Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı motodrift adlı üyeden alıntı Mesajı göster

şakura sert lastik bendeki ırc idi hemen bitti lastik.motorcuların içinden 2 kişi arkadaşım sadece diğerleri pek benim kafadan değil bide çok kıskanıyrlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:41 ----------

yok kardeşim ne alakası var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:44 ----------

evet nr 47

Bende aynı fabrıkadan cıkma pony sı var ama aynı sadece pony basmıslar gecmıs sayfalarda fotoları var sen uretılen yerde 60 lıra vermıssın ben boludan 55 e aldım Normalde 60 dı ama ben 55 e ındırttırdım.
    HONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi olmuş cizilmez ben ilk aldığım zamanlar almışdım hoş oluyor.
    benim depo baya çizildi... ben çizildikten sonra çizikler kkaybolsun diye takıyorum...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    arkadaşlar mahonnyy sedat ın krank şanzuman taman direksiyon üzerinde değişiklikler yapıyoruz... resimleri çektim bu gün forum açarım....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    bu aralar ybr arasında gidip geliyorum en düşük kaç model alınır bu motor?

Motosikleti
    Alıntı cengaver29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu aralar ybr arasında gidip geliyorum en düşük kaç model alınır bu motor?
    2004 model ama ciğerli makinedir korkusuz binersin.. benim verdiğim linkteki motor 2004 model dir....

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    beyler benim hız göstergesinin içindeki çubuk var ya ibre o çıktı yerinden onu nasıl taktırıcaz ?

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Nasıl becerdin o işi
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Nasıl becerdin o işi
    ah bi bilsem yardımları bekliyorum..

Motosikleti
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ara sıra bakın işinize yarar...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:10 ----------

Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler benim hız göstergesinin içindeki çubuk var ya ibre o çıktı yerinden onu nasıl taktırıcaz ?
    kilometre sayacını sök camı çıkar tak ama biraz uğraşmalısın....

arka çantaya led döşemiştim söktüm yeni led döşedim.. güzel oldu ama kısa kaldı... ama çok hoş oldu..

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    ramço çıkıyomu o cam ben bi yere sordum çıkmaz dedi..Neyse yarın sanayiye götürücem orda biri yapar herhalde

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    ya arkadaşlar bnm motorda mı sorun var yoksa ybr de kronik mi.motor gaz yemiyor biraz ani vereyim susacak gibi oluyo.sattığım çin malı jawa gibi gaz yerdi bu öyle değil.kalkışta pasif kalıyor hantal gibi
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar bnm motorda mı sorun var yoksa ybr de kronik mi.motor gaz yemiyor biraz ani vereyim susacak gibi oluyo.sattığım çin malı jawa gibi gaz yerdi bu öyle değil.kalkışta pasif kalıyor hantal gibi

Motorla oynadınızmı hiç değişiklik yapdınız mı ?
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    enes ybr soğukken ilk çalıştığında gaz yemez 1 dakika bekle rolantide ısınınca düzelir ama ısınıkken gaz yemiyosa bi baktır ? bende böyle bi sorun yok.

Motosikleti
    Henüz yok. :)
    Selamın Aleyküm;
    Öncelikle ismim Halit. Foruma yeni katılmama rağmen 1-2 aydır takip ediyorum. Eskişehirliyim ve Eskişehirde oturuyorum. Bu hafta sonu motosiklet almayı düşünüyorum ve 2011 Yamaha Ybr 125 almak istiyorum fakat boy ve kilo konusunda çekindiğim bir husus var. Boyum 1.88m ve kilom 85kg , motor altımda çok küçük durur mu veya bacaklarım çok çok uzun gelir mi? Eğer bu boy ve kilolara yakın arkadaşlar varsa düşüncelerini bekliyorum.

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı hltckr26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamın Aleyküm;
    Öncelikle ismim Halit. Foruma yeni katılmama rağmen 1-2 aydır takip ediyorum. Eskişehirliyim ve Eskişehirde oturuyorum. Bu hafta sonu motosiklet almayı düşünüyorum ve 2011 Yamaha Ybr 125 almak istiyorum fakat boy ve kilo konusunda çekindiğim bir husus var. Boyum 1.88m ve kilom 85kg , motor altımda çok küçük durur mu veya bacaklarım çok çok uzun gelir mi? Eğer bu boy ve kilolara yakın arkadaşlar varsa düşüncelerini bekliyorum.
    Aleyküm selam Hoşgeldin forumumuza

1.88 boy 85 kg çok fazla değil bu motora üzerinde daha ağır daha uzunlarınıda gördüm ben bu motor üstünde gidin üstüne oturun resim çekilin ve karar verin eğer yetmiyecek bana küçük gelecek derseniz honda nın muadil motoruna bakın derim

Motosikleti
    Henüz yok. :)
    Alıntı victorist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aleyküm selam Hoşgeldin forumumuza

1.88 boy 85 kg çok fazla değil bu motora üzerinde daha ağır daha uzunlarınıda gördüm ben bu motor üstünde gidin üstüne oturun resim çekilin ve karar verin eğer yetmiyecek bana küçük gelecek derseniz honda nın muadil motoruna bakın derim
    Eskişehir'de bayisi olmadığından Kütahya'dan alacağım o yüzden deneme imkanım olmadı.Fakat bu modelin biraz daha kaslı olması, beni dahada almaya yöneltiyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:05 ----------

Bir sorum daha olacak; satın alacağım motosikletin yeni (2011) mi yoksa bir önceki sene(2010) ürünü olup olmadığı nasıl anlayabiliriz? Belgelerinde üretildiği tarih yazarmı?

Motosikleti
    ramço çıkıyomu o cam ben bi yere sordum çıkmaz dedi..Neyse yarın sanayiye götürücem orda biri yapar herhalde
    çıkıyorda her babayiğit işini yapamıyor...

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    Motorla oynadınızmı hiç değişiklik yapdınız mı ?
    ne sübap ayarı nede hava ayarı yapılık değil hiç dokunuluk değilik.ybr cok pasif geldi bana

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:29 ----------

enes ybr soğukken ilk çalıştığında gaz yemez 1 dakika bekle rolantide ısınınca düzelir ama ısınıkken gaz yemiyosa bi baktır ? bende böyle bi sorun yok.
    ısınıkken yiyor sorun yok ama istediğim gibi değil gazı kapattığında yemesi lazım direk.boğuluyor gibi oluyor.bnm çin malı manyak gaz yerdi aniden full basardım hiç boğulmazdı(boşta)
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne sübap ayarı nede hava ayarı yapılık değil hiç dokunuluk değilik.ybr cok pasif geldi bana

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:29 ----------

ısınıkken yiyor sorun yok ama istediğim gibi değil gazı kapattığında yemesi lazım direk.boğuluyor gibi oluyor.bnm çin malı manyak gaz yerdi aniden full basardım hiç boğulmazdı(boşta)
    gazı bir anda tam verdiğinde boğuluyorsa herşey normaldir.. yani debriyajın kaçırsa bozulmadan uzar..yada cc ve beygir bakımından kuvvetli motor... birde şu var tabi kaç kilosun ve boğulma ne oranda... bakmadan konuşmak yanlış..hava filitresi sibob ayarı ve hava ayarıda bozulmuş olabilir... başka ybr ye binip kıyaslama yap..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler