Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar200ns
    Herkese merhaba,
    2006 model ybr 125 imi satıyorum. Henüz ilan koymadım, düşünen varsa özelden ulaşabilir. İstanbul - avrupa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Cok sakın buralar kimseler ugramıyormu

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı Enis Yıldız adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim motor yokuş aşağı inerken gaz kapatınca egzoz patlatmaya başladı bir süredir. Patlatmak derken öyle pat küt falan diye yüksek sesler gelmiyor ama kaskın içinden duyabileceğim seviyede devamlı pıtırtı patırtı şeklinde oluyor. Hava ayarından olduğunu düşündüm ama hava ayar vidasını bulamadım bir türlü. Yerini bana tarif edebilirsiniz çok sevinirim.

Ya da hava ayarı değil başka birşey buna sebep oluyorsa onu söylerseniz sevinirim. Teşekkürler
    Normal o hiç bir yerini elleme çok rahatsız oluyorsan gaz ver az kesilir ses

n4me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x DTC
    arkadaşlar merhaba lastiklerden sonra sıra geldi diğer bakımlara aküm baya zayıfladı onu değiştiricem birde debriyaj balatasını değiştirmek istiyorum, vites geçişlerim baya sertleşmeye başladı... Akü tavsiyeniz varmıdır yoksa servisin verdiği aküyü mü takmalıyım 180 tl diyor aküye debriyaj balatasına da 70 tl saçlar 25 tl diyor... saçlarına değişmesine gerek varmıdır?

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Merhaba,

Yazdığınıza bakılırsa servis, aküden %200'e yakın kar ediyor.En ucuzun biraz pahalısını alın bozulursa üzülmezsiniz.Sacları değiştirmeye gerek yoktur.

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı n4me adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba lastiklerden sonra sıra geldi diğer bakımlara aküm baya zayıfladı onu değiştiricem birde debriyaj balatasını değiştirmek istiyorum, vites geçişlerim baya sertleşmeye başladı... Akü tavsiyeniz varmıdır yoksa servisin verdiği aküyü mü takmalıyım 180 tl diyor aküye debriyaj balatasına da 70 tl saçlar 25 tl diyor... saçlarına değişmesine gerek varmıdır?
    Orbus marka akü aldım 48 lira mı neydi 5-6 ay oldu sanırım gayet memnunum karbon akü diye geçiyor bildiğin kuru akü asit akıtma derdi vs yok oh mis kısa mesafede kullanıyorum motoru akünün şarj olması zor ama ona rağmen marş düğmesine dokunmam yetiyor marş motoru dönmüyor tabiri caizse hemen çalışıyor. Kalyoncu motordan aldım ben. Debriyaj balatasını daha değiştirmedim bir şey diyemem uzun sürede değiştirmem gibi geliyor hala çok iyi

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    SELAMLAR 2007 YBR KULLANIYORUM ALDIGIM ABİ PİRELLİ LASTİK ALMIS 10BİN KM Yİ GEÇMİŞTİR DEDİ LASTİKLERİN ÖMRÜ BİTMİŞ MİDİR? LASTİK ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM İYİ FORUMLAR

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:19 ----------

BİRDE 2007 YBR İÇİN ÖN CAM NERDEN BULABİLİRİM İSTANBUL ŞİRİNEVLERDE OTURUYORUM

Motosikleti
    Ybr esd 125-x max 250
    Alıntı SKocabey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SELAMLAR 2007 YBR KULLANIYORUM ALDIGIM ABİ PİRELLİ LASTİK ALMIS 10BİN KM Yİ GEÇMİŞTİR DEDİ LASTİKLERİN ÖMRÜ BİTMİŞ MİDİR? LASTİK ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM İYİ FORUMLAR

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:19 ----------

BİRDE 2007 YBR İÇİN ÖN CAM NERDEN BULABİLİRİM İSTANBUL ŞİRİNEVLERDE OTURUYORUM
    Benim 14 binde pirelli hala iyi durumda hatta değiştirsem mı ıslak da kayıyor diye düşündüm hepsi kayıyor sanırım dişleri iyiyse devam et
    On cam da malum siteye yaz sizin orada bı kaç motorcu da vardı çıkıyor

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    BENIM GİBİ YUVARLAK FARLI YBR KULLANIP CAM TAKTIRAN VARMI VARSA RESİM RİCA EDİCEM
    crxforever bunu beğendi.

Motosikleti
    Bugun gölgeye cektik aslanı,cayı yudumlarken izledik

Yetkili serviste bakıma girdik

Ön fren balatası 85 TL
    Hava Filtresi 40 TL
    Yamalube Yag 35 TL
    Hava Ayarı
    Ön Camurluk 110 TL
    İscilik 70 TL

Arka demir 50 Tl kesildi
    Egsoz yanma boya ile boyandı temizledim onuda

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun gölgeye cektik aslanı,cayı yudumlarken izledik

Yetkili serviste bakıma girdik

Ön fren balatası 85 TL
    Hava Filtresi 40 TL
    Yamalube Yag 35 TL
    Hava Ayarı
    Ön Camurluk 110 TL
    İscilik 70 TL

Arka demir 50 Tl kesildi
    Egsoz yanma boya ile boyandı temizledim onuda

https://i.hizliresim.com/kbPLEJ.jpg
    Biraz pahalı gibi geldi bana 85 lira ön balata için pahalı değil mi? Yağ olarak castrol 10-50 tam sentetik kullanıyorum ben tavsiye ederim 4 litresi 89 lira.

Motosikleti
    Alıntı boora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz pahalı gibi geldi bana 85 lira ön balata için pahalı değil mi? Yağ olarak castrol 10-50 tam sentetik kullanıyorum ben tavsiye ederim 4 litresi 89 lira.
    İlk motor ilk bakım araba olsa işin priyizde ilkin günahı olmaz demisler yagıda 200 km önce 15 50 koymustum servise degiştirmeyin demiştim bi iletisim sorunu olmus onuda degiştirmişler ses cıkarmadım
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd

Tam sentetik yağımda geldi 80 lira civarına geldi 4 litresi. Bu yaz yeter bana

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Castrol 10w50 yıllardır kullandığım çok iyi bir yağdır, tavsiye ederim

Motosikleti
    Üstündeki anlasları verelim michelin alalım,ama bayadaa tuzluymus ya derken dursun bakalım dedik aksam faceyi gezerken ilanı gördüm ve hemen satın aldım sadece 1000 km kullanılmıs Michelin Pilot Street Lastikleri almıs bulundum,Anlas larıda sattım,Aksam işe gidicegimden yarın sabaha kaldı takılması..

Michelin 175 TL
    Kargo 40 TL
    Takma 30 TL

Anlas Satıs 100 TL

Total 125 Tl ye Michelin e gcmiş oldum Michelin takımı suanda 330 Tl 195 TL kardayım

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Hayırlı olsun

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ybr 125'e takılan Michelin Pilot Street lastikler gerçekten iyi mi, verilen paraya değecek lastikler mi arkadaşlar ? Bilenler fikirleri yazarsa memnun olurum.

Ben el yordamı, ilkel incelemelerimde büyük motorlara takılan Pilot Street'ler kadar kaliteli olmadığı izlenimine varmıştım, onlar kadar yumuşak, yere tutunur izlenimi vermedi, . Hali hazırda ybr için M. Pilot Street 340 lira, verilen paraya değer mi yoksa, Anlas vs içine sinen bir lastik al geç mi dersiniz ?

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Metzeller me22 lastikleri taktırmasıyla beraber 234 lira para verdim on numarada yol tutuşu var

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Me22 alın, ikisinide kullandım, kesinlikle me22

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:49 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:51 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:53 ----------

Benim ybrnin gidon zor dönüyordu söktüm mazotla temizledim. Hep paslanmış tazikli su ile yıkamanın zararları. Takarkende kauçuklu gres ile topladım uzun süre sorun çıkarmaz
    crxforever bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler