Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı ybr 250 alacaksin olayi çözücenenjeksiyonun tadini çikar ama dipgaz yapincada enjeksiyonda sapitiyor ya oda içiyo mübarek kullanmadim ama az bucuk okumuşlugumuz var işte
    ybr250 ile yapacagım yolu kendi motorumla da yaparım evellaaa
    Ayrıca parçaları da aşırı pahalı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr250 ile yapacagım yolu kendi motorumla da yaparım evellaaa
    Ayrıca parçaları da aşırı pahalı
    hacı kaza yapmadign sürece parca degiştirecegini pek sanmam tabi illaki aşinan parcalarin olacak ama şimdi zorlana zorlana 100 le gitmek var birde çeyrek gazla 100 gitmek var...hem yakıt olarakta iyi ybrye alışmışız zaten büyük motora alişmak zor olur 120-130 lada sabit gittiikten sonra allah bereket versin sen amorti edersin zaten ybr 250 nin parasini 2 sene kullansan tamam
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    100 de zorlandıgımı kim söyledi ki üstte baksana 8ooo devirde bile 1oo yaptıgım oluyor .Ayrıyetten 10-20 km farka o kadar para vereceksem daha hızlısını almak varken o paraya acırım

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    6000 7000 ytl verdikten sonra 250 lik motor yerine er-5 yada gs 500 almak daha mantıklı,ybr den sonra bu iki motorda da zorlanacağımızı zannetmiyorum
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6000 7000 ytl verdikten sonra 250 lik motor yerine er-5 yada gs 500 almak daha mantıklı,ybr den sonra bu iki motorda da zorlanacağımızı zannetmiyorum
    Aklın yolu bir derim hep zati

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erdal3323 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YAMAHA SENCE KMDE YANLIŞ YAPARMI DOGRU OLDUGUNA EMİN OLABİLİRSİNİZ ARABA İLE BİZZAT DENEDİM SAYISI SAYISINA AYNI

http://www.vtunnel.com/index.php/101...683ae308615598
    http://www.vtunnel.com/index.php/101...481cc55a815598
    BURDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ;)

DEMİR GÜRSEL ABİ BURDAN ACABİLİRSİN
    erdalım yine açmadı
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonuna kadar doğru.aklın yolu bir

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    Erdal Senin motorun ne farkı var diğerlerinden, nasıl bu kadar hızlanıyor sonuçta tamam tipinde falan hafif değişiklikler var fakat motoru aynı değil mi sonuçta?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    bende katılıyorum 500'lük bir makina almak daha mantıklı şu aralar cbf'500'e takmış bir vaziyetteyim!!ikinci elleri 8500'ytl'den başlıyor..sıfırı biraz pahalı ama!!

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Cbf 5oo ün sıfırı yok artık maalesef çıkmayacakmış yani er5 in kaderini paylaşıyo
    Bu arda ufak bi araştırma yaptım bu yeni çıkan ybr için ;
    3 farklı ybr modeli piyasaya sürülmüş

Ybr 125 E

Ybr 125 ED

Ybr 125 K

Özellikleri hepsi aynı sadece anlamadığım ybr k modelinin 2 kilo hafif olması..
    Ayrıca hepsinde standart metzeller me22 lastikler var

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Arkadaşlar ;
    Sabahları motorumu çalıştırıken zorlanıyorum sanki jikle etkin çalışmıyor gibi geliyor; jikleyi açıp motoru çalıştırıyorum ama motor jikleden hiç etkilenmeyip istop ediyor ve genelde 2-3 kez marşa basınca bu olay devam ediyor ama anca 2. veya 3. kez marşa bastıktan sonra motör çalışıyor bazen ise jikle hiç motoru etkilemiyor ve jikleyi kapatıp gaz vererek çalıştırdığımda motor daha rahat çalışıyor ; Ybr yi seviyorum ama bu jikle olayı bana çok küfür ettiriyo bazen ; benim jiklede mi sorun var yoksa bu Ybr ile alakalı bi durum mu

Birde bana öyle geliyor ki benim motorun günlük performansı değişiyor yani bi gün çok seri titreşimsiz giderken , başka birgün isteksiz ve vibrasyonlu gidiyor gibi geliyor bana ; sanki bunun nedeni de sabah motoru iyice ısıtmadan yola çıkarsam motor o gün randımansız ama jikleyi acıp şöyle devrin 3500-4000 e çıkana kadar bekledikten sonra yola koyulunca motor daha bi iyi gidiyor gibi geldi, ayrıca bi hesap yaptım yaklaşık 60 km/s hıza 8-9 sn de cıkıyorum , Bws den sonra gerçekten yavaş geldi ; ama Ybr yi seviyorum , o benim sadık atım

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    arkadaslar ybrmi satıyorum bilgilerinize kawasaki er 5 alacam düşünen olursa goruselim sahibinden de ilanım var bigilerinize
    alan arkadasa simdiden hayırlı olsun ;)
    http://www.sahibinden.com/turkiyede_...eyword=9440900

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar ybrmi satıyorum bilgilerinize kawasaki er 5 alacam düşünen olursa goruselim sahibinden de ilanım var bigilerinize
    hayırdır erdalım nerden çıktı er5 sevdası

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    140 kesmedi tabi
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    H.D. Night Rod
    iiymiş yeni başlayanlara

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ;
    Sabahları motorumu çalıştırıken zorlanıyorum sanki jikle etkin çalışmıyor gibi geliyor; jikleyi açıp motoru çalıştırıyorum ama motor jikleden hiç etkilenmeyip istop ediyor ve genelde 2-3 kez marşa basınca bu olay devam ediyor ama anca 2. veya 3. kez marşa bastıktan sonra motör çalışıyor bazen ise jikle hiç motoru etkilemiyor ve jikleyi kapatıp gaz vererek çalıştırdığımda motor daha rahat çalışıyor ; Ybr yi seviyorum ama bu jikle olayı bana çok küfür ettiriyo bazen ; benim jiklede mi sorun var yoksa bu Ybr ile alakalı bi durum mu

Birde bana öyle geliyor ki benim motorun günlük performansı değişiyor yani bi gün çok seri titreşimsiz giderken , başka birgün isteksiz ve vibrasyonlu gidiyor gibi geliyor bana ; sanki bunun nedeni de sabah motoru iyice ısıtmadan yola çıkarsam motor o gün randımansız ama jikleyi acıp şöyle devrin 3500-4000 e çıkana kadar bekledikten sonra yola koyulunca motor daha bi iyi gidiyor gibi geldi, ayrıca bi hesap yaptım yaklaşık 60 km/s hıza 8-9 sn de cıkıyorum , Bws den sonra gerçekten yavaş geldi ; ama Ybr yi seviyorum , o benim sadık atım
    şimdi, jigleyi aç. marşa uzun bas. 2-3 sn. motor çalışınca da devrini 2,5-3'lerde de 2-3 sn tut gazı bırak. sonra jigle kendisi daha 1-2 dk daha çalıştırır sonra stop ettirir ardından yine marşa gaz vermeden uzun bas ve bırak. motor kendini ısındırana kadar da sen de kaskını eldivenini filan tak sonra yavaş yavaş gazı artırarak motoru yürütmeye başla 2nci ya da 3ncü viteste en az bi 200-300mt gittikten sonra korkma artık motorla rahatca gaz verebilirsin

baya ilgilenen olmuş. 4000 görüntülemeye yaklaşmış hayırlı olur inşallah

bunlar bir harika ya baksanıza

şu elcik korumalarından arıyorum arkadaşlar. malum kş geliyor sizden ricam takan kullanan ya da arkadaşının taktığını gören olursa resimleriyle bilgi bekliyorum arkadaşlar

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N

slm

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi zamnı geldi artık kendimi toprladım ve simdi alıorum kısmetse seninkini kacırdık bakcaz artık baska er 5 lere

baya ilgilenen olmuş. 4000 görüntülemeye yaklaşmış hayırlı olur inşallah

bunlar bir harika ya baksanıza

hee walla kardes koyalı 1 ay olmadı telefonlarım susmak bilmiyor

Motosikleti
    Ybr125
    B]digi_boy26 [/B], deniyeceğim, bende jikleyi açıp gazı veriyorum ve bırakmıyorum ve 3000-4000 devirlerde elimle sabitleyip bi süre bekliyorum; sonra gazı bırakınca motor kendini toparlıyo ve devri kendi yükseltmeye başlıyor ama bazende istop ediyor; alakan için sağolasın ;

Erdal hocam hayırlısıyla satarsın inşallah motörunu...

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N

GÜNCELLL
    SATIORUM ARKADASLAR İLK GELEN ALIR ER 5 ALACAM ACİL :D

Motosikleti
    Ybr125
    Arkadaşlar ; Ybr ye hiç 97 oktan benzin aldınız mı aldıysanız şayet bi değişiklik oldu mu ??

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    beyler acıl er 5 beni beklıor
    :D http://www.sahibinden.com/turkiyede_...w ord=9440900
    sessızlıgım bı cığlık duymadınızmııı:D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler