Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha 09 YBR sonunda:)
    arkadaşlar 3. vitesten sonra tatlı tatlı uzarken bazen motor kendini öne atıyor sanki benzini birden fazla almış gibi 1 saniyelik bişey oluyor ama çok nadir denk geliyo bu normal midir ? birde birkaç gun içinde 1200 bakımına gidicem 500 bakımında 10-40 yag koymuşlardı tekrar 10-40 yag koydurymmi? bazende vitesleri geçirirken sanki vites kutusundan yırtılma sesi gelio caaart yada tak gibi birkaş kişi motor yeni d.balatası sert ondan olur dedi ama benim kafama takıldı yardımcı olursanız sevinidim
    [B]Benim İçin Hayat [COLOR="Red"] 1[/COLOR].Raundda Stili Tanınır [COLOR="Red"]2[/COLOR]. Raundda Rekabet Edilir [COLOR="Red"] 3[/COLOR]. Raundda Nakavt Edilir.. [/B] ::deliir::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    istanbul içi mt üyelerine indirim.. balata değişim ücreti 20 tl.... yetkili servisde değilsiniz... ramçoıdasınız.....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:40 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:33 PM ----------

şaka bir tarafa adamlar çok baasit bir işlem için 30 lira para almışlar..... ayıp yaw
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla öle 10 litre ile tıpaa gaaaz uzun yol şehir içi 320 km yapmışım
    benim gibi deli kullanan birisi için en süperi abi düşündüm. bi ev olayı var olursa insallah motor yenileme işini bırakıcam uzun bi süre
    aman usta dikkat et deli kullanıyorum demişsinde okudum korktum birden, bende bugün öğlene kadar deli kullanıyordum, ama artık akıllı kullanacağım ,bugün ufak bi kaza yaptım suç karşı tarafta idi doğru şeritte deli gidiyordum,adam hatalı çıkış yapınca aniden...bindirdik ,sanırım ön çatalın sağ (fren)tarafındaki somunu merkez alarak girdik, motoru baya bi inceledim somut bişey göremedim ,sağ ayağımın 2 parmağından birinde kırık yada incinme var sanırım,lafım herkese durup dururken gaza gelip maddi manevi hasar çıkarmaya hiç gerek yok....saygılar...
    If you want peace, prepare for war

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı yiit10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 3. vitesten sonra tatlı tatlı uzarken bazen motor kendini öne atıyor sanki benzini birden fazla almış gibi 1 saniyelik bişey oluyor ama çok nadir denk geliyo bu normal midir ? birde birkaç gun içinde 1200 bakımına gidicem 500 bakımında 10-40 yag koymuşlardı tekrar 10-40 yag koydurymmi? bazende vitesleri geçirirken sanki vites kutusundan yırtılma sesi gelio caaart yada tak gibi birkaş kişi motor yeni d.balatası sert ondan olur dedi ama benim kafama takıldı yardımcı olursanız sevinidim
    Evet motor açıldıkca vites geçişleri hafifleşmeye başlıyor 5 binden sonra lokumm
    Bu arada ayvalık sıcak yer sen ince yağ kullanma 20-50 20 40 15-50 falan öneririm

Interceptor geçmiş olsun

Motosikleti
    PIERzig Teşekürler peki 3. vitesten sonra arada sırada motor kendini öne atıyo bunda bi anormallik yok mu ?
    [B]Benim İçin Hayat [COLOR="Red"] 1[/COLOR].Raundda Stili Tanınır [COLOR="Red"]2[/COLOR]. Raundda Rekabet Edilir [COLOR="Red"] 3[/COLOR]. Raundda Nakavt Edilir.. [/B] ::deliir::

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    Alıntı yiit10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraderim, kaç senelik motorcusun, deneyimin nedir bilmiyorum. hani bilen adama iş de öğretiyor olabilirim.

fakat yine de soyleyeyim:

misal 5. viteste kaptırdın gidiyorsun. ve epey önünde ışıklar var. ışıklara gelmeden debriyajı tam sıkıp hızını da azaltmadan şak şak şak şak vitesleri düşerek ikinci, birinci vitese atıyorsan: ve debriyaj sıkılı olarak ışıklara varıyorsan bu şrakk şrrak seslerini duyarsın.

debriyaj sıkılı bile olsa şanzıman dişlileri ile tekerin arasındaki iletim kesilmiyor. yüksek hızlarda düşük vitesteki dişlilerin delirmiş hızlarda döneceginden bu sürüş şekli zararlıdır. zaten motor da sana küfreder o çıkardığı seslerle.

Motosikleti
    sevgili avare rulman abim YBR benim ilk motorum şunun şurasında 1160 kmlik motorcuyum :D bilgilendirmen için çok teşekkür ederim

hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    Alıntı Lucastorn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    Motosiklete çanta taktıracağım, Givi 52 litre, kappa 46 ve 35 litrelik modeller arasında gidip geliyorum. 52 litrelik çanta sürüş açısından bir sorun yaratır mı? Çanta ne kadar büyük o kadar iyi olur düşüncesindeyim, durduğum zamanda içine koyabileceğim kadar eşya koymak isteri(kask, mont, ıvır - zıvır). Bizim YBR için en ideal çanta hangisini tavsiye edersiniz?
    Biraz reklam yapmış olayım arkadaşım altta ilandaki benim motorum iki kask 1 çift dizlik eldiven yağmurluk ıvır zıvır sığrıdabiliyorum ve geziye filanda çok iyi oluyor değil mi sedat görüntü olarak bence kötü durmuyor diğerlerini bilmiyorum ama ayrıca benim çanta çıkarılabiliyor istemediğim zaman takmıyorum ve oldukça kaliteli 2 senedir kullanıyorum harici taşırken sağa sola çok vurmuşumdur ama kırılmadı gönül rahatlığı ile alabilirsin bundan ...

http://www.sahibinden.com/herseyiyle...XQQdisplayitem
    By Hirkil

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı hirkil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz reklam yapmış olayım arkadaşım altta ilandaki benim motorum iki kask 1 çift dizlik eldiven yağmurluk ıvır zıvır sığrıdabiliyorum ve geziye filanda çok iyi oluyor değil mi sedat görüntü olarak bence kötü durmuyor diğerlerini bilmiyorum ama ayrıca benim çanta çıkarılabiliyor istemediğim zaman takmıyorum ve oldukça kaliteli 2 senedir kullanıyorum harici taşırken sağa sola çok vurmuşumdur ama kırılmadı gönül rahatlığı ile alabilirsin bundan ...

http://www.sahibinden.com/herseyiyle...XQQdisplayitem
    ben evlenirken hanimin çeyizini senin motorla almaya gitcem hacı o çantayla
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    2010 cbf 150
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben evlenirken hanimin çeyizini senin motorla almaya gitcem hacı o çantayla
    gelin arabası bile yaparız sen merak etme
    By Hirkil

Motosikleti
    2000 ford
    gelin arabası bile yaparız sen merak etme

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:15 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:14 AM ----------

dügünümde hayal diyorumda100 tane ybr hepsinden ayni ses peehh:D:Dhepside 30 bin üzeri makinalar hepsi rulman istiyo hahaha

Motosikleti
    ZZR600-YBR125(sattım)
    iyi akşamlar.
    arkadaşlar nette ybr 125 in orjinal yedek parça satışı yapan bir site biliyormusunuz
    Farınızda Yolunuzda Açık Olsun:cat:

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı bulut4535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar.
    arkadaşlar nette ybr 125 in orjinal yedek parça satışı yapan bir site biliyormusunuz
    motoliz.com iyi geceler

Motosikleti
    ZZR600-YBR125(sattım)
    çok teşekkür ediyorum
    Farınızda Yolunuzda Açık Olsun:cat:

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    güzelmiş hırkıl' ın çantası, ne markası orion mu?

Motosikleti
    2000 ford
    öyleymiş hacı italyano

Motosikleti
    2010 cbf 150
    Alıntı avare rulman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzelmiş hırkıl' ın çantası, ne markası orion mu?
    ta kendisi italyan malı kaliteli birşey
    By Hirkil

Motosikleti
    2000 ford
    ta kendisi italyan malı kaliteli birşey
    2 zamanli makinalarla tanidik onlari

Motosikleti
    2010 cbf 150
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:15 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:14 AM ----------

dügünümde hayal diyorumda100 tane ybr hepsinden ayni ses peehh:D:Dhepside 30 bin üzeri makinalar hepsi rulman istiyo hahaha
    hehe benim rulmanlar sağlam Allah a şükür
    By Hirkil

Motosikleti
    2000 ford
    hehe benim rulmanlar sağlam Allah a şükür
    gelir gelir sendende gelir acele etme 35 bine kadar yolu var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler