Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yabancı bir forum sitesinden buldum bu resmi dahasıda var o forum sıtesınde genelde herkesın motorunda alt grenaj var bir ben yaptıramadım bu grenajdan acaba nerden yaptırabilirim yardımcı olacak varmı en azından yaptıracak yer bulsam ustaya bu resmi göstersem kalıba dökebilirmi ?

Arabalara tampon yapanlar yapar onu ama uğraştırır gibi.Birde bizim aletler hava soğutmalı motorun ısısını artırır bu.Ama görüntü 10 numara.
    HONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Bu resmi aldığın forum da bu resmi paylaşana sorabilirsin en azından nasıl yaptırdığını anlatır..
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

söztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese selam
    bu gün narva h4 12v 60/55w ampül taktım motora bu ampülün zararı yada faydası olurmu bilgisi olan varmı?

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı suato21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu resmi aldığın forum da bu resmi paylaşana sorabilirsin en azından nasıl yaptırdığını anlatır..
    sorsam bile fayda etmez adamlar brezilyalı forum sitesinde ingilizcede konuşmuyorlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:30 ----------

bu arada bugün egsoz kapaklarını boyadım

Uploaded with ImageShack.us

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    sorsam bile fayda etmez adamlar brezilyalı forum sitesinde ingilizcede konuşmuyorlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:30 ----------

bu arada bugün egsoz kapaklarını boyadım

Pek gitmemiş be aga siyah olsaymış tam süper olurdu valla.Çok parlamış
    HONDA

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    kırmızı yapcam 1-2 hafta sonra siyah rengi düşünmem zaten egsoz siyah

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    kırmızı yapcam 1-2 hafta sonra siyah rengi düşünmem zaten egsoz siyah
    Heh gövde rengindeki kırmızıya boya dadından yinmez.Neyle boyadın ?
    HONDA

Motosikleti
    rx king 135
    arkdşlar ybrnin 1.2. 3. 4 . ve 5. viteslerdeki son hızlarını söylermisniz ? (kesiciye girdikten sonrki hızlar )

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı tolga9494 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdşlar ybrnin 1.2. 3. 4 . ve 5. viteslerdeki son hızlarını söylermisniz ? (kesiciye girdikten sonrki hızlar )
    herkes birşeyler söyler hiç biride senı tatmin etmez ben sorunun cevabını söylesem ben 98 kiloyum motor yavaş gidiyor biri çıkar adam 50 kilodur daha hızlı gider rüzgar olur hız azalır vs vs

Motosikleti
    rx king 135
    yok kardeş ben merakımdan soruyorum yılbaşında ben honda cbr 125 alıcam zaten arkdşta kırmızı 2010 ybr var 50kilo arkadaş üstüne yattığı halde 125i gecemedi daha sen kaç gördün

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    yok kardeş ben merakımdan soruyorum yılbaşında ben honda cbr 125 alıcam zaten arkdşta kırmızı 2010 ybr var 50kilo arkadaş üstüne yattığı halde 125i gecemedi daha sen kaç gördün
    3. viteste 85 km/h 5. viteste en fazla bayır aşağı 130 km/h

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    1.40 2.60 3.80 4.105 5.değişir 110 yaparsın hava iyidir 120 yaparsın
    HONDA

Motosikleti
    rx king 135
    yani cbr gecer öyleyse

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    yani cbr gecer öyleyse
    cbr 125r geçer tabikide

Motosikleti
    rx king 135
    tm kardeşim saolun

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    arkadaşlar ybr hız motoru değil ki cbr hız motoru ondan dolayı ybr yi fazla sıkıştırmamak bence en makbulu ben bile daha hala basmak istiyorum ama yanlış yaptığımı düşünüyorum ondan dolayı en ideal hız ybrlerde 80-90 bu şekilde dünya turuna bile çıkabilirsiniz :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar özellikle ybr esd kullanan arkadaşlar,ben koltuktan hiç memnun değilim,motorum 1050 km de,şimdiye dek tek canımı sıkan nokta koltuk,özellikle 2 kişi binince 40-50 km durmadan yol yapmak ciddi ızdırap oldu.lastik hava basınçları bakım kitabındaki yüklü duruma göre ayarlı,arka amortisör ayarı standart ayar olan 2. kademede,ama toto uyuşması oluyor,koltuğun sünger dolgusunun yetersiz olduğunu düşünüyorum,siz ne düşünüyorsunuz?buna bir çözüm bulan varmı?

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı PHAETONW12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar özellikle ybr esd kullanan arkadaşlar,ben koltuktan hiç memnun değilim,motorum 1050 km de,şimdiye dek tek canımı sıkan nokta koltuk,özellikle 2 kişi binince 40-50 km durmadan yol yapmak ciddi ızdırap oldu.lastik hava basınçları bakım kitabındaki yüklü duruma göre ayarlı,arka amortisör ayarı standart ayar olan 2. kademede,ama toto uyuşması oluyor,koltuğun sünger dolgusunun yetersiz olduğunu düşünüyorum,siz ne düşünüyorsunuz?buna bir çözüm bulan varmı?
    çok haklısın aynı sorun bendede var en fazla 40 km de bir yolda durup dinleniyorum çok felaket ağrı veriyor

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Ben 3 yıllık Ybr kullanıcıyım lakin geçen test etme fırsatım oldu yeni modeli Esd yani birincisi boyut olarak küçük.İkincisi konfor olarak düşük Ybr'nin o bilindik rahatlığı konforü yok, bu yüzden vazgeçtim almaktan.Alcağım yine city yani
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı PHAETONW12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş benim düşüncem koltuğunu kaplat altındaki orjinalini bozmadan üstüne süngerde koyarak kaplattımanı tavsiye ederim belki biraz daha rahat etmeni sağlar genelde herkez bu yeni modelin koltuğunan şikayetci :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler