Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı motodrift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    camurluktaki indirimi bilmiyorum

hepsini söyledim,yanlız jantı biz düzeltemeyizz dediler

yarın gittihimizde jantı alıp bir yere düzelttirmeye gitcez
    aliminyum janti düzeltmek her babayiğidin harcı degildir tel jant akodu yapmaya benzemez oldu olacak devir göstergesinin kapağinida versinlerde tam olsun....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:51 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:47 PM ----------

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm Arkadaşlar... 2007 model YBR 125 imi satiyorum.. motorun yürür aksami Sorunsuzdur.35.000 kmdedir...33.binde debriyaj balatasi ve ön arka fren balatalari degişmiştir...25 bindede zincir dişli seti degişmişti....Aksesuar olarak 30 litrelik çantasi var...depo kılıfı koruma demiri ve siperliği.... Fiyat olarak 1700 Lira istiyorum..ciddi alicilar için pazarlik olur... Şubatta Askere gidecegimden satiyorum....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:10 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:06 PM ----------

Yarin birisi görmeye gelecek aksilik olmazsa hadi hayirlisi bakalim
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    aliminyum janti düzeltmek her babayiğidin harcı degildir tel jant akodu yapmaya benzemez oldu olacak devir göstergesinin kapağinida versinlerde tam olsun....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:51 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:47 PM ----------

Yarin birisi görmeye gelecek aksilik olmazsa hadi hayirlisi bakalim

devir saatinin kapağı ile ilgili bişeyler yaparız dedi.

bu senin ilan değil mi?

http://www.sahibinden.com/2007_model...em&keyword=ybr

çok kırıcı konuşmuşun bence
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    Motorum 2007 model 35.000 bin kmdedir...Göründügü gibi aksesuarlariyule birlikte verilecektir....Çanta 120 tl... koruma demiri 60 tl....depo kılıfı 50 tl siperlik 50 tl......motorumda ekstradan H4 ampul bulunmaktadir....Arka lastik 100 lük Durodur....Motorumu Askere gidecegim için satiyorum..... Üste fark alabilecegim çin mali olmayan motorla takas düşünürüm.....
    Acık ve net bi sekilde söylüyorum telefon edipte en son ne olur diye aramayın kalbinizi kırarim.....Zaten ölü fiyatina 2007 ybr aliyosunuz.....tekrar söylüyorum mezarcılar aramasın.....

Hakikaten kırıcı olmuşsun Sedat
    4

yak88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 City Honda Cbr 500 r
    Alıntı jason55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ybr de uzun tatilden döndü.bir haftada 2700 km yol yaptık iki kişi + çanta vs. maaşallah yolda bırakmadı yalnız son 2 gün devirde ve çekişte biraz düşme yaşandı ve halen devam ediyor.genel olarak motorun hızlanması eskiye göre yavaş gaz yemiyo gibi ve 5.vitesde devirlenme çok düşük.100km yi geçemiyo düz yolda halbuki tatilden önce rahat 110-115 i görüyordu.yani genel olarak belirli bir halsizlik var motorun üzerinde ben hava filtresini temizlemek gerektiğini düşünüyorum ama sizler ne dersiniz?böyle bir sorunla karşılaşan varmı daha önce?

bi önceki sayfada yazdım fakat arada güme gitti benim sorun galiba varmı ilgilenecek arkadaşlar???
    Bende ybr ile bu yaz uzun yola çıkmıştım.Aynı şeyi bende yaşamıştım benimkinde 5 inci viteste 8 bin devirin üstüne çıkamama gibi bir durum oluşmuştu.Yağ eksiltmiş meğer zavallım ölçtüğümde yağı en alt seviyenin de altındaydı hemen değiştirttim sorun düzeldi.

ekleme: Acaba bu yağ eksilmesi motora uzun vadede zarar vermiş midir ?

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    Alıntı yak88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ybr ile bu yaz uzun yola çıkmıştım.Aynı şeyi bende yaşamıştım benimkinde 5 inci viteste 8 bin devirin üstüne çıkamama gibi bir durum oluşmuştu.Yağ eksiltmiş meğer zavallım ölçtüğümde yağı en alt seviyenin de altındaydı hemen değiştirttim sorun düzeldi.

ekleme: Acaba bu yağ eksilmesi motora uzun vadede zarar vermiş midir ?
    dostum moralini bozmak istemem ama büyük ihtimalle vermiştir ve şimdi belli olmasa da uzun vadede sıkıntı yaratacak gibi duruyor.yalnız benim sorun ondan değil sanırım çünkü tatil esnasında 2200 km sonra yağı değiştirdim ve tatili bitirip ankya döndükten sonra yani koyduğum yağdan 1700km sonra tekrar değiştirdim sıkıntının ondan kaynaklandığını düşünmüyorum çünkü yağ 4-5 günlük olmasına rağmen sorun hala devam ediyor.haftasonu sanırım servise götürüp erkenden 6000km bakıma sokucam orada belli olacak ama dediğim gibi hava filtresi veya karbüratörde problem var gibi duruyor.çünkü motor devirlenmiyor ve hızlanmakta nazlanıyor...
    ilgin ve cevabın için teşekkürler...kolay gelsin...
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

Motosikleti
    yamaha ybr 125 :)
    2010 ybr hakkında görüşleriniz nelerdir arkadaşlar daha piyasaya çıkmadı ama aşağı yukarı pek bir fark yok gibi görünüyor..ne dersiniz

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ybr yi bırakın onunla motor akşsamı ve görünüşüde benzeyen bir motor var adı salcano wolf125 fiyatı 2750 tl civarı ybr ise 3900 tl aradaki farka bakılırsa salcano daha hesaplı

Bu resim ufaltılmıştır. Buraya tıklayarak orijinal boyutunda görebilirsiniz. Orijinal boyutu: 1064x681 px.

MOTOR KAPASİTESİ : 124cc

ARAÇ BOYU : 1990mm

ARAÇ GENİŞLİĞİ : 765mm

ARAÇ YÜKSEKLİĞİ : 1110mm

ARAÇ NET AĞIRLIĞI : 114 kg

MAX. GÜÇ : 11Hp

MOTOR TİPİ : Tek Silindir,Hava Soğutmalı,4 zamanlı

ÇALIŞTIRMA : Elektrik ve Ayaktan Marşlı

ATEŞLEME : Elektronik CDI

YAKIT DEPOSU : 17 Litre

AKÜ : 12V-7AH

FREN : Ön:Disk Arka:Kampana

ÖN LASTİK : 2,75-18

ARKA LASTİK : 90/90-18

VİTES : 5 Vites

Salcano gitsin bisiklet yapsın motorsiklette işi ne ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:39 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:35 PM ----------

Alıntı newceri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 depoda yatmış olanları 2009 yapıp satıyorlar
    Bnmki 2008 son ay çıkışlı 2009 olarak geçdi
    HONDA

Motosikleti
    yamaha ybr 125 :)
    arkadaşlar ybr 125 cc ile motorun orjinaline dokunmadan yapılabilecek azami hız kaçtır? Bu konuda gerçek bilgi sahibi arkadaşların görüşünü almak istiyorum saygılar...

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Alıntı ybr metin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ybr 125 cc ile motorun orjinaline dokunmadan yapılabilecek azami hız kaçtır? Bu konuda gerçek bilgi sahibi arkadaşların görüşünü almak istiyorum saygılar...
    çok uygun şartlarda 135 km sonra kesici giriyor devreye dahada gitmez bizim motörler.
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

arkadaşlar ben henüz motor sahibi değilim ama yakın zamanda bir tane almayı düşünüyorum. yeni başlayan birisi için ybr uygun mudur. ya da bana önereceğiniz başka motorlar nedir. motor konusunda hiç tecrübem olmadığı için en küçükten başlayıp bi scooter mı alsam diyorum. kafam karıştı. aslında düz vites kullanabileceğimi arkadaşın motorunu kullandığımda gördüm.

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Alıntı caglar gogus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben henüz motor sahibi değilim ama yakın zamanda bir tane almayı düşünüyorum. yeni başlayan birisi için ybr uygun mudur. ya da bana önereceğiniz başka motorlar nedir. motor konusunda hiç tecrübem olmadığı için en küçükten başlayıp bi scooter mı alsam diyorum. kafam karıştı. aslında düz vites kullanabileceğimi arkadaşın motorunu kullandığımda gördüm.
    sakın scooter fılan alma ilk hafta keyif alırsın sonra bır ybr kullanırsın ve keske ybr alsaydım deyıp scooterını satıp ybr almaya kalkarsın.bende basta scooter dusunuyodum ama surucu kursunda vıteslı motor kullanınca gercek motor zevkını yasadım
    arabadan debrıyaj olayına alıskınsan kullanmakta zaten zorluk cekmezsin.ben 3 ay once aldım ybr'm cok keyıflı 4500 km yol yaptım.kesınlıkle ybr yı oneririm.sınıfının en az tıtresımlı ve en rahat kullanımlı motoru dıyebılırım

Motosikleti
    2000 ford
    Slm Arkadaşlar... 2007 model YBR 125 imi satiyorum.. motorun yürür aksami Sorunsuzdur.35.000 kmdedir...33.binde debriyaj balatasi ve ön arka fren balatalari degişmiştir...25 bindede zincir dişli seti degişmişti....Aksesuar olarak 30 litrelik çantasi var...depo kılıfı koruma demiri ve siperliği.... Fiyat olarak 1700 Lira istiyorum..ciddi alicilar için pazarlik olur... Şubatta Askere gidecegimden satiyorum....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:10 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:06 PM ----------

35.200 oldu km

Alıntı 71Hakan71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakın scooter fılan alma ilk hafta keyif alırsın sonra bır ybr kullanırsın ve keske ybr alsaydım deyıp scooterını satıp ybr almaya kalkarsın.bende basta scooter dusunuyodum ama surucu kursunda vıteslı motor kullanınca gercek motor zevkını yasadım
    arabadan debrıyaj olayına alıskınsan kullanmakta zaten zorluk cekmezsin.ben 3 ay once aldım ybr'm cok keyıflı 4500 km yol yaptım.kesınlıkle ybr yı oneririm.sınıfının en az tıtresımlı ve en rahat kullanımlı motoru dıyebılırım
    evet debriyajla ilgili bi sorunum olmaz sanıyorum, zaten araba kullanıyorum. senin de motorun yeniymiş, güle güle kazasız belasız kullan. moturunu sıfır mı satın aldın yoksa ikinci el mi. ben ikinci el almayı düşünüyorum ve nelere dikkat etmem gerektiğini bilemiyorum. ybr'nin çok dayanıklı bir motor olduğunu biliyorum ama yine de kmsi çok yüksek bi motor almak istemem, ama bu yüksek kaçtır onu bilemiyorum :D. otomobilden biraz farklı sanırım km olayı motorlarda

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    aslında coktan satmıs olman gerekırdı fıyat gayet uygun ve motor temız gorunuyor.yanındada bırcok hedıye verıyosun.bı kac gune satman dılegıyle[gercı ybr den ayrılmak baya acı olur]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:52 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:43 PM ----------

Alıntı caglar gogus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet debriyajla ilgili bi sorunum olmaz sanıyorum, zaten araba kullanıyorum. senin de motorun yeniymiş, güle güle kazasız belasız kullan. moturunu sıfır mı satın aldın yoksa ikinci el mi. ben ikinci el almayı düşünüyorum ve nelere dikkat etmem gerektiğini bilemiyorum. ybr'nin çok dayanıklı bir motor olduğunu biliyorum ama yine de kmsi çok yüksek bi motor almak istemem, ama bu yüksek kaçtır onu bilemiyorum :D. otomobilden biraz farklı sanırım km olayı motorlarda
    tesekkurler.ben ılk motorum oldugu ıcın 2. el aldım..duse kalka ogrenırsın 2.el al ıcın acımasın dedıler. ama Allaha sukur ole bı olayım olmadı.sanada kesınlıkle temız 2. el onerırım .ıyı arastırıp almak lazım.ben 2004 model 15000 de aldım.keyıf için kullanılmıs bır motordu.halen heryerı orjınal.sahura marka lastıklerı bıle pek yıpranmamıstı[ben motorla oynamayı ogrenene kadar].en fazla bıkac gun stop etırırsın.sonra zaten alısırsın.nelere dıkkat etcen konusunda pek bı bılgım yok.o konuda arkadaslar daha ıyı aydınlatırlar.sen genede bı ustaya goster motoru almadan once ıcın rahat eder enazından.ınsallah hayırlısıyla en yakın zamanda motoruna kavusursun.

Motosikleti
    WR 250 R
    camurluktaki indirimi bilmiyorum

hepsini söyledim,yanlız jantı biz düzeltemeyizz dediler

yarın gittihimizde jantı alıp bir yere düzelttirmeye gitcez
    jantı düzelttirdik ama 30 tl para aldılar,,,sizce çok mu.

orj. ne kadar dı jantın
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

Motosikleti
    2000 ford
    düzceye göre cok ben burda 30 liraya düzeltiyolar...kadiköygibi bi yerde hemde yenisi en aşa 200+ karesim yan sanayisis 100 gayme yine 30 liraya iyi yirtmişsin ne zaman yollara dönecek motor...

Motosikleti
    WR 250 R
    düzceye göre cok ben burda 30 liraya düzeltiyolar...kadiköygibi bi yerde hemde yenisi en aşa 200+ karesim yan sanayisis 100 gayme yine 30 liraya iyi yirtmişsin ne zaman yollara dönecek motor...
    motoru normal de bugün alacaktık ama bu amortisör demirlerinin için de yay varmış.demirlerde bükülünce içinden alamıyorlarmış.saat gec olduğu için presciyede götürememişler.demirler düzeltilip için deki yay yeni demirlere takılacak.

işte yarın almaya gidecez

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    Arkadaşlar size Ybr 125 kullanıcıları olarak bir soru sormak istiyorum....

-Bir Yamaha Ybr 125 e komple 0 bir motor yaptırmak kaça mal olur?(motoru bitmiş yeniden yaptırmak isteyen biri olarak)
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı kkorhann34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar size Ybr 125 kullanıcıları olarak bir soru sormak istiyorum....

-Bir Yamaha Ybr 125 e komple 0 bir motor yaptırmak kaça mal olur?(motoru bitmiş yeniden yaptırmak isteyen biri olarak)

450 tl civarı bişey okumuştum zamanında

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    450 tl civarı bişey okumuştum zamanında
    yani nasıl oluyor sıfır motor mu takıyorlar yoksa sağını solunu mu değiştiriyorlar?
    4

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler