Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı m.s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni olduğu için olabilir birde orjinalmi takılan parça ??
    takılan parca orjinal,neyse en iyisi servise gidip göstermek
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim motorları bol kopuklu sungerler yıkasak sonrada üzerinden kovayla su bosaltarak yıkasak uzun donemde zararı olurmu dikkat edilmesi gereken bir yer varmı sorun cıkarmı ben genelde yukarda dedigim gibi yıkayıp sonrada kuruluyorum ama bir şey olcak diyede cok su dokmuyorum
    hiç korkmanıza gerek yok aslında. ben 15 günde bir profesyonel basınçlı makineyle hiçbir tarafı kuru kalmayacak şekilde (bir tek göstergelere fazla hoyrat davranmıyorum) basıyorum tazyiği. 20 bin kilometredir de bir halt olduğu yok motosikletime.

titizliğin dozunu kaçıran arkadaşlar 0.5 litrelik bir pet şişeye 1 tl'lik kırsal motorin alıp bunu motosikleti yıkamadan hemen önce boya fırçasıyla motoru yıkamak, parcalar üzerindeki zift vs. şeyleri yumuşatmak için kullanabilirler. burada önemli nokta oynar parcaların yağlarını fazla çözmemek için buralara uygulama yapmamak ve balata civarına mazotr kaçırmamak. çıplak plastik parcaları da mazotla pek muattap etmemek yerinde olur.

mazot uygulamasından hemen sonra yıkamaya geçerseniz, yumuşayan inatçı kirler basınçlı suyla yok olurlar.

20 bine dayandım, fakat hala her gören "hayırlı olsun, kaça aldın?" diyor

eşyaya bu kadar titremenin sevimsizliği ortada, fakat motosiklet işi de başka be. at beslemek gibi birşey bu anasını satayım.

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    iyi akşamlar ybrci millet
    www.sahildenturkiye.com

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Arkadaşlar Bu gün düzcedeydim Gidiş dönüş 400 km yaptim 30 liralik benzin harcadım ama 80 i geçmedim....motorum 35.600de
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Bu gün düzcedeydim Gidiş dönüş 400 km yaptim 30 liralik benzin harcadım ama 80 i geçmedim....motorum 35.600de
    hayırlı olsun nice düzcelere gidesin inşAllah
    www.sahildenturkiye.com

Motosikleti
    2000 ford

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    la bu motor hala duruyormu sende
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    Alıntı newceri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt hesabını tutmak, motosikletin performansını ve giderlerini tutmak isteyenler için ilave ediyorum. Alta excel tablosu görüntüsü var. İsteyende Buradan İndirerek kendi hesabını tutabilir. Tabloda sadece siyahla yazılmış alanlar ve bilgiler değiştirilecek örnek olması için bana ait olan bilgileri silmiyorum.

Ben daha çok günde 3 km lik geliş gidiş olan bir mesafede kullanıyorum. Her sabah ve akşam 1-2 dakikalık ısıtmalarda var tabi. 100 km ye 2,4 lt den aşağı düşecek gibi.

tablonu inceledim güzel olmuş sağ ol. belki kullanırım ben de.
    4

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    Alıntı ibocan33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beldeyamanın kendi belirlediği fiyat 3760 tl plaka ruhsat hariç onun haricinde fiyat bayiye göre değişebiliyor 3600 tlye verende var 3950 tlye verende var araştırıp sana en uygun olanı bulmalısın
    Güncel Fiyat Listesi İçin Tıklayınız

araştırmalarım sonucunda bulduğum bir kaç fiyat

YBR 125 CITY 3.599 tl
    YBR 125 City 3400 TL
    Ybr 125 City 3650 TL

3500 Tl Ybr 125 City

daha 650 km kullanılmış ybr city 2950 tl

bu fiyatlar sana yardımcı olur sanırım

tşk ederım ılgılendıgın ıcın kardseş sagol
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

HIZLICAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB125E
    Ben 40.00 TL ile 550 km yaptım + Şehiriçi Yani bu da demektir ki 100 km de 2.2 lt. benzin demek. Diğer bir deyişle 12 litre benzin ile 550 km. Hedefim 2 litreye düşürmek.
    [b][u][i][center]"MOTORCU OLMAK BİR AYRICALIK OLACAK"[/center][/i][/u][/b]

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    debriyaj balatası fiyatları araştırmam devam ediyor...bugünde seyrandaki bi yamaha bayisine sordum o da balata+değişim tabi yağ ile birlikte 60 tl dedi.balataya da 15-20 arası olur işini görür dedi.benim ustam yan sanayi 30 orjinal 70 demişti.bi de netten rialli.com dan baktım ybr ye uygun debriyaj balatası 4 lü set 9.72tl diyo vallahi bu işten anlayan varsa beri gelsin.bu kadar farklar olur mu?ben bişey anlamadım açıkçası hangisi doğru?
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Alıntı jason55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    debriyaj balatası fiyatları araştırmam devam ediyor...bugünde seyrandaki bi yamaha bayisine sordum o da balata+değişim tabi yağ ile birlikte 60 tl dedi.balataya da 15-20 arası olur işini görür dedi.benim ustam yan sanayi 30 orjinal 70 demişti.bi de netten rialli.com dan baktım ybr ye uygun debriyaj balatası 4 lü set 9.72tl diyo vallahi bu işten anlayan varsa beri gelsin.bu kadar farklar olur mu?ben bişey anlamadım açıkçası hangisi doğru?
    buyuk ıhtımalle ınternettekı fıyatı dogrudur.piyasada ustalar genellıkle gecırmek ıstıyor.ben zıncır dıslı setını degıstırcektım usta 225 orjı 100 ytl yan sanayı[işcilik haric]dedi.ınternette ıse dıslıler ve zıncır toplamda 60 ytl ye mal oluyordu.

Motosikleti
    metzeller lastik alacağım arkdaşlar bana güvenilir ve kargo ile kütahya'ya gönderebilecek bir yer tavsiye edin lütfen.

4

Motosikleti
    2000 ford
    motoliz.com dan güvenle alışveriş yapabilirsin abi

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Geleyim ...
    Ben de yeni değiştirdim sayılır deb. balatası ..
    Motolizden aldım orijinal
    4 tane alıyorsun ;
    http://www.motoliz.com/index.php?p=s...Hava+Filtre+Gr.

Deb. balatası seti 33 tl
    yağ 10 tl
    İşçilik 20 tl tutsa 63 tt falan tutuyor hepsi..
    Tabi ben sağlam olsun diye deb. saclarını da değiştirmiştim

Motosikleti
    YBR istiyor..
    Bu gün sirkeci de ki yamaha bayiisi ile konuştum, kredi çekmek için ise bankayla görüştüm, 2,500 tl lik kredi çekmeye çalışacağım, ayda 500 500 ödemek istiyorum krediyi..

Yamaha bayii 2009 model 3,600 lira diyor uzay kafaya , 50 lira tutar bunu çevirmek diyor, devir saati vs. aynı kalacağı için.. 3,650 bana biraz pahalı geldi, ayrıca eve mondial 125 ukt ile dönünce titreşim sağolsun, hala yere basamıyorum Bana fiyat oldukça pahalı geldi temiz bir 2008 modele 2,500 tl den fazla veremem..

Motosikleti
    motoliz.com dan güvenle alışveriş yapabilirsin abi
    sedatcığım metzeller bölümüne tıklıyorum boş...
    pirelli bölümünde en azından kategoriler geliyor.
    sen bana de ybr için hangi model olacak sadece ön lastik alacağım 2,75-18
    bunların cadde sport asfalt gibi bir sürü bölümü var.
    lütfen bir daha baksana sitede metzeller bölümüne erişemiyorum.
    şimdiden teşekkür ederim.
    4

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Spist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün sirkeci de ki yamaha bayiisi ile konuştum, kredi çekmek için ise bankayla görüştüm, 2,500 tl lik kredi çekmeye çalışacağım, ayda 500 500 ödemek istiyorum krediyi..

Yamaha bayii 2009 model 3,600 lira diyor uzay kafaya , 50 lira tutar bunu çevirmek diyor, devir saati vs. aynı kalacağı için.. 3,650 bana biraz pahalı geldi, ayrıca eve mondial 125 ukt ile dönünce titreşim sağolsun, hala yere basamıyorum Bana fiyat oldukça pahalı geldi temiz bir 2008 modele 2,500 tl den fazla veremem..
    bayi 2009 city modeline o fiyatı istemiş 2008 modele değil
    www.sahildenturkiye.com

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    Alıntı 71Hakan71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buyuk ıhtımalle ınternettekı fıyatı dogrudur.piyasada ustalar genellıkle gecırmek ıstıyor.ben zıncır dıslı setını degıstırcektım usta 225 orjı 100 ytl yan sanayı[işcilik haric]dedi.ınternette ıse dıslıler ve zıncır toplamda 60 ytl ye mal oluyordu.
    teşekkürler ilgilendiğin için evet internet daha ucuz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:09 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:06 PM ----------

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geleyim ...
    Ben de yeni değiştirdim sayılır deb. balatası ..
    Motolizden aldım orijinal
    4 tane alıyorsun ;
    http://www.motoliz.com/index.php?p=s...Hava+Filtre+Gr.

Deb. balatası seti 33 tl
    yağ 10 tl
    İşçilik 20 tl tutsa 63 tt falan tutuyor hepsi..
    Tabi ben sağlam olsun diye deb. saclarını da değiştirmiştim
    eyvallah pierzig benim anlamadığım olay 1 tanesinin 9.72 tl olmasıymış şimdi anladım 4 tane almak gerekince yani 30tl civarı tutuyor.peki motolizdeki nin orj olduğunu nasıl anlicaz?genelde 30 civarına yan sanayi satıyorlar.rialli.com a baktıysan orada da tanesi 7 tl ama ybr uyumlu diyor orj demiyor.sanırım yan sanayi.en iyisi dediğin gibi motolizden almak bide yağ alıp ustaya değiştir bunu demek.o da 20-25 tl bi işçilik alır sanırım.
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

teşekkürler ilgilendiğin için evet internet daha ucuz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:09 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:06 PM ----------

eyvallah pierzig benim anlamadığım olay 1 tanesinin 9.72 tl olmasıymış şimdi anladım 4 tane almak gerekince yani 30tl civarı tutuyor.peki motolizdeki nin orj olduğunu nasıl anlicaz?genelde 30 civarına yan sanayi satıyorlar.rialli.com a baktıysan orada da tanesi 7 tl ama ybr uyumlu diyor orj demiyor.sanırım yan sanayi.en iyisi dediğin gibi motolizden almak bide yağ alıp ustaya değiştir bunu demek.o da 20-25 tl bi işçilik alır sanırım.
    motolizdeki orjinal balata zaten yamaha poşetinde . riallideki yan sanayi ve 4(5) tanesi 7 lira

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler