evet bu aralar yokum çünkü 20 nisandan bu tarafa istanbulda değilim..şuan yozgat ın şefaatli ilçesinin paşaköy kasabasında bir tarladan giriyorum mt ye..... tarlada nokıa e 71 üzerinden dizüstü pc me bağlantı yapıp giriyorum.. resimli konulara bakmıyorum.. her zamanda girmiyorum..malum şarj ve kota meselesi...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler