Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka dişli rulman 6004 imiş..keçede 42*26*8 imiş...osmaniyeli...
    tamam abi not ediyorum. hata bende,keçenin dışı 42 dediğinde 6204 dememeliydim. 6204 le 6004 ün içi aynı fakat 6204ün dışı 47mm .6004 42 mm

nasıl abi çıkartırken zor oldumu ön tekerdekiler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Yaktın beni..Rulman olayında..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Yaktın beni..Rulman olayında..
    abi hemen telafi edelim. ne istersen göndereyim adres yeterli

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Yok ya çekiç ile 2 vuruşta çıkardım..Açık rulman vardı..değiştirdim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:39 ----------

sen parça mı satıyorsun..?? h4 ampül kaça..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:41 ----------

6004 rulman kaça? Nsk rulman..

kimler yanmadı abi . çok dalgınım ve kafam bu mesleğe odaklanmıyor. çok dalıyorum bu rulman konusunda.

elimi rafa atarken yan rafa atarmışım bazen . bir büyüğünü verirmişim adam tarlaya gidip geri gelirmiş tabi ben kıpkırmızı oluyorum haliyle. mesleğim değil vede çocukluktan yetişmemişim oluyor yani.

peder Bey olsa ohoo 40 senedir yapıyor artık gözüylle mm lik ölçü çıkarıyor.

geçen müşteriye 2 marka çıkardım neysee adam iyisini aldı. bu sırada babam parayı aldı ben de elimi yıkamıştım. adamlar çıkarken ben poşete diğer markayı da koydum adam 1 inin parasıyla ikisini de aldı ben 10 dk sonra uyandım ama gidiş o gidiş. adam 1 ay oldu hala gelmedi. sanırım üzerine yattı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:46 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:39 ----------

sen parça mı satıyorsun..?? h4 ampül kaça..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:41 ----------

6004 rulman kaça? Nsk rulman..
    ben bilyacı değilim abi şu sıralar okul bitti babamın yanındayım emanet
    10 lirayı geçmez. 7-10 arası almışsan iyi

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Hocam senin işin zormuş valla..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:49 ----------

Hocam 6204 ü zorlaya zorlaya takmaya çalışırken jantı bozduk..Bana jant yollayacan artık...

Hocam senin işin zormuş valla..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:49 ----------

Hocam 6204 ü zorlaya zorlaya takmaya çalışırken jantı bozduk..Bana jant yollayacan artık...
    abi 6204 az buz büyük değil yan yana koyduğunda eskiyle yeniyi 6004 küçük kalır.yarım mm büyük olsa o bile jantı parçalar ama 6204 ü nasııl zorladın bilemiyorum.

hem jant değil dişli taşıyıcıyı bozmuşsundur. beni deniyorsun sanırım

ama jant alayım sorun değil Serdar Hocam senin adın yeter.

esnaflık zormuş hakikaten.

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Valla esnaf olunmaz esnaf doğulur..Sen kpss ye gir memur ol bence...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:00 ----------

Hocam sen dedin doğrudur dedim vurduk 2 kg lık çekici..Biz güvendik mi tamamdır...

Valla esnaf olunmaz esnaf doğulur..Sen kpss ye gir memur ol bence...
    aslında mühendis adayıyım ama askerlik var. kpss var. bir de kıytırık çin malı motorum abi işte .inşallah işleri yola koyarım

abi çok özür dilerim tekrar. bilyanın ölçüsünü yanlış söylediğim için. aklımda yanlış kalıyor ölçüler bazen. özellikle dış ölçüleri. o kadar çok çeşit var ki

gerçekten jantta sorun var mı

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Ya ne olacak..Bu YBR bişey olmuyor...2005 Japon full hemde...

Ya ne olacak..Bu YBR bişey olmuyor...2005 Japon full hemde...
    neyse sana pek masraf ve zaman kaybettirmediyse iyi.

telafi ederiz abi gel Osmaniyeye doğru bir yaz gezisi münasebetiyle.hallederiz.

veya ben Ankaraya gelirsem ybr ni yıkarım

Motosikleti
    Honda CBR 125 R İnş :)
    Merhaba arkadaslar maddi olarak gücüm yetmedıgı ıcın sanırım cbr 125 alamayacagım. bende ybr 125 modelıne yönelmeye basladım. Aklımda 2 tane ılan var fıyatlar uygun sızlerınde fıkırlerını almak ıstedım yardımcı olursanız sevınırım.

1=) http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem

2=) http://www.sahibinden.com/ilk_sahibi...XQQdisplayitem

Yalnız kafama takılan 1. İlan'ın fıyatı cok dusuk ve pazarlık payıda var dıyor ? km'si 140 denmıs fakat gercegı yansıtmadıgı cok bellı lastıklerı falan degıstırmıs adam. Sizcede 2.İlan daha mantıklı mı ? yoksa 1.ilan içinde birşeyler yapayım mı gıdıp gormek gibi motoru vs.

Farklı önerılerınızede acıgım arkadaslar sımdıden sagolun. Bütçem 2-2,5 arası. COk zorlarsam 3 milyar .s

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende beyaz yapmayı düşünüyorum.

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyse sana pek masraf ve zaman kaybettirmediyse iyi.

telafi ederiz abi gel Osmaniyeye doğru bir yaz gezisi münasebetiyle.hallederiz.

veya ben Ankaraya gelirsem ybr ni yıkarım
    Valla gelirim ona göre..Nerde bulacaz seni..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:01 ----------

Alıntı NightMare0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar maddi olarak gücüm yetmedıgı ıcın sanırım cbr 125 alamayacagım. bende ybr 125 modelıne yönelmeye basladım. Aklımda 2 tane ılan var fıyatlar uygun sızlerınde fıkırlerını almak ıstedım yardımcı olursanız sevınırım.

1=) http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem

2=) http://www.sahibinden.com/ilk_sahibi...XQQdisplayitem

Yalnız kafama takılan 1. İlan'ın fıyatı cok dusuk ve pazarlık payıda var dıyor ? km'si 140 denmıs fakat gercegı yansıtmadıgı cok bellı lastıklerı falan degıstırmıs adam. Sizcede 2.İlan daha mantıklı mı ? yoksa 1.ilan içinde birşeyler yapayım mı gıdıp gormek gibi motoru vs.

Farklı önerılerınızede acıgım arkadaslar sımdıden sagolun. Bütçem 2-2,5 arası. COk zorlarsam 3 milyar .s
    Selamlar..
    Bence 2. ilan daha mantıklı geliyor..1.si 140 bindedir..
    Ama 2 de 12 bni değildir kesinlikle...Bakmak lazım anlayan bir ile...Bir turlamak lazım...Ben olsam yani 3 milyarım olsa biraz daha zorlanır yeni alırdım..

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    Alıntı fuemgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada verilen selamı alma veya gelen misafire hoşgeldin deme gibi bir adet yok mu arkadaşlar,neyse nasıl selamımı vererek geldiysem,Allaha ısmarladık diyerekte giderim.Muhabbetiniz daim olsun..
    Kusura bakma hemşehrim görmedim.
    Hoş geldin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:34 ----------

Ampülü hangi ampül alayım...

Hah şöyle hepimiz kardeşiz....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:14 ----------

Sadece ampül ile çözülecekse. valla iyi olur..
    Serdar abi sadece ampulle çözülmüyor. 2005 ybr vardı bende de far olayını bir türlü çözemedim. değişik ampul takanlar var özel düzenekle belki o zaman olur. ben uzay kafa yakıştıramadığım için takma girişiminde bulunmamıştım ama şimdi kullandığım motor uzay kafa ve keşke ampul falan uğraşmasaymışım diyorum iyi bir aydınlatma lazımsa yuvarlak far çok yakışıyor düşüncesinden vazgeçeceksin ya da özel düzenek ve ampul yapacaksın. uzay kafa aydınlatması çok güzel.
    4

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı alisemerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma hemşehrim görmedim.
    Hoş geldin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:34 ----------

Serdar abi sadece ampulle çözülmüyor. 2005 ybr vardı bende de far olayını bir türlü çözemedim. değişik ampul takanlar var özel düzenekle belki o zaman olur. ben uzay kafa yakıştıramadığım için takma girişiminde bulunmamıştım ama şimdi kullandığım motor uzay kafa ve keşke ampul falan uğraşmasaymışım diyorum iyi bir aydınlatma lazımsa yuvarlak far çok yakışıyor düşüncesinden vazgeçeceksin ya da özel düzenek ve ampul yapacaksın. uzay kafa aydınlatması çok güzel.
    Uzay kafada yakışıyor bence..
    Ne tip ampül var uzay kafanın içinde..

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    birisi sarı ybr yazmış baktım hoşuma gitti
    valla abi tam bilmiyorum ama yuvarlak fardakinden farklı.
    3 ayaklı h4 olanlardan sanırım. çok iyi aydınlattığını biliyorum sadece

4

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Merhaba arkadaşlar. Ben bu yeni Ybr 125 Factor den alıp aranıza katılmak istiyorum. İnternetten Konya için birkaç bayi numarası buldum ama bu beldeyama olayından dolayı motor yok sanırım ellerinde. Konyalı olup Ybr kullanan var mı ? Konya'da Yamaha bayii nerede var satan bilen var mı ? Birde atıyorum motoru Ankaradan aldık kargo parası ne kadar tutar ? Factor alıp kullanan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.

X-Fi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    Factor değil arkadaşım türkiyedeki model YBR125ED geçiyor ED açılışı Elektrik marşlı, Disk Fren anlamında

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Valla kusura bakma kardeşim ya seninkini değişik görünce ben birden Factor sandım heyecanlandım. Konya'da satan nasıl bulacağım onu düşünüyorum kara kara. Ankara'dan alsam acemi biri olarak Konya'ya kadar gidebilir miyim arkadaşlar? (Acemi dediysek o kadar da demedik Vitesli motor çok sürmedim sadece ) Birde kargoya versem ne kadar tutar Ankara Konya tahmini rakam vrebilecek arkadaş var mı ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (1 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler