Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Abi çok sağol ama burda düzgün bir satıcı yok 50 yıllık motor siklet satan adamlar bile ilgisiz saygısız ismini yazarsam izmrliler aksini idda edebilir ama burada ki en iyi yamaha satışı yapan bir firma ya tanıdığım vasıtasıyla gittim peşin alıcaktım ve indirim yaptılar diye sevine sevine gittim gittiğimde mümkün değil diyip ilgilenmediler bile ismini veriyorum tanımam ben kimseyi diyip hiç ilgilenmediler adamlar ciddi anlam da tok adamlar bir yere daha gittim 3 hafta önce aradığım da 3200 fiyat vermişlerdi gittiğimde 3350 dediler eğer istersen siyah rengini ayırmıştık birisi için peşin alıcaksan 3450 ye hemen getilerim dediler ben de telefonda sorduğum da siyah sormuştum ve 3200 demişler di ben de bunu söyledim adamlara ozaman alsaydın dedi bende eyvallah dedim çıktım ertesi gün bir yere daha gittim adam 50 ytl den başka indirim yapmadı abi şimdi ben neden peşin alıyım bu motoru ben de taksit li almak istediğimi söyledim fiyatı direk 4050 ye çıkardı bende almadım eve geldim aydın da mir bayii aradım adam 12 taksit yapıyor ruhsat plaka dahil 3850 dedi 1000 peşin bu arada yani anlatmak istediğim izmir de kahramanlar ve bornova da adam adam yok beni bu motor dan soğuttular her neyse yinede bana fiyat ve taksit öğrene bilirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    giotine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R/PD
    Alıntı İGOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi çok sağol ama burda düzgün bir satıcı yok 50 yıllık motor siklet satan adamlar bile ilgisiz saygısız ismini yazarsam izmrliler aksini idda edebilir ama burada ki en iyi yamaha satışı yapan bir firma ya tanıdığım vasıtasıyla gittim peşin alıcaktım ve indirim yaptılar diye sevine sevine gittim gittiğimde mümkün değil diyip ilgilenmediler bile ismini veriyorum tanımam ben kimseyi diyip hiç ilgilenmediler adamlar ciddi anlam da tok adamlar bir yere daha gittim 3 hafta önce aradığım da 3200 fiyat vermişlerdi gittiğimde 3350 dediler eğer istersen siyah rengini ayırmıştık birisi için peşin alıcaksan 3450 ye hemen getilerim dediler ben de telefonda sorduğum da siyah sormuştum ve 3200 demişler di ben de bunu söyledim adamlara ozaman alsaydın dedi bende eyvallah dedim çıktım ertesi gün bir yere daha gittim adam 50 ytl den başka indirim yapmadı abi şimdi ben neden peşin alıyım bu motoru ben de taksit li almak istediğimi söyledim fiyatı direk 4050 ye çıkardı bende almadım eve geldim aydın da mir bayii aradım adam 12 taksit yapıyor ruhsat plaka dahil 3850 dedi 1000 peşin bu arada yani anlatmak istediğim izmir de kahramanlar ve bornova da adam adam yok beni bu motor dan soğuttular her neyse yinede bana fiyat ve taksit öğrene bilirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler
    Bu kadar uğraşacağına madem elinde peşin para var 1000 lirasını ayır kenarakoy cebine geri kalanıyla git ikinci el 3000 5000 km de aksesuarlı bi YBR al geri kalan paraylada üstüne koruma kask mont eldiven dizlik bellik pantolon vs. alırsın. Belli ki canını sıkmışlar senin ...
    Korumanı giy ! Tarzanlığın alemi yok !!

Evet arkadaşlar dün sabah çekilmiş foto.02.09.08 tarihinde 100.000 km yi devirdik.2006 model.temmuz cıkışlı.Bakıma gitmek yok degişen parçlar; fren balataları, lastikler,2 adet ön bir adet arka dişli ve 3. zincir,km teli 1 kez(göbek bilyası bile degişmedi dileyene istedigi tamircide gösterilir)(motora anktar degmedi ,marşa basmak için hariç)Yag yakma yok(2500 km de bir degiştriliyor 3000 km de 100 gr kadar eksilttiginden 2500 km de degiştiryorum.) YBR muadillerinden sakının..........

giotine söylediklerin doğrudur da ikinci el temiz bir ybr bulmak çok zor bulsam bile nasıl güvenip alıcam ben sıfır tercih ediyorum bozulsa dökülse bile ben yaptım derim bilgilendirdiğin için çok sağol

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    Beyler elimde 2006 model mavi YBR 125 var 10.700 KM'de.KM'de oynama fln yok yani motora fazla binilmedi onun için daha motor yep yeni gibi.İlgiilenen olursa Antalyalılardan bana ulaşabilirler...0535 884 02 32
    [B][COLOR="Red"]BİZ HER ZAMAN KRALDIK...[COLOR="White"]TATİL BİTTİ GERİ DÖNDÜK...!!![/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]AnTaLyA[COLOR="White"]SPOR[/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]HODRİ[COLOR="Black"]MEYD[COLOR="Red"]ANTAL[COLOR="White"]YA[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Black"]Facebook Grubumuz: "MT ANTALYA"
    MSN Grubumuz:group317122 [/COLOR][/B]

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı piranha4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar dün sabah çekilmiş foto.02.09.08 tarihinde 100.000 km yi devirdik.2006 model.temmuz cıkışlı.Bakıma gitmek yok degişen parçlar; fren balataları, lastikler,2 adet ön bir adet arka dişli ve 3. zincir,km teli 1 kez(göbek bilyası bile degişmedi dileyene istedigi tamircide gösterilir)(motora anktar degmedi ,marşa basmak için hariç)Yag yakma yok(2500 km de bir degiştriliyor 3000 km de 100 gr kadar eksilttiginden 2500 km de degiştiryorum.) YBR muadillerinden sakının..........
    bu kmye kadar hiç el marşindan dolayi servise gittigin oldumu olduysa masraf ne kadar çikti ...
    ayrica gördügüm en yüksek ybr km si daha önce 93 binde görmüştüm 2004 modeldi
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

sedat_57 yazdıklarım dışında hiçbir problem için servise gitmedim.200.000 km yi devirip motor attırıp 250 ytl masrafla devam eden arkadaşım var.Şu an şirket motoru ile çalışıyor ve sattı galiba.Ybr nizsen çabuk vazgeçmeyin.Uzun kullamımda kendini amorti ediyor.Durumu düzeltebilirsem 250 liginde gözüm.Herkeze kolay gelsin.

Motosikleti
    2000 ford
    sedat_57 yazdıklarım dışında hiçbir problem için servise gitmedim.200.000 km yi devirip motor attırıp 250 ytl masrafla devam eden arkadaşım var.Şu an şirket motoru ile çalışıyor ve sattı galiba.Ybr nizsen çabuk vazgeçmeyin.Uzun kullamımda kendini amorti ediyor.Durumu düzeltebilirsem 250 liginde gözüm.Herkeze kolay gelsin.
    250 liligide bi 500 bin gider heralde

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı İGOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Edirne Aran ticaretteki fiyatlar şöyle:Card finans kredi kartına 925 peşin 325 YTL 8 Ay taksit. Diğer kredi kartlarında durum şu:Bonus, Word, maximum 4 taksit, Akses 3 taksit.Vade farkı yok tabii.Bu dedeğim fiyat YBR City modeli içindir.
    Mevkiler insanlara değil, insanlar mevkilere şeref verirle[COLOR="Red"][/COLOR]r.Defterdar Sarı Mehmet Paşa.Ferhat DEMİR. 0 535 621 54 08- 0 505 691 71 86

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ

tebrik etmek geldi içimden vallahide bende ybr250 ya da gs500lere gözüm takılıyor bu aralar.

arkadaşlar benim motorun yakıtı arttı sanırım. hava filtresi yeni daha 1 aylık 300km anca yapmıştır baktım temizdi. bugün hem rolantie durmadı doğru dürüst hem de 20ytlye artık 160km anca gidiyorum o da ışıklara varmadan boşa atarak. ne yapmalıyım ?

coşkun abi, lokman nerdesiniz ?

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrik etmek geldi içimden vallahide bende ybr250 ya da gs500lere gözüm takılıyor bu aralar.

arkadaşlar benim motorun yakıtı arttı sanırım. hava filtresi yeni daha 1 aylık 300km anca yapmıştır baktım temizdi. bugün hem rolantie durmadı doğru dürüst hem de 20ytlye artık 160km anca gidiyorum o da ışıklara varmadan boşa atarak. ne yapmalıyım ?

cevap olarak fazla redline yapma derim

buji en son ne zaman degişmişti acep

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    merhaba arkadaşlar benimde yakıt problemim vardı fakat!! hava filtresi ve bujiyi değiştirince yakıt düştü şu an 100'km'de 2.6..lt..yakıt tüketiyor..önceden 100'km'de 3.00..lt yakıyordu..

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet

geldim

motor rolantide sık sık stop ediyorsa karbüratörü temizlemeni öneririm.

fazla yakıt sorunun bence artık motor sana yetmiyor boş bulduğun anlarda basıyorsundur durum bendede aynı, allah sonumuzu hayr etsin
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Merhaba Arkadaşlar,
    Bende Ybr 125 Almayı Düşünüyorum.

Önce Cbr 125 R İstedim Fiyat Çok Geldi, Ama Grenaj 'ı Çok Hoşuma Gitti
    Sonra Cbf 150 İstedim, Onunda Fiyat 'ı Biraz Fazla Geldi ve Yeni Başlayanlar İçin Fazla Bir Motor Olduğu Söylendi
    Şimdi İse Ybr 125 Almayı Düşünüyorum. 2 2.5 Arası Bir Bütçem Var.
    İlk Deneyimim Olucak.

Tavsiyeleriniz Nelerdir. Son Durum Olarak Kaç Model, Kaç Km Arası Bir Motor Almalıyım
    Birde Şu Yuvarlak Far Olayı Hoşuma Gitmiyor, Onların Değişik Stil 'de Olanlarını Gördüm, Ve Çok Hoşuma Gitti.
    Yorumlarınızı Ve Yardımlarınızı Bekliyorum,
    Neler Yapmalıyım ?
    İyi Geceler

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevap olarak fazla redline yapma derim

buji en son ne zaman degişmişti acep
    hacı arada sıkıyorum o da 3 son sayı 4l4 5i sıkmıyom bugün buji aldım ngk yine deniyorum bakalım yakıtı.

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geldim

motor rolantide sık sık stop ediyorsa karbüratörü temizlemeni öneririm.

fazla yakıt sorunun bence artık motor sana yetmiyor boş bulduğun anlarda basıyorsundur durum bendede aynı, allah sonumuzu hayr etsin
    geçen akşam baya bi arkadaşlarla redline yaptım nerdeyse bi 50km sıkarak gittik 2-3-4lerle. ertesi gün nolduysa motor sanki çalışmak istemiyor gibi bazen çevre yoluna çıkıp otobüslerle yarışyorım yalan yok ama cbf150 kulanan bi arkadaşmın sölediğine göre 20ytl 6,02 litre ile en az 220km gidebilmeliymişim sizde durum ne litre bazında hesap yaptınızmı hiç?

diğer ybr sahibi arkadaşlarla da bi analiz yapalım bakalım ama herkes doğru değerleri yazsın

Alıntı IIIChuckyIII adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,
    Bende Ybr 125 Almayı Düşünüyorum.

Önce Cbr 125 R İstedim Fiyat Çok Geldi, Ama Grenaj 'ı Çok Hoşuma Gitti
    Sonra Cbf 150 İstedim, Onunda Fiyat 'ı Biraz Fazla Geldi ve Yeni Başlayanlar İçin Fazla Bir Motor Olduğu Söylendi
    Şimdi İse Ybr 125 Almayı Düşünüyorum. 2 2.5 Arası Bir Bütçem Var.
    İlk Deneyimim Olucak.

Tavsiyeleriniz Nelerdir. Son Durum Olarak Kaç Model, Kaç Km Arası Bir Motor Almalıyım
    Birde Şu Yuvarlak Far Olayı Hoşuma Gitmiyor, Onların Değişik Stil 'de Olanlarını Gördüm, Ve Çok Hoşuma Gitti.
    Yorumlarınızı Ve Yardımlarınızı Bekliyorum,
    Neler Yapmalıyım ?
    İyi Geceler

cbr125r altı viteslidir su soğutmalıdır fiyat da ona göredir cbf 150 de az yakar onun da fiyatı ona göredir. ybr 125 katalizörlü oldugundan diğer 125liklere göre az yakar cinstendir

eğer ybr diversion'dan bahsediyorsan ülkemize gelmiyor malesef ama tahminim sen 2004 modellerini görmüşsündür onların hp farkı olugu için 2005 ve üzerlerine göre 2.elleri 500ytl ile 1000ytl arası oynar. 2000 ytlye güzel motor bulursun. hatta öleki benim gibi 2,250ytllik motoru pazarlıkla yine sölediğim fiyata alabilirsin. siteleri dolaş 2.el ilanlaına bak. tercihin için tebrikler

yeniçeli hocam çok teşekkür ederim izmirde ki yamaha satıcıları beş para etmez adamlar ben sırf bu adamlar yüzünden ybr den vaz geçtim çok teşşkür ederim yinede tüm topik i okudum gferçekten güzel dostluklar var keşke bende ybr alabilseydim ama dediğim gibi gerçekten adam değiller bu insan lar her neyse tekrar teşekkür ederim

cbr125r altı viteslidir su soğutmalıdır fiyat da ona göredir cbf 150 de az yakar onun da fiyatı ona göredir. ybr 125 katalizörlü oldugundan diğer 125liklere göre az yakar cinstendir

eğer ybr diversion'dan bahsediyorsan ülkemize gelmiyor malesef ama tahminim sen 2004 modellerini görmüşsündür onların hp farkı olugu için 2005 ve üzerlerine göre 2.elleri 500ytl ile 1000ytl arası oynar. 2000 ytlye güzel motor bulursun. hatta öleki benim gibi 2,250ytllik motoru pazarlıkla yine sölediğim fiyata alabilirsin. siteleri dolaş 2.el ilanlaına bak. tercihin için tebrikler

Bu Gün Araştırdım 2. El Ybr 125 'leri,
    Farı Yuvarlak Olmayan Motor lar Dediğin Gibi 2004 Model Olanlar.

1.5 2.5 Arası Değişiyor Fiyatları Km ve Temizliğine Göre
    Ybr 125 Kullanmayı Öğrenmem Ne Kadar Sürer Sizce,
    Scooter Kulalnabiliyorum Arkadaşların.
    Vitesli İlk Defa Deniyicem Zor Gibime Geliyo. :(

Birde 25 30 Binde Bi Ybr 125 Bitik Midir, Yoksa Kullanılabilir Mi ?
    Uzun Yolda Şişer Diyolar Bir Kaç Motor İçin,
    Ybr 125 De Şişer Mi ?
    Birde Şişmek Ne Demek Bilmiyorum Açıklayabilirseniz Sevinirim

orcax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja gitti - TDM900A - mt07 - crf250rally
    Arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım hepinize selamlar 980 km de 2008 ybr 125 sahibiyim sizlere sormak isteğim motorun ilk 500km ye kadar jigle çekerek çalıştırıyordum anladığım kadarı ile normal olanı da bu ancak 500km bakımı (kitapçıkta olmamasına rağmen) yaptırdıktan sonra motoru jigle ile çalıştıramıyorum ancak kapalı iken çalıştırıp sonra jigleyi açabiliyorum bir arızadan olabilirmi? yardımcı olabilirseniz sevinirim saygılar..

Motosikleti
    2000 ford
    Ybr kullanmayi en geç 15 günde ögrenirsin... ayrica bir ybr ye 25-30 binde bitikmidir diyerek hakaret etmiş oluyorsun bi geri sayfada 100 bindeki ybr yi görmüşsündür... kolay kolay şişmez ybr... Motorun şişmesinden benim anladigim nasil araclarda hararet yükseliyor su kaynatma olayi oluyor bunda su kaynatmiyor tabikide performans kaybi oluyor gitmiyor yani anliyacagin birak beni dinleniyim diyor Yanlişim varsa diger ybrci arkadaşlarim düzltsinler.....

Alıntı orcax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım hepinize selamlar 980 km de 2008 ybr 125 sahibiyim sizlere sormak isteğim motorun ilk 500km ye kadar jigle çekerek çalıştırıyordum anladığım kadarı ile normal olanı da bu ancak 500km bakımı (kitapçıkta olmamasına rağmen) yaptırdıktan sonra motoru jigle ile çalıştıramıyorum ancak kapalı iken çalıştırıp sonra jigleyi açabiliyorum bir arızadan olabilirmi? yardımcı olabilirseniz sevinirim saygılar..
    motorun saat gibi korkulacak bişey yok merak etme

orcax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja gitti - TDM900A - mt07 - crf250rally
    Motor açılmadı daha galiba çünkü düzlükte gayet memnunum ama yokuş yukarı 50 km nin üzerine çıkamıyorum birde soylediğim jigle durumu çıkınca acaba benmi bir hata yapıyorum veya motordamı bi sorun var diye düşünür olmuştum yoksa ybr gerçekten çok iyi bir motor.

Yeni olunca insan ister istemez titizleniyor..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler