Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin
    Tişkürlerr Coşkun abii

Alıntı talkie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yarın çok büyük bir ihtimalle YBR alıcam ama eski model mi yoksa city modeli mi alsam karar veremedim.Siz olsanız hangisini neden tercih ederdiniz?
    Kesinlikle city'i öneririm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bluesharki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    KKTC'de YBR 125 2008 modeli 5.000 YTL'ye satılıyor bilginiz olsun....

Szr, işin aslı şu taksitle almayı planlıyorum normal bayiler bu araca 700ytl kadar vade farkı koyuyor. Ama alacağım bir bayii var peşin fiyatına taksit yapacak çok eski bir dostluğumuz olduğu için. Ben şuanda Türkiyedeyim bilginize...

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Arkadaşlar eski mesajımda da belirttiğim gibi bugün gittim ve gri bir YBR City aldım.Eski YBR tip olarak daha çok hoşuma gidiyordu ama yeni çıkanın farı ve lastikleri benim için daha büyük bir artı oluşturdu.Pazartesi motor işlemleri tamalandıktan sonra elimde olacak.Fotoları koyarım...
    City"nin kafa grenajını söküp eski YBR farlarından takılabilir mi acaba hiç deneyen,yapan oldu mu?
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Motosikleti
    YAMAHA-YBR125
    Ben 2 hafta önce aldım ybr yi ve uzunca bir gezi yaptım yaklaşık 3000 km civarı . Alet uzun yola dayanıklı ve bayırlarda çekişi oldukça güzel . Tavsiye ederim .

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı drizvan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler digiboy Resim çektirince koyarım söz

Alıntı HoMeRoS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 2 hafta önce aldım ybr yi ve uzunca bir gezi yaptım yaklaşık 3000 km civarı . Alet uzun yola dayanıklı ve bayırlarda çekişi oldukça güzel . Tavsiye ederim .
    burdakilerde var zaten ama teşekkürler yine de

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Arkadaşlar eski mesajımda da belirttiğim gibi bugün gittim ve gri bir YBR City aldım.Eski YBR tip olarak daha çok hoşuma gidiyordu ama yeni çıkanın farı ve lastikleri benim için daha büyük bir artı oluşturdu.Pazartesi motor işlemleri tamalandıktan sonra elimde olacak.Fotoları koyarım...
    City"nin kafa grenajını söküp eski YBR farlarından takılabilir mi acaba hiç deneyen,yapan oldu mu?
    Talkie, kişisel fikrim kafa karenajı ile oynama. Bu hali ile bin. Bozma derim...
    Orijinal orijinal bin gitsin.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    bencede oynama granajla...ee!! madem yuvarlak lambalı ybr hoşuna gidiyordu ondan niye almadın???granajla oynamamış olurdun...

Motosikleti
    Caracal 200
    Bende talkie gibi düşünüyordum işin aslı. Bir dikkat edin arkadaşlar Kanuninin bir modeli var ybr city'e çok benziyor. Birisi fotoğraf koyar belki görürüz. Herneyse talkie mesaj attım servise kaça maloolacağını söylerler umarım yarın yazarım bende buraya. Bu arada bende 1.98 boy var bayii diyorki senin gibi cüsseli adamlara da sattım bu motordan memnunlar falan tabii bunda ne kadar samimi bilmiyorum. Ben motorun bende emanet durmasından şikayetçi olmam da yeter ki üzerinde rahat edebileyim. Vitesli tecrübem olmadığı için kestiremiyorum durumu.

Selamlar..

Motosikleti
    YBR125 CITY
    Bluesharki bende 1.85 boy var ve pek emanet gibi durmuyo ama senin 13 cm nasıl fark ettirir bilemem.
    Bu arada kafa grenajını sökmekten vazgeçtim bir günde gözüm alıştı.

Motosikleti
    Caracal 200
    Eeheh Süper Talkie.

Ben bayiiye gittim Ekim ayına gelir diyor. Önümüzde ki yaza artık.. :(

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Sevgili dostlar cümleten merhaba.Bu ara yeni katılıanlar hoş geldiniz.

berkman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 gri
    Alıntı _PhOeNiX_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YBR ortalama yakıt tüketimi nedir acaba?
    100 km de 2,5-3 litre arası

Motosikleti
    YBR125 CITY
    İşte City"min fotoları:

Fotolar cep telefonu ile çekildiği için çok kaliteli değil ama heyecandan bekleyemedim

talkie hayırlı olsun kazasız belasız kullan inşallah. bende bunun tıpatıp aynısından alıcam ama adamlar trafik işlerini bi türlü bitiremediler çıldıracam yaw 10 gün oldu blueshark bu motorun üzerinden sen o boyla rahat edebilirsen gerçekten ybr'ye saygım artar ben endişeleniyodum ufak gelicek diye ama 1.82'lik boyla at koşturacam o zaman bu aletin üstünde

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    talkie hayırlı olsun

dikkatimi çekti

km 9

odametre 230 gösteriyor
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Caracal 200
    Talkie fotoları koyduğun iyi olmuş. Ecza deposu sanırım orası :D Bu arada yarın arkadaşa eski kasa ybr 125ten geliyor bakalım benimkisi gelmeden de onun aracınını denerim nasıl rahat edebiliyormuyum üzerinde anlarım ve sizinle de paylaşırım. H4 farları test ettin mi gerçekten mesafe olarak fark yaratıyor ve rahatlık sağlıyor mu?

Babaçi,
    230'u gösteren yani odametre dediğin şey nedir?

Motosikleti
    Comet
    Alıntı bluesharki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Talkie fotoları koyduğun iyi olmuş. Ecza deposu sanırım orası :D Bu arada yarın arkadaşa eski kasa ybr 125ten geliyor bakalım benimkisi gelmeden de onun aracınını denerim nasıl rahat edebiliyormuyum üzerinde anlarım ve sizinle de paylaşırım.

Babaçi,
    km saatinde alltaki rakamları gösterir,yan taraftaki düğmeden çevirerek sıfırlayabilirsiniz.

gittiğiniz yolun kaç km olduğunu ölçmeye yada benzin aldıktan sonra sıfırlayarak kaç liralık benzinle ne kadar yol yaptığınızı anlamaya yarar
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Comet
    Talkie fotoları koyduğun iyi olmuş. Ecza deposu sanırım orası :D Bu arada yarın arkadaşa eski kasa ybr 125ten geliyor bakalım benimkisi gelmeden de onun aracınını denerim nasıl rahat edebiliyormuyum üzerinde anlarım ve sizinle de paylaşırım.

Babaçi,
    km saatinde alltaki rakamları gösterir,yan taraftaki düğmeden çevirerek sıfırlayabilirsiniz.

gittiğiniz yolun kaç km olduğunu ölçmeye yada benzin aldıktan sonra sıfırlayarak kaç liralık benzinle ne kadar yol yaptığınızı anlamaya yarar

Motosikleti
    Caracal 200
    Arabalarda ki ikinci km sayacı gibi birşeymiş demek ki. Çok teşekkür ederim Babaçi .

Halen aranıza katılamadım ama selam size de arkadaşım şimdi fark ettim mesajınızı

Motosikleti
    YBR125 CITY
    Arkadaşlar motoruma uygun topcase arıyorum.Şöyle uygun fiyatlı bu motorda garip durmayacak topcase alabileceğim internet sitesi bileniniz var mıdır?Burası biraz mahrumiyet bölgesi motor konusunda,motor satan adama topcase var mı deyince bön bön bakıyor;sonra çanta diye düzeltirsen anlayıp elindeki bir iki modeli gösteriyor.

Talkie fotoları koyduğun iyi olmuş. Ecza deposu sanırım orası :D Bu arada yarın arkadaşa eski kasa ybr 125ten geliyor bakalım benimkisi gelmeden de onun aracınını denerim nasıl rahat edebiliyormuyum üzerinde anlarım ve sizinle de paylaşırım. H4 farları test ettin mi gerçekten mesafe olarak fark yaratıyor ve rahatlık sağlıyor mu?

Babaçi,
    Ecza deposu değil de benim eczanemin deposu fotoların çekildiği yer
    H4 farları çok fazla deneme şansın olmadı zaten henüz topu topu 8 kilometre dolaşabildim motorumla.
    Babaçi sanırım odometreyi eczanedeki elemanlar filan kurcalamış

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler