Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı avare rulman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar onceki mesajlarda bahsettigim 1500 km lik (istanbul - tekirdag - çanakkale - edremit - ayvalık -manisa - uşak - ütahya- istanbul) gezimin 2. etapı da kazasız belasız bitti. şu an uşaktayım. 4 gune de istanbulda olacagım. bugün içerisinde fotografları atarım

ybr nin maşallahı var. bu sıcakta iki kişi artı bagajlarını performansı zerre düşmeden, arızasız marazasız gezinin 4/3 ünü bitirdi şimdilik.
    kaç km oldu abicim yolculuk benim şu an 900 falan dönüş olarak kastamonu abana üzerinden döncegim foto zenginligi açisindan bi 700 km daha yolum kaldi
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç km oldu abicim yolculuk benim şu an 900 falan dönüş olarak kastamonu abana üzerinden döncegim foto zenginligi açisindan bi 700 km daha yolum kaldi
    su an 1100 km oldu. 500 de uşak istanbul desen 1600 falan olacak gibi.
    yalnız benzinin hiç hesabını yapamadım üşengeçligimden. depo bitmeden yeniden doldurdum hep, benzinsiz kalırım korkusuyla.

3 depo yaktı gibi duruyor şimdilik. yarım depo daha az olabilir. ama redlina'a dayıyorum vites aralarında, biraz daha hızlı gidebilmek için. 2 koca götle başka türlü hızlanmıyor kereta.

sen nasıl gittin? oldu mu sorum falan?

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    arka balataları yan sanayi ile değişipte memnun kalan varmı?

benimkiler ısınana kadar sürekli ötüyor bir türlü kesemedik sesi
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ses tellerini aldır babaçi
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunun takım cantasının isinde pense var yahu o akdar aramana gerek yoktu
    Arkadaşım cevap için teşekkürler, yanlız acemi olduğumdan herhalde, motorun takım çantası olduğundan haberim yok. Nerde bulunur nasıl erişirim?

Birde, dün akşam gezintiye çıkayım dedim, ön far ve arka stoplarım yanmıyor, sinyalim ve fren lampam ise yanıyor. Gece gece kontrol edemedim muhtemelen sigortam patladı, kitapçığında 15A'lik sigorta diyor bugün yeni sigorta alıp takmayı düşünüyorum, dikkat etmem gereken bir nokta var mı? Sorun başka bir sebepten olabilir mi?(Birkaç gün önce ufak yana yatırmıştım motoru)

Cevaplar için teşekkürler, yeni olduğumdan herşeyi yavaş yavaş öğreniyorum.

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı Lucastorn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım cevap için teşekkürler, yanlız acemi olduğumdan herhalde, motorun takım çantası olduğundan haberim yok. Nerde bulunur nasıl erişirim?

Birde, dün akşam gezintiye çıkayım dedim, ön far ve arka stoplarım yanmıyor, sinyalim ve fren lampam ise yanıyor. Gece gece kontrol edemedim muhtemelen sigortam patladı, kitapçığında 15A'lik sigorta diyor bugün yeni sigorta alıp takmayı düşünüyorum, dikkat etmem gereken bir nokta var mı? Sorun başka bir sebepten olabilir mi?(Birkaç gün önce ufak yana yatırmıştım motoru)

Cevaplar için teşekkürler, yeni olduğumdan herşeyi yavaş yavaş öğreniyorum.

olur öle şeyler dert etme bende yenı ögrenıyorum senın kadarda bınemıyorum :(
    alet cantası akunun oldugu yerı bılıyomusun onun ustunde hemen, sıgortada orda zaten bır tane sıgortası var aletın baska yok...sorunun cozumunu bılmıyorum gercekten bılenler mantıklı bır acıklama getırır sanırım..
    sol tarafta anahtarlı yer var onu acıp karenajı cıkarırsan hepsını görceksin..
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125

Benim arka balata da devamlı ötüyor; motorun ilk balatası ve 16 bin km yaptı; frenler tutuyor ama balatada ötüyor acep değiştirmek mi gerenkli

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6

Balata spreyleri var onları dene

hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    Alıntı CBR125RCI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevap yokmu
    Alıntı hirkil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz reklam yapmış olayım arkadaşım altta ilandaki benim motorum iki kask 1 çift dizlik eldiven yağmurluk ıvır zıvır sığrıdabiliyorum ve geziye filanda çok iyi oluyor değil mi sedat görüntü olarak bence kötü durmuyor diğerlerini bilmiyorum ama ayrıca benim çanta çıkarılabiliyor istemediğim zaman takmıyorum ve oldukça kaliteli 3 senedir kullanıyorum harici taşırken sağa sola çok vurmuşumdur ama kırılmadı gönül rahatlığı ile alabilirsin bundan ...

http://www.sahibinden.com/herseyiyle...XQQdisplayitem

Abi bunu daha önce soran bir arkadaş için yazmıştım fiyatı tahminimce kappa ve givi deki emsallerine göre ucuzdur şuan fiyatını bilmiyorum ama ben 3 sene önce 180 liraya almıştım 3 senedir kullanıyorum harici taşırken çok vurmuşumdur veya düşürmüşümdür ama hala sağlam markası Orion italyan malı hacmide tahminen 52 ltdir 2 kask dizlik kaskın içine yağmurluk filan derken bir sürü şey koyabilirsin hatta pikniğe giderken yükle ona götür o derece. kısacası eğer bundan alırsan sorunsuz kullanırsın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:28 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:24 PM ----------

abi benimde ön balatalarda o sorun var gerçi o hemen hemen herkeste var
    bu arada ön balata sesi ile alakalı sorular için;
    geçen ön balataları söktüm bir güzel temizledim taktım ilk bir hafta hiç ses yoktu sonra tekrardan başladı ama sanki eskisine göre daha az olmazsa bir daha söker temizlerim sonuçtan sizleri haberdar ederim...
    By Hirkil

Motosikleti
    Comet
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ses tellerini aldır babaçi
    senin ybr benim elime düşer
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford

Burda en etkili yan sanayiürün kullanan ben varim galiba(paranin gözü kör olsun)
    15 bin kmde degiştirmiştim ön arka yan sanayi haftaya ölmezsek 30 bin olur ses yapmaya basladi artık:salut

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:59 PM ----------

Alıntı avare rulman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    su an 1100 km oldu. 500 de uşak istanbul desen 1600 falan olacak gibi.
    yalnız benzinin hiç hesabını yapamadım üşengeçligimden. depo bitmeden yeniden doldurdum hep, benzinsiz kalırım korkusuyla.

3 depo yaktı gibi duruyor şimdilik. yarım depo daha az olabilir. ama redlina'a dayıyorum vites aralarında, biraz daha hızlı gidebilmek için. 2 koca götle başka türlü hızlanmıyor kereta.

sen nasıl gittin? oldu mu sorum falan?
    allaha sukur hıc bı sorun yasamadım o kadar kross yaptım motorumla kıyamadım ama yapmak zorundaydım massallahı var 20-50 yag sıcakta epey ıse yaradı o sıcaga ragmen 20-50 bıle supapların sıkırtısını kesemedı ertesı gun sıkırtı yoktu tabi
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Arkadaşlar, ön far ve arka stoplarım yanmıyor, sinyal ve fren lambam ise fren yapınca yanıyor. Servise götürmeme gerek var mı, yoksa sigortayı değiştirsem sorun çözülür mü?

Motosikleti
    YBR125_09
    cümleten selamlar.

benm bi sorum olacaktı beyler.

motor durduktan sonra(kontak kapalıyken)agır bi benzin kokusu olusuyor ve aynı sorun bazen ışıklarda duruncada oluyor.daha önce başına gelen varmı yada bilgisi olan?
    saygılar.
    En İyi Motorcu Hala Yaşayandır...[U][/U]

hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    Alıntı Predatör adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cümleten selamlar.

motor durduktan sonra(kontak kapalıyken)agır bi benzin kokusu olusuyor ve aynı sorun bazen ışıklarda duruncada oluyor.daha önce başına gelen varmı yada bilgisi olan?
    saygılar.
    hocam motorun 2009 modelmiş söktüğünü sanmıyorum ama benzin flitresini söktüysen ve güzel takamadıysan ondan kaynaklanabilir benim başıma gelmişti eğer oynadıysan orayı bi kontrol et derim ben.
    By Hirkil

Motosikleti
    Comet
    Alıntı Lucastorn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, ön far ve arka stoplarım yanmıyor, sinyal ve fren lambam ise fren yapınca yanıyor. Servise götürmeme gerek var mı, yoksa sigortayı değiştirsem sorun çözülür mü?
    sorun sigortadan değil ampüllerden sanırım

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı Predatör adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cümleten selamlar.

saygılar.
    sıcaklarda o benzin kokusu çoğu motosikletten gelir.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    YBR125_09
    Alıntı hirkil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam motorun 2009 modelmiş söktüğünü sanmıyorum ama benzin flitresini söktüysen ve güzel takamadıysan ondan kaynaklanabilir benim başıma gelmişti eğer oynadıysan orayı bi kontrol et derim ben.

yok hocam dedigin gibi yeni zaten herhangi bi sökme takma yapmadım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:46 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:45 PM ----------

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıcaklarda o benzin kokusu çoğu motosikletten gelir.
    o kadar aşırı geliyorki artık annem bile git baktır şuna demeye başladı.havalar serinkende oluyordu.

görüş ve önerileriniz için tşk. ederim
    En İyi Motorcu Hala Yaşayandır...[U][/U]

Mustafa ÖZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilen varsa bilgi verebilirmi??
    1 ay içerisinde yatırılması lazım.

Motosikleti
    ZZR600-YBR125(sattım)
    hey gençlik

nerede bu millet yawww
    Farınızda Yolunuzda Açık Olsun:cat:

Motosikleti
    Gt250r
    herkez evrimdışı motoruyla ilgileniyo millet

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler