Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    k714m. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    senin su motorda bi gelseydi iyi olacaktı dostum. elbise yi kaca aldın ne aldın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Y_a_M_a_H_a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadaşlar bu 150 cc RAMZEY RACING'in ne resimlerini nede fiyatını bulamadım..Ramzeyin kendi sitesinde bile yok. Neyin nesidir kaç paradır bilen varmı ?

SAYGILAR..

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    lespaul_84, be nde aynı senin gibi düşürüyorum vitesleri, sende bir sorun yok...

gotti, şimdiden hayırlı olsun motorun ;)

Y_a_M_a_H_a, sitede büyük fotoğraf ve fiyat bilgisi var... İyice incelemeden herşey ayağınıza gelsin istiyorsunuz...
    fiyat; 3948 lira, ellerinde 5 tane varmış... (bunlar sitede yazıyor)
    http://www.ramzeymoped.com/img/urun/buyuk/1.jpg bu linkte de büyük resmi var... Daha geniş bilgiyi forumun diğer sayfalarından alabilrsin, burası ybr forumu...

desenize 0 motor alıcasm bide debriyaja alışıcam baya işimiz var
    Kask tak!

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Aldığın eşyalar hayırlı olsun gotti. En doğrusunu yapıyorsun

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    tekrar selam hepinize.
    bugün viteste yine aynı sorunu yaşadım. orta sehpaya aldım motoru. tekerleği çevirerek vitesi boşa geçirdim. ondan sonra vitese taktım. debriyajı sıkıp tekerleği çevirmeye çalıştım. o da ne?? tekerlek baya zor dönüyo.
    anladım ki debriyaj sıkınca da bir miktar kavrıyo ve bırakmıyo.
    debriyaj telini ayarlamak lazım heralde dedim. ne olur ne olmaz diye servise gittim.
    servisteki usta saolsun hemen ayarladı teli. sorun ondaymış. şimdi vitesler o kadar yumşak geçiyo ki, tereyağ gibi ,bir dakka bile sürmedi ayarlaması.
    tabi debriyajın kavrama noktası farketti biraz ama alıştım.
    teşekkür edip mutlu mesut bir şekilde evime döndüm
    o kadar zaman bu şekilde kullanarak işkence etmişim kendime. neyse artık, motor daha 360 km de.140 kmsini de siteyle beraber moto gp ye gittiğimde yaptım
    görüşmek üzere, hoşçakalın.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    lespaul_84;
    Bazen hiç tahmin edemeyeceğin ufak şeyler insana bayağı bir sıkıntı veriyor. Bu da senin için iyi bir tecrübe olmuştur. Sorununu hallettiğine sevindim.
    Sorunu tespit etme yolu:+1000

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    hade geçmiş olsun lespaul sevindim

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    lespaul_84, Sorun demek ki benim dediğim gibiymiş aynen :D Böyle olmasına sevindim çünkü uğraştırmamış, umarım ilk ve son sorunun bu olur ;)

k714m. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar aynı yamaha ya benzetmişler motoru fiyatı da uygun 2400 12 ay vadeli bu motor hakkında biligisi olan varmı kalıte olarak ozelliklerini okuduk.mondial 150 cc

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    hiç bir yeri yamahaya benzemiyo arkadaşım.sadece buda bi commuter...
    B rh +(pozitif)

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Arkadaşlar sonunda aranızdayım, 2005 1800 km yeni kasa siyah ybrmle. Acemiyim, yeni yeni kullanıyorum çok güzel bi alet tık diye çalışıyor tabi ilk ısıtmalarda jikle ile çalıştırıyorum, aceyip memnunum şimdilik bakıp bakıp doyamıyorum benim olduğuna inanamıyorum

megan66 hayırlı olsun gözün aydın hade sevincini paylaşıyoruz kazasız belasız sürüşler diliyorum sana darısı başıma artık bi resmini paylaşırsın demir atının
    Kask tak!

Y_a_M_a_H_a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    megan66; hayırlı olsun kardeş.. Güle güle kullan.. Allah kaza bela vermesin.
    Benimde darısı başıma inşallah..

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    İnşallah arkadaşlar ben 1 senedir aktif olarak uğraşıyorum, sonunda alabildim, yeterki isteyin azmedin valla allah görüyor. Motorun resmi bıcı bıcıdan sonra abileri, hele bi yıkayıp paklayım huzurunuza pasaklı çıkmasın dimi

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    MEGAN66 hayırlı olsun. kazasız günlerde kullanman dileğimle. fotoğrafları biran önce bekliyoruz.

dün akşam eve gelirken ön tekerin havasının indiğini farkettim. bugün sabah lastikçiye götürdüm. tekeri söktü içine baktık oda ne, dış lastik yaklaşık 3 cm kadar yarılmış ve iç lastiği patlatmış. sebebini sorduğumda lastiklerin adi olduğunu ve muhtemelen sivri bir taşın bunu yaptığını söyledi. off road yapmaya hevesliyseniz bu lastiklere güvenip dağa taşa çıkmayın. kurda kuşa yem olursunuz valla. pirelli ile değiştirmeyi düşünüyorum lastikleri bikaç güne kadar. sonuçları ve fotoğrafları buradan paylaşacağım.

Arkadaşlar hepinize merhaba. Ben Bursa'dan Ömer .Sitah bir YBR125 sahibi oldum. Ama daha motora binmedim. Hayatımda hiç vitesli motor kullanmadım. Bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum. Cevap yazan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim

shadowofspirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    selam arkadaşlar bende inşallah yarın itibariyle ybr me sahip olacağım 17000 km de kırmısı pff çok heyecanlıyım
    1 ay adar dandik çin çan sukutır kullandım bundan soora yemin ettim yaklaşmiicam 600 lük race çıkarsalar bile bana 500 ytl masraf çıkardı hor kullanmamama rağmen.Allah izin verirde alırsam fotolarını göndweririm arlkadaşlar kucaklayn beni alın aranıza

odermirci arkadaşmm sanada çok hayırlı olsn darısı başıma
    Motorize Birlikler K.lığı......

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    odemirci ve shadowofspirit hayırlı olsun motorlarınız, kazasız günlerde güle güle kullanın inşallah. aramıza hoşgeldiniz. yaz geldi başlık şenlendi. kışın bikaç kişi dışında kimse yoktu. tatlısu motorcuları sizi
    şaka tabi. hepiniz tekrar hoşgeldiniz aramıza

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    odemirci ve megan 66;
    Motorlarınız hayırlı olsun. Güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin.
    Megan66 ve odemirci, kaça aldınız motorları? (ahaaa beşiktaş kupayı aldı)
    odemirci;
    Trafik olmayan bir alanda günlük alıştırmalar yap, iyice vitese alışmadan trafiğe çıkma hatta yakınında varsa bir kursa git. VE hepsinden önemlisi ben bu işi öğrendim deyipte havalara girip sürat yapma. Her zaman trafik kurallarına uy!!
    shadowofspirit;
    Sana da hayırlı olur inşallah.
    Sağlıcakla kalın, dikkatli kullanın, Kendinize iyi bakın.
    Kazasız sürüşler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler