Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    talkie
    Hayırlı ugurlu olsun .Ben de top case arıyorum sanırım 2. el alıcam ama sıfır istersen sen kappa 35lt öneririm

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44161
    Hem bu site güvenilir de

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bluesharki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Talkie ben tercihimi topcase değil de sidecase olarak düşünüyorum. Metalik iki tane çanta ya da ona yakın gri renkler işte bu motorda hoş duruyor. Ama fiyatları ve kullanışları nasıl bilemiyorum. Tahmin ediyorum ki kaskını falan sığdırmak biraz zor olur yan çantalara. Bir de arkaya birisi binerse ne kadar rahat eder? Bu arada yarı meslektaş sayılırız :D

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Alıntı bluesharki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Talkie ben tercihimi topcase değil de sidecase olarak düşünüyorum. Metalik iki tane çanta ya da ona yakın gri renkler işte bu motorda hoş duruyor. Ama fiyatları ve kullanışları nasıl bilemiyorum. Tahmin ediyorum ki kaskını falan sığdırmak biraz zor olur yan çantalara. Bir de arkaya birisi binerse ne kadar rahat eder? Bu arada yarı meslektaş sayılırız :D
    Ecza deposunda mı çalışıyorsun?Sidecaselere çok fazla bir şey sığmayacağı kanaatindeyim.Ayrıca benim eczanenin kapısından zor sığacağı için o tür bir tercih yapamıyorum ama daha şık göründükleri aşikar.Dediğin gibi arkadaki yolcunun rahatını da bozma ihtimali var.Ben mecburen topcase takacağım her ne kadar görüntüsünden hoşlanmasam da.Çanta olmadan motorla iş görülmüyormuş iki günde bunu anladım.

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    talkie
    Hayırlı ugurlu olsun .Ben de top case arıyorum sanırım 2. el alıcam ama sıfır istersen sen kappa 35lt öneririm

Hem bu site güvenilir de
    Alakan için teşekkürler.Ürünün fiyatı da emsallerine göre iyi gibi geldi bana.Siyah renk sanırım sırıtmaz gri motorun üstünde.Zaten çok fazla renk seçeneği de yok topcase olayında.Kendim monte edebilirim sanırım çantayı motoruma.Ekstra bir parça edinmem gerekmiyordur herhalde monte etmek için.Sitede çanta taşıyıcıları diye bir bölüm görünce tereddütte kaldım.Bir de şu çanta var şekil olarak çok hoş:
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45239
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    hayırlı olsun talkie

bluesharki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Yok benimde annem eczacı okulun bittiği yaz dönemlerinde bol bol eczane çalışması içerisindeyim :D Bu arada arkadaşımın ybr 125'i geldi şöyle hafiften bir tur attım fakat vitesi değiştirdiğimiz kolun ayarlanması lazım bana göre malum 1.98 boy var ona göre de ayak ölçüleri birinci vitesten sonra 2-3-4-5 gitme şansım olmuyor :D Ayağı sığdıramıyorum.... Bir ekleme daha arkadaşın motorun üzerinde verdiler bir tane topcase ama kaskı sığdıramadık S...li birşeydi (sanırım Shad'ın taklidi) pek sağlam durmuyor çıkmıyor da sabit bir topcase... Bir süre iş gördükten sonra değiştirmek lazım sanıyorum. En azından kaskı sığdırabilmeli değil mi

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    güle güle kullan talkie
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    YBR125 CITY
    Arkadaşlar eminim burada bir çok kişinin arka çantası vardır.Linkteki çantayı alsam ekstra bir aparata gerek duymadan motosikletime takabilir miyim?Çanta bağlantı aparatları çok pahalı

giotine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R/PD
    YBR City'nin , 2004 Model kafa grenajlı YBR'lerden pek farkı yok şöyle ki ; kafa grenajı aynı zaten hiçbir değişiklik yok , tubeless jantlar desen zaten döküm jantlı YBR'lerin hepsinde tubeless jant yapmak mümkün maliyeti de 20 YTL , aralarındaki tek fark 5 kollu jant.

Yani şunu demek istiyorum daha önceden önümüze sunulmuş bir yemeği ısıtıp biraz da tuz biber katıp önümüze sundular.

Bana katılan var mı bilmiyorum ama düşüncelerim bunlar. Yine de YBR'yi her modelini diğer 125'lere değişmem.
    Korumanı giy ! Tarzanlığın alemi yok !!

Motosikleti
    2008 Ybr 125
    Güle güle kullan talkie
    Selamun aleyküm arkadaşlar size bişey sorcam bugun honda cbf 150 kulanndım 1 km kadar falan kullanma imkanım oldu kaçışı falan benim ybrle aynı otobandada kapıştık bi fark yok yapıştırdığım zaman beni geçemedi tek fark onun koltuğu oturuşu falan daha rahat bi de daha aksesuarlı biras daha yakışıklı duruyo ama sahibide ben ybr alcaktım bunu zorla aldırttılar diyo seninkinin çalıştığı bile belli değil bundan fazla ses çıkıyo seninki gibi değil diyo ve çoğu kişide ybr den vazgeçme diyo bazılarıda cbf ondan güzel diyo şimdi aklıma takıldı siz yeni motor alcak olsanız ybrmi alırdınız cbf 150 mi ? Bence ben ybr den vazgeçmezdim.....

Mrb ark lar.. Aranıza yeni katıldım.Yani katılıcam inşallah :D Motosiklet merakım var ama hiç kullanmadım.İlk iş olarak ehliyet alıcm..Yakn zamanda bi kursa gidip kaydolucm..

Sonrada güzel bi motosiklet alayım diorm ama aklımda iki seçenek var biri ybr 125 diğeri tvs apache 150...

Netten araştırdım apache şu an yaygın değil ama şimdiden baya bi fanatiği var.. ybr ile kıyaslıolr.. ve apache de tercih kılıolar.. Bende öle yapıcm ama ybr de düşündürüo..

Motosiklet isteğimin bir diğer nedenide işimin evime uzak olması..İstnblda ikamet ediorm ve burada yaşayanlar trafiği bilirlr.. Hergün 4 saatim yolda geçio.. Motosikletle bunu 1 saate indirmem mümkün.. Hemde ekonomk..

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    kardeş para varmı ki

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    talkie ; Allah nazardan korusun; güle güle kullan ;

McCool ; hoşgeldin ; saydığın 2 motosiklette kaliteliler, gerisi biraz zevkine kalmış ama malum trafikte motoru çok kullanacaksan ve tecrübende yoksa iyi bi eğitim ve egzersizlerin ardından , yavaştan trafiğe çıkman ve korumalarınıda motosikletle beraber alman senin için iyi olur...

Mali durumum iyi.. Yani bi apache alacak kadar gücm var.. Ehliyetim olsa bugün gidip alcm ama tecrübem yok..Hayırlısı diorm zamanla olck hepsi..

Önceden bisiklete binmeyi çok seviodm.. Motosiklete alışırsam hastalık olur bende die düşünüorm Gerçi birbirinden farklı diolar ama bakıcz artk..

Fırsat buldukça burada olcm..Gelişmelerdn sizleri haberdr edicm..Ve hayırlısyla motosikletimi alnca buraya fotolar atıcm..

Motosikleti
    YBR125 CITY
    Alıntı McCool adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb ark lar.. Aranıza yeni katıldım.Yani katılıcam inşallah :D Motosiklet merakım var ama hiç kullanmadım.İlk iş olarak ehliyet alıcm..Yakn zamanda bi kursa gidip kaydolucm..

Sonrada güzel bi motosiklet alayım diorm ama aklımda iki seçenek var biri ybr 125 diğeri tvs apache 150...

Netten araştırdım apache şu an yaygın değil ama şimdiden baya bi fanatiği var.. ybr ile kıyaslıolr.. ve apache de tercih kılıolar.. Bende öle yapıcm ama ybr de düşündürüo..

Motosiklet isteğimin bir diğer nedenide işimin evime uzak olması..İstnblda ikamet ediorm ve burada yaşayanlar trafiği bilirlr.. Hergün 4 saatim yolda geçio.. Motosikletle bunu 1 saate indirmem mümkün.. Hemde ekonomk..
    Burası YBR topiği ama marka fanatikliği yapmayacağım.Apache güç,hız ve şekil olarak bizim motorlara göre biraz daha ağır basıyor.İstanbulda olduğun için muhtemelen servis problemi de yaşamazsın.Ama ikinci el olayında ve marka açısından Ybr daha öne çıkıyor.Kendisini fazlasıyla kanıtlamış bir motor.250cc çin malı motordan sonra bir YBR aldım ve eski motoruma nazaran daha memnun kaldığımı söylemeliyim.Sonuç olarak iki motordan hangisini alırsan al pişman olmazsın.

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı talkie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar eminim burada bir çok kişinin arka çantası vardır.Linkteki çantayı alsam ekstra bir aparata gerek duymadan motosikletime takabilir miyim?Çanta bağlantı aparatları çok pahalı
    Maddi sıkıntı yoksa Kappa veya Givi al.Biraz daha hesaplı Shad marka çantalar da var.Ama bunların dışında bir marka almanı önermem.YBR'ye 35 lt. çantalar güzel duruyor.Ama 35 lt'lik çantaya ancak tek kask sığabiliyor.Ben 46 lt'lik kappa kullanıyorum.İki kask sığıyor.Bağlantı apartları da beraber veriliyor zaten.Kendin de rahatlıkla bağlayabilirsin.
    Mevkiler insanlara değil, insanlar mevkilere şeref verirle[COLOR="Red"][/COLOR]r.Defterdar Sarı Mehmet Paşa.Ferhat DEMİR. 0 535 621 54 08- 0 505 691 71 86

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Garfieldemo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan talkie
    Selamun aleyküm arkadaşlar size bişey sorcam bugun honda cbf 150 kulanndım 1 km kadar falan kullanma imkanım oldu kaçışı falan benim ybrle aynı otobandada kapıştık bi fark yok yapıştırdığım zaman beni geçemedi tek fark onun koltuğu oturuşu falan daha rahat bi de daha aksesuarlı biras daha yakışıklı duruyo ama sahibide ben ybr alcaktım bunu zorla aldırttılar diyo seninkinin çalıştığı bile belli değil bundan fazla ses çıkıyo seninki gibi değil diyo ve çoğu kişide ybr den vazgeçme diyo bazılarıda cbf ondan güzel diyo şimdi aklıma takıldı siz yeni motor alcak olsanız ybrmi alırdınız cbf 150 mi ? Bence ben ybr den vazgeçmezdim.....
    illaki ybr hacı fakat cbf 150 daha konforlu bee bu aralar cok mu rahatima düşkünüm ne

Motosikleti
    garfieldemo, ben yeni motor alcak olsam cc büyütürdüm ki büyütcem tabiki zamanla 125cc satılıp 125cc alınmaz ama naked satılıp bi 125cc racing alınabilir derbi gpr 125 ya da gileranın 125likleri ya da yzf-r125 alınabilir

sedat, hacı duymamış oliyim benim korkulu rüyam o cbf'ler

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    garfieldemo, ben yeni motor alcak olsam cc büyütürdüm ki büyütcem tabiki zamanla 125cc satılıp 125cc alınmaz ama naked satılıp bi 125cc racing alınabilir derbi gpr 125 ya da gileranın 125likleri ya da yzf-r125 alınabilir

sedat, hacı duymamış oliyim benim korkulu rüyam o cbf'ler
    hacı sahibindendeki o yzf r125 ten cevap gelmedimi 5 bin gayme+ybr

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı sahibindendeki o yzf r125 ten cevap gelmedimi 5 bin gayme+ybr
    gelmedi sedat'ım istemedi heralde

ben buntan istiyorum arkadaşlar ne yapmam gerek ? bu grenajı ebay'da bile bulamıyorum. döktürsek ?

Motosikleti
    2000 ford
    hacı ne yapcan bunu rüzgar tutar bunu bildigimiz fazerin ekonomik hali bu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler