Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Arkadaşlar,selam.
    Teyze oğlu 125cc motosiklet sordu bende emin olduğum ybr125 i önerdim. Fiyatı 3650 ytl doğrumu? Kredi kartına bu fiyattan taksit yapılıyormuydu bayiilerde? İlginiz için şimdiden teşekkürler.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adameus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125

bu topcase kac litre?

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı adameus adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu topcase kac litre?
    babaçinin topcasesine benziyor yaw bu fazla sallamiş olmayayim ama 46 litre diyorum yanlişta olabilir tabi sadece bi tahmin
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

alonso_51196 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,selam.
    Teyze oğlu 125cc motosiklet sordu bende emin olduğum ybr125 i önerdim. Fiyatı 3650 ytl doğrumu? Kredi kartına bu fiyattan taksit yapılıyormuydu bayiilerde? İlginiz için şimdiden teşekkürler.
    3 550 yeni ybr city ler 3 450 de yuvarlak farlı ybr ler izmir deki fiyat bu olması lzm

özellikle ist da oturanlara birşey sorucam itü yü kazanma olasılığım yüksek kartaldan maslak a her sabah gidicem ve dönücem ybr yle bu çok masraflı ve yorucu olur diyorlar masraflı olduğu doğru ama çok yorucu olur mu?

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı alonso_51196 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 550 yeni ybr city ler 3 450 de yuvarlak farlı ybr ler izmir deki fiyat bu olması lzm

özellikle ist da oturanlara birşey sorucam itü yü kazanma olasılığım yüksek kartaldan maslak a her sabah gidicem ve dönücem ybr yle bu çok masraflı ve yorucu olur diyorlar masraflı olduğu doğru ama çok yorucu olur mu?
    gidiş dönüşün kaç km olur bilmem ama tahmini olarak 100 km olarak söylüyorum 100 kmde yorulmazsin masraf olarakta benim motorum şu anda 100 kmde 10 ytl yakiyor...2.8litre.....
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    100km her sabah ve her akşam çekilmez dostum hergün oldugu için çekilmez şurda bizim 45kmlik hamamlı ilçemiz var 2 aydır gitcez haala gitcez

o linkteki de coşkun abinin motoru sedatın dediği gibi 46 ya da 42 olması lazım kayık gibi maşallah coşkun abi nazar değmesin

yapan yapıyo kardeşim fiyat 5000ytl

Alıntı alıntı adlı üyeden alıntı

Motorda 55,5mm silindir ve piston(orjinali54mm'dir.), taşlanmış üst kapak, büyütülmüş sibop ve sibop yatakları, genişletilmiş eksoz boğazı çıkışı ve emme girişi, yarış tipi debriyaj baskı balatası ve ayırma yayları, karbüratörde en büyük meme, önde 16 dişli arkada 41 dişli, ince tip yarış zinciri, 2,50 (ince yanak)ön ve arka lastikler, kavaldan spor direksiyon ve kromdan spor performans eksozu, sertleştirilmiş ön süspansiyon ve 10cm kadar yere yaklaştırılmıştır, jant kenarları keçede parlatılmıştır ve etrafına kırmızı fosfor çekilmiştir, depo üstü yamaha yapıştırması, spor tarz arka kuyruk ve plakalık, arka kuyruk altına gizlenmiş arka sinyaller, önde sis farı, kırmızı renge boyalı ön ve arka sinyaller, park lambasına bağlanmış ön sinyaller,mor renk yanan göstergeler, uzaktan calıştırmalı alarm, ve 12watt-12volt kuru akü, emsalleri arasında motor hemen kendini fark ettirmektedir
    süper yapmış bence

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    alonso_51196 Türkiyede en çok kullanıcısı olan motosiklete birtek sizden cevap gelmiş.Teşekkür ederim.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

giotine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R/PD
    Alıntı adameus adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu topcase kac litre?
    Givi kopyası çin malı çantadır. 42 litre sanırım ...
    Korumanı giy ! Tarzanlığın alemi yok !!

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı giotine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Givi kopyası çin malı çantadır. 42 litre sanırım ...
    çanta bana ait

iki büyük kask sığıyor

aha ölçtümde geldim

54 cm genişlik
    38 cm en
    29 cm yükseklik

hadi hesaplayın
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    2008 Ybr 125
    babaci izmire gelirsen beklerim yanıma bak kesin ura

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı Garfieldemo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babaci izmire gelirsen beklerim yanıma bak kesin ura
    bizim gezi hayali yalan oldu

yaptığım hesaplar cüzdanla uyuşmadığı için ertelemek zorunda kaldım
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    arkadaşlar, ybr ile 1500 km lik gezimin bazı fotografları içi bu linke bakabilirsiniz:
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...ml#post1192726

lokmanhekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 CİTY (2009)
    slm arkadşlar ybr me yan kutu takmak istiyorum montajı için yardımınıza ihtiyacım var

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Yan kutu ney arkadaşım kusura bakma ben orayı anlayamadım...

Motosikleti
    Mondial 150 zc
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çanta bana ait

iki büyük kask sığıyor

aha ölçtümde geldim

54 cm genişlik
    38 cm en
    29 cm yükseklik

hadi hesaplayın
    54X38X29=59,5 lt eder.Tam köşeli olmadığı için 55 lt kadardır sanırım.Oldukça büyükmüş.

babaçi...

Ben senin hesabını yaptım.Sen de bana ybr'nin maksimum hızını söyler misin?Ben biraz bakındım ama bulamadım.Ne zaman bu hız konusunu açsam.İnsanlar hızı napcaksın diyo.Ama eminim hız,sağ şeritte kamyonların arasında kalmaktan daha az tehlikelidir.
    FoRMuLa 1-MoToSiKLeT ve AkVaRYuM :cat:

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum.
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

CBR125RCI arkadaşım,
    Motorun şimdiden hayırlı olsun güle güle kazasız kullan.
    Markasını vermek istemediğin arkadaşın eğer yamaha bayisi ise motoru sana çalışır vaziyette teslim etmek zorundadır. Yok değil ise ve de motor sana sandık içinde demonte vaziyette geliyorsa Yamaha servisi sadece motor toplamaya 150 YTL ,komple toplamaya (yürür hale getirmeye) 250 YTL para isteyecektir. Motoru yamaha servisinin haricinde başka yerde toplatırsan kesinlikle garanti kapsamına girmeyecektir.
    Motorun ne şekilde sana geleceğini iyi öğren ona göre pazarlığını yap. Yoksa 3650 YTL'ye getirtiğin motor 3900 YTL'ye mal olur.

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Ybr mi satıyorum.Tertemiz.Bu sayfayı takip eden eski müdavimler bilir.2600 YTL pazarlık olur.Lastikler 0 tubeless irc.Kendi yaptığım rüzgarlık camı var oldukça yakışıklı duruyor.

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    toplaması gerekir

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    Alıntı KİRK DOUGLAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR125RCI arkadaşım,
    Motorun şimdiden hayırlı olsun güle güle kazasız kullan.
    Markasını vermek istemediğin arkadaşın eğer yamaha bayisi ise motoru sana çalışır vaziyette teslim etmek zorundadır. Yok değil ise ve de motor sana sandık içinde demonte vaziyette geliyorsa Yamaha servisi sadece motor toplamaya 150 YTL ,komple toplamaya (yürür hale getirmeye) 250 YTL para isteyecektir. Motoru yamaha servisinin haricinde başka yerde toplatırsan kesinlikle garanti kapsamına girmeyecektir.
    Motorun ne şekilde sana geleceğini iyi öğren ona göre pazarlığını yap. Yoksa 3650 YTL'ye getirtiğin motor 3900 YTL'ye mal olur.

teşekkürler.diğer masraflara ben karışmıyorum.ben sadece 3650 ytl vereceğim arkadaşa,zaten kendisiylede konuştum,kargo masrafı falan arkadaşa aitmiş.
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler