Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili cadı bak sana ne buldum 2 ay öncesi ben bile almaya niyetlendim...05 model...2300 diyor abimiz...motor 3000 km de...mavi...telini istersen özelden atayım...

bak buda çok temizmiş...

http://www.sahibinden.com/3080km_de_...XQQdisplayitem
    ybr de maviyi düşünmemiştim. gri tercihim. ama bi bakmakta fayda var
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr de maviyi düşünmemiştim. gri tercihim. ama bi bakmakta fayda var
    mete nin linkteki mavi ybr çok temize benziyor
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

arkadaşlar ben benim kırmızı şeytanla boğaz köprüsünden geçtiğimde rüzgar kuvvetliyse hep tırsıyorum. motoru kaydırıp düşürecek gibi geliyor.. misal sağdan çok sert esiyor, tamam ben tabii ki sağa yatıp gidiyorum da, bu sefer lastikler kayacak ve sağa düşecek gibi hissediyorum kendimi. siz de benzer çekingenliği yaşıyor musunuz?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:59 PM ----------

bir de geçen gün ilk defa düştüm. tamam şurada 4000 km'lik kullanıcıyım, daha acemi sayılırlım ama yine de sinirim bozuldu. büyükdere caddesi'ndeki etiler girişi virajına yol boş diye hafifçe hızlı mı girdim ne olduysa artık, sağa yatmış dönerken lastikler kaydı ve kendimi yerde buldum. neyse ki arkadan yakından takip eden araç yoktu da kötü bir şey olmadı. o günden beri sanki her virajda veya rüzgarda lastiklerim kayacakmış gibi geliyor. cahilce bir soru olabilir ama motorun balansa ayarı gibi bir şey var mıdır?

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı cenktarhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben benim kırmızı şeytanla boğaz köprüsünden geçtiğimde rüzgar kuvvetliyse hep tırsıyorum. motoru kaydırıp düşürecek gibi geliyor.. misal sağdan çok sert esiyor, tamam ben tabii ki sağa yatıp gidiyorum da, bu sefer lastikler kayacak ve sağa düşecek gibi hissediyorum kendimi. siz de benzer çekingenliği yaşıyor musunuz?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:59 PM ----------

bir de geçen gün ilk defa düştüm. tamam şurada 4000 km'lik kullanıcıyım, daha acemi sayılırlım ama yine de sinirim bozuldu. büyükdere caddesi'ndeki etiler girişi virajına yol boş diye hafifçe hızlı mı girdim ne olduysa artık, sağa yatmış dönerken lastikler kaydı ve kendimi yerde buldum. neyse ki arkadan yakından takip eden araç yoktu da kötü bir şey olmadı. o günden beri sanki her virajda veya rüzgarda lastiklerim kayacakmış gibi geliyor. cahilce bir soru olabilir ama motorun balansa ayarı gibi bir şey var mıdır?
    öncelikle lastikleriniz orjinal ise değişmelisiniz mutlaka üzerindeki lastikler çok kayıyor
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Alıntı cenktarhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Balans ayarına falan ihtiyacınız yok, sadece dönüşleri iyice çalışın.

Basit anlatımla,
    1. viraja yavaş girin, virajdan hızlı çıkın
    2. virajda fren yapmamaya ve hız kesmemeye özen gösterin (bunları yapmanız gerekirse elbetteki yapacaksınız)
    3. kontra tekniğini kullanın
    4. virajlarda depoyu bacaklarınızla kavrayın, botorla büyün olun
    5. yol kalitesi, virajın kamber açısı, viraj çapı gibi parametreleri göze alarak viraja giriş hızınızı belirleyin
    6. viraja girdiğinizde motorun kolay devirlenebilecek bir viteste olması iyidir
    7. motorun orjinal lastikleri bu sıcak havalarda problem çıkartmaz ancak yağışlı havalarda sorun yaşarsınız.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford

Sahibinden Satilik 2006 model gri ybr... 34.000 kmde..Emsallerine göre Yeterince temizdir... debriyaj balatasi ve zinciri 1000 km önce degişmiştir...herhangi bir eksigi yoktur vergisi vizesi sigortasi herşeyi tamamdir...Alan arkadas dua edeerek binecektir Km si sizi korkutmasin bu km ybr için çerezdir onu bilenler bilir o bir efsane.....Fiyat olarak 2000 Lira istiyoruz... bu motordan daha ucuzunu arayan varsa eger ben benim Motoru satayım 1700 e 2007 model 31.500 kmde bakımlı ve kazali
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sahibinden Satilik 2006 model gri ybr... 34.000 kmde..Emsallerine göre Yeterince temizdir... debriyaj balatasi ve zinciri 1000 km önce degişmiştir...herhangi bir eksigi yoktur vergisi vizesi sigortasi herşeyi tamamdir...Alan arkadas dua edeerek binecektir Km si sizi korkutmasin bu km ybr için çerezdir onu bilenler bilir o bir efsane.....Fiyat olarak 2000 Lira istiyoruz... bu motordan daha ucuzunu arayan varsa eger ben benim Motoru satayım 1700 e 2007 model 31.500 kmde bakımlı ve kazali

Topcase hariç fiyatıdır muayene geçen ayın sonunda yapılmıştır 2011e kadar geçerlidir.
    By Hirkil

Motosikleti
    Yamaha ybr 125 city
    aRkadaşLaR bişi sorcam biliyorum cevap glcek bu soruma herkez yeni uzaykafayı beğenmiyor ama bnmi anormalim artık neyse bnm uzakafaya bi sempatim war bide 2008-2009 arasında ne farklar var siz hangi kafa grenajını seviyorsunuz ? cvp bekliyorum

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    bende kafa grenjını hıc sevmem onun ıcın sfırı 2008 bulup aldım..2009 modeller bes kollu jant tubeless lastık yan ayaklık kalkmadan motor calışmaz far daha ıyı dıyorlar onun dısında motor her eyi aynı cıkartmalrı farklı bide onuda sevmedim :D
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki er6-n
    Selamlar...
    Motorumu bugun aldim.tecrübeli arkaşlardan öğreneceğim çok şey var ;)

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı ybrkolik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aRkadaşLaR bişi sorcam biliyorum cevap glcek bu soruma herkez yeni uzaykafayı beğenmiyor ama bnmi anormalim artık neyse bnm uzakafaya bi sempatim war bide 2008-2009 arasında ne farklar var siz hangi kafa grenajını seviyorsunuz ? cvp bekliyorum
    Boşversene milleti,zevkler tartışılmazmış ,ben de uzay kafalığını seviyorum

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı €nergy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar...
    Motorumu bugun aldim.tecrübeli arkaşlardan öğreneceğim çok şey var ;)
    hayirli olsun serhat güle güle kullan Benim İş ne oldu...

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    bugün biraz gezi yaptık arkadaşla.erzincan merkezden çıktık yola.dağları aştık gittik çayırlı ilçesine,güzel bir gezi oldu sayılır.dağyolları çamurdu baya heyecanlı oldu. birkaç resim çektik ve sizlerle paylaşmak istedim.dağ yoluna ilk çıkış yerinden erzincan dan ufak bir görünüm.

burası dağların zirvelerinden bir yer rakım 2.500

burada lastiği çamur sardı,çamurluğu sökmek zorunda kaldık.baya maceralıydı.3 saatlik yolculuk sırasında sadece 3 tane araç geçti yoldan.

ve nihayet çayırlıya giriyoruz.

ve asfalt yola çıktıktan sonra çamurluğu taktım devam.

bu resimde daha önce çektiğim güzel olmuşmu bilmiyorum.

ve birkaç tanede sevdiğim kuşlarımdan foto koyuyorum

hepsi bukadar umarım beğenirsiniz resimleri biraz amatörce oldu ama napalım elimden şimdilik bu kadarı geliyor fotoğraf makinası aldıktan sonra bol bol resim çektirip sizlerle paylaşacağım.
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

alico96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 SİYAH,Keeway Superlight 150,BMW F650
    Cep telefonuyla cekildiği için biraz görüntü kötü ama devamı gelecek.

Rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan alıp götürecegi sadece tozdur.

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı alico96 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cep telefonuyla cekildiği için biraz görüntü kötü ama devamı gelecek.

Yeni aldin galiba hayirli olsun...

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Vasco Nun ybrsiydi sanırım o

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vasco Nun ybrsiydi sanırım o
    enden de hiç bişey kaçmiyo ya koruma demirine şimdi dikkat ettim

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı CBR125RCI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ve birkaç tanede sevdiğim kuşlarımdan foto koyuyorum

hepsi bukadar umarım beğenirsiniz resimleri biraz amatörce oldu ama napalım elimden şimdilik bu kadarı geliyor fotoğraf makinası aldıktan sonra bol bol resim çektirip sizlerle paylaşacağım.
    Taklacı mı onlar oyle

Benim de vakti zamanın da vardı ,allah bahışlasın
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enden de hiç bişey kaçmiyo ya koruma demirine şimdi dikkat ettim
    Sen şu gözlere basana hele

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taklacı mı onlar oyle

Benim de vakti zamanın da vardı ,allah bahışlasın

Sen şu gözlere basana hele
    evet taklacılar
    ya arkadaşlar yüklediğim resimler neden küçük,bilgi verirmisiniz.
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

Motosikleti
    Ybr
    Bir resim'de bende gelsin....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler