Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ferhat_se adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,duyumlarıma göre 10'gün içerisinde ybr'fiyatları tavan yapacak!!!sıfır alacak arkadaşlara şimdiden almalarını tavsiye ederim...Bayiden aldığım bilgiye göre 4000'tl ve üstü bir fiyat
    yarın zaten ötv indirimi sona eriyor. yüzde11 zam kafadan girecek en az 4000 olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bencede kontak oksitlenmesi haricinde bir sorunu yok... bana göre oda sorun değil.... zamanlı bir vaziyette vd 40 sıktınmı hiç bişey olmuyo... ben ayda bir kez sıkıyorum....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Ybr
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın zaten ötv indirimi sona eriyor. yüzde11 zam kafadan girecek en az 4000 olur
    4200'tl'ye yakın bir fiyat olacak galiba tam olarak bilmiyorum ama 3'aşağı 5 yokarı...o yüzden bayinin elindeki son ybr yi ben aldım pazar olmasına rağmen faturasını bile kestirdim,tek üzüldüğüm nokta ellerinde kırmızı vardı o kısmet oldu bize

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    4200'tl'ye yakın bir fiyat olacak galiba tam olarak bilmiyorum ama 3'aşağı 5 yokarı...o yüzden bayinin elindeki son ybr yi ben aldım pazar olmasına rağmen faturasını bile kestirdim,tek üzüldüğüm nokta ellerinde kırmızı vardı o kısmet oldu bize
    altın - döviz almayın arkadaş, ybr alın. en iyi yatırım aracı

olan yeni motor alacak garibana oluyor.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı avare rulman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    altın - döviz almayın arkadaş, ybr alın. en iyi yatırım aracı

olan yeni motor alacak garibana oluyor.
    ikinci el fiyatlarida yükselir şimdi adamlar boşuna 2004 model makinaya 2000 gayme istemiyolar
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

çok iyi yapmışsın satarken büyük avantaj sağlar o fiyat. ötv indirimi bitince o fiyata hangi moto kalacak merak ediyorum çin malları bile 2000 in üzerinde olur hatta bazı 125 lik çinliler 2500-3000 arası olur ki ybr 125 likler içinde en uygunu normal bi kullanıcıya göre. hız yapanlar hariç

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci el fiyatlarida yükselir şimdi adamlar boşuna 2004 model makinaya 2000 gayme istemiyolar
    sana da gün doğuyor sat oglum şu ybr'yi fiyatlar fırlamışken. dedigim gibi al bir vespa px200, yap imajını .

Motosikleti
    2000 ford
    sana da gün doğuyor sat oglum şu ybr'yi fiyatlar fırlamışken. dedigim gibi al bir vespa px200, yap imajını .
    Dursun abi ybrden başka binebilecegim başka motor göremiyorum piyasadahepsi tras makinesi yag yakanmı dersin kaçiranmi dersin

Motosikleti
    Ybr
    Kafanızı yormayın yarın fiyatı çıkarsa 2 ay sonra fiyatlar yine düşer,ben ybr'ye tutupta 4000'tl üstü para vermem açık konuşayım uygun aldığım için fazla göze batmadı..zamdan sonra ikinci el almak daha mantıklı olur ..

Motosikleti
    Dursun abi ybrden başka binebilecegim başka motor göremiyorum piyasadahepsi tras makinesi yag yakanmı dersin kaçiranmi dersin
    discovery chanel'da mı bbc top gear'da mı tam hatırlamıyorum. honda'nın c90 cup modelini binbir türlü işkenceden geçirip (kızartma yagı bile koyup) sağlamlıgını onaylamışlardı programda. senin ybr de o hesap oldu. 20w 50 kamyon yagı mı dersin, bilimum kaza mı dersin bir türlü işkenceden çıktı motor. bence bir ara discovery'yi sen

Motosikleti
    2000 ford
    discovery chanel'da mı bbc top gear'da mı tam hatırlamıyorum. honda'nın c90 cup modelini binbir türlü işkenceden geçirip (kızartma yagı bile koyup) sağlamlıgını onaylamışlardı programda. senin ybr de o hesap oldu. 20w 50 kamyon yagı mı dersin, bilimum kaza mı dersin bir türlü işkenceden çıktı motor. bence bir ara discovery'yi sen
    kamyon yagi degil ya abartmayın sizde o motorun öyle göründe bakma aslinda hep kazalar boynunu büktü onun yoksa kim burda 5 binde bir bujisini yeniler motorunun bitmedigi halde balatalarini degiiştirir..(fren) bitmeden lastik alir vs vs yagli oldugu halde gaz telini kontagi zinciri orayi burayi yaglar ama kazalarda haşat oldu görüntü itibariyle ama ciger taş gibi allah için degme ybrlere taş çikartirim Bundan sonraki motoruma artık daha temiz bakarim bu acemiligime denk geldi;)

KonyaLi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kış aylarinda 10-40 yazlari 15-50 öneririm marka olarak senin secimine ve ksene kalmiş sonucta herkesin duydugu bi yag markasi olur sorun yasamazsin bu arada motorunu bende uzun süredir sahibindende takipediyodum sana kısmetmiş güle güle kullanSenin motorun en güzel yeri o koruma demiri cok güzel hakkaten allah kazasiz belasiz kullanmak nasip etsin...Herhangi bi sorunda msnden bana ulaşabilrisin
    motoru aldığım adam 20-40 kullandığını soylemişti banada garip geldi ayrıca gerçekten motorun koruma demiri güzel fakat resimlerin dışında bazı yerlerde paslanmalar var ozellikle koruma demirinde onları nasıl giderebilirim?

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı KonyaLi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru aldığım adam 20-40 kullandığını soylemişti banada garip geldi ayrıca gerçekten motorun koruma demiri güzel fakat resimlerin dışında bazı yerlerde paslanmalar var ozellikle koruma demirinde onları nasıl giderebilirim?
    20-40 yaglada bişey olmaz aslında yazlık yag... paslanmalari Wd 40 ile gider sıkarsın vd yi beklersin silersin olmadimi sök koruma demirine kromcuya götürüp parlatcan artık yapcak bişey yok

KonyaLi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    20-40 yaglada bişey olmaz aslında yazlık yag... paslanmalari Wd 40 ile gider sıkarsın vd yi beklersin silersin olmadimi sök koruma demirine kromcuya götürüp parlatcan artık yapcak bişey yok
    teşekkürler yarın alım satımdan sonra motorun resimlerini koyarım

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ybr 125 den başka binilecek tek motor yine ybr 125 dir... cc yükseltmek gerekirse 250 cc ybr al kardeşim...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr 125 den başka binilecek tek motor yine ybr 125 dir... cc yükseltmek gerekirse 250 cc ybr al kardeşim...
    hacı mantıklı olanda o aslinda

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    bugün bi cbf250 daha test ettim ama fiyatta anlaşamadık

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün bi cbf250 daha test ettim ama fiyatta anlaşamadık
    abi yzf R125 hakkında hamzadan bilgi almamaiz lazim bir depoyla 800 km gittgi yaziyor sahibindende aslı varmi bunun

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    abi yzf R125 hakkında hamzadan bilgi almamaiz lazim bir depoyla 800 km gittgi yaziyor sahibindende aslı varmi bunun
    enjeksiyonlu olduğunu biliyorum ama depo kapasitesive gittiği yol hakkında bilgim yok. 17 hp galiba güzel torku var ama 800km çok fazla.

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    bir depo ile 800 km giden bir motor üretilmedi henüz sanırım
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler