Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorda o yok....

Nasıl yok allah allah
    HONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    kare far olduğundan altına koymamışlar..:d benimde hoşuma gidiyor.. burdaki 2 servistede yok
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    kare far olduğundan altına koymamışlar..:d benimde hoşuma gidiyor.. burdaki 2 servistede yok
    Haa şimdi anladım niye koymadılarki ya bi bakıyım bakalım varmı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:09 ----------

Bakın ağalar hazır merceklı ybr xenonu hoşuma gitti mercegın etrafınıda sıyaha boya miss gibi olur.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31574720/detay
    HONDA

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    benim motorda o yok....
    benimki de kare far. bizim motorlarda takacak yer olmadığı için yok. ancak sen yuvarlak fara çevirttiysen o ayrı.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    borelli ledow nımızı 150
    arkadaşlar bu ybr 125 cty ile ybr 125 factor modeli arasındaki fark nedir bilen var mı ?

Motosikleti
    Alıntı bilallica adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu ybr 125 cty ile ybr 125 factor modeli arasındaki fark nedir bilen var mı ?
    karbüratör farklı. factor'un kuyruğu biraz daha yukarıda. bir de egsozları farklı. kalan herşeyi aynı her iki modelinde, görünüşleri hariç.

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    arkadaşlar arka jant çukura düştüğümde kenarı açıldı.tamirciye götürdüm düzeltme kalktı ve jantı çatlattı.jantı tamir ettik falan ama,şimdide lastiğin dudağı ile jantın arasından hava kaçırıyor.yeni bir tane jantmı almammı gerekiyor yada ne yapmalıyım bilmiyorum.
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı CBR125RCI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar arka jant çukura düştüğümde kenarı açıldı.tamirciye götürdüm düzeltme kalktı ve jantı çatlattı.jantı tamir ettik falan ama,şimdide lastiğin dudağı ile jantın arasından hava kaçırıyor.yeni bir tane jantmı almammı gerekiyor yada ne yapmalıyım bilmiyorum.
    istanbul kadıköyde bu işlerle uğraşan bir usta tanıyorum... ama sizin oralar uzak be usta....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    istanbul kadıköyde bu işlerle uğraşan bir usta tanıyorum... ama sizin oralar uzak be usta....
    yeni birtane jant alsam diyorum.nette araştırdım ama tanınmış sitelerde bulamadım.fiyat ne kadar acaba bilgisi oln varmı.tşk ler
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

işçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks 150 titanic
    şu anki motorumu değiştireceğimde ilk tercihim olcak motosiklet yakıtta süper olması kronik sorunlarının bulunmaması üzerinde 500 km yol yapabileceğimi düşündüğüm (günde) 170 000 km yapan kullanıcılarının olduğunu öğrenince hayret edim hayran olduğum alet

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    yeni birtane jant alsam diyorum.nette araştırdım ama tanınmış sitelerde bulamadım.fiyat ne kadar acaba bilgisi oln varmı.tşk ler
    ben arka jant almıştım tahmini 200 lira olması lazım tam hatırlamıyorum ama belki lastiklerle birliktede olabilir ön arka lastik ve arka cant 200 liramıydı yoksa sadece arka jant mı onu hatırlayamadım
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    illaki Tubeless olarak kullanacağım demiyorsan iç lastik taktırarak ta kullanabilirsin,daha ekonomik bir çözüm olur

Motosikleti
    YAMAHA YBR125 (2005)
    slm arkadaşlar siz değerli YBR severlere bi sorum olacak benim ön fren kolun da çok boşluk var ben bu boşluğu nasıl alabilirim resimli anlatabilirseniz çok sevinirim.
    TEŞEKKÜRLER

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    Alıntı hakan-32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar siz değerli YBR severlere bi sorum olacak benim ön fren kolun da çok boşluk var ben bu boşluğu nasıl alabilirim resimli anlatabilirseniz çok sevinirim.
    TEŞEKKÜRLER
    fikir olarak ilk bakman gereken yer hidrolik yağı sanırım önce oraya bakmalısınız. orada sorun yoksa diğer arkadaşlar yardımcı olacaklardır benden bu kadar
    4

Motosikleti
    YAMAHA YBR125 (2005)
    hidroliğin eksik zaten de arkadaşlar ön balatanın orlardan bi vidadan havası alınıyor dedi onu merak ettim nasıl yapılıyor diye

Motosikleti
    www.rialli.com ve www.sahibinden.com sitelerinde ybr 125 jantları mevcut. ben rialli sitesinden hiç alışveriş yapmadım ancak yapanlar var ve duyduğuma göre güvenilir bir site.

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Bende vardı ama servisteki bi usta abiye verdim ücretsiz..Yoksa arkadaşıma gönderirdim..
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

Motosikleti
    abilerim, arkadaşlarım, üstadlarım.... (bayanları eklemedim sanırım bayan ybr'ci yok aramızda)

şimdi bir sorum olacak. ve eğer mantık olarak hatam yoksa zincirden ziyade dişli ömründe ciddi artış umuyorum.

bugün farkettim ki ön dişlinin dışa bakan yüzü içe bakan yüzüne göre çok daha hızlı aşınıyor. arkada durum nedir bilmiyorum ancak dişlileri bir süre sonra ters yüz ederek kullanmamızda bir sakınca var mı?

bir de oldu da zincir koptu ya da çok fazla uzadı ve gergi sona kadar dayandı. dişliler değiştirilmeden sadece zinciri yenilemek zincir ömrünü kısaltır mı?

Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün farkettim ki ön dişlinin dışa bakan yüzü içe bakan yüzüne göre çok daha hızlı aşınıyor.

Bunun sebebi arka tekerlek bir nedenden ötürü söküldüyse tam hizada takılmadığı içindir. Arka tekerlek maşasındaki çentiklere güvenmeyiniz.Ön dişliden arka dişliye bir ip çekerek hizaya bakabilirsiniz.

Tam hizada olan arka lastiğin faydaları:

-Daha az yakıt tüketimi
    -Daha dengeli sürüş
    -Daha düzgün arka lastik aşınması
    -Daha uzun zincir ve dişli ömrü

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    yabancı bir forum sitesinden buldum bu resmi dahasıda var o forum sıtesınde genelde herkesın motorunda alt grenaj var bir ben yaptıramadım bu grenajdan acaba nerden yaptırabilirim yardımcı olacak varmı en azından yaptıracak yer bulsam ustaya bu resmi göstersem kalıba dökebilirmi ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler