Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi ihtimal zincirinde gevşemiş olabilir
    olabilir,ilk zamanlar yapmıyordu,yarın zinciride biraz gerip deneyeyim,tesekkürler sedat.
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı CBR125RCI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olabilir,ilk zamanlar yapmıyordu,yarın zinciride biraz gerip deneyeyim,tesekkürler sedat.
    eyvallah n demek ilk aldiigndan beri germdiysen zamani gelmiş olabilir elinle bi bak yukari aşagi 1.5 cm kadar normal bence
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    eyvllah.hayırlı geceler cümleten.
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    bilgileriniz için teşekkürler.jikle pek kullanmıyom ama yinede deneyeceğim gaz vermeden vitese takmayı. bu arada isim ne hemşehrim ne edersin ne iş yaparsın,ben üzümlüdeyim çok programlı lisede çalışıyorum özel. motorun taksiti bu ay bitti şükürler olsun.
    ben doğma büyüme istanbuldayım ama aslen erzincan. üniversitede öğrenciyim adım ömer faruk liseyi erzincanda millieyet anadolu öğretmen lisesinde okudum. yazları erzincana gelince kesinlikle cimin yaparım üzümümü yerim ve çay bahçesinde çayımı içerim
    By Hirkil

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı hirkil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben doğma büyüme istanbuldayım ama aslen erzincan. üniversitede öğrenciyim adım ömer faruk liseyi erzincanda millieyet anadolu öğretmen lisesinde okudum. yazları erzincana gelince kesinlikle cimin yaparım üzümümü yerim ve çay bahçesinde çayımı içerim
    abi kaç km erzincan bak canim çekti şimdi

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    kanka bak erzincan işi fena olmaz................. ama dikkat etmek laazım...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Kumsal41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 2008
    eyvllah.hayırlı geceler cümleten.
    ybr lerde genelde vardır bu sorun hatta kalkarken bile tak diye bi ses gelir ve bunu yamaha fab. bile çözememiştir... yani anlıcanız kronik bi sorun...
    Yatakta ve Batakta eşi iyi olmayan eline mahkumdur...

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka bak erzincan işi fena olmaz................. ama dikkat etmek laazım...
    kaç km ki hacı bi erzincan yapalim elimize motorumuza yapişmaz ya gözümüz memleket görsün

taglis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Simson + Boxer + CB250R
    Alıntı Kumsal41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr lerde genelde vardır bu sorun hatta kalkarken bile tak diye bi ses gelir ve bunu yamaha fab. bile çözememiştir... yani anlıcanız kronik bi sorun...
    Evet dostum , sana katılıyorum. Sorun vites senkromençlerinde , sert bir geçişi var. Fakat ben bunu kronik sorun olarak adlandırmam çünkü hiç bir ybr'nin vites kutusu dağıttığını duymadım.

kaç km ki hacı bi erzincan yapalim elimize motorumuza yapişmaz ya gözümüz memleket görsün
    A be Sedatım , a be Ramçom , anladığım kadar bu iş böyle olmayacak. En iyisi biz yaz tatiline hazırlık yapalım ve Ülkemizin her şehrini gezecek bir program hazırlayalım
    Kartallar yalnız uçar...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Dolapdere SHELL de çalışan bir pompacı arkadaş sabah benzin alırken söyledi...2006 model siyah yuvarlak farlı 30.000 kmde ybrsi varmış...yağ yakıyor sadece dedi...motoru 1800 e satıyormuş...öylesine yazayım dedim...araba alıcam dedi vs...tanımıyorum almak isteyenlere duyurulur...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    2005 uzay kafa ybr
    Alıntı Kumsal41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde sorun yanlız bizde sanıyoduk. alisemerci'yle kafayı yicez ne zamandır nerden geliyo ses diye.
    [B][COLOR="DarkGreen"]GÖZÜNÜ KORUMAYANIN GÖNLÜ KARIŞIK OLUR[/COLOR][/B]

Arkadaşlar merhaba
    aranıza yeni katıldım. Yaklaşık 1 aydır YBR 125 kullanıyorum. Size ufak bir sorum olacak= Sabahları motoru ilk çalıştırırken jikleyi açıp yaklaşık 300-400 metre yol gittikten sonra jikleyi kapatıp yola öyle devam ediyorum. Bir arkadaşım jikleyi mecbur kalmadıkça kullanmamamı, bunun motorun bazı parçalarına zarar vereceğini söyledi. Sabahları jikleyi açmadığımda ise motorun ısınması yaklaşık 4-5 dakikayı buluyor, sabahları genelde acelem olduğu için 4-5 dakika bekleyemiyorum. Sizce de jikleyi açıp 300-400 metre yol gitmenin motora zararı olur mu ve sabah motorun ısınmak için gerek duyduğu 4-5 dakikalık süre normal mi? (Bana biraz fazlaymış gibi geliyor) Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı alisemerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabırla koruk YBR olurmuş.
    dilerim kısa zamanda kavuşursunuz.
    amin inşallah bakıyoruz şimdilik sadece

Alıntı dairyman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba
    aranıza yeni katıldım. Yaklaşık 1 aydır YBR 125 kullanıyorum. Size ufak bir sorum olacak= Sabahları motoru ilk çalıştırırken jikleyi açıp yaklaşık 300-400 metre yol gittikten sonra jikleyi kapatıp yola öyle devam ediyorum. Bir arkadaşım jikleyi mecbur kalmadıkça kullanmamamı, bunun motorun bazı parçalarına zarar vereceğini söyledi. Sabahları jikleyi açmadığımda ise motorun ısınması yaklaşık 4-5 dakikayı buluyor, sabahları genelde acelem olduğu için 4-5 dakika bekleyemiyorum. Sizce de jikleyi açıp 300-400 metre yol gitmenin motora zararı olur mu ve sabah motorun ısınmak için gerek duyduğu 4-5 dakikalık süre normal mi? (Bana biraz fazlaymış gibi geliyor) Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
    hoşgeldin
    yanlış bilmiyorsam jikle açık yola çıkmak çok saglıklı değil
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    hacı benim evden 1050 senin evden 1090 erzincan merkez ben düşünmüyor değilim aslında karadeniz üzerinden geze geze erzincan a gitmeyi ama o kadar vakti bulmak hayaldir herhalde benim için
    By Hirkil

orcax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja gitti - TDM900A - mt07 - crf250rally
    Arkadaslar bugun lastikleri değiştirdim 100 tl ye shinko diye bir markanın lastiklerini aldım resimlerini sizlerle paylaşayım dedim

[URL=http://g.imageshack.us/img23/dscf1155p.jpg/1/][IMG]http://img23

Yeni ybr city'lerde lastik değiştirmek gerekmiyordu dimi tubeless lastik vardı.???

Bu arada orcax hayırlı uğurlu olsun yeni lastiklerin kazasız belasız kullan.

orcax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja gitti - TDM900A - mt07 - crf250rally
    saolasın arkadasım vallahi city de hangi lastik var nasıldır bilmiyorum, ama benimkinde sakura vardı ve kotu ötesi bir lastikti su görmesin direk kızaklıyordu.Bakalım bunları deniyorum şimdi nasıl oldugunu görücez.

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı hirkil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı benim evden 1050 senin evden 1090 erzincan merkez ben düşünmüyor değilim aslında karadeniz üzerinden geze geze erzincan a gitmeyi ama o kadar vakti bulmak hayaldir herhalde benim için
    1100 km yi 20 saatte gideriz aslinda ya cokta uzak sayılmaz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:47 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:45 PM ----------

Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amin inşallah bakıyoruz şimdilik sadece

hoşgeldin
    yanlış bilmiyorsam jikle açık yola çıkmak çok saglıklı değil
    dogru biliyorsun sabahlari jikle çaliştirdiginda 2 dk beklesen zaten isinacaktir

bir defada benzin almak şartı ile kaç km yol yapılabilir en fazla yani hiç durmadan sadece benzin alarak 800 km gider mi mesela

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    erzincan benimde işimi kıpırtatıyor.... güzel olur.... 20 saat olmasında 24 saat olsun..motorla olsunda gerisi boş......................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler