Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    eyvallah sağolasın...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    X-Fi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    Alıntı victorist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeniden Ybr ailesine geri dönüyorum bugün itibariyle 2010 Ybr 125 Esd mavi renk aldım tabi sipariş verildi yeni koruma demiriyle beraber en geç cuma günü teslim alıcam
    hayırlısı olsun bende füme alıcam diye gittim kırmızısını aldım nerdeyse maviyi alıcaktım daha güzel renkler merak etme motor çok güzeldir eğlencelidir üzmez doğru seçimi yapmışsınız.
    BiLdiğini BiLenin Arkasından Gidiniz. Bildiğini bilmeyeni uyarınız. Bilmediğini bilene öğretiniz. Bilmediğini bilmeyenden kaçınınız.

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    Alıntı X-Fi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun bende füme alıcam diye gittim kırmızısını aldım nerdeyse maviyi alıcaktım daha güzel renkler merak etme motor çok güzeldir eğlencelidir üzmez doğru seçimi yapmışsınız.
    xfi festival nasıldı ?
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

mates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KEE 100 2017
    Alıntı myword1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ybr 125 2.750 ye alıyorum 2008 model 11500 km de bu fiyata değermi
    sanırım fazla ben 3 ay önce 2008 model 11500 km de YBR aldım 2350 motosiklet çok çok temiz sana sçylenen fiyat bence çok fazla(motosiklette siper koruma demiri var artı ön dişlisi değişmiş motosiklet 4. vitesde 110 u görüyor)

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    Selam Herkese
    Ben yeni bir motorsiklet kullanıcısıyım ve iyi bilen üstadlarımız tarafından en çok tavsiye edilen ybr 125 aldım ama sanırım tecrübesizlikten dolayı yakıtı söylenenden çok harcıyorum ; 410 km yol yaptıktan sonra aldığım benzin toplamda 46 tl yi buldu.Bakımını yaptırmış olmama rağmen bu kadar yaktı.Sebebi ne olabilir sizce? Bu kadar yakmış olması normal mi? Bir diğer sorum(ki usta mızın söylediğine göre normalmiş) asfaltta vitesi boşa attığımda ön tekerden sanki lastikte bombe varmış gibi bir ses geliyor.
    Cevaplarsanız sevinirim.
    Herkese iyi günler...

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xfi festival nasıldı ?
    forum sohbet yerı degıl bılgı paylasım yeri.

Arkadaşlar yazdıgımız yorumlara biraz daha dikkat edelim sorulan sorular arada kaynayıp gidiyor.Sadece zaferkarizma için demiyorum hepimiz için geçerli.Ondan alıntı yapmamın nedeni son sayfada onu görmemdir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:33 ----------

Alıntı 71Hakan71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bügün kendini bilmezin biri park halinde duran yıbırıma çarpmış kaçmış.Ön granajın sagı solu yamulmus.sag sinyal kırık.Gösterge panelı yamuk duruyor..zaten motoru saglam bir bakıma sokacaktım ama bugunkü olay şok etkisi yarattı bende.O çarpıp kaçanı bir bulsam...

ön granaj olarak http://www.rialli.com/urunler/yamaha...-2004-kirmizi/

arka camurluk olarak http://www.rialli.com/urunler/yamaha...br-2004-model/

ön sinyaller olarak http://www.rialli.com/urunler/yamaha...l-2004-ms4764/

far baglantı demiri olarak http://www.rialli.com/urunler/yamaha...br-125-ms1584/

gidon olarak http://www.rialli.com/urunler/yamaha...25-ybr-ms1971/

debriyaj ve fren kolu http://www.rialli.com/urunler/yamaha...-siyah-ms1073/
    http://www.rialli.com/urunler/yamaha...-siyah-ms1737/

debriyaj balatası olarak http://www.motoliz.com/index.php?p=s..._id=69&kn=2004

bu parcalar arasından bunu almada sunu al diyebileceginiz seyler varsa yardımlarınızı beklıyorum.

zincir dişli setinini nerden ve ne marka alayım sizce.orjinaline servıs gecen sene 225 lira gibi uçuk bir fiyat söylemişti.
    birde koruma demiri tavsiyelerinizi bekliyorum.Koruma demiride alıcam tip mip onemlı degıl bidaha yan yatmasın motorum yeter.
    Birde benzin muslugunu ben hep kapatıyorum actıgımda bı kac saat sonra benzın kokusu gelıyor.Kacırıyor biyerden.Tam olarak napmam gerek.

Abilerim kardeşlerim yardımlarınızı beklıyorum.Üzgün bir o kadarda sinirli durumdayım.İş geregi ancak gece girebilicem nete eger yardımcı olursanı pazartesıye sipariş edicem parcaları yorumlarınızı beklıyorum.

[Lokman abinin yeterince basını agrıttım saolasun cok yardımcı oldu sizde iyidir bu parçalar derseniz kesın sıparıs verıcem]

Soruma yardımcı olabilcek varsa bekliyorum ybr ci abilerim.Parçaları yarın sipariş edicem birgün aksadı.
    O kadar kolay degil VATANI bolmek ve o kadar zor degil ugruna olmek.

Motosikleti
    RaMiZ 100 karacay&Mondi Macit 150
    Alıntı newceri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimkisi standart bi ybr nesi var anlamadım. 5000-6000 yağ değiştiriyorum zincirini sürekli yağlı ve temiz tutuyorum, gerekli bakımlarınıda yapıyorum. Uygun vites ve hızda kullanıyorum hepsi bu. Gerisi yamahanın meziyeti.
    benim anlamadığım 5000-6000=1000 km de bir mi yoksa
    5000 ila 6000 km de mi yağ değiştiriyorsun

ikinci dediğim ise diyecek birsey bulamıyorum!
    [COLOR="Blue"][B][I]Bize motorsiklet tamirini öğreten ayda 5 dolara çalışıp günde 3 öğün prinç yiyen çinlilere kucak dolu teşekürler...:bounce:[/I][/B][/COLOR]

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı libyali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim anlamadığım 5000-6000=1000 km de bir mi yoksa
    5000 ila 6000 km de mi yağ değiştiriyorsun

ikinci dediğim ise diyecek birsey bulamıyorum!
    Neden
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xfi festival nasıldı ?
    festival güzeldi oksijenden başımız ağrıdı gezdik gördük eğlendik.

hakan geçmiş olsun kardeşim baya masrafa girmişsin parçaları kendin değiştirceksin galiba kolay gelsin.
    BiLdiğini BiLenin Arkasından Gidiniz. Bildiğini bilmeyeni uyarınız. Bilmediğini bilene öğretiniz. Bilmediğini bilmeyenden kaçınınız.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    arkadaşlar 2.viteste gazı saldığımda egsozdan pat pat diye sesler geliyor,sorun ney olabilir

Alıntı S3RIOUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar

Sitede aradım ama bulamadım

2010 ybr 125 almayı düşünüyorum
    ankarada yetkili satıcı yok mudur?
    internette arıyorum istanbul izmir gebze filan çıkıyor
    yok mu ankarada yamaha bayisi?
    yiba çarşısında baydar var ordan alabilirsin

Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2.viteste gazı saldığımda egsozdan pat pat diye sesler geliyor,sorun ney olabilir
    komprasöre girincemi yapıyor bunu bende bikere oldu hızlı gidiyordum vitesi boşda sanıp salmıştım debriyajı öne kapandı frenledi hemen motor yüksek sıkıştırmadan dolayı patlama yapmıştı ama normal sürüşlerde yapmaz bidaha hiç başıma gelmedi onun nedeni komprasöre girince benzinin patlamadan eksozdan atılıyor eski motorlarda bunu yapmak için kontagı kapatıp cikleyi falan açıyorlardı galiba apachiler bilir ancak bizim motorlar yapmaz sürekli yapıyorsa sibap ayarlarına baktır.

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    komprasöre girincemi yapıyor bunu bende bikere oldu hızlı gidiyordum vitesi boşda sanıp salmıştım debriyajı öne kapandı frenledi hemen motor yüksek sıkıştırmadan dolayı patlama yapmıştı ama normal sürüşlerde yapmaz bidaha hiç başıma gelmedi onun nedeni komprasöre girince benzinin patlamadan eksozdan atılıyor eski motorlarda bunu yapmak için kontagı kapatıp cikleyi falan açıyorlardı galiba apachiler bilir ancak bizim motorlar yapmaz sürekli yapıyorsa sibap ayarlarına baktır.
    sadece yüksek devirde gazı kesınce oluyor,normal devirde birşy olmuyor birde sadece 2. viteste oluyor

Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    sadece yüksek devirde gazı kesınce oluyor,normal devirde birşy olmuyor birde sadece 2. viteste oluyor
    anladım yüksek devirde gazı neden kesiyorsun ki motoru yanlış kullanıyosun demektir 1. ve 2. vitesde komproser yaptırmana gerek yok devir yükselince 3 e atıp yavaşlaman gerekiyorsa gazı kesip frenle karışık kullanırsın bunu alışkanlık haline getirme bujiyi hiç söktün mü kararmışmı temizlemesini yap bide öyle dene sorun çözülmezse senin yapabileceğin bişey yok baktıracaksın servisine.

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    anladım yüksek devirde gazı neden kesiyorsun ki motoru yanlış kullanıyosun demektir 1. ve 2. vitesde komproser yaptırmana gerek yok devir yükselince 3 e atıp yavaşlaman gerekiyorsa gazı kesip frenle karışık kullanırsın bunu alışkanlık haline getirme bujiyi hiç söktün mü kararmışmı temizlemesini yap bide öyle dene sorun çözülmezse senin yapabileceğin bişey yok baktıracaksın servisine.
    evet yüksek devirde gaz kesmemek lazım,bir kaç defa denedım hep yaptıgım şey değil.sadece patlama sesini duyunca meraktan sordm tşkler

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Bu yeni ybr lerin sesi bizimkilerden değişik mi ?
    HONDA

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    benım motorda yamaha ybr 125 yazısı ters yapıştırmıslar gittim sordum fabrika hatası dediler.bende o yazıyı söküp yenisii yapıstırayım dedım yamaha ybr 125 çıkartması yok parçayı değiştireceksın dedıler.burada haklı duruma kım düşüyor anlamadım bir motor hatalıysa benmı duzeltmem lazım servis mi. [[[521 rby ahamay]]] yazıyor :D

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    benım motorda yamaha ybr 125 yazısı ters yapıştırmıslar gittim sordum fabrika hatası dediler.bende o yazıyı söküp yenisii yapıstırayım dedım yamaha ybr 125 çıkartması yok parçayı değiştireceksın dedıler.burada haklı duruma kım düşüyor anlamadım bir motor hatalıysa benmı duzeltmem lazım servis mi. [[[521 rby ahamay]]] yazıyor :D
    bence dokunma ileride değerlenir yanlış basılan paralar imlyonlar ediyor bugün
    farkın olsun bizden
    4

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı alisemerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence dokunma ileride değerlenir yanlış basılan paralar imlyonlar ediyor bugün
    farkın olsun bizden
    alırken görmedım eve bi geldim yan kapaklarda 521 rby ahamay yazıyor

Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    521cc demek oooowwww iyimiş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler