Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    n4me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x DTC
    arkadaşlar askere gidiyorum o yüzden motorumu satılığa çıkardım ilgilenen olursahttps://www.sahibinden.com/ilan/vasi...8340944/detay/
    Gözler ki aşk kapısının tokmağıdır gözler ki aşkın kapısıdır, Girmesini bilene!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha ybr125 esd
    ybr esd karburator temizligi nasil yapilir elim yatkindir teknik islere yapabilirmiyim yaparken zarar vermiyeyim

Mrb arkadaşlar Ybr 2015 kullanıcısı olarak Motorumda 70-100 arası sabit gidemiyorum aynı jikleyi çekmişsin gibi boğulma yapıyor tek leme yapıyor 65-70 civarında bile servisi karbüratörü yakıt ayarı yapacaz oluyo dedi bende inandım mal gibi gittim verdim gaz ayarı güzel oldu bu sefer yakıt çok yakıyor ama olsun dedim uzun yolda denedim yine aynı sorunu yaptı 100-110 a ulaşıyor fakat hafif gazı kesip tekrar verince almıyo..

Başka servise götürdüm keşke karbüratörü açtırmasaydın dedi -Beyne format attır en iyisi öyle dedi 0 haline gelir dedi
    Başka bir servis de zinciri değiştir dedi..

Ya çok masraf çıkmadan yaptırcam yada satacam daha 15 binde

Yağı değiştrdim buji hava filtesi değiştirdim karbüratör memeleri yada delindi yada biraz açtı servis gazı hızlanması çok iyi bakalım depoyu doldurdum kaç km gidecek
    Lütfen yardımcı olunuz ( Ayrıca Benzin filtesi ve depo temiz ) Kontrol edildi.

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Merhaba led far ampülü kullanan var mı,? Arkadaşın mt07 sinde var baya hoşuma gitti.Kullanan varsa yorum alabilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:35 ----------

Metzeler me22 kullanıyorum tavsiye ederim

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 esd 2011
    Arkadaşlar hepinize iyi geceler bilginize dayanarak bi soru soracaktm ybrm de bugün sabah bi sorun oluştu kontağı çevirdiğimde marş motorunun çok zayıf şekilde çaliştğını gördüm hatta hiç çalişmiyordu ayak marşıyla çalıştrdm sizce neden böyle bi sorun oluşmştr ayrıca aküm full dolu aküde bi sorun yok

ercan9145 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Saygıdeğer Arkadaşlar
    Dişli ölçüleriniz nedir acaba ben de ön 15 arka 45 T
    Acaba 14----43 mü yapsam kullanan var mı acaba cevaplarınız için teşekürler.

Selamlar arkadaşlar merak ettiğim bir konu vardı. Ben ybr yi sola doğru yatırınca benzin damlıyor bu normal mi? Değilse nasıl düzeltebilirim? Öyle az bir yatırma değil ama baya yatırmak gerekiyor.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı AHMET_YŞR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize iyi geceler bilginize dayanarak bi soru soracaktm ybrm de bugün sabah bi sorun oluştu kontağı çevirdiğimde marş motorunun çok zayıf şekilde çaliştğını gördüm hatta hiç çalişmiyordu ayak marşıyla çalıştrdm sizce neden böyle bi sorun oluşmştr ayrıca aküm full dolu aküde bi sorun yok
    Akünüz zayıflamış.

Alıntı ercan9145 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saygıdeğer Arkadaşlar
    Dişli ölçüleriniz nedir acaba ben de ön 15 arka 45 T
    Acaba 14----43 mü yapsam kullanan var mı acaba cevaplarınız için teşekürler.
    14 43, 15-45'e göre çok fazla birşey farketmez abi.

Alıntı firatc01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar merak ettiğim bir konu vardı. Ben ybr yi sola doğru yatırınca benzin damlıyor bu normal mi? Değilse nasıl düzeltebilirim? Öyle az bir yatırma değil ama baya yatırmak gerekiyor.
    Nerden geliyor benzin tam olarak ?
    ercan9145 bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akünüz zayıflamış.

14 43, 15-45'e göre çok fazla birşey farketmez abi.

Nerden geliyor benzin tam olarak ?
    Uğur kardeşim sende olmazsan foruma hiç bakmayacagım cevabın için sağolsanın Allah kaza belalrdan korusun inşallah

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı ercan9145 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur kardeşim sende olmazsan foruma hiç bakmayacagım cevabın için sağolsanın Allah kaza belalrdan korusun inşallah
    Rica ederiz abi,yardımımız oluyorsa ne mutlu
    ercan9145 ve crxforever bunu beğendiler.

Motor bloğunun alt kısmından geliyor ama tam olarak göremiyorum.

Selamlar. Bu yan ayaklığın farklı uzunlukları oluyor mu? Yan ayaklığa alınca motor çok yan yatıyor gibi geliyor. Biraz daha dik dursa daha güzel olacak. Direk üstündeki ayaklığı dikleştirmeye çalıştım ama yok olmuyor mecbur uzunluğu değişecek.
    ercan9145 bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı Bleus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar. Bu yan ayaklığın farklı uzunlukları oluyor mu? Yan ayaklığa alınca motor çok yan yatıyor gibi geliyor. Biraz daha dik dursa daha güzel olacak. Direk üstündeki ayaklığı dikleştirmeye çalıştım ama yok olmuyor mecbur uzunluğu değişecek.
    bendende de aynı sorun vardı usta biras yamdu ve vidayı sıktı şimdi düzeldi baya bi bak istersen.
    Bleus bunu beğendi.

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:14 ----------

Esd kasayı yuvarlak fara çevirmek isteyenler için fikir versin diye foto paylaşayım dedim 55 watlık ampul ile aydınlatması çok güzel oluyor tavsiye ederim. Kısa farın kablosunu kesip araya anahtar koydum gayet güzel oldu

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Yağmurlu havalarda ön fren fonksiyonunu yitiriyor. Tutmuyor, maneti sıkıp bir süre bekleyince yavaş yavaş tutuyor. Ama öndeki aracın mesafesi yakınsa vaktimiz olmuyor beklemek için Fren hidrolik seviyesi dolu, frenler yağışsız havalarda tutuyor. Sizlerde durum nasıl?

Motosikleti
    yamaha ybr125 esd
    fren balatasinin kalite sinden dolayi yapar orjinal olmadigindan standartı yakalayamiyor yan sanayi parcalar

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    14-43 daha ideal olur 15-45 olunca tork daha fazla dusuyor benimki 2004 model 15-45 taktim dik bayirlarda 4de cikiyorum uzun yolda 6bin devirde 80 ile gidiyorum daha sessiz ilerliyorum boylelikle , yakit tuketimi ayni.
    ercan9145 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 YBR Esd
    Selamlar arkadaşlar.2014 ybr sahibiyim.Devir göstergesinin ampulu patlamış sanırım.Yanmıyor çünkü.Köyde ikamet ettiğim icin servis baya uzak ve ilçede güvenilir bir tamirci yok.Kendim ampul alıp değiştireyim diyorum ama kafadaki vidaları sökmeme rağmen rüzgarlığı sökemedim ve ampule ulaşamadım.bunun kolay bir yolu var mı acaba yoksa servise mi götürmeliyim.Teşekkürler.

Alıntı Diveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar.2014 ybr sahibiyim.Devir göstergesinin ampulu patlamış sanırım.Yanmıyor çünkü.Köyde ikamet ettiğim icin servis baya uzak ve ilçede güvenilir bir tamirci yok.Kendim ampul alıp değiştireyim diyorum ama kafadaki vidaları sökmeme rağmen rüzgarlığı sökemedim ve ampule ulaşamadım.bunun kolay bir yolu var mı acaba yoksa servise mi götürmeliyim.Teşekkürler.

3:28 de bir vida gösteriyor. Dıştaki vidaları ve bu vidayı söktüğünüz de bütün kafa ayrılır. Ayrıldığında dikkat edin düşürmeyin. Ampül kablolarını söküp kafayı başka bir yere koyun.
    crxforever ve Diveman bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler