Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben gelemem çadır işine... aile içi katliam çıkar... ben sabah erkenden kalkar gelirim...
    en yiismi boşverin çadiri
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    eevet önemli lan hepberaber yol almak ayrı gayrı olmaz

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı 71Hakan71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eevet önemli lan hepberaber yol almak ayrı gayrı olmaz
    evet herkes sabahin köründe çiksin yola günde 500 km koymaz delikanli adamlarsiniz benim gibi yaşlimisiniz be ben bile sesimi çikarmiyom
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125+Kanuni Popcorn 90
    Alıntı morveotesi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoru 3 hafta tatilde oldugum için motor yattı 3 gun önce motor gayet normal bir şekilde jikleyle çalıştı.sonra motorla 5 10km yaptım baktım motor ilk seferde calsmıyor marşa basıyom gaz verıyom motor istop ediyor sonra bidaha marşa basıyom motor rölantide calıstıktan sonra gazı yıyınce calısıyor sizce problem nedir normalde tek seferde calısması gerekırken motor rölantide gazı yiyince calısmaya baslıyor motorun sıcaklıgı da gayet normal duzeyde
    soruma hala cevap almış değilim yardımcı olursanız sevınırım
    ::gleam::Bugünü dünüme yarınıma değişir giderim
    Zaten bu kafada değil seni, evi bile zor bulurum::cheeeeer::

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    çadıra falan gerek yok,pansiyonlar var ama fiyat hakkında bilgim yok.

yollara diyecek laf yok.

alan.

güzeldere şelalesi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:00 PM ----------

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet herkes sabahin köründe çiksin yola günde 500 km koymaz delikanli adamlarsiniz benim gibi yaşlimisiniz be ben bile sesimi çikarmiyom
    abi benzi nerede bekliycem
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

Aynı sorunu bende yaşadım.2 aykadar yattı.(akü motor çalışrken şarz olmadı.bense şarzlı el süpürgesinin adaptörü ile şarz ettim.Yani düşük voltaj ile iki gün ve yeni gibi oldu)Karbüratördeki ve benzin muslugundaki benzini, sorunu hissettikten sonra boşaltmama ragmen sorun devam etti.aküyü de şartz etmem gerekti.Bujiyi degiştirince düzeldi.Bu arada speedol un benzin katkısını kullandım(oktan artırıcı degil.temizleyici.)Ya bujiden yada katkıdan sonra,ikisi aynı zamanda yapıldı.Şu an sorun yok.Kolay gelsin

Motosikleti
    ybr 125
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heh duyanda yaşlısın sanacak...19 yasındasın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:10 PM ----------

yolu gorunce kendımı yolllara vurasım geldı.biran once gıdelım yaw [2 gundur kullanmadım ybr mı zaten ıcımde bı cosku olusmaya basladı gece gece cıkacam en sonunda yola :D ]

Motosikleti
    Alıntı piranha dört adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı sorunu bende yaşadım.2 aykadar yattı.(akü motor çalışrken şarz olmadı.bense şarzlı el süpürgesinin adaptörü ile şarz ettim.Yani düşük voltaj ile iki gün ve yeni gibi oldu)Karbüratördeki ve benzin muslugundaki benzini, sorunu hissettikten sonra boşaltmama ragmen sorun devam etti.aküyü de şartz etmem gerekti.Bujiyi degiştirince düzeldi.Bu arada speedol un benzin katkısını kullandım(oktan artırıcı degil.temizleyici.)Ya bujiden yada katkıdan sonra,ikisi aynı zamanda yapıldı.Şu an sorun yok.Kolay gelsin
    milletin işi gücü gezi olmuş sagolasın burada rölanti seviyesi 0-1 devir aralıgında olması normal mi.buji değiştirmeyi hava filtresi karburatoru temızlemeyı dusunuyom

Motosikleti
    ybr 125
    milletin işi gücü gezi olmuş sagolasın burada rölanti seviyesi 0-1 devir aralıgında olması normal mi.buji değiştirmeyi hava filtresi karburatoru temızlemeyı dusunuyom
    evet gezi hazırlıklarındayız... ksr bakma ben motor konusunda yenıyım anlamadıgım bısey ıcın yanlıs yorum yapmak istemem. o yuzden de bısey demedım.rolantının o kadar dusuk olması normal değil bildigim kadarıyla...

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    bence normal değil ybr nin rolantisi 1.500 devir olması lazım
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

Alıntı motodrift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    700 devirle yetinenler var. durmadığı sürece ne kadar az ise o kadar iyi diye düşünüyorum normal kullanımda. yığılma olmasın gazı bırakınca yavaşlamasın diyorsan o başka

Motosikleti
    Alıntı 71Hakan71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet gezi hazırlıklarındayız... ksr bakma ben motor konusunda yenıyım anlamadıgım bısey ıcın yanlıs yorum yapmak istemem. o yuzden de bısey demedım.rolantının o kadar dusuk olması normal değil bildigim kadarıyla...
    sonuçta sende ybr kullanıyon az cok derdınden anlıyorsundur bende bilmiyorum ama burdakı tecrubelerden faydalanmasınıda bilmek lazım

Alıntı motodrift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tmm saol

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    700 devirle yetinenler var. durmadığı sürece ne kadar az ise o kadar iyi diye düşünüyorum normal kullanımda. yığılma olmasın gazı bırakınca yavaşlamasın diyorsan o başka
    yığılma oluyor motor istop etcek ahle geliyor

en iyisi anladıgım kadarıyla rölantiyi 1000 devirden yukarı almak

Buarada size iyi seyirler bende bir aksilik olmazsa arkadaşla motorla antalyaya gıtmeyı dusunuyom 300km den sonra bakalım 550 km ye dayanabılcekmıyız

Motosikleti
    ybr 125
    dedigin yıgılma bende de ılk calıstırdıgımda oluyor.jıkleyle bıraz calıstırınca duzelıyor.hatta ılk calıstırıp hareket etmeye kalkınca tam gaz yemıyor.iyice ısındıktan sonra rolantı normale donmuyorsa ayarını sag tarafta karbıratorun ordaki rolantı ayar vidasından yukselte bılırsın.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı taglis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgi ve önerin için teşekkür ederim. Ben de bulur bulmaz değiştirmeyi düşünüyorum ama bulmak mesele .
    Estf. ,eğer bulamazsanız burda sorarım varsa yollayabilrim sorun olmaz

taglis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Simson + Boxer + CB250R
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Estf. ,eğer bulamazsanız burda sorarım varsa yollayabilrim sorun olmaz
    Sanırım burada bulmak zor olacak fakat araştırmaya devam ediyorum.
    Zahmet olmazsa, yardımcı olursanız çok makbule geçer.
    Kartallar yalnız uçar...

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı taglis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım burada bulmak zor olacak fakat araştırmaya devam ediyorum.
    Zahmet olmazsa, yardımcı olursanız çok makbule geçer.
    2 w lık olanlardan buldum tanesi 50 kr muş 2 tane aldım kendime.Birisi eksikti.1.7 bulamazsanız bunlardan yollayabilirim

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    bir kaç güne 1000 km bakımına gideceğim.kısmetse rodaj bitiyor artık. neler yapacak servis ? nelere dikkat etmeliyim .. ?
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    sel de hayatını kaybeden vatandaşlarımıza allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum.
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    Alıntı yamahasülo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sel de hayatını kaybeden vatandaşlarımıza allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum.
    allah rahmet eylesin.yakınlarına sabır diliyorum :(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:59 PM ----------

Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jason günübirlik 240 km yi gidip gelmek yermi sence benimde gidesim vara ama gunubirlik 240 git 240 gel cok yoruluruz gibime geliyor sen ne düşünüyorsun arkadaslar bizi ağırlarmı iyi
    abi ne ööle dün gece patır patır yazmışsınız scuderia ben çadır olayına varım zaten 5 yıldır her tatilde çadırda kalırım bana uyar ama sedat ın dediği gibi düzcede ekimde dötümüz donar benden demesi günübirlik işi de dediğin gibi yorabilir belki erken saatte düşersek yola mantıklı olabilir bilmiyorum ben gelmek isterim ve sanırım o tarihe yakın herşey daha da netleşir çadırmı günübirlikmi olacağı...
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    2004 teki ybrmin fotosunu buldum...halat zinciri kendi icadım...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler