Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya abi o denge topuzlarından ben naptıysam bulamadım :S en sonunda birisinden çalacam
    Boşuna uğraşma.
    Sağlam bir topuzu ahşap tornacısına götür, aynısını yapıp versin, siyaha boyayıp kullan.
    Ciddiyim ha. 50 Kuruş etmez, dandik plastik bir parça. Dengeyle falan alakası yok. Sadece görüntü.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya abi o denge topuzlarından ben naptıysam bulamadım :S en sonunda birisinden çalacam

o dediğin denge topuzlarının ybrninkine benzeri nikelajlısı en son kahramanlardaki eski bi honda tabelalı veya honda yazmıyoda olabilir kırmızılı eski bi dükkan var, içeride zaten pek bi aksesuar filan yok mağzanın adı neydi unuttum ama orda vardı ben almıştım lazımdı bi ara sonradan verdim birine gitti..
    fiyatıda 5 liraydı

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    arkadaşlar direksiyonu racing yapıcam var mı tavsiyesi olan?
    direksiyonun bağlandığı üçgen metali aldım ve düzelttim (gidonun bağlandığı çıkıntıları yok ettim) siyaha boyayıp onu takıcam ve kanuni'den de racer 200'ün gidon aparatlarını almayı düşünüyorum. fikirlerinizi&görüşlerinizi&yorumlarınızı bekliyorum
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar direksiyonu racing yapıcam var mı tavsiyesi olan?
    direksiyonun bağlandığı üçgen metali aldım ve düzelttim (gidonun bağlandığı çıkıntıları yok ettim) siyaha boyayıp onu takıcam ve kanuni'den de racer 200'ün gidon aparatlarını almayı düşünüyorum. fikirlerinizi&görüşlerinizi&yorumlarınızı bekliyorum
    motodrifin direksiyonu racingti onun bilgisi vardır heralde...ama buralarda yok bu aralar galiba.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Teknik Destek hattı buyrun Gültekin abimin dedigi gibi pilasitk parcadır dengeyle alakası yok sırf görüntüdür.....tornacıya git sana kromdan yapsin ömürlük olur ne paslanir ne kırılır
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Merhaba motor tutkunları, bugün benim için özel bir gündü çünkü motosiklet bakmaya gittik bir tane ybr 125 buldumki bana çok temiz gözüktü motosiklet 2005 model ve 9500 kmde adamın istediği fiyat 2bin lira,taksitle.Ayrıca motorun kazası olmadığını değişeninin olmadığını ve motoru çok sakin kullandığını söyledi.Bu arada motor 5 aydır yatıyormuş ne dersiniz sizin fikirlerinize ihtiyacım var

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman pier göstersin o siperliği
    http://gungormotor.com/urun-396-KAPP..._SIPERLIK.html

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Gültekin abi teşekkür ederim bir de Rutin kullanım haricinde yaptığınız her hareket, size sorun/arıza olarak dönecektir. Debriyaj dahil. senin şu cümlen dikkatimi çekti ; yağ değişiminden mi bahsediyosun , bizim usta her 1000 km de değiştirin diyor neyse ; VaScO1925 , bulamazsan sanada aliyim topuz Sirkeci'den kargo ile hallederiz ; bide şu akü kapağı veaydınlatma konusunda fikri olan yok mu arkadaşlar?

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı bighead adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba motor tutkunları, bugün benim için özel bir gündü çünkü motosiklet bakmaya gittik bir tane ybr 125 buldumki bana çok temiz gözüktü motosiklet 2005 model ve 9500 kmde adamın istediği fiyat 2bin lira,taksitle.Ayrıca motorun kazası olmadığını değişeninin olmadığını ve motoru çok sakin kullandığını söyledi.Bu arada motor 5 aydır yatıyormuş ne dersiniz sizin fikirlerinize ihtiyacım var
    yakından Görmeden bişey denmez ben hiç inanmam öyle 2005 model olacak 10 binde olacak cok zor abi
    500de 1 o

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakından Görmeden bişey denmez ben hiç inanmam öyle 2005 model olacak 10 binde olacak cok zor abi
    500de 1 o
    Hocam bakımını yaptırdığı yamaha servisinede sordum değişeni felan yok motoru çok temiz kullandı felan dediler. satan adamda serviste yalan söylicek bir tipe benzemiyorlardı.

Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gültekin abi teşekkür ederim bir de Rutin kullanım haricinde yaptığınız her hareket, size sorun/arıza olarak dönecektir. Debriyaj dahil. senin şu cümlen dikkatimi çekti ; yağ değişiminden mi bahsediyosun?
    motodrift sormuştu; "bırde bu aralar tek tekere merak saldım,debriaşda sorun olabılır mı?" diye,
    ona cevaben yazmıştım; "Rutin kullanım haricinde yaptığınız her hareket, size sorun/arıza olarak dönecektir. Debriyaj dahil." demiştim.

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    YBR, cam, ön, siperlik, rüzgarlık, öncam, falan
    buraya bakınız
    burası biraz alakası uzay kafa
    buraya da bir göz atın
    az sonra aradığımı bulacağım Bursa'dan Harun diye biri yapıyor bu camlardan ben almıştım. Eski sayfalarda fotoları da var. Arıyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:18 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:40 AM ----------

bursa'da bunu yapan arkadaş var Harun. e-mail adresini buldum isteyene özelden veririm.
    4

Debriyaj da mı sorun?

Selam Tüm YBR'cilere
    Acemiyim, yeniyim(burda) ve biraz da sıkıntılıyım.
    Bana bu konuda yardım edebileceğinizi düşünüyorum.
    Sorun Şu:ybr ile patinaj denedim ama yapamadım. Sonra motor hareket etmemeye başladı. vitese geçiyor debriyajdan elimi çekmeme rağmen motor ne stop ediyor ne de hareket ediyor.Rölantide çalışıyor gibi bir durum var. Acaba sorun nedir ve çözüm yolu olarak ne söyleyebilirsiniz?

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşuna uğraşma.
    Sağlam bir topuzu ahşap tornacısına götür, aynısını yapıp versin, siyaha boyayıp kullan.
    Ciddiyim ha. 50 Kuruş etmez, dandik plastik bir parça. Dengeyle falan alakası yok. Sadece görüntü.
    mantıklı abi, zaman oldugunda ugrasmak gerek. yada aşağıdaki arkadaşın önerdiği gibi yapayım.

Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o dediğin denge topuzlarının ybrninkine benzeri nikelajlısı en son kahramanlardaki eski bi honda tabelalı veya honda yazmıyoda olabilir kırmızılı eski bi dükkan var, içeride zaten pek bi aksesuar filan yok mağzanın adı neydi unuttum ama orda vardı ben almıştım lazımdı bi ara sonradan verdim birine gitti..
    fiyatıda 5 liraydı
    p.tesi inicem bi kurcalayım bakayım tskler
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

satabas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750x dct
    Alıntı fdurmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Tüm YBR'cilere
    Acemiyim, yeniyim(burda) ve biraz da sıkıntılıyım.
    Bana bu konuda yardım edebileceğinizi düşünüyorum.
    Sorun Şu:ybr ile patinaj denedim ama yapamadım. Sonra motor hareket etmemeye başladı. vitese geçiyor debriyajdan elimi çekmeme rağmen motor ne stop ediyor ne de hareket ediyor.Rölantide çalışıyor gibi bir durum var. Acaba sorun nedir ve çözüm yolu olarak ne söyleyebilirsiniz?
    büyük ihtimal debriyaj baskı balata gitmiş

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorun senin kafanda olm ne tek tekeri adam gibi bin şuna işte
    motoruna kaç numara yag koydun olm vitesşer geçmiyo 10-40 kullan düzcede havalar soguk

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:37 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:35 PM ----------

elektrikler gidiyomu gene degiştirdin mi bobini
    motora 20-50 ya koydum.herelde ondan yapıyor.bobini falan değiştirmedim,o günden sonra hiç kesmedi

şimdi bvaşka bir sorun var kazada değişen 2 ön amortisör demirlerinin biri paslandı diğerinde bişey yok.bide orj. parcaydı.servise gitsem değiştirirmi ki?
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı motodrift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motora 20-50 ya koydum.herelde ondan yapıyor.bobini falan değiştirmedim,o günden sonra hiç kesmedi

şimdi bvaşka bir sorun var kazada değişen 2 ön amortisör demirlerinin biri paslandı diğerinde bişey yok.bide orj. parcaydı.servise gitsem değiştirirmi ki?
    düzcede 20-50 yemez kardesim soguk iklim orası toroslardan kalıcı konutlara iniyor soguk direkönce yagı 10-40 olarak degiştir....Bobin seni yaniltmasın uzak mesafe gitmedigin için olabilir....Servis yan sanayi parça çakmış olmasın sana

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    5 yıllık olan orjinal aküm sonunda işlev göremeyecek hale geldi.sedat ustanın tabiriyle o beni bıraktı ama ben onu halen bırakmadım

peki siz olsaydınız hangısını alırdınız [başka yerde daha ıyısı var dıyenler yazarsa sevınırım]

http://www.rialli.com/urunler/2_moto...ubu/8322__aku/

http://www.rialli.com/urunler/2_moto...elli-12n5l-bs/

http://www.rialli.com/urunler/2_moto...-5-ah-gtx5-bs/

pek anlamadıgım ıcın akuden karar veremedim.ybr 125 e en iyi hangısı gıder[zaten ne alırsam alayım bı kac yıl ısımı gorucek.2 yıl ısımı gorsun yeter]

Motosikleti
    2000 ford
    bu akülerin hiç biride stokta yok yazıyo olm ya ne bahsız adamsın özelden irtibata gecip ögren ilk önce belki gelmiştir güncellememişlerdir...

Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı 71Hakan71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 yıllık olan orjinal aküm sonunda işlev göremeyecek hale geldi.sedat ustanın tabiriyle o beni bıraktı ama ben onu halen bırakmadım

peki siz olsaydınız hangısını alırdınız [başka yerde daha ıyısı var dıyenler yazarsa sevınırım]

http://www.rialli.com/urunler/2_moto...ubu/8322__aku/

http://www.rialli.com/urunler/2_moto...elli-12n5l-bs/

http://www.rialli.com/urunler/2_moto...-5-ah-gtx5-bs/

pek anlamadıgım ıcın akuden karar veremedim.ybr 125 e en iyi hangısı gıder[zaten ne alırsam alayım bı kac yıl ısımı gorucek.2 yıl ısımı gorsun yeter]
    En ucuzunu al derim. Ebatları tutsun yeter. Min. 3-4 yıl götürür.
    Dikkat etmen gereken önemli nokta; İlk şarjını düzgün yapmandır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler