Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlar bakın çok basit bir soru sordum uzay kafayı yuvarlak kafaya çevirmenin maliyeti dedim 400 tl gibi komik bir cevap aldım hiç mi aranızda bilen eden yok eminim daha önce paylaşılmıştır ama ben bulamadım bir cevap istiyorum sadece sizden inanın zor değil.
    Bende 2008 bordo yuvarlak kafa ybr var bende uzay kafaya çevirmek istiyorum

bu renkte ise beraber yaptıralım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Beyler bırakın orjinal kalsın.Satarken sıkıntı yaşarsınız.Adam bilmez kaza yapmış uzay kafa takdırıvermiş der.
    HONDA

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    2008 model olup da uzay kafa olanda var ben uzay kafa seviyorum ve bordo olupda yuvarlak kafa yaptırmak isteyenle değişibebilirim

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Ne bu uzay kafa sevdası sende
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    benim ybr 2009 model aldığımda orjinal yuvarlak far taktırarak aldım hiçbir fark almadılar benden ama bunu şimdi yaptırsan kaça yapılacağını bilmiyorum:S

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    arkadaşlar 2009 model bi ybr almayı düşünüyorum şimdi bi tanneesiyle pazarlık aşamasındayız,, egzosu nun ucunda eklenti var sanırım abart hale getirmiş.. bu egzos normal hale getirilebilinir mi yoksa .. değişmesi mi gerekir
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    onu bilmiyorum kardeş ama sahibinden.com'da çok temiz 2009 ybrler görmüştüm bakmadıysan bak derim ben

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    2009 cok temizler var benim görüştüğüm 9bin km de olan bir ybr,,, 2006 honda activam var 23bin km de üste 750 tl vereceğim ,,miktarda anlaştık fakat ben 150 sini karttan vereyim diyorum yol paramıda (20tl cik) düş diyorum .. şimdilik cevap bekliyorum,, ama egzos konusu önemli değişmesi gerekirse almam sade seviyorum ben sesini
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı victorist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 model olup da uzay kafa olanda var ben uzay kafa seviyorum ve bordo olupda yuvarlak kafa yaptırmak isteyenle değişibebilirim
    benim alcağım mavi ya
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

enderkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco like 125
    Merhabalar herkese,
    Ankara'da yetkili Yamaha servisi olarak Kuruçayırlı (Turan Güneş Bulv. Çankaya'da) ile haşır neşirdim. Şimdi kapanmış. Sanırım Yamaha kendi gelecek ya ondan. Peki Yamaha'nın yetkili bir servisi var mı şu an Ankara'da ? Ya da Yamaha kendisi ne zaman gelecek Ankara'ya bilen var mı ? Yanıtlarınız için tşk ler ...

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı enderkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar herkese,
    Ankara'da yetkili Yamaha servisi olarak Kuruçayırlı (Turan Güneş Bulv. Çankaya'da) ile haşır neşirdim. Şimdi kapanmış. Sanırım Yamaha kendi gelecek ya ondan. Peki Yamaha'nın yetkili bir servisi var mı şu an Ankara'da ? Ya da Yamaha kendisi ne zaman gelecek Ankara'ya bilen var mı ? Yanıtlarınız için tşk ler ...
    Ulus Yiba çarşısında Baydar Ticaret var..Oraya git bence..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

enderkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco like 125
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulus Yiba çarşısında Baydar Ticaret var..Oraya git bence..
    Sağolasın Serdarmert kardeş, Baydar hala açık o zaman, oraya gidelim ...

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Karbüratöre gelen resistans kablosu var.
    İki tane soket ile karbüratöre bağlamışlar..
    Bir tanesi metal soket onu çekince çıkıyor, plastik olanın çıkma şekli nasıl..?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:41 ----------

Alıntı enderkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın Serdarmert kardeş, Baydar hala açık o zaman, oraya gidelim ...
    Oraya git..Ustasıda iyidir..

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    ipone yağ ile 2100km e geldim sanırım hafta sonu değiştireceğim(yaklaşık2300km olur) yağın biraz özelliğini kaybettiğini hissettim rengide değişmişti geçen gün baktığımda.sanırım yine castrol 10w 40 a devam edeceğim sonuçta 10tl fazla verip ipone almanın mantığı olmadığını anladım castrol de zaten 2000km sorunsuz götürüyor.tabi bunlar benim görüşlerim...

bu arada zincir yağı olarak da spreyleri bıraktım artık ustanın tavsiyesi ile 90numara yağ aldım birde yağdanlık onunla bir güzel yağlıyorum gayette memnunum yağın ltsi 5 tl tavsiye ederim
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı jason55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ipone yağ ile 2100km e geldim sanırım hafta sonu değiştireceğim(yaklaşık2300km olur) yağın biraz özelliğini kaybettiğini hissettim rengide değişmişti geçen gün baktığımda.sanırım yine castrol 10w 40 a devam edeceğim sonuçta 10tl fazla verip ipone almanın mantığı olmadığını anladım castrol de zaten 2000km sorunsuz götürüyor.tabi bunlar benim görüşlerim...

bu arada zincir yağı olarak da spreyleri bıraktım artık ustanın tavsiyesi ile 90numara yağ aldım birde yağdanlık onunla bir güzel yağlıyorum gayette memnunum yağın ltsi 5 tl tavsiye ederim
    iphone 28 gayme ...mobil castrol 20 gayme...bende birdahaki sefere iphone deniycem aga..ssci arkadaşların önemli kısmı bu yağı tercih ediyorlar...bi rbildikleri var...aşırı ısınmada yağın farkı ortaya çıkıyormuş...

nettin hacı cav cav görüşemedik...

yağ konusunda ise 5 numara zart zurt uğraşmayın her daim gres kullanın değerli arkadaşlar...bizzat servisimin tavsiyesidir...GRES yağı üzerine yağ yok...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Hocam greste çok pislik toplamaz mı..?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:17 ----------

iphone yağıda 2300 km de değişirse vay halimize bence erken..en az 3000 km yap.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iphone 28 gayme ...mobil castrol 20 gayme...bende birdahaki sefere iphone deniycem aga..ssci arkadaşların önemli kısmı bu yağı tercih ediyorlar...bi rbildikleri var...aşırı ısınmada yağın farkı ortaya çıkıyormuş...

nettin hacı cav cav görüşemedik...

yağ konusunda ise 5 numara zart zurt uğraşmayın her daim gres kullanın değerli arkadaşlar...bizzat servisimin tavsiyesidir...GRES yağı üzerine yağ yok...
    kanka görüşemedik hakkaten ya.fuarda arkadaşa benim GDR kasktan aldım ama new versiyonu hem normal vizör hem güneş gözlüklüadamlar yapmış abiona bide cbr125 aldık istdan temiz.böyle kanka...neyse bir dahaki sefere inşallah...

ipone meselesine gelirsek ben ankdan uluısan dan aldım hacı 30tl ye.10w 40 olanından ama ss için olanı değil bir de ss için olan 10w 40 var.herhangi bir sıkıntı yaşamadım, sabah tek marşta çalıştı hep ama bu aralar yani 2000km yi geçince vites geçişlerinde sıkıntılar oldu ara sıra.1 den 2 ye geçerken boşta takılmalar gibi... bir de geçen açtım baktım yağ çubuğunu renk biraz siyahtı...ondan işkillendim kanka yoksa ipone dan yana bi sıkıntım yok...ama castrol 10 tl daha ucuz o da aynı işi görüyodu sanki...bi de sen dene senden okuyalım yorumları benden daha iyi anlarsın kaliteyi hacı...

zincir yağı için 90numero yağ iyi be kanka ben memnunum valla...sprey de iyiydi ama her tarafına nüfuz etmiyordu zincirin ve o-ringlerin...sonuçta bu yağ sıvı ve akıp her tarafa bulaşıyor...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:31 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:17 ----------

hocam haklısın zaten biliyosun bu yağı aldığımda topiğe en az 3000km de değiştiririm en azından maliyetini çıkarsın demiştim

ama zorlarsak da ileride krankı elimize alırız diye korktum ybr yi üzmeye gerek yok 700km inat için yoksa gider değiştirmeden 3000km daha.

metehan abi kullansın bakarız ipone bir daha.daha fazla testten geçmesi lazım değilmi
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

Bence şehir ortamında o kadar pislik bulaşmaz...ama kırsal kesimde iseniz toprak yola illaki giriyorsanız tabiki haklısın...ayrıca o pislik dediğimiz çamurada küçük dişlinin ihtiyacı var...orada birikiyor...o küçük dişlide biriken yağlı çamur bir nevi zincirin yağ ihtiyacını karşılıyor...

Alıntı jason55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka görüşemedik hakkaten ya.fuarda arkadaşa benim GDR kasktan aldım ama new versiyonu hem normal vizör hem güneş gözlüklüadamlar yapmış abiona bide cbr125 aldık istdan temiz.böyle kanka...neyse bir dahaki sefere inşallah...

ipone meselesine gelirsek ben ankdan uluısan dan aldım hacı 30tl ye.10w 40 olanından ama ss için olanı değil bir de ss için olan 10w 40 var.herhangi bir sıkıntı yaşamadım, sabah tek marşta çalıştı hep ama bu aralar yani 2000km yi geçince vites geçişlerinde sıkıntılar oldu ara sıra.1 den 2 ye geçerken boşta takılmalar gibi... bir de geçen açtım baktım yağ çubuğunu renk biraz siyahtı...ondan işkillendim kanka yoksa ipone dan yana bi sıkıntım yok...ama castrol 10 tl daha ucuz o da aynı işi görüyodu sanki...bi de sen dene senden okuyalım yorumları benden daha iyi anlarsın kaliteyi hacı...

zincir yağı için 90numero yağ iyi be kanka ben memnunum valla...sprey de iyiydi ama her tarafına nüfuz etmiyordu zincirin ve o-ringlerin...sonuçta bu yağ sıvı ve akıp her tarafa bulaşıyor...[COLOR="Silver"]

ulan totoş aramazsan görüşemeyiz dabi...

fuara geliyon ben fuarda görevliydim Suzukı Tekayda ama standda pek durmadım tabi...konsomatrıs hesabı heryerde gezdim...

cbr alıyonuz haberim olmuyor...bir şasi no yollardın baktırırdık veritabanına..kazası belası bakımı yatması kalkması kötü yola düşmüşlüğü varmı...

mobil castrol bu işlerin piri ama MOTOREX de denemek istiyorum...benim cbf 2700 kmde 150 gr yağ eksiltmiş...servisim normal diyor kafayı dağlara taşlara vurucam...aha vuruyorum...

kanka hiç 51.000 kmde olduğu belli mi allasen söle...

3 yıl 3 aydır kahrımı çekiyor...orıngleri taktırdım bugün dişliler değişti vs 100.000 e kadar yolu var tospağanın...bu sene Angaradayım her türlüüü cevooo...

Alırken söz verdi seni yolda gomam dedi...sözünde duruyor...

Sedat gelsin bana sedatı getirinnn...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Karbüratöre gelen rezistans kabloları 2004 lerde yok ?.Ne işe yarıyorki benzin ısınınca ?
    HONDA

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karbüratöre gelen rezistans kabloları 2004 lerde yok ?.Ne işe yarıyorki benzin ısınınca ?

Daha çok kışları kolay çalışmayı sağlıyor..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:08 ----------

Gres daha kalıcı sonuç olarak ama ben şimdi telfon bazlı zincir yağı aldım çok iyi..
    Deneyeyim dedim..Ben hepsini kullandım. Gres en kalıcı ama çok kir topluyor..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:10 ----------

Karbüratöre gelen resistans kablosu var.
    İki tane soket ile karbüratöre bağlamışlar..
    Bir tanesi metal soket onu çekince çıkıyor, plastik olanın çıkma şekli nasıl..?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:41 ----------

:
    Bilen yok mu..?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler