Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Sedat tokatlayabilir.Ama oturuş ve gidiş konforu eksilerde kalır.Yolda esnemesi aklerasyonlardaki dengeli tavrı...........İnnova küçük dev olabilir ama en azından öntampon takılamıyor,jantı tel,deposu küçük.Yani farklı sınıf aslında.cup model.Ve saglamlık konusunda ybr ondan aşagı kalır degil.106.000 km deyim.Bakım için servise gitmem.Allaha şükür yolda kalmadım.Harıl harıl çalışıyorum.İnnovaya da diyecegim yok bir ara favorimdi,muadili modenas kullandıgımdan kasa küçüklügü yere yakınlıgından(kaldırım çıkarken alt degiyo,tampon takılmıyo,depo küçük) tereddütde kalıp almadım.Ybr de pişman etmedi.Kolay gelsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Valaa 3.75o çook iyi ya motoru bitik varsaysak bile yine iyi fiyata gelmiş oluyo

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    arkkadaslar sıkı durun yeni bi video geliyor 10 dakika once cektim yaa kahretsin 140 yapmak bende hastalık oldu

http://www.youtube.com/watch?v=idLWjZ5-kyA
    işte videom

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yine erken satmişsin abi ya daha yeni masraf yapmiştin biraz daha kullanirdin... twisteri ucuza kapattin galiba
    Sedat kardeşim sattığım kişide çok yakın bir dostumun yeğeni.Pırıl pırıl bir genç kardeşimiz.Çok uzun süre masraf yapmadan biner.Tanıdığa verdiğim için gönlüm rahat.Allah güle güle kullanmayı nasip etsin.
    Mevkiler insanlara değil, insanlar mevkilere şeref verirle[COLOR="Red"][/COLOR]r.Defterdar Sarı Mehmet Paşa.Ferhat DEMİR. 0 535 621 54 08- 0 505 691 71 86

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı rsavkli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorda devir 8e geldimi yada geçince motordan biraz çatırtı geliyor fazla değil ama vitesi değiştir diyor. boşta iken ben motorun devirini kırmızıya getiremiyorum ozaman felaket çatırdıyor insan motoruna kıyamaz bu normal bişeymi.
    kesici de olabilir ekzantrik sincirinin sesi de olabilir. ama 8.000 devirlerde kesiciye girmemesi lazım ? benimkisi 10.500 devirde başlıyo çırpınmaya

Alıntı Yeniçeri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili YBR 125 ailesi, 2007 model 37.000 km'de benim tüm kahrımı çeken ve tüm Türkiye'yi karış karış gezen motorumu satmış bulunmaktayım.Yeni aldığım motor Honda CBX 250 Twister.2004 model ve orjinal 13.000 km'de.Bu vesileyle tüm YBR 125 ailesine sevgi ve saygılarımı sunar, kazasız belasız nice sürüşler dilerim.Twister ile ilgili önceleri bilgi yazan mutlaka olmuştur.Ama istenildiğinde yeni bir kullanıcı olarak görüş ve izlenimlerimi yazabilirim.
    hadi geçmiş olsun kazasız belasın motorunu değiştirmek çok güzel bişey kendimden biliyorum inşallah bu motorunda da kazasız günler geçirirsin

Valla ucuzmu değilmi siz karar verin.3.700 YTL.Motor kesinlikle orjinal 13.000 km'de.2004 model.Kappa bir çantası ve ön camı var.Arka lastik 4-5 bin km daha ancak yapar.Tek kusuru göstergelerin üst kapak kısmında çatlaklık var.Göstergelerinde bir sorun yok.Herhangi bir yapıştırıcı ile halledilebilecek durumda.Ha bir de orta sehpası yok.Sadece yan ayaklığı mevcut.İnşallah memnun kalırım.Açıkçası çok büyük beklentilerim de yok.Yazın çıktığım uzun seyahatlerde 100 km sabit hızla gidebilmesi ve gerektiğinde sollamalarda daha rahat olması benim için kafi.
    e iyi almışın o yaşa göre fiyat gayet güzel. sen artık bakımını yaptırırsın. karbüratör sübap filan yaptırdınmı soğuya soğuya gidersin artık su soğutmalı olması lazım.

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Yeniçeri abi hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin

giotine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R/PD
    Valla ucuzmu değilmi siz karar verin.3.700 YTL.Motor kesinlikle orjinal 13.000 km'de.2004 model.Kappa bir çantası ve ön camı var.Arka lastik 4-5 bin km daha ancak yapar.Tek kusuru göstergelerin üst kapak kısmında çatlaklık var.Göstergelerinde bir sorun yok.Herhangi bir yapıştırıcı ile halledilebilecek durumda.Ha bir de orta sehpası yok.Sadece yan ayaklığı mevcut.İnşallah memnun kalırım.Açıkçası çok büyük beklentilerim de yok.Yazın çıktığım uzun seyahatlerde 100 km sabit hızla gidebilmesi ve gerektiğinde sollamalarda daha rahat olması benim için kafi.

Hayırlısı olsun kazasız belasız binmek nasip olur inş.

Km.sine göre çok iyi fiyata almışsın yalnız ; oturuş pozisyonu olarak , konfor ve özellikle süspansiyon olarak YBR'yi sana aratacak bir motor twister. Parçalarıda biraz pahalı gösterge komple 1000 YTL gibi bir rakamdı , keza depo bile aynı fiyatlarda idi. Nereden biliyorum ; arkadaşımda vardı aynı motordan.

Güle güle kullan Yeniçeri hocam ;)
    Korumanı giy ! Tarzanlığın alemi yok !!

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı giotine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun kazasız belasız binmek nasip olur inş.

Km.sine göre çok iyi fiyata almışsın yalnız ; oturuş pozisyonu olarak , konfor ve özellikle süspansiyon olarak YBR'yi sana aratacak bir motor twister. Parçalarıda biraz pahalı gösterge komple 1000 YTL gibi bir rakamdı , keza depo bile aynı fiyatlarda idi. Nereden biliyorum ; arkadaşımda vardı aynı motordan.

Güle güle kullan Yeniçeri hocam ;)
    Aynen dediğin gibi.Özellikle süspansiyonu YBR'nin yanında sanki traktör.Oldukça sert.Parçalarının pahalı olduğu da doğru.Aslında 500 veya 600 lük Enduro alma niyetindeydim.Ancak elimdeki nakit bu motorların ancak 98-99 modellerine yetiyordu.Bu yüzden fikrimi değiştirdim ve Twister aldım.Yoksa 4-5 biin arasında Falcon, Suziki 650 Freevind,F 650,Honda 650 Dominator vardı.Artı bir de yakıt sorunu eklenince vazgeçtim.Benim gibi çok gezen biri için yakıt önemli.
    Mevkiler insanlara değil, insanlar mevkilere şeref verirle[COLOR="Red"][/COLOR]r.Defterdar Sarı Mehmet Paşa.Ferhat DEMİR. 0 535 621 54 08- 0 505 691 71 86

Motosikleti
    2008 Ybr 125
    Selamun aleyküm beyler okul durumum nedeniyle bayadır siteye giremiyodum bugun girdim baktım ben bakmayalı baya şeyler yazılmış bu arada yeni ybrde mütiş çok hoşuma gitti hayırlısıyla bugun izmire dönüyorum ve 3 ayın sonunda bugun 10000 tamamlamış olucam yolda fotolaarını çekip koymayı düşünüyorum zaten hayırlısıyla bide ehliyeti alsam cumartesi günü sınava girioyorum 10000 dayandı fakat tek bi sorunum var debriyaj kaydırması gibi bi derdim var tam nedir bende anlamaıdm ama vitesi 2 3 veya 1 den 2 ye attığımda motor bağırıyor fakat motor kendini sonrdan topluyor yani mesela vitesi attıktan sonra 7000 devire çıkıo sonra 4000 flan dşüo motor ozaman hızlanmaya başılıo çok acayip bişi tam ne oldunu bende anlamadım ama çok rahatssız edio beni özellikle motor soğukken yapıo daha sonra kesilio

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    erdal3323 ;

Yalancı ..

Innova'ya hantal diyen YBR'ciler hodri meydan ..

3.vites düzde 115 vuruyor .. 4'ü düşünemiyorum bile ..

Innova topicine bekliyorum sizleri ..

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Sevgili YBR 125 ailesi, 2007 model 37.000 km'de benim tüm kahrımı çeken ve tüm Türkiye'yi karış karış gezen motorumu satmış bulunmaktayım.Yeni aldığım motor Honda CBX 250 Twister.2004 model ve orjinal 13.000 km'de.Bu vesileyle tüm YBR 125 ailesine sevgi ve saygılarımı sunar, kazasız belasız nice sürüşler dilerim.Twister ile ilgili önceleri bilgi yazan mutlaka olmuştur.Ama istenildiğinde yeni bir kullanıcı olarak görüş ve izlenimlerimi yazabilirim.
    Hayırlı uğurlu olsun abi, artık bi gezi düzenleyinde tekrar buluşalım, tekirdağ, saray kastro yılın bu mevsiminde sanat eseri adeta ressamın parmaklarından dökülmüş bir tablodur, bekliyorum.
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Yeniçeri ;

Hayırlı olsun abi .. kazasız belasız sürüşler ..

Motosikleti
    2008 Ybr 125
    Alıntı MEGAN66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun abi, artık bi gezi düzenleyinde tekrar buluşalım, tekirdağ, saray kastro yılın bu mevsiminde sanat eseri adeta ressamın parmaklarından dökülmüş bir tablodur, bekliyorum.
    hayırlı uğurlu olsunnn

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Yeniçeri; abi hayırlı, uğurlu olsun ; inşallah Twister ile de Türkiye'yi karış karış dolaşır ve izlenimlerini bizlerle paylaşırsın

Motosikleti
    2008 Ybr 125
    pardon yanlış yerden alıntı yaptık ama
    Yeniçeri ;
    Hayrılı uğurlu olsunnn

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    yeniçeri hayırlı olsun yeni motosikletin..allah kaza bela vermesin..ama yinede ybr'den ayrılmak kolay olmamıştır sizin için...

motordelisi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache Rtr 150
    beyler bu rodajda ne yapmalı??? bazıları motorunun daha hızlı gittiğini söylüyo.biri 100 ü geçemiyor dio öteki 120 görüyo.sanırım rodajla alakalı

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erdal3323 ;

Yalancı ..

Innova'ya hantal diyen YBR'ciler hodri meydan ..

3.vites düzde 115 vuruyor .. 4'ü düşünemiyorum bile ..

Innova topicine bekliyorum sizleri ..
    OOOOOO 115 KM BAK BEE:D OZAMN BU 4 TE 300 YAPAR HE HE

Alıntı motordelisi_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bu rodajda ne yapmalı??? bazıları motorunun daha hızlı gittiğini söylüyo.biri 100 ü geçemiyor dio öteki 120 görüyo.sanırım rodajla alakalı
    rodaj cok onemli amam surende cok onemli biraz daha acım motoru ne kadar ii acarsan o kadar ii gider ilk başlarda 1500 kmye kadar 70 i gecme sonra bas basabildiğin kadar

giotine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R/PD
    Alıntı motordelisi_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parçaların aşınma süreci için ilk 1000 - 1500 km zorlamadan belirli bir devirde gitmek gerekir ; ama rodaj bittikten sonra motorun nasıl gidip gidemeyeceği kullanıcıya kalmış. Benim YBR'em 34000 'de ben 18000'de aldım motoru 1 sene önce. İlk aldığım haliyle şimdiki haliyle arasında dağlar kadar fark var şöyle ki ; düz yolda 95'i geçmeyen motor rahatlıkla 110 gidiyor. Kaldı ki 8000 devir'in altına düşürmüyorum ben motorumu kullanırken ...

Senin anlayacağın ; rodajdan sonra kullanıcıya bağlı ;)
    Korumanı giy ! Tarzanlığın alemi yok !!

motordelisi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache Rtr 150
    beyler siz ne diyorsanız doğrudur nede olsa tecrübelisiniz bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederimbenimde motorum olunca bunları yaparım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler