Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kartal07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Toyota Yaris 1,33 2013
    [QUOTE=fat280;2219457]abi sen yaşıyon mu nerelerdesin

yaşamaya çalışıyorum fatih
    Rüzgarı ruhunda hisset

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    speedygogo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 & CBF 600
    yağ konusuna kesinlikle katılıyorum. bundan önce ben de gaza gelip 3000 km'de değiştirdim. ama gereksiz. kitapçıkta 6000'de bir değiştirin diyorsa buna uymak lazım. en çok 5000 olur bu.

tolga1994199 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125r - 2011 HRC
    pazar günü arkadaşın 2010 model kırmızı herşeyi orjinal ybr ile 2 kişi çok hafif bi eğimli yolda tam 135 gördük daha 9.5 bin devirdeydi

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    Alıntı varadin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aras kardeşim eğer motorun garantisi yok ise yağını ve genel bakımını ben kendin yap derim.o kadar zor bişey değil yeter ki biraz merak ve de biraz da zaman ve de tabi ki biraz da yeteneğin olsun.
    Kardeşim yetenek var bakım yapabilirim kendim ama dediğin gibi garantide işte motor yoksa kendim yaparım bakımı
    Motosiklet sadece ulaşım aracı değildir,Özgürlüktür!!İsyandır!!

Recaİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı aras1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar.Ben ybr'mi bugün yarın 4000 bakımına götüreceğim.4000 bakımında neler değişiyor neler yapılıyor ve ne kadar fiyat ödeniyor ortalama.Bilen arkadaşlar cevaplarlarsa sevinirim.Cevap yazan herkese Teşekkür ederim.
    bende 3000 bakımına götürüceğim..500'de götürmüştüm 60'mı 70 lira mı ne bayıldım..Bakalım 3000 de 100'ü alırlar artık.Kaliteli yağ orasına burasına ayar, sanırım buji değiştirirler..

Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece yağ değişiyor fiyatta 30 tl

30 lira nerde uğur sırf garanti için götürüyorum bi ton cebe indiriyorlar..yaptıklarını normalde max 40 liraya yaptırırımda işte..

Bu arada 6000' de yağ değişimi iyiymiş..Ben ve çoğu arkadaşım 2000 de bir değiştiriyor gerçi zorluyoruz allahı var bi gün sorun çıkartmıyor 1000'de bile değiştiririm gerekirse

+ size bir şey sormak istiyorum antalyada 1 haftadır havalar soğuk bende arabamla gidip geliyorum motor yatıyor dün çıkardım aküsü bitmiş..Daha 2.300'kmde zorlamadımda..akü bitti sanırım arada çalışıyor dün ayaklıkla çalıştırdım soğuk sıcak dinlemiyor tek marşda alıyor benim motorda aküye kafam takıldı..

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 3000 bakımına götürüceğim..500'de götürmüştüm 60'mı 70 lira mı ne bayıldım..Bakalım 3000 de 100'ü alırlar artık.Kaliteli yağ orasına burasına ayar, sanırım buji değiştirirler..

30 lira nerde uğur sırf garanti için götürüyorum bi ton cebe indiriyorlar..yaptıklarını normalde max 40 liraya yaptırırımda işte..

Bu arada 6000' de yağ değişimi iyiymiş..Ben ve çoğu arkadaşım 2000 de bir değiştiriyor gerçi zorluyoruz allahı var bi gün sorun çıkartmıyor 1000'de bile değiştiririm gerekirse

+ size bir şey sormak istiyorum antalyada 1 haftadır havalar soğuk bende arabamla gidip geliyorum motor yatıyor dün çıkardım aküsü bitmiş..Daha 2.300'kmde zorlamadımda..akü bitti sanırım arada çalışıyor dün ayaklıkla çalıştırdım soğuk sıcak dinlemiyor tek marşda alıyor benim motorda aküye kafam takıldı..
    30 lira sadece yağ için alıyorlar ben sordum diğer bakımlar 10.000 km de olacakmış şimdilik sadece yağ değiştiriyorlar birde ben garanti belgesını doldurmak için götürüyorum yoksa yağıda kendım alırım daha ucuza

Recaİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    30 lira sadece yağ için alıyorlar ben sordum diğer bakımlar 10.000 km de olacakmış şimdilik sadece yağ değiştiriyorlar birde ben garanti belgesını doldurmak için götürüyorum yoksa yağıda kendım alırım daha ucuza
    Bende garanti için götürüyorum Bugun Tam sentetik yağ aldım 2.300 kmde koydum..28 lira castrol racing iponeden sonra bide bunu deniyelim

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    slm arkadaşlar ben hiç servise götürmedim motoru zaten burada doğru dürüst serviside yok birde çok para istiyorlar ondan dolayı bende motorun alırken demiştim satıcısına ben servise gitmem kendim değiştirir bakarım motora diye garantili birşey olursa ne olacak demiştim sen kitapçığı getir burada servis yapmış gibi tastikleriz dedi bende o yönden rahatım biraz :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende garanti için götürüyorum Bugun Tam sentetik yağ aldım 2.300 kmde koydum..28 lira castrol racing iponeden sonra bide bunu deniyelim
    ben yamalube yağı alıyordum motora geçen hafta arkadaşlar başka bir yağ önerdi onu aldım vites geçişleri çok kötü oldu,en iyisi Yamalube sende dene motora

kartal07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Toyota Yaris 1,33 2013
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ben hiç servise götürmedim motoru zaten burada doğru dürüst serviside yok birde çok para istiyorlar ondan dolayı bende motorun alırken demiştim satıcısına ben servise gitmem kendim değiştirir bakarım motora diye garantili birşey olursa ne olacak demiştim sen kitapçığı getir burada servis yapmış gibi tastikleriz dedi bende o yönden rahatım biraz :D
    servisin kötüsü adamı usta eder fatih
    Rüzgarı ruhunda hisset

Motosikleti
    Alıntı kartal07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servisin kötüsü adamı usta eder fatih
    evet abi aynen sen ne yapıyon bu arada havalarda kötü motorla mı gidip geliyon abi işe yoksa arabayla mı

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    Arkadaşlar bugün ıpone tam sentetik 10.40 yağ aldım ctesi bakıma götüreceğim bakalım deniyecegiz ıpone uda çok methini duymuştum..
    Motosiklet sadece ulaşım aracı değildir,Özgürlüktür!!İsyandır!!

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Sıcak memlekette yaşıyonuz gezin bakam.
    HONDA

Motosikleti
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıcak memlekette yaşıyonuz gezin bakam.
    yok be kardeş nerede sıcak Alanya da 10 gündür yağmur yağıyor ve duracağıda yok :(

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Kar yağmıyor ya Biz karadeniz iklimiyiz çok soğuk oluyor. - ye inmez sizin orda sıcaklık.
    HONDA

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    yav bi site buldum benım motora göre grenaj satıyorlar ama site yabancı acaba TR'ye getirtebilirmiyiz
    http://www.tuningbikes.com/produtos....=&prod_id=NDc=

Motosikleti
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kar yağmıyor ya Biz karadeniz iklimiyiz çok soğuk oluyor. - ye inmez sizin orda sıcaklık.
    tabi sende haklısın kar yağmaz Alanya ya sadece dağlarda var pazar günü Allah nasip ederse hava güzel olacakmış olursa kara gidecem inş. motorla bakalım

yav bi site buldum benım motora göre grenaj satıyorlar ama site yabancı acaba TR'ye getirtebilirmiyiz
    http://www.tuningbikes.com/produtos....=&prod_id=NDc=

uğur kardeş sende baya bu grenaj işine kafayı takmışa benziyorsun :D

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Oh ne güzel benim motor 2 haftadır yatışlarda yüzünü bile görmedim
    HONDA

Motosikleti
    sende görürsün inş. kardeş bu bölgeninde bu güzelliği var kışın yağmur yağmadığı gün her dk motora binebilirsin senide üzüyom ama kusura bakma :D

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Soğuklarda canım motora binmek istemiyor.Yatsın kerata yazın çok yoruldu
    HONDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler