Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Benim Imza Nasıl Olmuş.... Hoş Ybr Ile Ilgisi Yok Ama Ybr Kardeşliği Olarak Burda Sorayım Dedim..

Arkadaşlar Bu Arada Ls 2 Kask Aldım... çok Hoşuma Gitti... 95 Ytl Aldım.. 110 Km Ye Kadar çıktım Gayet Sessiz Ve Hos.. Parasının Hakkını Fazlasıyla Veriyor.... Ama Kaskı Eşime Aldım... Ben Sadece Bir Sefer Deneme Sürüşü Yaptım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    imzam nasıl ama ?
    toyoto kokuyor ama seninki daha uzunmuş...
    4

Motosikleti
    arkadaşlar rüzgarlı havalarda motorunuz kaçı görüyor... 100 km civarı mkı oluyor....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

berkman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 gri
    rüzgara göre değişir. rüzgar çoksa 80 i bile zor görüyor.

YBR min son hali. Yan çanta almayı düşünüyodum. Ama fiyatlar yüksek olduğu için karfurdan 2 sırt çantası aldım bağladım gitti

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı berkman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rüzgara göre değişir. rüzgar çoksa 80 i bile zor görüyor.

YBR min son hali. Yan çanta almayı düşünüyodum. Ama fiyatlar yüksek olduğu için karfurdan 2 sırt çantası aldım bağladım gitti

hacı iyi akil etmişsin güzel olmuş eline saglik maliyetide söylede düşünen arkadaslar olur belki
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    mondi 150MC
    bizim hacı onay verdiyse alınır o çantalar
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı alisemerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    toyoto kokuyor ama seninki daha uzunmuş...
    valla aklıma gelmemişti toyota benimki dah güzel

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar rüzgarlı havalarda motorunuz kaçı görüyor... 100 km civarı mkı oluyor....
    rüzgar çoksa 5e bile atamadığım oluyor. bayılıyor çünkü motorum

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı iyi akil etmişsin güzel olmuş eline saglik maliyetide söylede düşünen arkadaslar olur belki
    yani sedat yan çanta bulamadığımı bile bile taşı vurdun kafaya hee ybr için yan çanta aparatı icat eden yokmu?

Motosikleti
    YBR 125 gri
    Çantaları içerenköy karfurdan aldım. tanesi 29 lira

Motosikleti
    arkadaşlar yan taşıma demirleri takmayı düşünüyorum.... bir kaç yere sordum 95 ytl ye çanta demiri. yan taşıma demirleri set halinde buldum.. takması hariç 95 ytl istediler... sizin bildiğiniz daha uygun satan bir yer varmı... bu arada rüzgara göre benim motor 90 - 100 gidiyor... o zaman gayet normal çünkü arkadaşlarda öyle demiş... ben son zamanlarda hep kuvvetli makina kullandığım için ben çok yavaş zannettim... bide bir arkdaşım bana ybr 125 de iki kişi gitmek yasak dedi... ben cg de iki kişi giderken polis cevirdi defalarca bişey demedi.... ybr de böyle bir sorun varmı... yani iki kişi yasakmı değilmi? cevaplar için şimdiden teşekkür ederim....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

arkadaşlar yan taşıma demirleri takmayı düşünüyorum.... bir kaç yere sordum 95 ytl ye çanta demiri. yan taşıma demirleri set halinde buldum.. takması hariç 95 ytl istediler... sizin bildiğiniz daha uygun satan bir yer varmı... bu arada rüzgara göre benim motor 90 - 100 gidiyor... o zaman gayet normal çünkü arkadaşlarda öyle demiş... ben son zamanlarda hep kuvvetli makina kullandığım için ben çok yavaş zannettim... bide bir arkdaşım bana ybr 125 de iki kişi gitmek yasak dedi... ben cg de iki kişi giderken polis cevirdi defalarca bişey demedi.... ybr de böyle bir sorun varmı... yani iki kişi yasakmı değilmi? cevaplar için şimdiden teşekkür ederim....
    Ruhsatta "İstiap Haddi: 1 kişi" yazdığı için arkadaşınız böyle bir sonuç çıkarmış olabilir ama böyle bir durum yok tabi ki. Bırakın YBR'yi 49 cc'lik mobiletlerde dahi 2 kişi bindiği için ceza alanı duymadım.

Motosikleti
    YBR 125 gri

Eğer polis seni YBR de iki kişi giderken çevirip yasak derse mutlaka polise kimlik sor

Motosikleti
    Alıntı berkman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer polis seni YBR de iki kişi giderken çevirip yasak derse mutlaka polise kimlik sor
    eyvallah arkadaş bu güne kadar hiç bir motorda böyle bir sorun yaşamadım... ama dedimya arkadaş öyle söyleyince kuşkulandım..... banada çok mantıksız geldi..... yıllarca kuryelik yaptım... iki kişi çıktığımız zamnlarda olurdu... o kadar kurye arkadaşımda oldu... kimse böyle bişey söylememişti..... bir deli söyler bin akıllı inanır....

küheylan..

Motosikleti
    Alıntı cell-im adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    küheylan..

maşşşallah
    burası tenha kalmıştı bir ara yahu iyi ki yazdın bir şeyler. yoksa unutup gidecektik.
    4

Motosikleti
    2005 uzay kafa ybr
    millet motorları kaldırmaya başladı heralde ondan kimse girmiyo olabilir karda geliyomuş zor bineriz bundan sonra

Motosikleti
    Alıntı rsavkli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet motorları kaldırmaya başladı heralde ondan kimse girmiyo olabilir karda geliyomuş zor bineriz bundan sonra
    KAR YAĞMUR ÇAMUR HİÇ FARK ETMEZ.... BİZ MOTORCU DOĞMUŞUZZ..... HER ZAMAN HER ŞARTTA MOTORCUYUZ... ÇAKMA DEĞİL ORJİNAL MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    ben hiç kaldırmadım bugüne kadar.
    ama bugün çamur adama döndüm. üstelik sırılsıklam ıslandım.
    yine de okşayıp, sabaha görüşürüz, diyerek bıraktım garaja
    4

mamt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ ER-5
    arkadaşlar sohpetinizi böldüğüm için çok özür dilerim benim ybr´em 7000km oldu ve bakıma girmasi gerekiyor artık servise götürmaek istemiyorum sadece yağını değiştirip hiçbir vidasını bile sıkmadan 50ytl istiyorlar buyüzden garantiyi bozucam kedim yapmak istiyorum budurum canımı çok sıkıyor ama böyle olsun istemezdim siz tecrübe atmiş büyüklerimsiniz bana fikir verirseniz sevinirim şimdiden çoksağolun

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı mamt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sohpetinizi böldüğüm için çok özür dilerim benim ybr´em 7000km oldu ve bakıma girmasi gerekiyor artık servise götürmaek istemiyorum sadece yağını değiştirip hiçbir vidasını bile sıkmadan 50ytl istiyorlar buyüzden garantiyi bozucam kedim yapmak istiyorum budurum canımı çok sıkıyor ama böyle olsun istemezdim siz tecrübe atmiş büyüklerimsiniz bana fikir verirseniz sevinirim şimdiden çoksağolun
    yagin nasil degiştirildigini görmüşsündür 1L xxx marka 10-40 motor yagi aliyorsun ve degiştiriyorsun bu kadar basit marka olarak kendim mobil kullaniyorum ama repsolü daha iyi diyorlar seçim senin....
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    arkadaşlar ben bu güne kadar hiç bir motorun garantisini trakmadım.... hep kendim yaptımm... zaten bir çok motor usatası çakma... ybr nin bakımları çok basit.. zaten masrafsız motor.. parcayı kendim ucuza temin edip kendim yapıyorum... ama ben altı sene araba tamit hanesinde çalıştım... elimden her iş geliyor ve canım sıkılmadan yapıyorum... sorularınız olursaa elimden geldiğince yardımcı olurum... akşamları 7.00 dan sonra haylaz_motorcu@hotmail.com msn açık... bilginiz olsun...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler