Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    Alıntı ibocan33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar ybrci milleti yarın %90 ihtimalle yağ değiştirecem hagi yağı önerirsiniz ?
    sana da iyi akşamlar.
    ben yüzde 10'luk kısma dayanarak bir şey tavsiye etmiyorum nasıl olsa değiştirmezsin diye.

castrol'ün iyi olduğu hep vurgulanıyor.
    4

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sternboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok..
    sakarya,Düzce,İzmit ve istanbul'dan YBR sini satan varrsa ben arıyorum
    81VATAN__54MEKÂN

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler ayıptır sölemesi bi prınter scanner aldımda denemeler yapıyorum...2004 ybrmin fotolarını yükleyeyim dedim...bi zamanlar bende yebereciydim...yaaa...sedat o zamanlar minyatür kale maç yapardı okulda...

kilit kendi imalatım he...

Hakiki japon
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    mete sen eski kualğı kesiklerdensin..ayıptır söylemesi ben gib...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

MadEnd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT 700 Deauville - CB125E
    Alıntı ibocan33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar ybrci milleti yarın %90 ihtimalle yağ değiştirecem hagi yağı önerirsiniz ?
    Ben size Mobil yağ öneririm.Bana göre piyasadaki en kaliteli yağdır.
    YAMASAKİ

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı alisemerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana da iyi akşamlar.
    ben yüzde 10'luk kısma dayanarak bir şey tavsiye etmiyorum nasıl olsa değiştirmezsin diye.

castrol'ün iyi olduğu hep vurgulanıyor.
    yok bu sefer kesin değişecek okuldan vakit kalmıyordu sonunda yarın tatil alıp değiştirecem 10-40 , 15-50 , 20-50 hangisini kullanmam gerekiyor memleket tarsus fazla soğuk bir yer değil
    www.sahildenturkiye.com

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı hirkil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aldığın motorun benim sattığım motor olma ihtimali nedir ??? motosiklet bölümünde er-5 yazıyo ve 2006 model almışsın ömürcan sen misin? sedat_57 zincirim hakkında bilgi versin bence bir süre değiştirme (10000 km kadar)eğer ki benim motorsa
    usta yeberecilerden artık seni bizim cbf topiğine doğru alsak...eskidi onlar...

Alıntı newceri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakiki japon

kasada geldiğinde bende oradaydım...çayna yazıyordu valla heryerinden...

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete sen eski kualğı kesiklerdensin..ayıptır söylemesi ben gib...
    bi gezemedik usta sedat askere gitmeden takılalım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    beyler ayıptır sölemesi bi prınter scanner aldımda denemeler yapıyorum...2004 ybrmin fotolarını yükleyeyim dedim...bi zamanlar bende yebereciydim...yaaa...sedat o zamanlar minyatür kale maç yapardı okulda...

kilit kendi imalatım he...

haklısın ozamanlar deli gibi bi scooterim olsun isterdim markada ramzey 125 cc Sonradan çözdüm kaliteyi hiç Vitesli motora binecegim aklıma gelmezdi hep scooter kullanrim saniyodum

2006 Senesinde Arkadasimin ramzey Mobletiyle bir tur atma imkanim oldu Benim Motor aşkım yandıkça yandı alevlendikçe alevlendi Enson 2008 İn Ocak ayında bi motor alabildim.... İlk motörüm ilk göz ağrim Uzun yol delisi ybrım:rendeer Nerdeeenn Nereye......
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın ozamanlar deli gibi bi scooterim olsun isterdim markada ramzey 150 cc Sonradan çözdüm kaliteyi hiç Vitesli motora binecegim aklıma gelmezdi hep scooter kullanrim saniyodum

2006 Senesinde Arkadasimin ramzey Mobletiyle bir tur atma imkanim oldu Benim Motor aşkım yandıkça yandı alevlendikçe alevlendi Enson 2008 İn Ocak ayında bi motor alabildim.... İlk motörüm ilk göz ağrim Uzun yol delisi ybrım:rendeer Nerdeeenn Nereye......
    2006/2009 off nereden nereye ...hayatın bi film şeridi gibi gözünün önünden geçtimi kanka... benim 96 da motörüm vardı be kanka...aklım erdi ereli motorum oldu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı MadEnd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Ömer senin motor Zincir atlama yapıyor hafiften ben dişlilerle beraber değiştiricem gerçi Ali ustada gerek yok dedi ama olsun ben yinede değiştircem...
    Bu arada Cbf mi aldın hayırlı olsun...
    Hacı giç degiştirme derim ben 35 binde takıldı o zincir hatta ben alıp getirdim o zinciri hirkile....onu degiştiricegine ön arka michelin lastik al daha makbul gecer
    o Zincirin bakımlarını yap yagsız bırakma 50-55 bin km leri görürsün

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:02 ----------

2006/2009 off nereden nereye ...hayatın bi film şeridi gibi gözünün önünden geçtimi kanka... benim 96 da motörüm vardı be kanka...aklım erdi ereli motorum oldu...
    Bunu bile zor aldım abi aile baskısı vs vs şu anda bile babamın çenesinden kurtulamiyorum ona ettigin masraflarla harcadıgın benzin paralarıyla paşa paşa askerlik yapardın diyo haklı ama napalim askerde karavandan yeriz Keşke diyorum daha erken başlasaymışım ama istanbul gibi bi yerdede ehliyetsiz cok sakat motor kullanmak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:05 ----------

Cani sütlaç çeken arkadaşlar bize kadar geliverin Lütfen

Motosikleti
    YAMAHA YBR S£D£FL! ߣyAZ ;)
    MERHABA, arkadaşlar KereM formu 1 kaç yıldır takip ediyordum fakat üye değildim çünkü bir motosikletim yoktu.sonunda yaklaşık 3 yıl sonunda yani ilk motorumu sattık tan bu yana uzun çabalarım sonucu geçen hafta bi ybr 125 aldım.Fakat kısmet işte hala binemedim çünkü alır almaz ahım vardı tamamen istediğim gibi olmadan binmicem demiştim bi motorum olursa ve şimdi son bi kaç günü kaldı neler yapıldığını söylemiyorum ama merak etmeyin 1000 tl harcadığım motoruma curcuna yada serseri görüntüsü verdirmem çok sade çok özel ve idda ediyorum türkiyenin sayılı ybr lerinden olacak.Aslında resim koymayı düşünmüyordum ama bunca sözün ardından makineyi göstermemek olmaz.Tek endişem umarım taklitçiler türemez ve tek kalır.ADANA'dan sevgilier & -SAYGI-lar -kereM-

Motosikleti
    H
    [/COLOR]
    sedattt yapma böyle şeyler...ayıptır günahtır yazıktır...ben obez bir ayıyım .üküm düşer lannn...

ben o tabağı yalarım şerefsizim değil sütlacı yemek...bulaşık bırakmam ...

Motosikleti
    2000 ford
    kaymaklı ekmek kadayıfı gibi degil iki kaşıkta kesmiyo adamı

hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    Alıntı MadEnd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Ömer senin motor Zincir atlama yapıyor hafiften ben dişlilerle beraber değiştiricem gerçi Ali ustada gerek yok dedi ama olsun ben yinede değiştircem...
    Bu arada Cbf mi aldın hayırlı olsun...
    büyük makine alacaz dedik yine alamadık hep bir hayır vardır diyorum ama bakalım. kardeşim sen bilirsin nasıl içine siniyorsa yaparsın fiyat açısından sorun yoksa xringlere bak o zaman onlar kaliteli ve uzun ömürlü oluyorlar. güle güle kullanman dileğiyle...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:30 ----------

usta yeberecilerden artık seni bizim cbf topiğine doğru alsak...eskidi onlar...
    gelecem abi yavaş yavaş 4 yıllık makinemi sattım kolay olmuyor değişim
    By Hirkil

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı flyisfree adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MERHABA, arkadaşlar KereM formu 1 kaç yıldır takip ediyordum fakat üye değildim çünkü bir motosikletim yoktu.sonunda yaklaşık 3 yıl sonunda yani ilk motorumu sattık tan bu yana uzun çabalarım sonucu geçen hafta bi ybr 125 aldım.Fakat kısmet işte hala binemedim çünkü alır almaz ahım vardı tamamen istediğim gibi olmadan binmicem demiştim bi motorum olursa ve şimdi son bi kaç günü kaldı neler yapıldığını söylemiyorum ama merak etmeyin 1000 tl harcadığım motoruma curcuna yada serseri görüntüsü verdirmem çok sade çok özel ve idda ediyorum türkiyenin sayılı ybr lerinden olacak.Aslında resim koymayı düşünmüyordum ama bunca sözün ardından makineyi göstermemek olmaz.Tek endişem umarım taklitçiler türemez ve tek kalır.ADANA'dan sevgilier & -SAYGI-lar -kereM-
    Resimler bekleriz

Motosikleti
    kaymaklı ekmek kadayıfı gibi degil iki kaşıkta kesmiyo adamı
    evet kanka buna doyulmaz...kesmez...

gelecem abi yavaş yavaş 4 yıllık makinemi sattım kolay olmuyor değişim
    4 saatte unutturur cbf...

hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150

hacı hava yağmurlu ama yaklaşık 45 km sizin ev makinede rodajda tahmini olarak 28 dk sonra sizdeyim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:35 ----------

4 saatte unutturur cbf...
    abi öyle deme bi yaşanmışlığımız var
    By Hirkil

Motosikleti

yaşandı bitt saygısızca...aldatmanın tadına varınca...

Motosikleti
    2000 ford
    hacı hava yağmurlu ama yaklaşık 45 km sizin ev makinede rodajda tahmini olarak 28 dk sonra sizdeyim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:35 ----------

hakkını hiç bi zaman ödeyemezsn hacı o motörün 38.500 km babamın oglu olsan seni tasımamSakın ola yag yakan grenaj döküntüsü bi motorla kıyaslamayasın bi hata yaptin aldin diyenitelendiriyorum ybr ye b.k attirmam heleki bu topaçta

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    hakkını hiç bi zaman ödeyemezsn hacı o motörün 38.500 km babamın oglu olsan seni tasımamSakın ola yag yakan grenaj döküntüsü bi motorla kıyaslamayasın bi hata yaptin aldin diyenitelendiriyorum ybr ye b.k attirmam heleki bu topaçta

Yürübee kim tutar seni...
    Destekliyoruz seni Hep destek tam destek.

Ben Torunuma miras bırakıcam ybrı. Hiç satmayı düşünmüyorum. Harika bir makina çok memnunum. Satanlar parçaçılarla Torununu evlendirir artık.
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler