Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR 125

Bağlantı gayet kolay.
    Göstergeler arası fark yok, birebir.
    [COLOR="Red"] Özgürlük ona bağımlı olunduğu sürece diğer bağımlılıklardan uzak tutandır[/COLOR]

[B] [COLOR="navy"]Bu dünyada çok güzel yaşanabilir, yeterki isteyelim![/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ley pirzi sana sorım ybr yı zorlamadan tıpa gaz yapmadan yanı yapabılecegın en fazla hız nedır ? zorlamadan ama tatlı tatlı en fazla hız ?
    Normal insan 100-90 arası gider 8ooo -85oo devir arası hem de rüzgarınıda yanına aldıgında ama seni bilmem Senle de 90 yapar heralde hiç kasmadan

Bana sorarsan ben 80 le gidiyorum hem yakıttan da bayaa bi tasarruf ediyor ybr o zaman daha bi gözüme giriyo

Alıntı maviergün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bağlantı gayet kolay.
    Göstergeler arası fark yok, birebir.
    Fark yoksa gereksiz bence yarışmadıgımızdan ama şunu da belirteyim o gösterge hastalık yapabilir yani ona bakmaktan trafikte dikkatinizi dağıtabilirsin

Motosikleti
    YBR 125
    Bu benim de aklıma geldi, uzun sayılabilecek bir deneme
    sürüşü yaptım dikkat dağınıklığı yaşamadım. Sonraki
    günlerde olumsuz bir etkisi olursa anlatırım.
    [COLOR="Red"] Özgürlük ona bağımlı olunduğu sürece diğer bağımlılıklardan uzak tutandır[/COLOR]

[B] [COLOR="navy"]Bu dünyada çok güzel yaşanabilir, yeterki isteyelim![/COLOR][/B]

Arkadaşlar, hafta sonunda motorun hava filtresini söktüm. Filtrenin üstündeki kare şeklindeki süngeri ve filtrenin içindeki konik kartonları kuvvetli bir elektrik süpürgesi ile iyice temizledim. Motorun jiklede ilk çalıştırmadaki stop etmesi sona erdi. Bundan sonra her 1000 km'de zincir bakımını yaparken hava filtresini de temizleyeceğim. Sizlerede tavsiye ederim. Motorun çalışması ve performansı değişti. Hem filtrenin de ömrünü uzatmış olursunuz. Hemde benzin hava karışım oranı iyi olacağından yakıtta da tasarrufunuz olur.

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal insan 100-90 arası gider 8ooo -85oo devir arası hem de rüzgarınıda yanına aldıgında ama seni bilmem Senle de 90 yapar heralde hiç kasmadan

Bana sorarsan ben 80 le gidiyorum hem yakıttan da bayaa bi tasarruf ediyor ybr o zaman daha bi gözüme giriyo
    benle 70mişe düşer o zaman =) yok la dün 2 kişi ybrde toplam 130 140 kilolardı 100 rahat goruodu ondna sey ettım cokda az yakıo ya atıcam mondiyi çöğe şerefsizim =)
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bizim sitedeki adam 80 i geçemiyoo

GS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aranıyor
    benim arkadaşta var 80 ı gçmiyo benim ybr e 2 kişi 110 vuruyor düz yolda.açıılışına dabağlı onunki 2006 benimdi 2005

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Geçenlerde motorun arkasındaki Kappa K35 topcasein menteşe kısmı kırıldı (Kappa'nın bir suçu yok, tamamen kullanım hatası) ve tek taraf sağlam kaldı :( Masraf çıktı napıcam ne edicem derken şöyle bir çözüm geliştirdim Estetik değil ama iş görüyor, bir gün aramızdan birinin de başına gelirse örnek teşkil etsin dedim...

merhaba arkadaşlar

uzun süreli forumdan ayrı kaldım eski dostları görmek güzel yeni ybr cileride görmek güzel şimdi işin düşmese uramican diceksiniz ama bir sorum olucak :D :

motoru ne kadar önce aldım hatırlamıyorum ama eçen sene ağustosta motoru garaja cektim yazlığa kaldırdım açıkçası neyse.... fark ettimki muayenem ve sigortam bitmiş bu işlemleri enreden nasıl yaptırabiliyorum bilen varsa ve paylaşırsa çok sevinirim (not: istanbul şişli de oturuyorum )
    Kask tak!

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı insane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçenlerde motorun arkasındaki Kappa K35 topcasein menteşe kısmı kırıldı (Kappa'nın bir suçu yok, tamamen kullanım hatası) ve tek taraf sağlam kaldı :( Masraf çıktı napıcam ne edicem derken şöyle bir çözüm geliştirdim Estetik değil ama iş görüyor, bir gün aramızdan birinin de başına gelirse örnek teşkil etsin dedim...

murat işini görüyorsa tamamdır

yalnız metal parçayı siyaha boya göze batmaz
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

insane abi bende daha uyduruk çin malı olandan vardı 35 lik neyse benimkinin motora direkt olarak bağlanan yeri koptu (çok uyduruk bi plastikti) bende kopan yerinden delik açıp civata ile vidaladım :D gözükmüyor gerçi ama çokta bişi fark etmiyor
    Kask tak!

godfather siteye bomba gbi bi dönüş yapmışsın maaşallah

sağol hocam @by_moto

ben döndüm ama motor oldugu yerde duruyor açıkçası korkuyorumda hani trafiğe çıkmaya muayene yok sigorta yok nasıl edilirde bilmiyorum :D

Bu ybr ile dünya turu yapan brezilyalıların hikayesinden çok etkilendim şu anda buradalarmış... Bu benim hayalimdi... http://www.re-moto.com/index.php?lang=tr
    Kask tak!

inşallah bigün sende yaparsın..!

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    arkadaşlar bugun 2005 ybr aldım.. 24000 km. de. almamla bozulması bir oldu.. dış bobin arıza yaptı.. yamaha yıldız ticaretin yerini bilen varmı? arka fren balatası bitik bu ne kadar tutar ve subap ayarı,karbüratör ve hava filtresi bakımı dahil bakım ücreti için ne kadar öderiz? son olarak dişli takozu fiyatını merak ettim.
    ayrıca arka dişlide ciddi boşluk var(takozdan galiba).. bunların fiyatlarını bilen varmı acaba.. teşekkürler.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugun 2005 ybr aldım.. 24000 km. de. almamla bozulması bir oldu.. dış bobin arıza yaptı.. yamaha yıldız ticaretin yerini bilen varmı? arka fren balatası bitik bu ne kadar tutar ve subap ayarı,karbüratör ve hava filtresi bakımı dahil bakım ücreti için ne kadar öderiz? son olarak dişli takozu fiyatını merak ettim.
    ayrıca arka dişlide ciddi boşluk var(takozdan galiba).. bunların fiyatlarını bilen varmı acaba.. teşekkürler.
    hayirli olsun diyecem ama pek hayirli olmamiş galiba alirken bakmadin mi sagina soluna neyse ne kadara aldin? balata orjinali bi 40 ytl vardir süpap ayari bide arka dişliyi degiştirtsen bi 100 ytl yi gözden çikart derim en kötü sana pendikteki yamahanin servisini tavsiye ederim cok iyi usta ben hep oraya giderim yag degişimi 20 ytl mobil kullaniyor bunun yaninda hava filitresini temizliyor ve ufak tefek işlemler için ücret istemiyor...

Motosikleti
    Honda pcx125
    hocam sağol.. motoru 1800 liraya aldım ama, sıfır gibi tertemiz.. depo kılfını çıkardıktan sonra motorun görüntüsüne hayran kaldım.. şimdi otobandan çıktım, motor 100 den aşağı hiç düşmedi..

bu arada ben evden pendike 15 dakikada gidiyorum.. bu dediğin ustaya pendik köprüsünden nasıl giderim acaba?

Motosikleti
    2000 ford
    hocam sağol.. motoru 1800 liraya aldım ama, sıfır gibi tertemiz.. depo kılfını çıkardıktan sonra motorun görüntüsüne hayran kaldım.. şimdi otobandan çıktım, motor 100 den aşağı hiç düşmedi..

bu arada ben evden pendike 15 dakikada gidiyorum.. bu dediğin ustaya pendik köprüsünden nasıl giderim acaba?
    Pendik Köprüsünden Girdikten sonra bu bahsettigim yer pendikle karnarcanin ortasinda bir yer ( yan yol üzerinde) burdan anlatirsam biraz karmaşik olur hatta çorbaya dönerpendikte yamaha teknik servisi bi orasi var GEÇİT BİSİKLET bu şekilde sorarsiniz pendikte yardimci olurlar
    dj_-_sedat@hotmail.com buda msn im orjinal parcalari tuzlu gelirse tek çözüm yan sanayi...

Motosikleti
    Honda pcx125
    kaynarca istikametine doğru yanyoldamı? deniz tarafındaki mi yoksa yukarı taraftaki yanyolda mı?

Motosikleti
    2000 ford
    kaynarca istikametine doğru yanyoldamı? deniz tarafındaki mi yoksa yukarı taraftaki yanyolda mı?
    yukari taraftaki tren istasyonunun alt tarafinda hemen o yolda pendikten kaynarca istikametine gelirken zaten görürsün sagda kaliyor kocaman yamaha tabelasi bulunuyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler