Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    güncelll....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    söztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    debriyajında boşluk olan varmı

Motosikleti
    YBR 2005
    Alıntı grossefox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler gecende yaqmurda motosiklet kulanmak zorunda kaldim. Ve ertesi gun sinyalim bozuldu. Sol tarafta bi sorun yok. Ancak sag tarafa sinyal verdiqimde dugme sagda takili kaliyo hadi onu duzeltiyorum ama sag sinyal yanip sönmuo surekli yaniyo bunun sebebi ne olabilir arkadaslar.? Ve kac tl ye kurtarabilirim.?
    arkadaşım 5 liraya halledebilirsin aynısı bende de olmuştu sinyal müşürü mü flaşörü mü öyle bişey onu değiştiriyosun oluyo akünün yanında..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:43 ----------

Alıntı söztürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    debriyajında boşluk olan varmı
    debriyajda boşluk mu debriyaj kolunda mı

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    şu siteye bi göz atın türkiyeye 5 sene önceki.. motorları gönderiyorlar yeter artık!!!!!
    http://www.yamaha-motor.eu/eu/produc...cc/ybr125.aspx
    avrupadaki ybr nerde türkiyedeki ybr nerde???
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    YBR 2005
    Hala üçüncü sınıf ülke muamelesi görüyoruz

speedygogo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 & CBF 600
    Alıntı speedygogo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz de denedik epey çevirmeyi falan ama dönmüyor da. şimdi de kapak kırıldığı için nasıl çeviririm bilmiyorum. akşam yine deneyeceğim. olmadı artık mecbur servise.
    bayram tatili girince araya yazamadım. 15-20 dakikalık uğraşla zor da olsa çevire çevire kapağı dik duruma getirdim ve açabildim. şimdi geriye kapağı yapıştırması kaldı.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı speedygogo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayram tatili girince araya yazamadım. 15-20 dakikalık uğraşla zor da olsa çevire çevire kapağı dik duruma getirdim ve açabildim. şimdi geriye kapağı yapıştırması kaldı.
    kapağı açabildiğine sevindim kardeş inş. tekrar başına gelmaz iyi sürüşler
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

speedygogo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 & CBF 600
    teşekkürler. siz siz olun depo kapağını kendiniz takın ve dikkatli olun. cidden sıkıntılı bir şey sıkışan kapağı döndürmek. eldivenimin ayasını bile az biraz parçaladım bu yüzden.

Motosikleti
    arkadaşlar sunfıx için yorum yapmamıssınız....
    bu arada her zaman depoyu başında durup ben kapatıyorum ..dikkat edilmesi gerekiyor..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu siteye bi göz atın türkiyeye 5 sene önceki.. motorları gönderiyorlar yeter artık!!!!!
    http://www.yamaha-motor.eu/eu/produc...cc/ybr125.aspx
    avrupadaki ybr nerde türkiyedeki ybr nerde???
    Enjeksiyonu haricinde Türkiyede satılan Esd modelinden hiç bir üstünlüğü yok

söztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [/COLOR]

debriyajda boşluk mu debriyaj kolunda mı[/QUOTE]

evet debriyaj manetinde yarısı boşta

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada her zaman depoyu başında durup ben kapatıyorum ..dikkat edilmesi gerekiyor..
    bende öyle yapıyorum Ramço

emeğin için teşekkürler bu arada

Motosikleti

Uploaded with ImageShack.us

bir arkadaşımızın yağ tapasının kenarında baya derin bir çatlak vardı.... motoru yarıp orayı kaynatmak çözüm ama uğraşlıve zaman isteyen bişey... dün akşam pratik bir yapışıtıcı olan sun fıx ile yapıştırdık.. çözüm kısa sürelide olsa işe yarıyor... ısıyla yerinden çıkmaz.. donunca taş gibi oluyor... açmak istediğinizde basit kırılıyor.... aklınızda bulunsun.. belki ilerde zor durumda kalırsınız işinize yarar..
    bu arada bu sunfıx genelde araba manifolt ve egzostlarında kullanılır...
    güncelll....

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    sunfix yerine alcon-s de kullanılabilir. genelde motor blok çatlaklarında kullanılır, kırmızı ve mavi tüpü karıştırarak tatbik edilir. ısıya ve darbeye dayanıklı. ama biraz geç donuyor ve çok büyük alanlara uygulamak biraz marifet istiyor.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    Motorumu sattım, üzgünüm.
    4

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı alisemerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumu sattım, üzgünüm.
    Hainnn Hayırlı olsun bakalım.Başka model düşünüyor musun ?
    HONDA

Motosikleti
    YAMAHA YBR125 (2005)
    selam arkadaşlar uzun zamandır siteye giremiyordum şimdi girme fırsatı buldum motorumla ilgili sıkıntılarım var bu konuyu sizlere sormak istiyorum. motorla ilk kalkarken yarım debriyajla kalkıyorum debriyajı tam saldığımda motorun arka tarafı takırtı yapıyo (titriyo) servise sordum zincirden dedi zincir değişecek dedi. bende YBR si olan başka arkadaşla zincirleri değiştik hafif düzelme oldu ama hala sorun tam kesilmiş değil. ön- arka dişlileride değiştirdik sonuç aynı bi fark yok. ön dişlinin takılı olan mili sağa sola çevirdiğimde şanzımandan hafif takır tıkır diye ses geliyo acaba sorun zincirde değilde şanzımanın içinde mi? yok sa debriyaj balatasından mı ? ( NOT: motorun önceki sahibi sık sık ön kaldırıyor muş? )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:51 ----------

benim bu sorunuma bi çözüm bulabilirseniz çok sevinirim. TEŞEKKÜRLER

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı hakan-32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar uzun zamandır siteye giremiyordum şimdi girme fırsatı buldum motorumla ilgili sıkıntılarım var bu konuyu sizlere sormak istiyorum. motorla ilk kalkarken yarım debriyajla kalkıyorum debriyajı tam saldığımda motorun arka tarafı takırtı yapıyo (titriyo) servise sordum zincirden dedi zincir değişecek dedi. bende YBR si olan başka arkadaşla zincirleri değiştik hafif düzelme oldu ama hala sorun tam kesilmiş değil. ön- arka dişlileride değiştirdik sonuç aynı bi fark yok. ön dişlinin takılı olan mili sağa sola çevirdiğimde şanzımandan hafif takır tıkır diye ses geliyo acaba sorun zincirde değilde şanzımanın içinde mi? yok sa debriyaj balatasından mı ? ( NOT: motorun önceki sahibi sık sık ön kaldırıyor muş? )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:51 ----------

benim ön dişlinin mili de çok zor dönüyor ve tıkırtı var.arka tekerlek vitese takıp debriyaja basınca zor dönüyor ama boşta gayet rahat. ancak debriyaj balatası tam ayırıyor, bir gariplik var değilmi? nolur yardımcı olun kafayı yiyeceğim.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 esd
    Alıntı hakan-32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hocam aynı sorunu bende yaşadım. aniden yuklenmelerden dolayı oluyor. zincirini güzelce yağla bi uzun yola çık düzelir.usta bana çarktaki takozdan yapıyor dedi ben bi alaka kuramamıştım.kendi yöntemlerime başvurdum =)) 750km falan geçti olayın üzerinden şimdi eser yok sesten
    [I][B]My Biker Lifestyle... :bestmt:[/B][/I]

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hainnn Hayırlı olsun bakalım.Başka model düşünüyor musun ?
    ailem için araba aldım.
    ama asla başka bir model düşünmüyorum 1-2 sene sonra inş. yine YBR
    4

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler