Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı erdal3323 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DİKKAT ETTİYSEN BİR ONCEKİ SAYFADA TEKNİK DEĞERLERİNİ VERDİM YADA BİREZİLYA SİTESİNE GİRİP ORDAN BAKABİLİRSİN YAMAHA-MOTOR GLOBAL DERSEN CIKAR
    tamam erdal tekrar baktım teşekkürler

Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PIERzig ;

İstediğin yolda senin YBR ile benim Innova'yı kapıştırmaya hazırım ..

Öyle bir konuştun ki Honda'yı silip attın ..
    alakayı kavrayamadım yeni modelden yazıyorduk ne çıktı ortaya neyse. 4 vites yarı otomatikler biraz hantal kaldıkları için ben kolayca ekebiliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    ınnova ie kapıstıracakmıs ybryı he he 4 vites bide neyine senin ybr ile kapışmak
    ama izzetin motorsa o ybr lerin hepsni gecer bide 140 yapıormus bayır yukarı

Slm arkadaşlar, uzun bir süredir site'den uzak kaldım. Bu arada siteye yeni üye olan arkadaşlarımıza hoş geldin diyor, yeni motor alan arkadaşlarımıza da kazasız keyifli sürüşler diliyorum.

Arkadaşlar 2004 model 4700 km'de Ybr'mi satıp, hyosung GT 250 almayı düşünüyorum. Azda olsa cc yükseltmiş olacağım fakat tek düşüncem Ybr ile arasında gözle görülür bir fark varmı? hiç kullanmadığım için bilmiyorum.
    Kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirirlerse sevinirim. 3000 veya 3500 YTL fark vereceğim. Buna değermi? Sonra pişman olmayayım.

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    tabiki vardır biri 125 lik diğeri 250 lik ybr tek silindir hysung çift ybr custom hysung racıng daha bi suru sey

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    cbf 150 ile arasında 100 ytl fiyat farkı var devam ediyorsa 2000 ytl ye kadar kredi ondada mevcut hondaya da bakın derim saygılar ..

2000 model honda kinetic nh100 kulanan biri olarak ve 270 bin km reyi aşmış bir motor kullanan biri olarak sağlamlığa önem veririm

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    KİRK Ben de o soruyu sorup duruyorum kendime ama 250 lik fazla bi cc büyüklügü olmadıgından (denedim) o yüzden 5oo lük bir makina düşünüyorum gt250 de o kadar da az yakmıyormuş maşalaaa

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KİRK Ben de o soruyu sorup duruyorum kendime ama 250 lik fazla bi cc büyüklügü olmadıgından (denedim) o yüzden 5oo lük bir makina düşünüyorum gt250 de o kadar da az yakmıyormuş maşalaaa
    antientelin yalancısıyım 160 krş civarı yakıyor
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    antientelin yalancısıyım 160 krş civarı yakıyor
    Alp_Tunay'ın yalancısıyım vala ben de 150 kuruş yakıyomuş er5 Öbürkü türlü aklımın ucundan geçmezdi bu motor

Motosikleti
    2005 uzay kafa ybr
    motorda devir 8e geldimi yada geçince motordan biraz çatırtı geliyor fazla değil ama vitesi değiştir diyor. boşta iken ben motorun devirini kırmızıya getiremiyorum ozaman felaket çatırdıyor insan motoruna kıyamaz bu normal bişeymi.

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı rsavkli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorda devir 8e geldimi yada geçince motordan biraz çatırtı geliyor fazla değil ama vitesi değiştir diyor. boşta iken ben motorun devirini kırmızıya getiremiyorum ozaman felaket çatırdıyor insan motoruna kıyamaz bu normal bişeymi.
    Çatırdamasının sebebi devir kesici olmasından dolayıdır.Endişelenecek bir şey yok.
    Mevkiler insanlara değil, insanlar mevkilere şeref verirle[COLOR="Red"][/COLOR]r.Defterdar Sarı Mehmet Paşa.Ferhat DEMİR. 0 535 621 54 08- 0 505 691 71 86

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    şimdi ybrci arkadaşlarim bana kızacaklar ama şu gercek ki innova ybr yi tokatlar bu işten herhangi bi çıkarım söz konusu degil ama bu böyle apacheyi bile tokatlayacagi kanisindayim
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    eğer innova'nın motoruyla oynamışlarsa bencede ybr'yi geçer..ama birde oynanmış innova'ya karşılık oynanmış ybr'yi düşünelim..akıllara zarar bir sahne çıkar ortaya

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Sevgili YBR 125 ailesi, 2007 model 37.000 km'de benim tüm kahrımı çeken ve tüm Türkiye'yi karış karış gezen motorumu satmış bulunmaktayım.Yeni aldığım motor Honda CBX 250 Twister.2004 model ve orjinal 13.000 km'de.Bu vesileyle tüm YBR 125 ailesine sevgi ve saygılarımı sunar, kazasız belasız nice sürüşler dilerim.Twister ile ilgili önceleri bilgi yazan mutlaka olmuştur.Ama istenildiğinde yeni bir kullanıcı olarak görüş ve izlenimlerimi yazabilirim.
    Mevkiler insanlara değil, insanlar mevkilere şeref verirle[COLOR="Red"][/COLOR]r.Defterdar Sarı Mehmet Paşa.Ferhat DEMİR. 0 535 621 54 08- 0 505 691 71 86

Motosikleti
    YBR 125
    Hayırlı olsun Yeniçeri, iyi seçim yapmışsın, kazasız belasız iyi günlerde
    kullanman dileğiyle.
    [COLOR="Red"] Özgürlük ona bağımlı olunduğu sürece diğer bağımlılıklardan uzak tutandır[/COLOR]

[B] [COLOR="navy"]Bu dünyada çok güzel yaşanabilir, yeterki isteyelim![/COLOR][/B]

komando,, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Yeniçeri yeni motorun hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız nice sürüşler
    Vatan toprağı mukaddestir kaderine terk edilemez. Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Yeniçeri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili YBR 125 ailesi, 2007 model 37.000 km'de benim tüm kahrımı çeken ve tüm Türkiye'yi karış karış gezen motorumu satmış bulunmaktayım.Yeni aldığım motor Honda CBX 250 Twister.2004 model ve orjinal 13.000 km'de.Bu vesileyle tüm YBR 125 ailesine sevgi ve saygılarımı sunar, kazasız belasız nice sürüşler dilerim.Twister ile ilgili önceleri bilgi yazan mutlaka olmuştur.Ama istenildiğinde yeni bir kullanıcı olarak görüş ve izlenimlerimi yazabilirim.
    hocam hayirli olsun kazasiz belasiz nice 100 binlere artik yeni motorunla

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    İyi dileklerini sunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.Mevlam herkese gönlündeki makinalara binmeyi nasip etsin.

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Yeniçeri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi dileklerini sunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.Mevlam herkese gönlündeki makinalara binmeyi nasip etsin.
    yine erken satmişsin abi ya daha yeni masraf yapmiştin biraz daha kullanirdin... twisteri ucuza kapattin galiba

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Yeniçeri Hocam hayırlı ugurlu olsun sedatın dedigi gibi anlaşılan twisterı ucuza kapattın

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeniçeri Hocam hayırlı ugurlu olsun sedatın dedigi gibi anlaşılan twisterı ucuza kapattın
    Valla ucuzmu değilmi siz karar verin.3.700 YTL.Motor kesinlikle orjinal 13.000 km'de.2004 model.Kappa bir çantası ve ön camı var.Arka lastik 4-5 bin km daha ancak yapar.Tek kusuru göstergelerin üst kapak kısmında çatlaklık var.Göstergelerinde bir sorun yok.Herhangi bir yapıştırıcı ile halledilebilecek durumda.Ha bir de orta sehpası yok.Sadece yan ayaklığı mevcut.İnşallah memnun kalırım.Açıkçası çok büyük beklentilerim de yok.Yazın çıktığım uzun seyahatlerde 100 km sabit hızla gidebilmesi ve gerektiğinde sollamalarda daha rahat olması benim için kafi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler